Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6815) tildy válasza emmm (#6812) üzenetére


tildy
nagyúr

Erdemes felnezni bezzeganyara, ott a csajok epp arrol panaszkodtak az egyik topikban, hogy nekik abszolut nem valt be a haromoras

"Hát ez a 3 óra csak azért volt szerintem, hogy legyen anyukának ideje másra is." - Hoovirag44

"“tesómat szoptatta éjjel is, hiába nyomták a szöveget, hogy csak teát szabad akkor adni.”
Anyám mindig meséli, hogy én mindaddig átüvöltöttem az éjszakákat, míg Nagyi tanácsát követve meg nem szoptatott éjszaka is, addig csak teáztatott, ahogy a védönö tanácsolta…. aztán észretért, én jól bekajáltam, aztán meg aludtunk. Néha ilyen egyszerü." -teljesenmindegy

"Honnan ez a kib.ott 3 óra, tényleg? Milyen alapon? Senkinek sem tűnt/tunic fel, hogy ez mesterséges kreálmány??? Vagyis, mint olyan, biztosan nem természetes, biztosan nem a baba alapvető biológiai igénye?" -trendszalhasogato

"ez a rend, fegyelem mai napig divik egyes helyeken. sogornom pest megyei telepulesen el, a helyi vedono es a helyi gyerekorvos karoltve mondtak neki, hogy marpedig a gyereket 3 orankent kell etetni. akkor is, ha alszik, akkor fel kell kelteni. sogornomnek keves volt a teje, a gyerek csak fogyott, de tapszert csak az esti etetesnel adhatott.
szegeny baba fel evig folyamatosan uvoltott, mert folyamatosan ehes es almos volt, es folyamatosan felkeltettek, de jollakni akkor sem tudott ugye. basszus ha ehes es kialvatlan vagyok, en is kiborulok, nemhogy egy par honapos baba." - hallohallo

Tobben pedig arrol panaszkodtak, hogy a 3 oras modszernel vagy nem ugy volt tejuk ahogy kellett volna, vagy a lefejt tejet nem fogadta el a baba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.