Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) Toobee válasza KubanitoS (#17200) üzenetére


Toobee
veterán

Dune szokott fw frissítést kiadni. Már csak azért is megéri azt venni, meg ők nem gyártanak hatszáz féle terméket. Lejátszók a fő szakterületük.

https://barbieripnk.hu/

(#17202) aleister válasza #75912448 (#17181) üzenetére


aleister
veterán

"az átlagfelhasználók igényeit. 80-90%-uk minden kívánságát kielégítik, az általuk használt 40-42" körüli LCD tévékhez több, mint jók."

Én egy Samu 51 colos 3d plazmát hajtanék vele. Ahhoz elég?
Nem biztos, hogy konkrétan R6s lesz. Úgy ánblok az RT 1186-os chipsetre épülő termékre gondoltam.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#17203) #75912448 válasza KubanitoS (#17200) üzenetére


#75912448
törölt tag

Azonos hardver, számodra szvsz semmi eltérés nem lesz a specifikációk szempontjából mivel csak tévés felhasználás lesz. Azonban szoftveresen lehetnek - nem is kicsi - különbségek. Aludj egyet a friss infókkal, holnap olvass kicsit a WD-ről, felhasználói vélemények stb. Talán holnapig ide is beír 1-2 WD Live tulaj.

Egy biztos, tökéletes médialejátszó nincs és nem is lesz, de az említett 2 típus biztos, hogy jobb, mint a Mini. A Dune 101-et használtam MKV, m2ts, és BD ISO lejátszásra (semmi másra), gyakorlatilag életbevágó hibát nem találtam, sőt, szinte semmit. Képminősége a méretét meghazudtolóan brutál jó, nem tudom szebben írni.

[ Szerkesztve ]

(#17204) Toobee válasza aleister (#17202) üzenetére


Toobee
veterán

Neked nem ajánlanám, az már egy szinttel jobb megjelenítő, mint amik a nagy átlagnak van.

https://barbieripnk.hu/

(#17205) #75912448 válasza aleister (#17202) üzenetére


#75912448
törölt tag

Elégnek elég lehet, de... Egyik 1186-ost sem láttam még plazmán, másképp viselkednek, mint LCD-s interpolációs környezetben. Erdoke kolléga nézett egy Realtekes lejátszót plazmán és zavarta az említett 24p jelenség ott is, mást meg nem, azt se tudják miről beszélünk. :D Tervezem, hogy G30-on megnézem a napokban. Hogy majd te magad elégedett leszel-e vele, azt sajnos előre nem tudjuk megmondani.

(#17206) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségnyújtást! Kicsit nézelődök még, de inkább tényleg jobb lesz, ha alszok rá.

Egy utolsó kérdés: jól látom, hogy a WD-ben van wifi? Ha igen, ez gyorsan el is döntené a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17207) kisgyerek85 válasza #75912448 (#17205) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Erdoke kolléga nézett egy Realtekes lejátszót plazmán és zavarta az említett 24p jelenség ott is, mást meg nem, azt se tudják miről beszélünk.

Mint írtam egyszer neked privátban én projektoron nézem és ott sem látom :D Bár ez lehet attól is, hogy 90%-ban sorozatozok és általában feliratosan, így lehet én ezért nem látom 40mp-ként az ugrást, mert olvasni kell. :D
Egyszer valaki írta, hogy az Avatar elején van egy 2 perces jelenet ahol nagyon jól lehet látni ezt a jelenséget. Hát ideje lenne már belenéznem ebbe. Amúgy az milyen, rendeltem pár hónapja egy hdmi switch-et külföldről amit úgy reklámoznak, hogy full3d-t is átviszi meg a hd hangokat is. Erre még a 24p-t sem tudja :W így maradt a kábeldugdosás.

Dune 101-et használtam MKV, m2ts, és BD ISO lejátszásra (semmi másra), gyakorlatilag életbevágó hibát nem találtam, sőt, szinte semmit. Képminősége a méretét meghazudtolóan brutál jó, nem tudom szebben írni.

Igaz, csak 720p projektorom van, de kíváncsi lennék, erre a Dune masinára. Gáz, hogy a jelenlegi helyzetemben most ezt nem engedhetem meg magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#17208) aleister válasza #75912448 (#17205) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! Akkor ezt a próbát megvárom, mielőtt megrendelem a cumót.
Egyébként konkrétan Egreat R200S-re gondoltam.

Toobee:
És ez miben minősül meg? A tesztben a képminőséget dicsérte a jóember, akadás nem volt fullHD-ben. Akkor mitől kell tartanom?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#17209) Toobee válasza aleister (#17208) üzenetére


Toobee
veterán

Attól, hogy ő nem látta, még volt akadás. Maximum a szar LCD megjelenítő, amin nézte és be volt rajta kapcsolva minden képjavító mutyi, alapból elszarta a képet és ezt a tesztelő már nem is látta. Számold ki magad, 23,976-ot fixen 24 Hz-en járatja. De írtak már itt erről, nálam okosabb/tapasztaltabb emberek. Keress vissza!

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#17210) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Himedia meg mondjon le, szoftveresen nem lehet kikapcsolni a ventit. Szétszedni meg nem tudtam. Ezt pár hónapja próbáltam. Most ismét előjött, hogy valahogy szét kellene szedni, mondom odaadom apumnak neki van türelme hozzá. Hát volt, szétszedte... Mondta biztos pattintásokkal van összerakva, hát nem. Ragasztva van!! Ő megoldotta ezt is (én nem voltam ott akkor mondtam volna, hogy hagyjuk), de a végeredmény nem lett szép. Hátlap a felénél félbe eltört, a wifi csatijából kiszakította a kábelt (mindegy azt úgysem használom). De legalább hozzáfértem a venti csatijához :C és összeragasztottam a cuccot. Szemből nem látni semmi csúnyaságot rajta, csak a hátlapja lett gáz. Egy dolog idegesít csak, ha túl akarok adni rajra akkor nem lesz egyszerű szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#17211) KubanitoS válasza #75912448 (#17203) üzenetére


KubanitoS
veterán

Utánanéztem a dolognak és a WD-ben valóban van wifi, ami ugyan nem volt elsődleges szempont, de nem rossz ha van, ráadásul még ezzel együtt is olcsóbb volt a készülék a Dune-nál. Ezzel, plusz az azonos hardverrel gyakorlatilag el is dőlt a dolog, már le is adtam a rendelést a WD-re. :C

Köszönöm szépen a segítséget Neked és mindenki másnak is, aki hozzászólt a dologhoz. Nélkületek információhiány miatt maradtam volna az ASUS-nál. :R

Majd írok még, ha megjön a készülék és lesz egy kis tapasztalatom vele. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17212) #75912448 válasza kisgyerek85 (#17207) üzenetére


#75912448
törölt tag

A bővített Avatar 6-8. (ha jól emlékszem) perce körül biztos jelentkezik valahol a jelenség, kipróbálni jó lehet. Kb ebben a szakaszban van folyamatos távoli kép az űrhajókról folyamatos svenkelés mellett. De ha eddig nem láttad, ezután sem fogod. Ne ezzel foglalkozz, örülj, hogy van egy jó lejátszód. :) már így is túl sokat szenteltünk a kérdésnek.

(#17208) aleister

24p tekintetben semmire nem mész a véleményemmel. Látod, kisgyerek nem látja, Erdoke és én igen. Vannak még a topikban rengetegen, akik azt sem tudják miért rángatózunk ezen, hiszen folyamatos képet látnak.A Realtek szerint láthatatlan, az a defektes aki észreveszi, vagy gonosz Dune bértollnok

(#17213) aleister válasza Toobee (#17209) üzenetére


aleister
veterán

Ha a realtek chipset jelenlegi csúcsa nem tudja a szinkronizálást, akkor gondolom a korábbi példányok sem. Az új, 7-es sorozatú RT chipsetekről lehet már valamit tudni?

A sigma-s lejátszók tudják ezt a fícsört?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#17214) BBéci válasza aleister (#17213) üzenetére


BBéci
titán

Még szép, hogy a Sigmás gépek normálisan kezelik a 23,976-ot.

(#17211) KubanitoS
Szerintem Dune mellett a WD nem rúg labdába. Egy napon sem említeném őket.

Szerintem nincs 107 centis Samsung LCD TV. Hacsak nem valami sok éves modell.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17215) Jenő76


Jenő76
tag

Sziasztok !

Asus HDP-R1-em van,
Mire jó a 24P kapcsoló a menüben?

Ha be van kapcsolva akkor minden képkockaszám 24 lesz kifele ?
Ha bekapcsoltam akkor a nem 24FPs filmek, hogy jelennek meg?
Ha nincs bekapcsolva akkor, hogy jeleníti meg azt a filmet ami amúgy is 24 FPS-sel készült?

Köszönöm a válaszokat !

(#17216) hunaqua válasza aleister (#17208) üzenetére


hunaqua
addikt

Az Egreat R200S nagyon jó ár-érték arányú lejátszó.(....főleg,ha nem kell fizetni Áfa-t).Az a gond,hogy még Budapesten sincs olyan bolt,ahol kifejezetten rá vannak "kattanva" a médialejátszókra.

...mert az lenne tökéletes ,hogy megnéznél egy Dune-t egy Egreat R200s-t egy wd-t meg egy popit,azután "belenézel" a pénztárcádba és eldöntöd,hogy az igényeidnek melyik a legjobb.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#17217) erdoke válasza BBéci (#17214) üzenetére


erdoke
titán

Nekem van itthon WD és Dune is (és nem az olcsó 101), és nem látok akkora különbséget, ami miatt ne lehetne egy napon említeni őket...

A legjobb aláírás a héten

(#17218) KubanitoS válasza BBéci (#17214) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem nekem a WD is tökéletesen meg fog felelni és szerintem tökéletesen tudom, milyen tévém van, ami bizony nem öregebb egy évesnél szerintem.

Azért köszönöm neked is az építőjellegű hozzászólást.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17219) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok,

Anyósom szeretne egy médiaboxot. Átlag USER-nek aki nem annyira kompetens a témában, de még is szívesen néz filmet / hallgat zenét esetlegesen funkcionalitásából adódóan lejátssza a DVD-t is milyen készülékeket tudnátok ajánlani?! :R :R :R

(#17220) erdoke válasza Xirtam (#17219) üzenetére


erdoke
titán

USB-n szinte mind kezel DVD-ROM-ot, egyébként pedig inkább érdemes lerippelgetni a DVD-ket ISO-ba, sokkal kényelmesebb merevlemezről játszani őket.

Ha HD hang nem kell, akkor egy 101-es Dune, ha HD hang kell, de röcögés nem zavarja 23,976-os filmeknél (milyen TV?), akkor valami Egreat csoda.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#17221) Xirtam válasza erdoke (#17220) üzenetére


Xirtam
veterán

Na igen, csak ezt a csodálatos lányának a pasijának kell megcsinálni, aki én vagyok! :DDD

Készülékekből melyiket érdemes megvásárolni? :R

(#17222) aleister válasza BBéci (#17214) üzenetére


aleister
veterán

Ez a fura számomra. Nyers teljesítményben ahogy nézem akár felül is múlhatja ez a kis R6s a sigma-s lejátszókat, hisz nem volt akadás a killaSample-n sem. Akkor miért nem tudnak fw szinten egy ilyen kis apróságot megoldani? Ha az utolsó suttyó pc-s lejátszó szoftver meg tudja ezt csinálni, nehezemre esik elképzelni, hogy egy nagy gyártó szoftvermérnökeinek ez gondot okozna.
Custom fw-k sem tudják ezt?

hunaqua:
Igen. Ebben tökéletesen igazad van. Megvárom még regger kolléga tapasztalatait, aztán mérlegelek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#17223) hunaqua válasza Xirtam (#17219) üzenetére


hunaqua
addikt

Az Egreat r6s-ben (custom fw.) jelenleg van online filmletöltés (is). Igaz ,ez függ a hálózat "terheltségén" is.Az anyósod lehet,hogy örülne ennek a funkciónak is.
...persze,ha van Net.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#17224) #75912448 válasza KubanitoS (#17211) üzenetére


#75912448
törölt tag

Már meg is rendelted a WD-t? :D Mondtam, hogy aludj egyet rá. Sebaj, egyforma hardver dolgozik a WD-n és a Dune 101/301-en, mivel csak tévés felhasználás lesz, szerintem nem sok különbséget látnál a kettő között. Szoftveres eltérés lehet, pl bugok lehet az egyikben, ami a másikban nem. A WD + wifi, későbbiekben jól jöhet az spdif kimenet, hivatalos 2 év gar. Itt egy PH írás, kolléga pont Asus HDP R1-ről váltott WD Live Streaming-re, és ahogy olvasom nagyon elégedett vele. Képminőségben óriási különbséget lát, amin nem is csodálkozom.

(#17225) t256


t256
őstag

Sziasztok! Beépített média lejátszós Blu-Ray playert keresek.
Lényeg, hogy mkv-t és 24p filmeket játsszon Merevlemezrõl usb-n keresztül.
Kb 25000 forintom van rá.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#17226) KubanitoS válasza #75912448 (#17224) üzenetére


KubanitoS
veterán

Még ha jobb is lenne valamivel a Dune, számomra akkor sem lenne különösebb jelentősége őszintén szólva. Teljesen hétköznapi használatra kell a cuccos, nem szeretnék módosított firmware-ket felpakolni, különféle mérési teszteket nyomatni naponta. Tényleg csak filmnézés lesz. :) Mivel a hardver ugyanaz, a WD-ben van wifi és olcsóbb is volt a másik jelöltnél, így nem igazán volt mire aludnom (plusz most, másnap sem gondolom másként). Annak viszont csak örülni tudok, hogy benéztem ide és nem automatikusan a már jól bevált ASUS-t rendeltem. Az is megfelelt volna számomra, azonban így plusz ötezer forintért egy sokkal komolyabb készülékem lesz. Köszi még egyszer! :R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17227) Toobee válasza t256 (#17225) üzenetére


Toobee
veterán

Na, kíváncsi vagyok, hogy találsz-e ilyet?

https://barbieripnk.hu/

(#17228) dh66e válasza BBéci (#17214) üzenetére


dh66e
veterán

Béci volt már a kezed ügyében egyáltalán WD ?

(#17229) Warter válasza t256 (#17225) üzenetére


Warter
őstag

Rossz topicban vagy, itt próbálkozz. De szeirntem ennyi pénzből ami mindent lejátszik probléma nélkül, nem fogsz találni. A BD lejátszók nem a média lejátszásra vannak kihegyezve.

[ Szerkesztve ]

(#17230) #75912448 válasza KubanitoS (#17226) üzenetére


#75912448
törölt tag

Nincs mit, remélem beválik :)

(#17228) dh66e

Ez ugye költői kérdés volt? ;)

(#17231) Ed Parker válasza t256 (#17225) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

ilyen az enyém is,van ilyen,csak még rakj hozzá egy picit.

(#17232) t256 válasza Ed Parker (#17231) üzenetére


t256
őstag

Szia! Pontosan milyen lejátszód van?

Warter! Köszi átnézek oda is!

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#17233) Vittorio77


Vittorio77
csendes tag

Dune HD Base 3D médialejátszó a Hifi kiállításon, nov. 10-11. Azt hiszem ezt is érdemes lesz közelebbről bevizsgálni. :)

[link]

(#17234) Ed Parker válasza t256 (#17232) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

(#17235) dh66e válasza #75912448 (#17230) üzenetére


dh66e
veterán

Nem az volt.Streaminget tuti nem látott szerintem működés közben. :)
Úgy érzem ennél a tipusnál a Dune felirat okoz némi túlbuzgóságot.

(#17236) t256 válasza Ed Parker (#17234) üzenetére


t256
őstag

Csak 100000 forinttal kéne megtoldanom az erre szánt összeget. :DD

Jó les az Egreat R6S. Blu-Ray-re pedig szerzek egy olcsóbb lejátszót.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#17237) Ed Parker válasza t256 (#17236) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

25ezerért ezek túl nagy igények.

(#17238) erdoke válasza t256 (#17236) üzenetére


erdoke
titán

Valaki az R6S PH!TV bemutató topikjában váltig állítja, hogy az LG BD játékosa mindent visz USB-n és streamelve is, esetleg vedd fel vele a kapcsolatot.

A legjobb aláírás a héten

(#17239) cekkk válasza Vittorio77 (#17233) üzenetére


cekkk
veterán

Érdekes, külföldön sehol nem mutatták be itt meg igen? :U Ráadásul nem is a HDI, hanem a hazai forgalmazó. Nem venném ezt készpénznek, hogy kint lesz a új Base.

(#17240) Toobee válasza erdoke (#17238) üzenetére


Toobee
veterán

Aztán kiderül, hogy képfájlokat nem. De nagyon kíváncsi lennék én erre, lejátszana-e bármit is azok közül, amiket szeretek nézni. A kedvencem mikor olyanok pattognak valami mellett, akiknek egyébként szinte nulla tapasztalatuk van az adott témában, még az alapvető fogalmakkal sincsenek tisztában és a pontos kérdést se értik, de meg van mondva a tuti, meg a frankó és, hogy 25 ezer ft-ért ők olyat vettek, amik majd pár hónapon belül megoldják az euró válságot, illetve átveszik az irányítást a bolygó felett, és egy szebb jövőt kezdenek el építeni. Na meg persze a klasszikusok: youtube-on minden videót pirít, ezzel a legmenőbb Androidos Gameloft játékok is mennek, meg csetelek rajta a barátnőmmel, miközben webcamerát mutogatja nekem a cicijét, de egy tökéletes kávét is összedob nekem, ha éppen erre vágyom, valamint teljes értékű NAS és letöltős gép is egyben. Aki meg drágább lejátszót vett, az hülye, meg sznob, mert csak szórja a pénzét, pedig sokkal többet tud, az ő "csodája".

:R

https://barbieripnk.hu/

(#17241) #75912448 válasza Toobee (#17240) üzenetére


#75912448
törölt tag

Félve írom, de szerintem semmit nem játszana azokból :)) Ráadásul mozgó alkatrész tartalmazó elektronikai eszközt soha nem vennék a 2 kóreaitól.

(#17242) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Mesterek, esetleges Egreat tulajok!

Meg tudom csinálni azt a kis R6s-emmel hogy menüvel együtt indítom el a bd képfájlt?
Itt van példának okáért ez:

Gladiator.10th.Anniversary.Edition.Blu-ray.CEE.1080p.AVC.DTS-HD.MA.5.1-HDCLUB

Itt a Disc_2-t kiválasztva felajánlja hogy:
-egyszerű navigáció
- Navigation (HDMV)
- mappába lépés

Sajnos az első 2 opció bármelyikét is választom, nem a menüt hozza be hanem indítja a filmet/werkfilmet.

Mi lehet a gond?

(#17243) Kapanyél válasza erdoke (#17238) üzenetére


Kapanyél
őstag

Egyszer hazahoztam egy LG BD playert, mert vásároltam az irodába néhányat és elég jól kezelte a formátumokat. Gondoltam, kikukázom a Dune Lite-ot és még van egy BD player is. De a menüje sokkal lassabb, idegesítő és ami a legfontosabb, hogy ez is fönnakadt jónéhány filmen. Néhányat szépen vitt, amit a Dune nem, de sajnos ez meg a másik felét nem bírta. Így maradt a Dune.

MÁS:
Androidos lejátszókra lehet más lejátszó szoftvert is telepíteni? MX playert a saját kodekjeivel (amit frissítenek) vagy BSPlayert, pusztán a kompatibilitás miatt kérdezem.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#17244) BBéci válasza dh66e (#17228) üzenetére


BBéci
titán

Ismerőseim szinte kivétel nélkül panaszkodtak rájuk, ezért inkább nem kínoztam magam.
Miért is tenném, amikor a Dunék kiválóak, győztes csapaton nem változtatok.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17245) BBéci válasza kevepapa (#17242) üzenetére


BBéci
titán

Az a gép tudtommal nem képes a menüt megjeleníteni, ahogy a kis Dune lejátszók sem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#17246) bogabi válasza BBéci (#17244) üzenetére


bogabi
senior tag

Nekem volt 2 évig WD TV Live. Semmi bajom nem volt vele, leszámítva egy-két szar gyári fw-t. De ebből jut más márkának is. Nemrég adtam el, és vettem meg Parker kolléga A300-as Popiját. Nem vagyok sasszem, talán éppen ezért sem látok említésre méltó különbséget a G20-as plazmámon, már ami a képminőséget illeti a két playa között.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#17247) betyarr


betyarr
veterán

olyat ki lehet vitelezni,hogy egy médialejátszóval valahogy elérek egy nas-t a neten keresztül és streamelek rajta?

(#17248) Ed Parker válasza bogabi (#17246) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ott a szolgáltatásokat fizeted meg,hogy tud pár dolgot,nem a képminőséget.
FTP,NAS,torrent,samba, meg a többit. Plusz a dizájn.

(#17249) mjoy válasza Multibit (#17143) üzenetére


mjoy
csendes tag

Köszi a válaszokat .Várok még vétellel ,addig ott az LG tv.

(#17250) Patice válasza betyarr (#17247) üzenetére


Patice
Topikgazda

Lehet, csak a netkapcsolat átviteli sebessége lesz meghatározó. Ha nagyon ingadozó, akkor szaggatni fog. Lásd a szolgáltatók apró betűs megjegyzéseit a garantált sávszélességekről...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.