Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7026) twine válasza Elemental (#7015) üzenetére


twine
addikt

:C
Türelmes a kutyus...aranyosak ezek az ebek, hogy igy hagyják magukat...nálunk két vizsla van .,,,az öregebbik, már "menekül" mikor közeledik felé Balázs...
De látjuk,hogy csak azért mert rettenetesen intelligens, és úgy van vele, öreg ő már bohócnak...inkább odébb áll.... :D

(#7022) AMD Power:

többször mondtam már hogy nagyon hasonlóak a srácaink, mikor hónapokon keresztül nem aludtatok, stb...Ugyanazok a problémák merülnek fel nálatok is, bár "mi" márciusban múltunk 2 évesek...
Nekünk is mostanában van ilyen hisztis korszakunk...sokszor semmi sem jó,nyávogós hisztizős...
(Bár én úgy látom ez csak akkor van így, ha az anyja jelen van,,ha ketten vagyunk a fiammal, ezt nem csinálja, vagy legalábbis közel sem akkora intenzitással)

Tegnap azt hiszem ismét nyertem egy csatát...
Képzeld:
Kinder tojásos kisrepülő mütyür propellerrel...mondtam neki ne vegye a szájába,,,többször, sokszor, mint mindig most is elmagyaráztam neki nyugodtan, értelmesen miért nem szabad,...(lenyeli, fájni fog neki, szúrja a torkát, megfullad,sírni fog..bla..bla..bla)

MOst jön az ami biztos nem fog tetszini sokaknak...
Én elég sokszor eleresztem a hangom, mióta feszegeti a határokat a ygerek,,,ha normálisan szólók le sem szarja a fejem,,,ha odaüvöltök, megtörténik amit szeretnék....
Na most átszaladt a nappaliból a konyhába, elbujt a kredenc mögé, és tudtam hogy nyammogja a repülőt...
Én elkezdtem üvölteni mint a sakál a nappaliból...gyerek sírva fakadt....felkeltem, kijöttem és elmondtam neki kiabálva...hogy, mindent megkap, amit csak megkíván....most is bölcsiből hazafelé fagyi, miegymás,,,csak annyit kérek hallgasson rám...ő meg csak hisztozik...etc..etc..komoly lelki fröccs.....

Majd magára hagytam,,, hüppögött még egy percig kb...
Majd átjött a nappaliba, és azt mondta:

-"befejeztem ezt a hisztit apa,,,"

és béke volt.... nyugalom, játszottunk rendesen...
(néha meglepődöm, mennyire értelmes, és mennyire "fogja" már a világot,,mindent, de mindent megért, és "ül" neki minden,,,miközben kiabáltam vele, épp azon gondolkodtam, vajon érti e ő ezt,,,fogja e, hogy miről beszélek....ahogy a példa mutatja,,tökéletesen értette, mind a szavakat, mind a mögötte rejlő érzéseket)

Én/mi mindent elmagyarázunk a gyereknek..próbálunk ésszel nevelni,,de sajnos néha üvöltenem kell,,,mindent kipróbáltam már helyette, mellette,,,semmi nem használ...iszonyat erőszakos és akaratos tud lenni...

És érdekes módon, mégsem retteg tőlem a gyerek,,, imád....látom , és érzem...mert ennek ellenére, én vagyok a rugalmasabb, engedékenyebb,,,én szólok rá kevesebbszer...és velem csupa játék és nevetés az élet...anya szigorúbb....mégis nálam "nagyobb a respect",,,

Szerk:
Elnézést a hosszúságért :B :B

Szerk2:

Távol álljon tőlem, hogy azt javasoljam ,,üvöltsön mindenki a ygerekkel :B :DDD
Félre érthető...és nem is jó dolog...utálom...de az én kis Mauglimnál sajnos csak ez segít sokszor... :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.