Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) BronzIsten


BronzIsten
csendes tag

Az Egreat EG-R6C elég jónak tűnik, ahogy itt olvasgatom. Van ennél jobb 10k körül?

(#16052) erdoke válasza BronzIsten (#16051) üzenetére


erdoke
titán

10e körül esetleg használtan, garancia nélkül van némileg jobb.

A legjobb aláírás a héten

(#16053) BronzIsten válasza Enszuke (#16050) üzenetére


BronzIsten
csendes tag

Totál hülye vagyok a témában. :D
Akkor ez azt jelenti, hogy nem tudok olyan cuccot beszerezni, ami viszonylag mindent lejátszik tűrhető minőségben? Vagy be lehet, csak az nem 10k-ba fájna? :DD

##erdoke
Köszi, akkor sztem marad ez, biztos nem járok rosszabbul vele, mintha a TV-m lejátszójával szerencsétlenkednék. :D

[ Szerkesztve ]

(#16054) hunaqua válasza gulyasa (#16043) üzenetére


hunaqua
addikt

Soha nem írtam át semmit,volt az Eaget H5 azután az Egreat R160s,most az R200s.A többinél jó volt mindig.Nem nyúltam a Routerhez soha.Változott a gépeknél az IP,beírtam utánna a :9091-et és tették a dolgukat.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#16056) Milka 78 válasza BronzIsten (#16051) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ja,tényleg jó ;] .Mivel én is nagy anime fan vagyok jó sok hibát tudok ellene ez ügyben felhozni.Az első,hogy intenzív használat(napi 3-4 óra) alatt nálam 2 is behat nem egész 5 hónap alatt,de a fateromé ami nem kapja úgy az ívet az is haldoklik(bírta vagy 7 hónapig).Nem ismeri fel a külső tárat,ha meg felismeri usb kapcsolati hibára hivatkozva bontja a vonalat.A távirányítója komolytalan,rendesen célba kell vele lőni.A feliratokat szépen beállítod,de cseszik megjegyezni a méretét színét,stb...ami elég gáz ha mondjuk megnézel egyhuzamban 10x24 perces anime részt és minden rész előtt célba kell vele lőni és újra beállítani mindent.Ha már felirat...elég kevés beállítási lehetőség van rajta(pl nem tudsz a feliratnak keretet,hátteret adni)ami eléggé zavaró,mert rajfilmeknél sokszor nem lehet látni belőle semmit.10 bites videókat meg felejtsd el,mert nincs az a lejátszó ami lejátszaná csak egy HTPC.
Összességében lehet,hogy olcsó,de full fapad,főleg azon része amire neked kell és még van egy rakás hibás is belőle.Viszont 10 ropiért nem fogsz kapni médialejátszót.Én most vettem egy Xtreamer Elvirát 15500ft-ért és nagyon meg vagyok vele elégedve.Ettől csak drágább van mint pl az O!Play mini,de az kevesebbet és 17-18 ropi körül megy.Esetleg az aprón ha ki tudsz fogni egy használt ASUS Oplay HDP-R1 vagy egy Minit,de azok is 13,de inkább 14-15 körül kezdődnek...

kisgyerek85:Az Elvira tud erre is megoldást.Külön tudod beállítani a betű színét vastagságát,méretét és kül tudsz beállítani kontúrt neki amit tudsz méretezni.Én mos sárga betűket használok vastag fekete kontúrral.Megnéztem egy raklapnyi különböző animét,de esküszöm,hogy nem nyúltam egyszer sem a felirat beállításokhoz.Tű éles,kontúros...az élet apró örömei! :D

[ Szerkesztve ]

(#16057) kisgyerek85 válasza Milka 78 (#16056) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

nem tudsz a feliratnak,hátteret adni

sajna ezt egyik médialejátszó sem tudja manapság. :( (ha mégis akkor valaki írja meg, mert akkor lehet cserélem az enyémet :D )
Nekem sorozatoknál lenne igen hasznos.

(#16058) DVlad válasza Milka 78 (#16056) üzenetére


DVlad
őstag

Egy hete kettõ darab Asus hdp r3-at árultak itt. 10k/db áron.

(#16059) Multibit válasza kisgyerek85 (#15998) üzenetére


Multibit
veterán

Ezt olvasva azt gondolom, hogy jó darabig szolgálatban lesz nálam a Smart B1. Kérdés: elképzelhető olyan merénylet ellenünk, hogy az említett korábbi Dune-khez Cinavia szenzitív firmet adjanak ki? Figyelmesen kell tanulmányozni a changelog-ot miden frissítés előtt!

(#16060) robi-k válasza Multibit (#16059) üzenetére


robi-k
őstag

A Cinavia nem FW, hanem processzorszintű hardver védelem, tehát a 2012. előtti full BD lejátszására képes és optikai egységgel rendelkező médialejátszóknál (pl. DUNE Prime 3.0, MAX, B1; PopcornHour C200/300) nem lesz gond. Viszont a rossz hír az, hogy az új filmeket (a 3D filmek esetében gyakorlatilag 100%-ban) csak Cinavia védelemmel ellátott BD lemezeken adják és fogják is kiadni.
Ha valakit hidegen hagy a 3D, akkor nem sok értelme lesz átállni új processzoros médialejátszókra.

(#16061) Ed Parker válasza robi-k (#16060) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ha már vettem 3D-s tv-t :D

Persze ha már ennyire drasztikus lesz a helyzet, még mindig ott a htpc:)

(#16062) Multibit válasza robi-k (#16060) üzenetére


Multibit
veterán

Ez bizakodásra ad okot :)

Ha valakit hidegen hagy a 3D...
Engem hidegen hagy. Azok a filmek, amelyek eddig 3D-ben jelentek meg, számomra felértek egy büntetéssel :))

(#16063) cekkk válasza robi-k (#16060) üzenetére


cekkk
veterán

De én viszont úgy tudom, hogy a régebbi csippek is tudják ezt, csak nincs aktiválva, akkor lesz cumi, ha rájuk erőszakolják, és egy új firmbe aktiválják ezt a védelmet :U
De ne legyen igazam.
Bár az érdekes kérdés nekem még mindig az, hogy mégis mi másért vesz az ember média lejátszót optikai meghajtó nélkül, ha nem azért, hogy illegális tartalmat nézzen :B
Más olyan nagy felhasználásában nem látok értelmét, vagy is ennyi pénzt adni érte :U

[ Szerkesztve ]

(#16064) JaniS válasza robi-k (#16060) üzenetére


JaniS
senior tag

2009-től kezdve az összes Sigma chip-en aktiválni lehet a Cinavia-t a firmware-rel, természetesen ez azoknál a média lejátszóknál érdekes csak, amelyek megkapták a full Blu-ray licenszet (pl. C-300). Mivel ezt másfél évente frissítik, ezért ha a következő frissítés tartalmazni fogja a Cinavia-t is, úgy ezek a lejátszók nem lesznek képesek pl. az ilyen tartalommal védett BD-kről készített biztonsági másolatok vagy egyéb formátumok (pl. mkv) lejátszására. Jelen pillanatban nincs gond, ezt úgy kell érteni, hogy jelen pillanatban még van érvényes full Blu-ray licenszük Cinavia nélkül, de véglegest sosem kaptak, mert a BD csak opcionálisan vásárolható meg hozzá, nem azzal együtt árulják. Reménykedésre ad okot, amit néhány hozzászólással fentebb írtam, hogy Werner azt válaszolta az nmt fórumán egy kérdésre, hogy a jövőben sem fog belekerülni a Cinavia. Úgy legyen, de ezt IMHO nehéz lesz keresztül vinni.

Egyébként meg [itt] a jelenleg megjelent (nem naprakész) lista a védett BD-kről.

[ Szerkesztve ]

(#16065) Milka 78 válasza DVlad (#16058) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én is láttam,de az minden csak nem jellemző :N

(#16066) Dorian válasza JaniS (#16064) üzenetére


Dorian
félisten

Tehát érdemes kikapcsolni az automatikus frissítést?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#16067) JaniS válasza Dorian (#16066) üzenetére


JaniS
senior tag

Nem irreverzibilis a dolog, ezért szerintem nem.

(#16068) #75912448 válasza JaniS (#16067) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ja, eddig is visszarakható volt régebbi fw, ha esetleg bármi problémát találtunk az újban.

(#16069) Eminent


Eminent
csendes tag

Firmware frissítés az Eminent EM 7280 medialejátszóhoz:
[link]

A frissítés mikéntje az alábbi Youtube videón tekinthető meg:
[link]

(#16070) Dorian válasza #75912448 (#16068) üzenetére


Dorian
félisten

Gondoljátok, ha direkt beleraknak az új firmbe egy ilyen korlátozást, akkor majd visszarakható lesz a régi? Mert szerintem nem. (Ott van példának a Samu D550 plazma, ahol kategóriájához túl jó feketeszint sikerült, amit aztán az egyik új firmmel lebutítottak módosíthatatlanul.)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#16071) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Lehet hulyeseg a kerdes de azert felteszem :B

Popi A300-ra kotott kulso HDD-re szeretnek masolni halozaton keresztul (van wifi stickem a popihoz) Tudom lassu lesz de megkonnyitene az eletemet.

Megoldhato?

(#16072) #75912448 válasza Dorian (#16070) üzenetére


#75912448
törölt tag

Akkor a biztonság kedvéért nincs más, mint kikapcsolni az auto frissítést. Úgy sincs már ezeknek a lejátszóknak olyan égető problémája, ami azonnali upgrade-ért kiállt :) Ha jönne egy új formátum vagy hasonló komolyabb frissítésre szoruló probléma, akkor lehet gond, de ez egyelőre nem fenyeget.

(#16073) Ed Parker válasza No.01 (#16071) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én a wifi stick-et elfelejteném, ha csak nincs egy heted a másolásra.
Annyira gyenge, hogy közvetlen közelről is vérszegény sebességre képes.

(#16074) J0shu4M1ll3r


J0shu4M1ll3r
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy melyik az a lejátszó ami "mindent" (1080p rip, régi divx) lejátszik, és ha pl van a hdd-n egy blu ray film, azt is viszi menüvel?
Köszönöm!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#16075) JaniS válasza Dorian (#16070) üzenetére


JaniS
senior tag

Szerintem mindig visszaállítható lesz a régebbi fw tekintve, hogy ezt nem lehet megakadályozni teljesen (pl. a popinál a recovery fw-en keresztül). Az más kérdés, hogy majd a Cinavia-s BD-re azt fogja kiírni, hogy frissítsd a fw-t. Másrészt szerencsére az nmt-n a fejlesztők hozzászólása nem azt tükrözi, hogy annyira boldogok lennének ettől az egésztől és feltehetően - ha rákényszerülnek -, akkor a release notes-ban leírják, hogy innét kezdve működik a Cinavia. De ez csak találgatás.

A kroábban már belinkelt és a popcorn valamint a dune magyar oldalán is megjelent cikk jól leírja a problémát a full Blu-ray licensszel rendelkező lejátszók esetén: valójában a popi és a dune is azzal kénytelen szembenézni, hogy ahogy ők reklámozták és eladták ezeket a lejátszókat, azok közül fontos tulajdonságokat egy másik cég (Sony) nyomására kénytelenek korlátozni. Azt hiszem szeretnék elkerülni, hogy emiatt konfrontálódniuk kelljen a vásárlókkal.

[ Szerkesztve ]

(#16076) Jim-X válasza Ed Parker (#16073) üzenetére


Jim-X
őstag

Ezt csak megerősíteni tudom... Az kb. semmire nem jó... :(((

UTP a popsijába aztán hadd menjen! :K ;]

A játék az nem játék!

(#16077) Ed Parker válasza Jim-X (#16076) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Én is ajándékba kaptam, de haszontalan egy jószág:)

Amúgy is közel van a ruterhez.

(#16078) robi-k válasza JaniS (#16064) üzenetére


robi-k
őstag

A Sigma SMP-864x családú médiaprocesszorokban nincs Cinavia védelem [link]
Az SMP-864x család ezen védelmeket támogatja:
• PlayReady
• AACS, BD+
• CSS
• HDCP, DTCP
• CableCard
• Conax
• Irdeto
• Nagravision
• NDS
• Rovi
• SecureMedia
• Verimatrix
• Viaccess
• Widevine

Amúgy a védett fizikai BD lemezek lejátszásához szükséges licenc kód DUNE esetében magában a BD optikai meghajtóban van, épp ezért van az, hogy a Dune-hez csatlakoztatott nem sajét BD optikai meghajtó esetén nem működik a licencel rendelkező fizikai BD lemezek (filmek) lejátszása.
Popi esetében tudtommal benne van az FW-ben a licenc kulcs - de nem magában a processzorban.
És még1: Cinavia nem új keletű dolog [link], épp miatta pl. a Dune/Popcorn lejátszóknál nem tudták megoldani a DVD-Audio ész SACD lejátszást (azaz igen sokba került volna, ezért nem tartották szükségesnek).

(#16079) sting2


sting2
addikt

Újabb csalódás után kicseréltettem a két hónap kálváriát okozó Egreat S2-t, egy Egreat S7 Ultra gépre.

most tesztelés alatt van....

Elsőre :

Nem hagy ki a hang (HD - nál sem), minden pöpec!!!
A kép jobb.
A hang "kerekebb"
A menü puritánabb (mert nem Dune felület)
Minőségibb minden tekintetben a gép.
Gyorsabban tölt.

" Hazaértem!!" :Y

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#16080) #75912448 válasza sting2 (#16079) üzenetére


#75912448
törölt tag

Kép jobb? Az lehetetlen. Az s2-s5-ben SMP8643 volt, az s7-ben SMP8655. Utóbbi a "butább". Előbbi volt a Dune népszerű Smart és egyéb lejátszóiban, a Popi 210-ben, a 8655 pedig ne mvéletlenül a Dune Lite 53D-ben. Örülök, hogy végre nálad is összeállt a rendszer, lehet, hogy ennek örömére kis placebo hatás fellépett :D

(#16081) J0shu4M1ll3r válasza J0shu4M1ll3r (#16074) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Erre valaki esetleg?
Köszönöm!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#16082) robi-k válasza J0shu4M1ll3r (#16081) üzenetére


robi-k
őstag

Nagyon tág a kérdésed. Mik az elvárásaid anyagi oldalról és mennyire akarsz stabil és megbízható gépet (minél stabilabb=annál drágább).

(#16083) #75912448 válasza J0shu4M1ll3r (#16081) üzenetére


#75912448
törölt tag

Dune Smart D1, H1, B1, Duo.

(#16084) JaniS válasza robi-k (#16078) üzenetére


JaniS
senior tag

Ezek szerint az idézett hírben, amely megjelent a popcorn és dune magyar oldalán is pongyolán van megfogalmazva az alábbi mondat: "A Sigma Designs valamennyi chipje 2009 óta képes erre, ha a firmware tartalmazza a megfelelő kódot."

A Dune esetében kösz a helyesbítést, csak a Popi terén vagyok járatos.

JaniS

[ Szerkesztve ]

(#16085) robi-k válasza JaniS (#16084) üzenetére


robi-k
őstag

Háát, nem csak ennyi tévedés van abban a cikkben...

(#16086) jeni válasza sting2 (#16079) üzenetére


jeni
félisten

Ezzel kiegészítve +külső házba tett Samsung SH-B123L combó lejátszóval
azonos minőségű az egy egybe építettel?

(#16087) JaniS válasza robi-k (#16085) üzenetére


JaniS
senior tag

Mi az, amiben még nem korrekt? Én örömmel venném, ha leírnád. Szerintem témába vág.

(#16088) J0shu4M1ll3r válasza robi-k (#16082) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Lényegéban az lenne a 2 legfontosabb kritérium, hogy a régi dvix-eket is vigye, mert pl a Csillagkapu van meg valami békeidős kódolással, és eddig max a gépem vitte.
Illetve, ha pl egy külső vinyón van egy Blu-ray film, érintetlenül, minden fájllal, akkor annak a menüjét le tudja játszani, mert hallotam olyan rémhíreket, hogy mivel javas a menü, ezért semelyik nem viszi.
Árról annyit, hogy egyenlőre csak úgy nézegetek, de ha ép keretek között nem megoldható, akkor leteszek a tervről.
Ha van ilyen ami megfelelne nekem, akkor várom az ötleteket olcsótól a drágáig.
Köszönöm!

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#16089) robi-k válasza JaniS (#16087) üzenetére


robi-k
őstag

"A közeljövőben a legnagyobb médialejátszó gyártók komoly erőfeszítéseket fognak tenni, hogy saját szoftverrel teljes értékűen tudjanak lejátszani bármilyen menüvel bíró Blu-ray ISO-t és mappát, illetve nagyobb hangsúlyt kap a minél fejlettebb BD lite lejátszási mód."

Itt van egy-kis ellentmondás:
- ha Cinavia-s ISO BD fájlt akar így lejátszani, akkor az a proci, ami rendelkezik Cinavia védelemmel, egyszerűen hibaüzenettel megtagadja azt (és mindegy, hogy milyen FW-t írnak rá, hisz a védelem integrálva van a processzor belső mikrókódjába).
- ha meg nem Cinavia-s a proci, akkor eleve nincs gond, de itt más gond merül fel: mivel a "vízjel" benne van az adott hangfájlban, annak lejátszása során kellemetlen háttérzaj lesz, ezt most is bárki reprodukálhatja pl. egy DVD-Audió lemez fájljainak lejátszása során nem DVD-Audiot támogató eszközön. Ezért is kell pl. átkódolni szoftveresen egy DVD-Audio lemezt DTS-HD MA többcsatornás hangfájllá a PC-n, hogy eltűnjön a "vízjel" (én már több DVD-Audio lemezt kódoltam így át).
A Cinavia újabb védelemnek pont az a lényege, hogy magán a BD lemezen vagy egy titkosított kódsor, amit beolvasva a lejátszó helyesen tudja dekódolni az adott lemezt. És a BD lemez ISO készítése során természetesen ez a kódsor sehogyan-sem kerül beolvasására (a lemez egy speciális részén helyezkedik el).

"A médialejátszókat gyártók alig várják, hogy valaki feltörje végre a Cinavia védelmet :)"
Na ez végképp túlzás, a médialejátszó gyártók természetesen nem várnak erre (hogy pl. a Hackerek munkáját beintegrálhassák az FW-be), egyszerűen most a sok korlát mellett nem látnak sok fantáziát abban, hogy olyan csúcs és BD lejátszására is alkalmas médialejátszókat gyártsanak, amik ne tudnák a legújabb BD lemezek és azok lemezképeinek teljes menüs lejátszását (fizikai BD lemez támogatása nem lenne gond, de nem akarnak egyszerű BD lejátszót készíteni, hisz ez a szegmens így is telített. Az ISO lejátszási támogatást SMB/NFS hálózati protokollon keresztül pedig tiltja a Sony, és pereskedni a Sony-val nem akarnak).
Azaz valljuk be őszintén: nincs könnyű dolguk a gyártóknak, ha a szabályokat is be akarják tartani (elkerülve a pereskedést) és a kalóz anyagok lejátszását is biztosítani szeretnék.

joshuam, regger már megadta a választ, hogy milyen készülékek lennének azok.

[ Szerkesztve ]

(#16090) JaniS válasza robi-k (#16089) üzenetére


JaniS
senior tag

"- ha meg nem Cinavia-s a proci, akkor eleve nincs gond, de itt más gond merül fel: mivel a "vízjel" benne van az adott hangfájlban, annak lejátszása során kellemetlen háttérzaj lesz"

Én azt olvastam, hogy a hangfájlban levő vízjel 0,2bps rátával van jelen (15 másodpercenként átlag 3 bit) és mivel a hallható tartományban, ezért éppen az a lényege, hogy lejátszva nem fogják észrevenni (persze elnézve a házimozi topicot ebben nem is lennék annyira biztos :D)

(#16091) robi-k válasza JaniS (#16090) üzenetére


robi-k
őstag

Próbáld ki egy DVD-Audio lemezzel.

Bár tény, hogy ezen BD lemezképnél Underworld 4 2/3D, amiben benne van a legújabb Cinavia védelem az angol DTS-HD MA hangban, a Dune-n lejátszva nem tapasztaltan gondot (full menüs lejátszással, Lite-ban el sem indult). Tehát könnyen lehet, hogy a mostani új BD Cinavia védelemnél a korábbi DVD-Audio védelemmel ellentétbe, nem hallható direktben a "vízjel", viszont ha egy Cinavia védelemmel ellátott processzor detektálja ezt, akkor megtagadj a lejátszást.

(#16092) JaniS válasza robi-k (#16091) üzenetére


JaniS
senior tag

Igen, éppen ez a lényege, ahogy írják: a hallható tartományban van a vízjel, füllel nem érzékelhető és túlél minden konverziót (nem a 48kbps-ra való konvertálást értik alatta azért, de úgy meg használhatatlanná válik a hang).

(#16093) sting2 válasza #75912448 (#16080) üzenetére


sting2
addikt

Lehet mindent szebbnek látok, de hidd el annyit de annyit variáltam a S2-vel, csere - bere a kábelekkel, a beállításokkal, az erősítő bemenetekkel, stb, hogy szinte beleégett a szemembe az előző gép minden produkciója - képben.
Olyan mintha lenne "élsimítás" opció a gépben.

A hangja viszont csodás, az egyértelmű.
Dinamikusabb, zeneibb, nyoma sincs szárasságnak.
Nekem kevésbé agresszív, de jó értelemben.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#16094) sting2 válasza jeni (#16086) üzenetére


sting2
addikt

Fúúú, ezt most nem értem..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#16095) #75912448 válasza sting2 (#16093) üzenetére


#75912448
törölt tag

Örülök, hogy végre minden OK, megszenvedtél érte :K Végül jól sejtettük, hogy a lejátszók hibásak.

(#16096) jeni válasza sting2 (#16094) üzenetére


jeni
félisten

magyarán egy ilyen médialejátszó amiben nincs optikai meghajtó (Blu-Ray) ahhoz csatolva egy külső optikai meghajtót (Blu-Ray) akkor ugyan azt tudja tudásban mintha egybegyúrtat vettem volna?

(#16097) Ed Parker válasza JaniS (#16092) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

De ez pc-n továbbra is észrevétlen marad?
Csak mp-re vonatkozik.

(#16098) robi-k válasza jeni (#16096) üzenetére


robi-k
őstag

Nem.

Ed Parker: PC-vel nem tudnak mit csinálni, hisz a Cinavia védelmet nem tudják beintegráltatni pl. az Intel processzorába, ehhez még a Sony is kispályás :DD És előbb-utóbb pl. jön egy Cinvia védelmet eltávolító AnyDVD ;)

[ Szerkesztve ]

(#16099) sting2 válasza jeni (#16096) üzenetére


sting2
addikt

Jó kérdés.
Szerintem külön player az igazi, erre a célra.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#16100) sting2 válasza #75912448 (#16095) üzenetére


sting2
addikt

Köszi, sokat segítettél.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.