Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45301) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Adott 3 gép:
HP 8460p (2620m)
Lenovo thinkpad x1 yoga (6300u)
Dell 9020 usff (ez nem laptop, 4.gen i3)

Kiírtam egy win10 iso-t GPT módban rufusszal (illetve előtte media creation tool-lal is próbálkoztam). UEFI boot-ot bekapcsoltam a bios-okba.

Ezek közül csak a legújabb (thinkpad) tudott bebootolni erről pendrive-ról. A másik kettőnél a kijelzőn fura kép (ennek inkább nem nevezném) jelent meg.
Mit rontok el, túl régiek a gépek? Azért a 4.gen-es i processzortól elvárnám.
Lehet, hogy pendrive-ról nem tudnak uefi/gpt boot-ot, csak merevlemezről?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#45302) Lalikiraly válasza ArthurShelby (#45301) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

van olyan pendrive ami annyira nem szereti a bootolást róla. Jártam már hasonlóan. Media creation tool jobb mindenképpen. Másrészt a BIOS okat előtte nyomj a egy setup defaultot és vagy kapcsold ki vagy be a secure bootot. Ezt tudom még hirtelen. A 4.gennel nem kéne baja legyen. Nekem 3 gen i3 ra is szaladt felfele gond nélkül.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#45303) tserrof77 válasza Lalikiraly (#45302) üzenetére


tserrof77
senior tag

Stimmel, pluszban annyi, hogy régebbi gépnél amikor UEFI-st akarok telepíteni, rendszeresen VGA hibára utaló képhibát mutat, de kb. fél-egy perc után indul a telepítő rendesen.

[ Szerkesztve ]

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#45304) Lalikiraly válasza tserrof77 (#45303) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

igen, mert lehet lassú a pen, vagy az USB és nem tudja betölteni rendesen a grafikus részt. Nekem egyszerűen csak fekete képernyő volt, vagy ugrált a forgó jelzés.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#45305) Pyttawrx válasza ArthurShelby (#45301) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

A 8460-nal is mennie kell max van olyan, hogy efi file vagy mi?! nem emlékszem. Belépsz ahova kell és települ is.

[ Szerkesztve ]

(#45306) ricsi99 válasza ArthurShelby (#45301) üzenetére


ricsi99
addikt

Usb 2.0 -ás pen drive-t /csatlakozót használj régebbi gépeknél.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#45307) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget, végül sikerült. :R :C

Dell 9020: elég volt egy másik pendrive-ra kiírni. Itt is előjött a vga-ra utaló képhiba, de ha vártam most tovább ment később (az előző pen-nél nem). A biosban mindent uefi-re kellett állítani (nem szereti, ha meghagyom a legacy opciót is)

Hp 8460p: Ez kemény dió volt. Azt vettem észre, hogy nem tudok a pendrive-ról uefi módban bootolni. Itt nem lehet kikapcsolni a legacy opciót, és mindig legacy-ban próbálkozott bootolni a pen-ről: ezt onnan tudtam, hogy ugyan azt csinálta bekapcsolt uefi-vel, mint kikapcsolttal (sokáig fekete képernyő, majd tipik vga hibára emlékeztető kép, ha itt nyomtam egy billentyűt, akkor újra indult a gép). Próbálkoztam usb2.0 pennel, usb3.0-val, nem számított. Próbálkoztam, hogy usb 3.0-ba dugom, vagy usb2.0-be (esata-usb kombo csatlakozó).
Végül próbálkoztam .efi fájl betöltéséve/megnyitásával. A gyökérben lévővel nem működött, az \efi\microsoft mappában lévőkkel sem, viszont az \efi\boot\bootx64.efi-t megnyitva bebootolt a telepítő.

A telepítést még nem csináltam meg, így nem tudom, hogy az sdd-ről fog e menni az uefi boot telepítés után, de valószínű igen (mert bios-ban volt bootolás onnan, és odatette az uefi-t mögé)

szerk:
csak most jutott eszembe érdekességképp a kérdés: ha csinálok egy gpt-s telepítést egy gépen, és átteszem egy másikba, akkor az uefi/gpt boot onnan is fog menni?

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#45308) tserrof77 válasza ArthurShelby (#45307) üzenetére


tserrof77
senior tag

Az utolsó kérdésre válaszolva: Szinte biztos, hogy igen. Az elején lehet dob 1-2 indításnál szomoró pofát, de hagyni kell, össze fogja szedni magát.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#45309) janeko


janeko
őstag

Sziasztok, vettem egy új laptopot egy Asus UX325E típusút.

Egy olyan problémám merült fel, hogy a windows telepítő betoltodik.. viszont mikor oda érek, hogy ki kellene választani a partíciót ahova telepítem nem lát semmit, így nem is tudom feltelepíteni sehova a windowst.

Biosban írja, hogy felismeri, tehát nem a winchesterrel van a probléma szerintem.

Esetleg valakinek ötlete, hogy lehetne ezt a problémát megoldani, hogy sikerüljön?

Pendriverol próbálom telepíteni és gpt formátumban van rajta, mert az mbr-t nem is bootolja.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#45310) ricsi99 válasza janeko (#45309) üzenetére


ricsi99
addikt

Driver kell neki , mint régen az xp-nek.
A gyártói honlapon kell keresgélned és felmásolni a pen drive-ra.
Innét ha jól tudom az "https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/nb/Image/Driver/Chipset/21978/RapidStorage_DCH_Intel_F_V17.9.1.1009_21978.exe [link] " kell
Pár napja láttam ilyesmi youtube videót
Vagy kikapcsolgatod a biosban az intel féle csodagyorsító rst és egyébb cuccot és akkor látni fogja az ssd-t

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#45311) renegat1 válasza janeko (#45309) üzenetére


renegat1
tag

Szia!
Itt nézz körül: [link]

(#45312) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!

Notebook témában nem igazán vagyok otthon, ár/érték/teljesítmény mutatókkal sem vagyok tisztában. Az utóbbi 1 évben kizárólag refurb hp probook/elitebook 650g3, 850g3-at vásárolgattam kb 200-220 ársávban 2év garival. Viszont most a gyúkszememre léptek, hogy márpedig csak az új, az ársáv marad ennyi.. De elnézve a kínálatot mehh.. és nem igazán tudom, hogyan tudnék egy laikust meggyőzni, hogy egy 850 g3 még mindig jobb választás mint pl egy HP 255G7, vagy éppen egy Del Inspiron 15.

(#45313) tomchy válasza Rison77 (#45312) üzenetére


tomchy
tag

Mondjuk a 650G3 és 850G3 200 körüli ársávban igazi rablás.

6. gen processzor azért ma már nem az igazi.

Tény, hogy nem sok értelmes alternatíva van ezen az áron újonnan.
Esetleg Refurbished gépeket lehet kapni.

Én több Latitude-öt vettem már innen pl:
https://www.ebay.com/str/novateh?_trksid=p2047675.m3561.l2563
1 év gar, új(szerű), nem magyar bill.

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#45314) Rison77 válasza tomchy (#45313) üzenetére


Rison77
senior tag

Ohh, mondjuk amilyen hiány van minden fronton, kb ennyiért mennek már egy ideje kb mindenhol. Innen szoktam vásárolni őket. Ebben a sávban kb mindenből 6 genes van. Csak általános irodai dolgokra vannak használva(sok gépelés) . De szerintem a hűtést is nézve tovább bírná még így is mint egy újonnan vett gép 3 év garival ennyiért.

(#45315) Pyttawrx válasza tomchy (#45313) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
6. gen processzor azért ma már nem az igazi. Ezt cáfolom, bőven..
2-4. Gen cpu is bőven jó, 2*4gb ram, plusz normális ssd. Nyilán alap dolgokra, és használt noti.

(#45316) janeko válasza renegat1 (#45311) üzenetére


janeko
őstag

Szia/Sziasztok

Ez a módszer amit renegat1 linkelt tökéletesen működött. Köszönöm szépen.

ricsi99: próbáltam először ahogy te írtad, viszont az sajnos nem volt sehogy működőképes, de azért köszönőm, lehet én csináltam valamit rosszul.

Viszont lenne egy újabb kérdésem amire hátha van valami jó megoldás.

Fel telepítettem a wint. Minden megy is tökéletesen, viszont valamiért nem akarja felismeri a gyári hangszórót. Bluetooth-on tökéletesen lehet rá csatlakozni és jól szól. 2 eszközre is hibátlanul csatlakozik és szól. És ami még furcsa, hogy pl. a mikrofont felismeri (csatolt kép)

Ha esetleg valakinek van valami ötlete örülnék és előre is köszönőm

(#45317) SeniorTilla válasza Rison77 (#45312) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Mutass meg neki egy ilyet és egy olyat. Ha épeszű ember, fogja látni a különbséget.

De így is vannak, akik CSAK új gépet akarnak, nem érdekli őket ez a különbség, pénz meg nincs elég. És ők vannak többen, sokkal többen. Szóval nem egyszerű a feladatod, de érthető, ha inkább az újat akarják.

Egyébként ez a régi G3 sorozat nem refurbished, ilyen öreg gépek nincsenek a renew programban. Ezek simán csak használt gépek, gyári gari nélkül. Már a G8-nál tartunk...

Nem szabad összekeverni a hivatalos hp renew programot olyan hirdetésekkel, amikben az eladó refurbished-nek hirdet régi használt gépeket, számla nélkül. Gondolom hp renew program garanciával hirdeti, ami a saját szervizében érvényes csak, mert a HP-nál már régen lejárt.

Látod Pytta, mennyire meg lehet ilyennel vezetni az embereket. Tudod, miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45318) tomchy válasza Pyttawrx (#45315) üzenetére


tomchy
tag

A 200 ezres árhoz viszonyítva írtam, hogy a 6. gen nem az igazi.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#45319) DrDobos válasza SeniorTilla (#45317) üzenetére


DrDobos
őstag

Ez tökjó, hogy leírtad. A kerdes reszemrol, hogy ezt egy mezei laikusnak, nint jomagam is, mibol kellene eszrevennunk? Maxmimum arra tudok gondolni hogy peldaul egy G3-nak mar letelt a 3 ev gyari garija.. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#45320) SeniorTilla válasza DrDobos (#45319) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Meg kell nézni, hogy mi van a számlára írva. (Persze első, hogy legyen számla, ha nincs akkor tuti nem renew a gép és nem új, hanem használt, hivatalos gyári garancia nélkül). Nekem mindig rá kell írnom, hogy HP RENEW termék, PN és SN számokkal, ez alapján érvényes a gari a HP-nál. A termékszám végén egy R betű kell, hogy legyen. A dobozon is rajta van, hogy renew, és a gép alján a hivatalos termékcímkén is rajta van. De ha beírod a SN-t a HP garanciakeresőjébe, akkor is kiadja.

PÉLDA

Aki rendes renew gépeket árul, az csak így teheti. Ha nem, akkor az mókolás és hazudozás, konkrétan a vásárló megtévesztése. Sajnos vannak itt a HA-n ilyenek. :((

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45321) Rison77 válasza SeniorTilla (#45320) üzenetére


Rison77
senior tag

Megnéztem most az egyiket próbaképpen Ezt dobta ki rá. Ezt is a fent említett oldalról vásároltam viszonteladókon keresztül 2 év hozzájuk szóló garival számlával természetesen.

(#45322) SeniorTilla válasza Rison77 (#45321) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Erről beszéltem...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45323) Kbali válasza Rison77 (#45312) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csatlakozom Tillához, de ebben az ársávban Acer Aspire5 már kifogható újonnan, 3 év garral, esetleg Asus Expertbook, Acer Travelmate, Dell Vostro alja és az általad említettek.
Biztosan nem olyanok, mint egy Elitebook.

(#45324) SeniorTilla válasza Rison77 (#45321) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ja, nem tudom lejött-e mindenkinek: a renew géphez mindig gyári garancia jár.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45325) DrDobos válasza SeniorTilla (#45320) üzenetére


DrDobos
őstag

:Y :R :R Igy mar tiszta, es jomagamnak is ertheto :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#45326) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok!

Ha telepítés után ezt látom az eszközkezelőben akkor ez hibát jelent?

Lenovo legion Y720-ről lenne szó Nvidia 1060

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45327) Kekmen válasza Angel2014 (#45326) üzenetére


Kekmen
senior tag

Mondjuk ha felteszel hozzá egy Nvidia drivert, az nem árt. Ahogy nézem egy Intel is lesz mellette. Ha netre kapcsolódsz a Win10 megoldja helyetted.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#45328) Pyttawrx válasza Angel2014 (#45326) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Hogy nincsenek driverk telepítve. Gyártói oldalról serial alapján szedd le egyesével, vagy ha nem akarsz kínlódni, engedd netre, és menj az updatre, én jobban preferálom a gyártói oldalt.

(#45329) Angel2014 válasza Pyttawrx (#45328) üzenetére


Angel2014
addikt

Őőőő hogy is mondjam az a sárga felkiáltó jel zavar, mintha korábban nem írt ilyen hibát.

Az intel driver sincs fent de az mégse ír ilyen hibát.

Telepítés után már jó.

Ezért kérdeztem az nem utal hibára az Nvidiánál?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45330) Pyttawrx válasza Angel2014 (#45329) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Én nem látok felkiáltó jelet.

(#45331) ricsi99 válasza janeko (#45316) üzenetére


ricsi99
addikt

Hangkártya drivere is fel van telepítve?
Bluetooth az más tészta az a hangredszertől független...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#45332) Angel2014 válasza Pyttawrx (#45330) üzenetére


Angel2014
addikt

Első képen amit felraktam a hibával.

Látod más is mint az intelé.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45333) Pyttawrx válasza Angel2014 (#45332) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Igen nem volt driverezve. Ez volt a hiba. Vagyis nem volt hiba, csak nem volt még driverezve.

(#45334) ArthurShelby válasza Pyttawrx (#45333) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ez a kedvencem. Egy szakmai fórumba feljön a legegyszerűbb driverhibával, mert lusta volt telepíteni (közben addict rangú), és utána neki áll feljebb :(((

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#45335) Angel2014 válasza ArthurShelby (#45334) üzenetére


Angel2014
addikt

Ember értek a géphez is és nyilván driverezem is.

A kérdés akkor még egyszer ...

Egy tiszta telepítés után jó ha ott van egy sárga felkiáltójel és hibával az nvida meghatónál?

Az intelnél nincs hiba...

Nyilván még netet sem adtam neki csak az eszközkezelőt nyitottam meg.

Vagy ha így érthetőbb mind a kettőnél ott a sárga felkiáltójel de az intel mégsem ír hibát driver nélkül.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45336) Pyttawrx válasza Angel2014 (#45335) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Igen abban az állapotban az normális volt úgy.

(#45337) Kekmen válasza Angel2014 (#45335) üzenetére


Kekmen
senior tag

Honnan tudod illesztőprogram nélkül, hogy melyiknél volt a felkiáltójel? Abból, hogy driverezés után az lett a sorrend? Az eszközkezelő abc sorrend szerint dolgozik, de amíg ugyan az a nevük, mi alapján állapítod meg? Kicsit Schrödinger macskája. De nem fonom tovább a fingot, a lényeg, hogy ne nézegesd az eszközkezelőt, amíg nincs fent driver. Egyébként általában a gép 2D-re az integráltat, 3D-re a dedikáltat használja, úgy hogy esélyes, hogy a dedikált volt felkiáltójeles, de biztosra nem tudjuk. Aki igen, írja meg, komolyan érdekel.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#45338) ricsi99 válasza Angel2014 (#45335) üzenetére


ricsi99
addikt

"Tiszta" telepítés egy alap win... akkor sok mindent amit a win nem ismer meg az felkiálltójeles.
A win10 már okoska... tudja az userek nagy részének fogalma sincs róla mit használ ezért letöltögeti a frissitéseket/drivereket hozzá a háttérben szó nélkül ezért van ha netet lát akkor felszedegeti a drivereket és működik.
A win10 meglehetösen nagy adatbázissal rendelkezik de az összes létező cucchoz nincs benne a driver... alap intel igp-hez azért van.
Ha minden driver benne lenne akkor valószínű egy 128GB-os telepítő kellene... ,meg a gyártók sem szeretnek perkállni az ms-nek ,hogy a driverük benne legyen... majd felszedi a netrül és csók.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#45339) Angel2014 válasza Kekmen (#45337) üzenetére


Angel2014
addikt

Kiolvastam az hardverazonosítót.

pci\ven_10de&dev_1c20&subsys_38e117aa&rev_a1

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45340) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Megvan a honvédségi módszer?:

Ami kerek azt visszük, ami szögletes azt gurítjuk amíg le nem kopik kerekre, mert akkor már azt is lehet vinni. :D :D :D

Itt most ugyanez megy, csak sz*rral.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45341) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok Lenovo g580-as laptop-nál találkozott már valaki olyan hibával, hogy pontosan 30 percenként kikapcsol. Nincs be állítva semmi ilyen opció.Újratelepítés meg volt nem segített.
i3,4gb ram,120gb ssd

(#45342) Pyttawrx válasza perfegor17 (#45341) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Biosban is?

(#45343) Lalikiraly válasza perfegor17 (#45341) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

De ha kikapcsol és rögtön visszakapcsolod, akkor is pont harminc perc? BIOS ban sincs semmi opció? Bios alapbeállítasok, netan frissítés? És hogy kapcsol ki? Mint akit a konnektorból rantanak vagy szépen leáll?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#45344) Tim82 válasza perfegor17 (#45341) üzenetére


Tim82
nagyúr

CPU-t cseréltetek a gépben mondjuk kétmagos Pentiumról vagy Celeronról i3-ra? Ha megnézed valamilyen hardverösszetevők kilistázására alkalmas programmal (pl. Aida, hWInfo32 v. 64), "véletlenül" nem HM70 az alaplapi chipset?

Ha ez a kettő igaz, akkor nem bug, hanem feature a 30 percenkénti kikapcsolás.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45345) Angel2014 válasza Tim82 (#45344) üzenetére


Angel2014
addikt

+1

Azt hiszem ide már 3. genes cpu kell, és a betevés után egy default bios.

Kíváncsi lennék mi van benne.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45346) Tim82 válasza Angel2014 (#45345) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akkor nem érted.

HM70 chipset nem fog "megenni" Core i (i3, i5, i7) procit, Intelék az ő végtelen bölcsességükben a kereken 30 percenként történő kikapcsolással oldották meg, nehogy ebben a budget chipsetben a felhasználók tudjanak kétmagos Pentium/Celeron prociknál erősebb procikat használni.

Nincsen rá megoldás, a BIOS default settings sem segít. Nem notigyártó, hanem chipset-specifikus limitáció.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45347) ricsi99 válasza Angel2014 (#45345) üzenetére


ricsi99
addikt

1000% Hm70-es chipset van a gépedben.
Zintel barátunk a MEI vel lezárta... akármit csinálhatsz nem tudod megkerülni...
Nekem majd 1 hetem ment erre a projektre de a zintel győzőtt.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#45348) Angel2014 válasza Tim82 (#45346) üzenetére


Angel2014
addikt

Nekem volt több g580 ..B960 cpu val szerelt azt cseréltem i5-3360 ra.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45349) Angel2014 válasza ricsi99 (#45347) üzenetére


Angel2014
addikt

Van moddolt bios is hozzá.

Intel® Core™ i3-2328M 2.2GHz

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45350) tserrof77 válasza Angel2014 (#45349) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ja, csak azokban HM76-os chipset volt... :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.