Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46951) Quenmorr válasza Pyttawrx (#46950) üzenetére


Quenmorr
tag

Szia :)

Alapvetően egyébként szólt a beépített speaker de egyszer csak elhallgatott és azóta nem megy. Ha letörlöm a drivert akkor a win 10 ugyanazt vissza rakja, ez az alábbi:

Bocsi a minőségért :)

(#46952) Pyttawrx válasza Quenmorr (#46951) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Driver hibának tűnik pedig

(#46953) Quenmorr válasza Pyttawrx (#46952) üzenetére


Quenmorr
tag

Próbálkozok még, köszike :) és a bővítési választ is :R

(#46954) Pyttawrx válasza Quenmorr (#46953) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szívesen. :)

(#46955) belgast


belgast
csendes tag

Üdv!
Elromlott a laptop töltőm, úgy néz ki hogy már nem gyártják mivel tudnám helyettesíteni?
[kép]

Amiket néztem:
[link]
[link]
[link]
3 pólusú aljzat adnak e hozzá?

(#46956) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok, nekem is egy töltős kérdés: Van egy acer swift 1 SF114 aminek elveszett a töltője. C-ről nem tölthető. 3.0x1.1mm-es a töltője. Van rendes Lenovo usb-c töltőm, meg tudom ezt úszni úgy hogy beszerzek innen egy 12v-os átalakítót?

(#46957) tomchy válasza belgast (#46955) üzenetére


tomchy
tag

Vegyél gyárit.
Lehet nagyobb amperszámú is.

[link]

vagy aprón nézz ilyet, megfelelő csatlakozómérettel.

[link]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#46958) tomchy


tomchy
tag

Inkább vennék gyárit, lásd előző :)

USB-C csatlakozón való töltés 5V-ról indul és az elektronika szabályozza, szabványtól függően. Tehát nagy eséllyel a 12V-ot igénylő laptopodat meg sem fogja moccantani.

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#46959) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Dell Inspiron N5030-ba vásároltam fejlesztés gyanánt KINGSTON 4GB Notebook DDR3L 1600MHz CL11 KVR16LS11/4 memóriát, viszont ezzel nem indul el a laptop, holott szerintem kellene. Esetleg valami ötlet? Alapból rossz lehet a ram vagy "csak" valamilyen oknál fogva nem kompatibilis?
Próbáltam mindkét slotban, magában és a régi 2 GB-os modullal együtt, de a helyzet ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#46960) Pyttawrx válasza Crvsh3R (#46959) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Azért mert ez a ram nem jó bele. Neked DDR3 kell és DDR3L

(#46961) Crvsh3R válasza Pyttawrx (#46960) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Technikai adatok szerint kompatibilis tudtommal, mert az L tud 1,35V és 1,5V üzemmódban is menni. Gyártó és a külföldi fórumokon legalábbis ezt írták. Visszafele kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#46962) ricsi99 válasza Crvsh3R (#46959) üzenetére


ricsi99
addikt

Ez nem egy Core-2 es laptop?
Leírás szerint igaz hogy ddr3-as
Egy cpu-z képet tudnál készíteni?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46963) Tim82 válasza Crvsh3R (#46959) üzenetére


Tim82
nagyúr

Alapból rossz lehet a ram vagy "csak" valamilyen oknál fogva nem kompatibilis?

Utóbbi. A "valamilyen ok" pedig a chipkiosztás: utolsó generációs Core 2 Duo-s notik és első generációs Core i-s notik nem kezelik a 4 GB-os kapacitású 1Rx8-as RAM-okat, mint ez.

Keress olyan modult ehelyett, amelyik 2Rx8-as - kettő (és nem egy) sorban vannak az oldalán a memóriachipek.

Szemléltetésnek: ilyet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46964) Crvsh3R válasza ricsi99 (#46962) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Intel Pentium T4500

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#46965) Crvsh3R válasza Tim82 (#46963) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Akkor remélem ez jó lesz.
Most próbáltam kifejezetten a laptophoz valót keresni. Beszűrtem 1333MHz, DDR3, 4 GB RAM-ra az Aqua-n. Meg is rendeltem, bár most ahogy így utólag néztem megvezettek, mert ez is L-es, holott a honlapjukon nem DDR3L-nek van írva. Viszont a képek alapján 2Rx8-as, remélem jó lesz. Vagy mondjam le és keressek másikat?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#46966) Tim82 válasza Crvsh3R (#46965) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nagy valószínűséggel működik 1,5 V-on is, úgyhogy valószínűleg működni fog.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46967) ricsi99 válasza Crvsh3R (#46964) üzenetére


ricsi99
addikt

Sajnos nem tudok többet segíteni ha nem csinálsz olyan képet amit mutattam..
A link cpu gyártó weboldaláról szól... teljesen specifikus a géped bővítési lehetőségeiről :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46968) Crvsh3R válasza ricsi99 (#46967) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

A gép nem az enyém és a Windows jelenleg működésképtelen rajta. Ha tudtam volna, akkor csináltam volna screenshotot, bár nem tudom abból mi plusz információ derülne ki. De azért köszi a segítséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#46969) ricsi99 válasza Crvsh3R (#46968) üzenetére


ricsi99
addikt

A benne eddig működő memória modul (kép a kis matricáról is ) segítség sok esetben... támpontot ad hogy mely nagyobb kapacitású modul működhet benne.

Újonan szerintem kizárt hogy kapsz... ha magamnak keresgélnék akkor a ph-n használt a leglassabb legnagyobb "fizikai memóriamodul" -al szereltet nézegetnék..... echte szop&as volt asztali fronton is ez az átmenet... így max a régebbiek mehetnek benne.... az újabbak már az i5-i7 es cpu hoz lettek tervezve...

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46970) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Van két tizen éves laptopom. Elitebook 2560p és thinkpad t430.

Minden évben kitakarítattam őket. Ismét eltelt egy év. De szeretnék rajta spórolni. Lehet-e gond, ha nyáron, vagy tavasz végén csináltatom meg?

(#46971) Grave_444 válasza I02S3F (#46970) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szoftveresen vagy fizikailag lettek portalanítva?
Nem kötelező egyik sem és nem időtől, hanem felhasználástól függ. :)

[ Szerkesztve ]

(#46972) Pyttawrx válasza I02S3F (#46970) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Ha nem extrém poros helyen használod, nem terhelted agyon őket, akkor nem muszáj. Ha volt pasztázva is, akkor kérdés hogy mivel?

(#46973) Grave_444 válasza Pyttawrx (#46972) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért az évenkénti pasztázás erős lenne, főleg, ha munkadíjba ki kell fizetni a szétszedést.

(#46974) Pyttawrx válasza Grave_444 (#46973) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Pedig 1-1,5 évente jó ha van. Mivel ha sok port összeszedhet, akkor úgy is lekell szedni a ventit is, meg a bordát is, akkor meg illik. Ritka az a hely, ahol nincs por, vagy épp nem ágyba használják. :)
Nyilván ahol mindennap van használva arról beszélek leginkább.
Gamer notiknál pl a fémes pasztát 6-12 havonta illik kell cseréltetni

[ Szerkesztve ]

(#46975) I02S3F válasza Grave_444 (#46971) üzenetére


I02S3F
őstag

Fizikailag természetesen.

@pyttawrx sajnos nem tudom mivel pasztázták. Kis maszek szervíz.

Nem poros a környezet. Itthon használom, asztalin mindig. Van itthon párátlanító. Az szűri a levegőt is. (hetente portalanítom a szűrőjét.), de lehet azt mondjátok az nem fogja meg a port. :F

A lakást rendszeresen takarítom, szellőztetem.

[ Szerkesztve ]

(#46976) tomazin válasza Pyttawrx (#46974) üzenetére


tomazin
veterán

Lehet jo, de szerintem felesleges. En 3-5evente csinalom meg, addigra mar elegge szetszaradt a paszta es hofokokban lathato az eredmeny is. De ez szerintem olyan,mint van aki a teli gumit is lemosogatja, szilikonozza es ugy rakja el. En is csinaltam ezt, de aztan rajottem,h nem lesz annyival rosszabb, mint amennyi ido elmegy vele.

(#46977) Pyttawrx válasza I02S3F (#46975) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nézz rá pl speccy, vagy hw info progival. Ha normálisak a hőfokok a te használati szokásod mellett, akkor nincs miért aggódni. Ez nagyságrendileg 80-85°C vagy alatta 100% terhelés alatt, ha tartósan felette van pl 92-96°C tartósan 100% terhelés alatt. Ebbeen az esetben ne spórolj, akkor go. :)
Nyilván ezek a számok nem törvényszerűek.
Paszta amit jó ha használnak: Arctic cooling mx-4, mx-5, mx-6, Noctuca NT-H2.

(#46978) Pyttawrx válasza tomazin (#46976) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nem nem felesleges, hisz ezzel óvod az állapotát, mivel nem hajtod/nyúzod szét.
a kiszáradt paszta már régen rossz, főleg a 3-5 éventei karbantartás.
Gumi példa szerintem nem jó ide ebben a formában. Inkább azt mondanám, hogy rendszeresen időben cserélje le nyárira, és ne a nyár közepén már, azzal ront rajta. Viszont a szilikonnal nincs előrébb, ebben igazad van. az csak lelki megnyugvás. :D

(#46979) I02S3F válasza Pyttawrx (#46977) üzenetére


I02S3F
őstag

A burin test 2 perc alatt 6 hibát írt ki. A hőmérséklet átlépett valami thershold határt. :U és 87-91 fokosak voltak a magok. Mondjuk napok óta be van kapcsolva, de akkor elviszem!

Ez a t430. A 2560p-t, majd melóhelyen. (azt ott tartom)

Köszönöm szépen a segítséget!

(#46980) Pyttawrx válasza I02S3F (#46979) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

szerintem ezt vinni kell igen, de ha van lehetőséged kérdezz rá pasztára. :)

(#46981) I02S3F válasza Pyttawrx (#46980) üzenetére


I02S3F
őstag

Oké! :R

(#46982) Pyttawrx válasza Grave_444 (#46971) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ja és de függ időtől is, hogy is ne függne. Pl mondok valamit, ha egy gépet hoznak pasztázni, és nem használják több mint 1 évet, akkor érdemes használat előtt újra pasztáztatni, hiszen nem lesz olyan hatékony már az a paszta.

(#46983) ricsi99 válasza tomazin (#46976) üzenetére


ricsi99
addikt

Így kell szép lassan megsütni a notit :D
Viszont lehet neked "N" vagy "E"-s van... az elmegy simán :D

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46984) Grave_444 válasza Pyttawrx (#46974) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha olyat hoznak, amiből ki kell bányászni az alaplapot, mert az alján a proci azért simán elmegy vele 1 óra vagy több is. Ha ér maga a gép ~40-50ezret évente egy ilyen műveletre hülyeség szerintem kifizetni 15-20ezret. Ha olcsóbban elvállalják akkor oké, de egy sima portalanítás és egy pasztázás közt rengeteg különbség lehet munkaórában. :)

Nem mondom, hogy olyan rengeteg laptopot szervizelek, de nem jellemző a visszatérő darabok újrapasztázása sem, ha a hőmérséklet nem indokolja.

Azt hogy nem időtől függ úgy értem, ha szoftveres dologról lett volna szó, hogy ha nem szemeteli tele a rendszert a felhasználó simán elég lehet több évente átnézetni, ahogyan egy karbantartott Windowst sem indokolt újratelepítgetni, ha nincs konkrét megoldhatatlan hiba.

Persze nem szeretnék a szervizesek, így magam ellen sem beszélni.
Szóval mindenki vigye szépen a notikat karbantartásra rendszeresen. ;]

I02S3F
Hibát ír ki és melegek is a magok, egyértelmű. Maga a hűtőborda is lehet cserére érett.

[ Szerkesztve ]

(#46985) Pyttawrx válasza Grave_444 (#46984) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Általában azért egy ilyen művelet, ahol meg kell jobban bontani a notit pl lifebook e746, ez egy átlag noti szervizelés szempontból, azért negvan 1 óra alatt bőven, sőt kb 30-40 perc.
15-20?? Uhh, erre em reagálok, mert az már önreklám lenne :D.
amúgy az a tapasztalat, ahol ennyit kérnek el, ott van csak igazán ritka normális paszta. Nem mondom, hogy nincs olyan hely ahol van, de kevés. :)

(#46986) ricsi99 válasza Grave_444 (#46984) üzenetére


ricsi99
addikt

Ha ocóóó ,vagy drága a termék az elvégezett munka álltalában ugyan az.
Ha sosem "szervizeld" a notid akkor megy ameddig megy s csók.

Erre párhuzam lehet az új autó.

Egy olajcsere ugyan annyi... max a szűrő ára más...
Ha sose cserélsz benne semmit akkor megy ameddig megy...

Ha nem értesz hozzá akkor illik évente 1* elvinni kitakaríttatni... jó esteben meghuzzák a kilazult zsanértartó csavarokat... ha esetleg kezd valami elmennni ,akkor lehet szólnak is ,hogy várható pl hűtő/ssd +1111 dolog cseréje... szóval ha van valamid illik szinten tatani... vagy hasznélod amig a gari tart és csók.

UI:
15-20?" :D... annyiért hozhattok napi 10 -et is :D abba még a gls-háztól házig is belefér :D

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46987) Grave_444 válasza ricsi99 (#46986) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem én szabom az árakat, de ja, baromira felment az óradíj sajnos. Nyilván nem 20k egy pasztázás, de 40 perces meló sem 5000Ft..

Persze, nem a laptop értéke szabja az árakat, de ha alig ér valamit nem beszélem rá az úgyfelet fejlesztésre stb.
Pont volt a napokban egy 8-10 éves Celeron, HDD, 4GB memóriás gép Win7-el. Rászánt volna annyit, hogy belefért volna Win10, új SSD és +4GB ram, viszont jobban járt egy használt, garis másik notival.

Nem tudom ki hogy dolgozik, vállalkozóként én is felezném a díjakat, de cégnél ha csak ülök óránként 5k, hogy létezem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46988) SeniorTilla válasza Grave_444 (#46987) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Üzleti szempontból:

erre találták ki anno az 5 éves meghosszabbított garanciákat, ami akkor volt érvényes csak, ha évente elvitted a gépet egy ilyen karbantartásra. Ezzel persze be kellett vállalni a karbantartás árát, ami ilyesmi összeg volt. A statisztika szerint simán megérte, mert sokkal kevesebbe került a hibák javítása, mint a kifizetett éves szervizdíjak összege :)

plusz idővel rá lehetett beszélni az ügyfelelt egy új gép vásárlására is...

Ez nem az én gyakorlatom volt, én mindig gyári garivál árultam a gépeket. A konkurencia csinálta. Sok ügyfél kérdezte, itt a fórumokon is, hogy miért nincs5 év garancia a gépre? Csak nem olvasta el az apróbetűs részt.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46989) Pyttawrx válasza Grave_444 (#46987) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

De most elviszed a beszélgetést más irányba. Senki nem azt mondta, hogy egy ilyen notinál megéri-e a fejlesztés vagy nem, mert ahogy írod nyilván nem. De ha nem akar másikat venni, vagy épp nem tud, és ez neki megfelel, akkor inkább szánja rá a szervizelés összegét, mert úgy legalább több az esély (vagyis ő meg tett mindent ezért), hogy ne romoljon el. Persze egy idős gépnél semmi sem éri meg, de legalább karban van tartva.
És nem 5k, főleg 2023-ban, de a 15-20, amit te írtál, az irreális. Viszont igen vannak olyan cégek, akik az ilyen 800k-1m gépeket ennyiért szervizelik, tartják karban. Ott még talán meg is értem, hisz ott annak mindig működni kell... stb. De ez is más már.

Lényeg, hogy bármilyen notiról legyen szó, ésszerűen kaarban kell tartani.

(#46990) ricsi99 válasza Grave_444 (#46987) üzenetére


ricsi99
addikt

Ha csak 5 ropi ,hogy ülsz akkor nincs kérdésem a gyakorlati tapasztalatok terén ....

Igen ,sokszor megéri az egész notit lecserélni ,nem éri meg fejleszteni....

De hogy a tisztítás-ból ez ,hogy jött le ,hogy vegyen másikat azt nem vágom.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46991) Grave_444 válasza Pyttawrx (#46989) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Világos. :K

ricsi99
(Szerintem félreértettél. A cégnek kerül ennyibe per dolgozó átlaglan. Nyilván minden költséget összevetve a működésből lett ez kalkulálva. Teljesen más téma csak a "magas" árak mellé írtam zárójelben.)

Mint írtam vigye el szervizbe, igen, egyetértünk. Ha viszont ér 30-40 ezret a gép, ráadásul 10 éves, akkor azért nem árt felvilágosítani, hogy nem feltétlen éri már meg vele foglalkozni.
5 perc kitakarítani, de ahogy írtam egy alaplap szerelés a pasztázás miatt már necces lehet.

A fenti példával élve a Celeron gépre áldozott volna 30-40ezret, helyette kicsit többért 1-2 év garis használt, üzleti szériás gépet kapott. Ilyenkor igenis csere. :U

[ Szerkesztve ]

(#46992) SeniorTilla válasza Grave_444 (#46991) üzenetére


SeniorTilla
veterán

+1

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46993) tozo86


tozo86
tag

Sziasztok!
Adott egy Lenovo Yoga C940 notebook. Windows 11re frissites utan egy darabig még működött, aztan egyszer csak nem érzékeli a külső monitort. Próbáltam több monitorral, tobb type-c-hdmi atalakitoval de nem jo. Legfrissebb intel drivert is letoltottem intel es lenovo oldalarol is, de nem jo.
Mit lehet még tenni? :F

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#46994) Armagedown válasza Grave_444 (#46991) üzenetére


Armagedown
őstag

Nem mindegyik laptopot 5 perc kipucolni, a kevésbé szervízbarát gépekhez több idő kell.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#46995) ricsi99 válasza tozo86 (#46993) üzenetére


ricsi99
addikt

Próbaképp pen-drive ről inditható linux? Ha ott van kép akkor a hw jó..

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46996) I02S3F válasza Pyttawrx (#46980) üzenetére


I02S3F
őstag

8e-ért bővíttetem a ramot 8-ról 16-re.

Lehet nem sok értelme van, de erre vágytam. :U:B

(#46997) Pyttawrx válasza I02S3F (#46996) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

az 1x8-ról 2x8-ra van értelme a DC miatt.
De mizu a takarítás/pasztázással?

(#46998) I02S3F válasza Pyttawrx (#46997) üzenetére


I02S3F
őstag

7eft, mert ez nem a legkönnyebben szétszedhető lapos. A 2560p-met tavaly előtt 3000 forintért csinálták meg.

Lesz pasztázás is! Ha nem felejtem el, akkor megkérdezem, hogy milyen pasztával csinálják!

(#46999) tomazin


tomazin
veterán

Ravettetek az ujrapasztazasra (kb 4-5 ev kozotti a gep), gyari cucc ami rajta volt meg kenheto volt egy picit, kb 5fokot csokkent stresszteszten. (72->67)

(#47000) Pyttawrx válasza tomazin (#46999) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Senkit nem veszünk rá semmire. Maximumtanácsot adunk és segítünk.
5 fok terhelés alatt, az jó teljesen. 70 alatt vagy.
Vagy többet vártál? Nem értem hogy ez most szemrehányás lenne? :D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.