Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46851) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Gondoltam rendbe teszek egy kis öreg harcos Samsung P35-öt [link] A probléma, hogy Windows 7 drivereket sehol sem találok hozzá a neten. Driver Booster eddig megoldotta a probléma nagy részét, de most egy null km-es win7-ről nem tudok elindulni LAN driver hiánya miatt sehogy sem. Van esetleg tippje valakinek gyűjtő oldalakra? Én sehol nem találok.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#46852) abdulka1 válasza HartgeH3-2.8 (#46851) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
Link
Van az oldalon kimondottan csak Lan driver pack is.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#46853) HartgeH3-2.8 válasza abdulka1 (#46852) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Szia

Köszönöm , megpróbálom. Egy mag, egy giga ram nagyon lassú. Felénél ki írta program nem válaszol, aztán ment tovább , most 66%. Reménykedem ;]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#46854) abdulka1 válasza HartgeH3-2.8 (#46853) üzenetére


abdulka1
őstag

;)
Mekkora öröm lesz ha sikerül. Tudom, mert én is nagy bolondja vagyok a régi laposok megmentésének.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#46855) HartgeH3-2.8 válasza abdulka1 (#46854) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Szia

Nos sajnos az történt, hogy nem történt ;] Vártam több órát, de semmi. Viszont maga az ötlet nem rossz, az ilyen esetekben a driver booster mellett, ezt is fogom alkalmazni, ha úgy adódik. Nagyon sok mindent akart feltenni , rengeteg adatot, programot és ez sok volt a kis aranyosnak. Valószínű én voltam a hibás, mert egy teljes automata telepítést kértem, hogy mindent tegyen fel. Végül a megoldás a driver identify lett. A kérdéses drivereknél jobb klikk tulajdonságok, részletek, és hardverazonosítók. Innen kimásolva a leghosszabb kódsort, másik gépen meg tudtam keresni a passzoló drivert. Még az infra is működik. Kártyaolvasó is, minden, mekaful. 1600mhz, 1GB RAM, ATI Radeon 9700.
Egy Heroes III, Red Alert 3 is sima ügy.

Külön öröm, hogy korábban hosszú percek volt egy weboldal, most kb 5mp. Rendszer is sokkal smoothabb. Egy SSD bemókoláson még gondolkozom később, de a 160-as 2,5-es se lassú, teljesen vállalható. Nulla bad sector. Kicsit nehezebb volt feldriverezni a 32bites oprendszer miatt. Nem volt hajlandó mindent megenni, (kényes a kicsike) de sikerült.
ATI Mobility Radeon 9700 van benne, és az adapt infóban az össz vram 320mb ami nem rossz, VLC-vel mkv filmek sima ügy (persze SD nem HD). ;] Amire kell jó lesz, nagyon alap feladatokra, írni nagyon kellemes rajta. Nem tudom miért, a gombok nagyon barátiak.
Fene se gondolná ezt pont egy Samsungról laptopban.

Köszönöm még egyszer :R Jó ilyen régi kis öreg harcosokat feltámasztani.
Még ha nem is egyszerű, mert egyre jobban tűnnek el a régi dolgok/meghajtók/egyebek.
Jó lesz eltenni a mostani pakkot amit össze kukáztam a netről.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#46856) abdulka1 válasza HartgeH3-2.8 (#46855) üzenetére


abdulka1
őstag

A linkelt oldalon, van olyan pack ami, csak Lan drivereket tartalmaz, azt nem találtad meg?
Egy picit lentebb görgetve, ott van középen.
Egyébként az a biztos, ami csináltál. :C

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#46857) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok

ASUS VivoBook 15 X571GT Kapcsán kerestem hány slot van a ramnak, de nem találtam biztos forrást.
Tudtok esetleg segíteni? 8 giga van benne és szeretnék a megvásárlás után bővíteni , mert ez karcsú :N Viszont ha nem tudom bővíteni , akkor kiesik a pikszisből.

(#46858) Aprósólyom válasza kiralytom (#46857) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nem tudom ez mennyire azonos típus, de talán segít: ASUS X571GT-BQ098T DISASSEMBLE | MEMORY RAM AND HDD UPGRADE - YouTube

Jevons paradox

(#46859) Csaby2021


Csaby2021
tag

sziasztok csak azt szeretném megkérdezni hogy laptopba melyik sokkot hamarabb elromlani az integrált vga vagy a dedikált videókártya ?

(#46860) kiralytom válasza Aprósólyom (#46858) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Köszönöm , én is csak ennyit találtam DE ez kevés volt ahjoz hogy biztosra vegyem , hogy egy slotos. Mert ha jól látom, a videóban upgradelt típus az az.

Sajnos én sem találtam jobb kiindulási pontot.

[ Szerkesztve ]

(#46861) SeniorTilla válasza Csaby2021 (#46859) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Másik topicban már kaptál választ. A dedikált VGA jobban melegszik, de már nem jellemző a meghibásodás.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46862) Csaby2021 válasza SeniorTilla (#46861) üzenetére


Csaby2021
tag

szia értem akkor a régebbi laptopok amibe dedikált kártya van azokban döglenek be jobban és mi a helyzet a régebbi féle nvidia quadro kártyákal az tartósabb volna valamivel vagy az sem ?

(#46863) SeniorTilla válasza Csaby2021 (#46862) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A kártyától is függ. Egy régi gép, amiben nagy teljesítményű VGA van, valószínűbb, hogy meghibásodik.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46864) Csaby2021 válasza SeniorTilla (#46863) üzenetére


Csaby2021
tag

egy dell Precision M4800 NVIDIA Quadro K2100M lenne szó akkor hagyam ?

(#46865) SeniorTilla válasza Csaby2021 (#46864) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A HP Zbook G2-es szériában is ilyen VGA van, 5-6 évesen is simán mennek még hibátlanul. Ezt a precisiont nem ismerem.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46866) abdulka1 válasza Csaby2021 (#46864) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
Egy cirka 14 éves MSI CR500X-et mentettem legutóbb a kukától.
A Celeron 900 2,2GHz helyett, kapott egy 2,8 GHz-es C2D T9600-at, ami jobban hajtja a dedikált NVIDIA GeForce 8200M G / 256MB VGA-t.
Hiába cseréltem rajta hővezető lapot, a VGA hőfoka Youtube videó nézés alatt 80 fok körül mozgott, ezt soknak tartottam.
A lap helyett MX2 pasztát kentem a chipre, és még a durva felületű hűtő ellenére is 30 fokkal lett hűvösebb a VGA. Az alacsonyabb hőmérséklet biztosan segíthet az élettartam meghosszabbításában.
Ha van rá lehetőséged, egy próbát megér nálad is. :K

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#46867) HartgeH3-2.8 válasza abdulka1 (#46866) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Pontosan ezért használom a gamer laptopomat FHD/60 tartományban, és ezzel kb átlagosan 55-65 fok, de kb 70 környéke a plafon ami kicsit izmosabb game. Persze legtöbb esetben használok alá hűtőpadot is, hogy ez még hatékonyabb legyen, és szerencsére a gyártó is frissített annyit hűtésben, hogy pont kapóra jött nekem ennél a szériánál.

Az, hogy mennyire csinál(tuk) jól?! Majd kb 2 év múlva megbeszéljük ;] :R

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#46868) abdulka1 válasza HartgeH3-2.8 (#46867) üzenetére


abdulka1
őstag

Ártani biztos nem árt, ha hűvösebb a VGA. ;)

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#46869) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Adott egy lenovo ideapad 3 , már csomó mindent megpróbáltam, de nem működik a fényerő állitűs, van egy alaplapi amd video kartya es egy rtx 3060. Vadonatuj laptop, mar volt bios upgrade, downgrade uyganez driverben de semmi. Lehet hardver hiba?

(#46870) Pyttawrx válasza sittes79 (#46869) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Igen driver hiba lesz.
vagy funkció gombhoz kell lenyomni az fn gombot, ha eddig úgy próbáltad, próbáld fn nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#46871) sittes79 válasza Pyttawrx (#46870) üzenetére


sittes79
addikt

Az fn működik nem az a gond, ahnem hogy nem történik semmi ha a fényerőt állítom akár fn gombokkal akár system alatt vagy az akkura kattintva jobb alul. Full fényerőn van mindig.

(#46872) Pyttawrx válasza sittes79 (#46871) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Akkor driverezés lesz. Chipset, vga… stb. Framework.

(#46873) sittes79 válasza Pyttawrx (#46872) üzenetére


sittes79
addikt

OKs, próbálok mindent... :R

(#46874) sittes79 válasza Pyttawrx (#46872) üzenetére


sittes79
addikt

Letöltöttem media recovery tool-al a gyári windows 10-et lenovo oldalról. Na most itt azt irja, hogy a "Nvidia platform controllers and framework" nem működik rendesen. Meg hogy operation failed. És nem is tudom allitani ujfent a fenyerőt.

Akkor ez lehet hardver gond?

(#46875) Pyttawrx válasza sittes79 (#46874) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Hát egy új gépnél ritka nagyon. Szerintem szoftveres.

(#46876) sittes79 válasza Pyttawrx (#46875) üzenetére


sittes79
addikt

Hát akkor nem tudom ennél többet nem tudok tenni. :O

(#46877) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Ebbe a gépbe: Lenovo IdeaPad 320-15ISK 80XH007LHV milyen ramot érdemes venni? 8 gb elég lenne bele mivel játékra nincs használva.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#46878) Pyttawrx válasza cyber86 (#46877) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Mi van most benne? Ddr4 2100-2400-2600?

(#46879) HawerKing


HawerKing
őstag

Helló srácok keresek egy helyet ahol hozzáértő emberekkel lehet egy kicsit irogatni (ill okositani magam) laptopos-hardveres dolgokról .
Szal nemvagyok szaki de alap dolgokhoz érték inkább ugy mondanám hallottam eről arról, én windowsos ezközt inkább filmezésre , személyes képeim-videóim tárolására és néhány darabból álló játék kollekcióm(Gta trilogy, Gta4 komplet, Gta5, Rise of Nation extended edition és Nes emulátor benne gyermekkorom kedvenc nintendójátékaival) miatt használok. Sosem volt csúcs gépem, s pár éve már se gépem se laptopom nemvolt. De a fentiek hiánya miatt kellett egy laptop . Ujat nem akartam mert amin elfutottak volna a játékaim drágák , ezért használtat vettem, abból is az "ócsót" ismerősömtől, 2 fő szempontom volt 17"+ os és fhd felbontás, a többi épp csak annyi hogy menjenek a játékaim. Vettem egy Lenovo Z70-80FG laptopot erről szeretnék veletek beszélgetni , már aki ráér....

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#46880) Pyttawrx válasza HawerKing (#46879) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Ez egy U-s cpu-val szerelt noti, ddr3L-es rammal, a váza szokott ramaty lenni. Irodai consumer noti. Remélem ssd van már benne.
Am mi lenne a kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#46881) HawerKing válasza Pyttawrx (#46880) üzenetére


HawerKing
őstag

Még nem értem haza nemtudok pontos adatokat irni minden komponensről de még ma leirom őket a kérdéseimmel, ja azok benne vannak amiket írtál. Hát a kérdés inkább kérdések pont erről a laptopról fognak szólni már ha lesz ki válaszoljon :P
Az U a proci végén mit jelent? (Szar gyenge verzsön) i7 5500U én mivel i7 azt gondoltam jó erős lesz a játék kollekciómhoz (később mesélek-kérdezek mert már fenn van mind)
Sajnos nincs ssd benne 1terras valami hybrid hard van benne, és kérdezném is mit jelent ez? Olvastam hogy van a hardon egy 8gigás "valami" elkülönitve ami pont áthidalja a normál és ssd közti külömbségeket "vagy nemtudom, vizbű veszi ki az okszigént" sosem használtam ssdt de állitólag nadon gyors :DDD csak ugye ahoz felkellene áldozzam az 1terrás mostani hárdomat, egy 512es ssd még jó árban lenne , az az ár amit még nemsajnálnék kiadni érte de arra nem férek fel 😄 kell az 1terra, na de az ssd be drágaság ...

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#46882) Pyttawrx válasza HawerKing (#46881) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Na
u cpu: [link]
Tehát pont nem játékra való. :)
A Hybrid 8gb igen az lenne a célja, hogy gyorsítson, de ez a szó erős rá, és gyakorlatilag szinte semmit nem hoz. Az SSD pedi ma már nagyon ajánlott, sőt! HDD-n sokszor már lehetetlen normálisan dolgozni win10-el, főleg hogy nincs is meg a dc a pro ci és a ram közt.
DC: [link]

(#46883) cyber86 válasza Pyttawrx (#46878) üzenetére


cyber86
őstag

Elvileg 4 GB ram van benne integrált.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#46884) HawerKing


HawerKing
őstag

Lenovo Z70-80FG:
1. Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz erről annyit tudok hogy 5.generáció és már van 12dik is :DDD de laikusként elég erősnek gondolom mivel hogy i7.... (az erős kifejezést a lentebb irt felhasználási szokásaimhoz mérem és a leirt játék kollekciómhoz) Kérdésem: Nagyon gáz ez a proci?Az U mit jelent a végén? Aki tud irna róla pár érdekességet.... (ittvalaki eligazithatna mert én azt hittem hogy ez egy 4magosproci, közbe meg ugy látom 2 mag van és 4szál de fingom nincs ez mit jelent)
2. Intel HD Graphic 5500 128MB Dedikált és 4053 megosztott rendszermemoria ez az egyik video cucc ami a procin vagy mellette vagy valaholvan de ez nem egy nagy cucc a játékaim elsem indulnak ha ez az alapértelmezett. Kérdésem: ez nagyon gagyi? Esetleg pár érdekesség róla...
3. NVIDIA GeForce 840M 2048MB DDR3, 64bites na még jó hogy ez is van benne :DDD másképp nem vettem volna meg, gondoltam ez elég a lentebb irt játékkollekciómhoz mégis csak 2 giga... Kérdésem: az nvidia vezérlőpultnál physX procinál ezt a kártyát raktam alapértelmezetnek, gondolom ez azt jelenti hogy erről indulnak a játékok? Esetleg pár érdekesség róla...
4. 8GB DDR33L ram aszem 1600mhz vagy 1800 ezt mindig keverem :DDD amire használom a gépet ill a játékaimhoz elég, am még egy 8gigással lehetne bőviteni de felesleges
5. 1 TB Hybrid Drive erre a hybrid kifejezésre rá kerestem de valami angol leirást találtam s nemtudtam teljesen értelmezni.... hát nem egy ssd :DDD de végülis a mérete az tökéletes , 700Gigányi állandó és fontos cuccom van (ezért nem akarok valami kisebb ssdt venni helyette ,az 1terrás ssd meg drága s neméri meg nekem a sebességbeli külömbséget az a pénz, ha már ugyis felköltöztettem az adataimat ugyse sokat másolok ide oda, játékoknál meg kibirom a betöltő képernyőt)
6. 17,3 inches FHD felbontásu 60hz ez fontos volt mert a kamionban sokat filmezek

Ennyi srácok ha van kedvetek és elolvastátok amit irtam akkor a válaszokat előre is köszönöm.
Az eddigi tapasztalataim használat után
Elég hamar felköltöztettem rá az adataimat (személyes képeim-videóim, kedvenc filmjeim, zenéim és játékaim)
Ugyan a win11 nem támogatott ezen a gépen hivatalosan de én mégis egy win 11 22H2őt használok (én a friss és utolsó legfrisebb rendszerek hive vagyok :DDD na meg nekem tetszik is, én letisztultnak tartom)
Játékaim feltelepitésével 2 napot kinlódtam.... fu nemis mondom mi ideget megettem velük (deaki ismeri a pcs GTA kat az tudja) a GTA deffinitiv trilogy fhd felbontás mellett minden alacsonyon elég játszhatóan megy s a 4es és 5ös GTA ugyan igy,érdekes mert hiába elégnek látszik a video memoria a grafikai beallitasok alacsonyrol maxra felhuzasanal de ha mar tobb reszletet allitok be nagyon belaggol de mondom pedig elvileg a jatek kijelzi mennyi video memoriat zabal az aktualis beallitas... mind 1 hagytam mindent fhd ba alacsony reszletessegel. (van egy XBOX ONE S em s eddig csak ezen toltam a játékaimat de ettől ezen a laptopon még igyis alacsony beállitáson is szebb minden mint az xboxon :)
Na de itt jön a fekete leves ami miatt majdnem óvatosan jó magasról lepottyantani akartam az egész laptopot :W 10percig minden játék szépen lagg nélkül megy aztánmint a rosseb ugy belaggol, nemtudtam mi a gutta baja van, lejebb vettem még a felbontást is, kicsit javult a helyzet de még igyis belaggol néha. De azt hiszem rá jöttem mi a rák baja van... HW monitort hamar elinditom mikor meglatom mit ir :Y [kép] 100fok fölé is felment a proci hő foka, érdekes mert a videokártya hőfokát nemlátom hogy monitorizálná, gondolom azis magas. Tapogatom és érezhetően forró az alja. Gondolom emiatt laggol be a játék. 2 dolog jutott hirtelen eszembe, 1 vszek alá egy külső hütőt 2 szétszedem [kép] (csak szakszerüen XD) megnézem poros e a venti :DDD hát keményen az volt [kép] [kép] Na ahogy tudtam kipucoltam aztánigy már 100fok fölé nem megy de még igyis jól melegszik ha játszom ugyhogy kell alá a külső hütő játék közben.
Srácok köszönöm ha elolvastátok, jól esett ezt leirni-kiadni magamból.

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#46885) ricsi99 válasza HawerKing (#46884) üzenetére


ricsi99
addikt

A "Gémer" laptopok azért szép robusztosok meg drágák mert abba raktak normálisabb hűtést is.
Amit tehetsz: ujrapasztáztatod a gépet és berakasz alá egy 12cm-es ventilátor-al megáldott hűtőpadot
a 8400m videokari azt inkább videolejátszáshoz való... játékhoz édeskevés.....(64bit-es memória-busz mindent lelassít)

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46886) HawerKing válasza ricsi99 (#46885) üzenetére


HawerKing
őstag

értem köszi az infót, még szerencse hogy a GTA kat játszhatóanviszi fhd ben , mást ugysemjátszok

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#46887) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Sziasztok!
Lenovo Z510-be lenne szükségem egy új WiFi kártyára, ami barátságban lenne 500-as nettel.
:R

Üdv: Rottweiler89

(#46888) celf


celf
őstag

sziasztok!
lehet hozzámvágnának egy chromebook 4-et.
jelenleg egy regi business kategorias HP-m van, amivel csak ket bajom van: tul vaskos, nehez, es nincs rajta bluetooth.

amire hasznalnam:
youtube
vlc
pdf olvasas
szovegszerkesztes

alkalmas erre szerintetek?
vagy mondjuk ha nincs eleg tarhelye, akkor eleg gyors az usb portja, h. stickrol le lehessen jatszani videot?

(#46889) Pyttawrx válasza celf (#46888) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Hajolj el előle, vagy dobd vissza.
Szerintem semmire sem valóak ezek, de persze csak szubjektív vélemény. Van aki szereti.

(#46890) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok!

Asusx540s celeron n3050, 2giga ram, 500gb hdd.

Ha vennék belev ssd-t+ramot (kijönne 15-20e ből) és kitakaríttatnám és meghirdetném, lenne rá kereslet?

A barátnőmé, már nem használja (lassú jelen állapotában). Akár arra is rá tudnám beszélni, hogy ingyen adja nekem.

(#46891) I02S3F válasza I02S3F (#46890) üzenetére


I02S3F
őstag

Most írja barátnőm, hogy 7 éves a gép. Azért ez nem üzleti gép. Szerintem kenyere javát már leüzemelte. :U Szerintem nem éri meg foglalkozni vele.

A szívem megszakad! Ezt is dobjuk ki..

(#46892) Tim82 válasza I02S3F (#46891) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem meg ne dobd ki, hanem adományozd el, ha nem adod el.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46893) I02S3F válasza Tim82 (#46892) üzenetére


I02S3F
őstag

Hirdessük meg ingyenesre? Hol érdemes? Vagy hova érdemes eladományozni?

De ugye így nagyon lassú gép, akkor is?

Barátnőmnek tetszene ez az ötlet!

(#46894) abdulka1 válasza I02S3F (#46891) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
A környezetemben ettől régebbi gépeknek is nagyon örültek, és jól mondja Tim82, érdemes neki új helyet keresni. :K

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#46895) I02S3F válasza abdulka1 (#46894) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm! Tetszeni fog barátnőmnek az ötlet! :R

(#46896) Tim82 válasza I02S3F (#46893) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudom, helyileg hol vagy, de általánosságban a helyi családsegítő szolgálatnál tennék a helyedben egy kört, ők biztosan tudnak valóban rászorulót, akinek jól jönne.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46897) I02S3F válasza Tim82 (#46896) üzenetére


I02S3F
őstag

Szuper!

(#46898) I02S3F válasza I02S3F (#46890) üzenetére


I02S3F
őstag

7 éves a laptop. Meddig éldegélhet még?

(#46899) Csöves válasza I02S3F (#46898) üzenetére


Csöves
senior tag

Nekem egy 14 éves laptop eddig hiba nélkül működik.
Win10 van rajta netre, filmre levelezni elmegy.

Aquila non captat muscas.

(#46900) I02S3F válasza Csöves (#46899) üzenetére


I02S3F
őstag

A tiéd is consumer lapos?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.