Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54351) junkpod válasza spgabor (#54342) üzenetére


junkpod
nagyúr

Média tár frissítés újakat keres, médiatár tisztítás nem létezőket törli.

Box's don't touch!

(#54352) Roland861010 válasza DroiDMester (#54349) üzenetére


Roland861010
addikt

Hogy tudom azt megcsinálni,hogy teljesen gyári legyen a rendszer.

Ne legyen Nexus lógó és ne legyen Nexus Update + nincs recovery módom!

Minden más a sajátja!

[ Szerkesztve ]

(#54353) DroiDMester válasza Roland861010 (#54352) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Milyen BOX ez pontosan? Ha valami egzotikus, akkor nem biztos hogy lesz hozzá gyári img flash.

(#54354) mexel válasza Roland861010 (#54348) üzenetére


mexel
veterán

Ez milyen box? Mecoolokból sokra nem megy fel, egyre több boxon használják az új filerendszert :( Ezekre csak a gyári rom jó még, vagy sd-ről penről megy a CE. ( akárcsak az új tanixokból is pár típus)
Volt már erről szó, sajnos nincs időm utánajárni mi a gondja. De lehet lemaradtam kicsit a megoldásban mert egy ideje nem olvastam ezekről időhiány miatt

(#54355) Roland861010 válasza mexel (#54354) üzenetére


Roland861010
addikt

Mecool M8S pro L van gyári img hozzá fel is ment csak pár dolog megmaradt a nexusból.

Elvileg Le-t meglehet csinálni dualban rá de csak dutan lesz időm kipróbálni!

Ennyire nem akartam magam bele ásni....
De muszáj leszek ezek szerint :D

Az a baj marhára nincs időm ilyenekkel foglalkozni mostanában.

Azért is mentem erre a gépre mert azt olvastam az s912 simán elviszi a 4kt erre meg itt kell vacakolni.

Viszi még a hevc-t is de akad meg tele van utána húzással...

Simán viszi a tv lejátszója is a H.264-es 2160p filmeket de gondoltam egy külső lejátszó jobban fog teljesíteni...

A végén eladom és marad a Q6 magában...

[ Szerkesztve ]

(#54356) cof válasza Roland861010 (#54355) üzenetére


cof
veterán

Ezt próbáld meg: [link]

MECOOL M8S PRO L-20180803.img

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54357) Roland861010 válasza cof (#54356) üzenetére


Roland861010
addikt

Meg nézem majd elvileg a hivatalos fórumról szedtem a legfrissebb usb burningest....

A programban kell valami állítani hogy teljesen le gyalulja a rendszert?

(#54358) cof válasza Roland861010 (#54357) üzenetére


cof
veterán

Én nem szoktam semmit, tallóz és start, nálam így néz ki:

Ez elég friss M8S_PRO_LB-V0213_Stock-20190227.img, nem tudom te melyiket tetted fel: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54359) blakey válasza Roland861010 (#54355) üzenetére


blakey
titán

Azért is mentem erre a gépre mert azt olvastam az s912 simán elviszi a 4kt erre meg itt kell vacakolni. - sz@r szoftverrel egyik sem viszi, ha normális szoftvere lenne akkor nem lenne gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54360) DroiDMester válasza Roland861010 (#54355) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

100.as LAN Nemigen lesz barátja a 4K.nak, ez a gond. MECOOL boxokkal elcseszik őket a vacak 100.as lannal, inkább adnák 1000.ft al drágábban, de beletennék azt a nyamvatt 100.ft os gigabit chipet az összes S912.es BOXba.

(#54361) Roland861010 válasza DroiDMester (#54360) üzenetére


Roland861010
addikt

KülsőHDD-ről kapja a médiatartalmat ...

(#54362) spgabor válasza junkpod (#54351) üzenetére


spgabor
aktív tag

Ezt a tisztítás menüpontot még észre sem vettem. De elsősorban megcsinálom inkább automatikusra bizonyos időközönként. Az egyik helyiségben úgyis folyamatosan megy a box. A másikban meg max rányomok kézzel, ha pont kell valami két frissítés között.

(#54363) mexel válasza Roland861010 (#54355) üzenetére


mexel
veterán

Te melyik dualra gondoltál ami nem ment fel? A belső memóriába telepíthetőre? Ha ez nem ment fel akkor beírom ezt a boxot is a kivételek közé, bár ezen mennie kellett volna ( régebben azt hiszem valakinél működött, de lehet hogy keverem a másik 912-es mecool-al)
Az biztos hogy a 905W-s mecool-on, az újon nem megy.

Ha lenne ilyen boxom megpróbálnék rajta egy Beelink vagy valami hasonló ( tanix) romot és ha azok működnek azzal megy a dual is. De ezt csak olyannak ajánlom aki a tégla boxot is fel tudja éleszteni :)

[ Szerkesztve ]

(#54364) RedCat


RedCat
senior tag

Az s922-es boxok mikortól erérhetőek? CE készül rájuk?

(#54365) brazso válasza powers (#54301) üzenetére


brazso
tag

Az általad leírt netes problémára visszatérve, állíts be a routereden fix ip címet a box-od (lan moduljának a) mac címére. Nekem ez megoldotta a problémát. A box-on nem is kellett beállítanom static címet, maradhat az alap dhcp-n.

Egyébként Beelink GT1-A-t használok úgy 2 hete. Az Android TV felületet még szoknom kell. Netflix megy 720p-n (HD tv-m van), Youtube akár 4K-n (viewport persze csak 1280x720p). A légegerem (Measy RC11) viszont nem működik egyáltalán a Netflix app-ban. A nyilat tudom mozgatni vele, de nem tudok sehol sem klikkelni, mintha meg se nyomnám. Kénytelen vagyok a légegér billentyűzetét használni a vezérléshez. Alig találtam vmit a neten róla. Keymapper-eket próbálgatok, ha nem jön össze megpróbálom felrakni a Nextflix sima android változatát. Ha valakinek van kérdése a készülékről, csak írjon.

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#54366) Pelican válasza RedCat (#54364) üzenetére


Pelican
őstag

Odroid N2 elérhető. CE van rá, természetesen még fejlesztés alatt. Filmet, sorozatot már lehet rajta nézni.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54367) powers válasza brazso (#54365) üzenetére


powers
tag

Köszi ezt majd kipróbálom.Aztán esélyes hogy végül én is átváltok egy beelink gt1 re,mert coreelec alatt használhatatlan az HBO go nekem.Semmilyen beállítással nem tudom elérni,hogy ne álljon meg a kép pár perc után,a hang meg megy tovább...

(#54368) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok!

Libreelec-t használok, YouTube kiegészítő megy, de nem frissíti a YouTube-n, hogy mit néztem meg. (Vagyis ha más eszközön nyitom meg a feliratkozásokat, ott úgy mutatja, mint nem látott.)
Van erre valami mód, h megtegye?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#54369) bekecs76


bekecs76
tag

Sziasztok!
A rövid történet az, hogy megjött a Beelink GT1 Ultimate boxom. Mivel sehogy nem talált wifi hálózatot, ezért elkezdtem mókólni, a leírások alapján. Mondom teszek fel egy újabb firmwaret. Az usb burning tool-os módszer nálam nem működött mert a egyszerűen nem ismerte fel a boxot a program, mindent úgy csináltam ahogy kell, de buning tool ablakban nem jelent meg semmi. Sebaj, akkor csináltam az SD kártyás módszerrel, sikerült is. Felraktam a CoreELEC-et is sikeresen, próbálgattam, minden fasza volt, kivéve az eredeti probléma, hogy továbbra sem lát egyetlen egy wifi hálózatot sem. Pedig van egy csomó itt körülöttem... panelban lakom. Ha sajátomat beállítottam manuálisan, arra is azt írta ki, hogy hatókörön kívül, tehát nem látja. Nem hagyott nyugodni a dolog mondom akkor felrakok rá egy korábbi firmwaret, szintén az SD kártyás módszerrel. És ez az amit lehet, nem kellett volna. Mert szépen megcsinálta a folyamatot és ahogy a művelet végére ért szépen eltűnt minden a képernyőn és onnantól kezdve asszem ezt hívják téglának. Bármit csinálok nem jön a HDMI-ről semmi a tv-re. Hiába próbálom a korábbi firmware-t visszatenni, ami már egyszer működött, de nem reagál semmire, nem jelenik meg semmi amikor bootolni kéne, csak azt látom a tv-n, hogy nincs jel, ellenőrizze a csatlakozót, magyarul, nem látja a boxot. Tudnátok ez ügyben segíteni?

(#54370) cof válasza bekecs76 (#54369) üzenetére


cof
veterán

Mivel hozzányúltál, jelenlegi állapotban nem hiszem, hogy reklamálhatsz a wifi miatt a boltnál, próbáltad másik A-A kábellel? Nálam előfordult, hogy nem működött egyikkel, másikkal igen. Windows-nak fel kell ismernie előbb, driver ügyileg.

Nekem a Sunvell-nél volt ilyen, hogy nem volt wifi android alatt (nem reagált a bekapcsolásra), sokat kellett bogarászni a neten mire találtam egy jó firmware-t, bár CE alatt sem volt, mert a chip nem támogatott, de LE alatt szépen ment.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54371) tobias40


tobias40
veterán

Arra van ötlete vkinek hogy miért "ismétel" 5-10 mp.ket az iptv alatt a box,bizonyos időközönként?PVR SIMPLE
Olyan mintha bufferelne de nem homokórázik hanem megakad egy pillanatra a kép és leismétel 5-10 mp-et a műsorból.
LE és CE alatt is megpróbáltam 2 különböző box-al,elvileg a net sebesség is elég mert 20/10 MBit/sec. és ilyenkor más nem megy a hálózaton.

Az advancedsetting.xml-ben ez van most,talán itt ajánlotta vki korábban..

<!-- Created using Easy Advanced Settings addon -->
<advancedsettings>
<network>
<buffermode>1</buffermode> <cachemembuffersize>252420</cachemembuffersize>
<readbufferfactor>10</readbufferfactor>
<curlclienttimeout>1</curlclienttimeout>
</network>
</advancedsettings>

Köszi előre is!

(#54372) blakey válasza tobias40 (#54371) üzenetére


blakey
titán

Melyik LE/CE-t használod? Az advancedsettings illetve a memorysize nem jó. Az elnevezéseket elnézve ez a korábbi Kodihoz való.
Ezek az elnevezések jók Krypton óta, kezdésnek ezzel is megpróbálhatod, hátha segít.
<advancedsettings>
<cache>
<buffermode>1</buffermode>
<memorysize>209715200</memorysize>
<readfactor>8</readfactor>
</cache>
</advancedsettings>

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54373) tobias40 válasza blakey (#54372) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,próbálom! :R

(#54374) DroiDMester válasza bekecs76 (#54369) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

írd le pontosan hogyan próbáltad(melyik usb mit nyomtál mit nem stb..) az USB Buning Tool.al, mert valamit 1000% hogy nem úgy csináltál ahogy kell! Ha tégla a BOX azzal akkor is mennie kell! :K

És a GT1 pontos típusa is kell mert van belőle úgy 5-6.féle verzió! és maga az img neve is amit próbáltál feltenni meg az sd kártyás módszernél használt fájl neve is!(valószínű az a gond hogy nem azt a verziót tetted fel ami arra a GT1 re való)

[ Szerkesztve ]

(#54375) bekecs76


bekecs76
tag

Szia!
Több verzót is próbáltam. Az első a legújabb 710N1, ezzel működött. Utána felraktam egy régebbitt 709N0, ezzel is működött. Aztán letöltöttem azt, ami eredetileg is volt új korában (709N1), na amikor ezt felraktam, utána lett halott. Mindegyiket a beelink oldalról töltöttem és mindegyiket SD kártyáról raktam. Az usb burning tools progival nem tudtam egyiket sem frissiteni. Egyszerüen hiába dugom rá a boxot, nincs semmi reakció a progrmban, mindha nem is látná.
Na szóval úgy csinálom, hogy elindítom az usb burning tool progit. Utána File-Import image és betöltöm a legújabb firmwaret amit erre a boxra kiadtak, beelink oldaláról szedtem le. A fórumon szokták a legújabb frissitéseket közzétenni. Ahogy nézegettem az oldalt mindig két féle firmware verziót tesznek közzé: egy usb card és egy sd card verziót. Na szóval importáltam ezt az img filet a programba, majd amikor végzett a csekkolással, elindítom "Start". Ezután jött a fogpiszkáló, nyomvatartás és ezzel egyidejüleg az usb A-A kábel bedugása, ekkor a gombot még nem engedem el. Ezután várok, csak várok és várok, de nem történik semmi. Már egy napja bújom a netet, mit, hogyan kell csinálni és szerintem jól csinálok mindent. Szerinted mi lehet a gond? Hogy lehetne helyre hozni?
Innen szedegettem le őket.
[710N1 mind két verzió]
[709N1 usb cable]
[709N1 sd card]

[709N0 usb cable]
[709N0 sd card]

[ Szerkesztve ]

(#54376) bekecs76 válasza bekecs76 (#54375) üzenetére


bekecs76
tag

Ja és a box tipusa:
Beelink GT1 Ultimate
S/N:LPN1GBNF9088 32G (3G ram)

(#54377) mexel válasza bekecs76 (#54376) üzenetére


mexel
veterán

ment privi

(#54378) junkpod válasza spgabor (#54362) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem ajánlom az automatikus tisztítást, ha a tisztítás idején éppen nincs csatlakoztatva valamelyik forrás, akkor azokat mind törli a mediatarbol.
Én az új média keresést indulásra tettem, törlést meg néha kézzel inditom.

Box's don't touch!

(#54379) tobias40


tobias40
veterán

Ilyen hibákat csinál az MX PLUS box-om filmnézés és iptv nézés közben is egyre sűrűbben:


A fő képernyőnél sosem hibázik,ha kilépek a filmnézésből semmi baj.
Ha kihúzom és visszadugom a hdmi kábelt ami erősítőn keresztül megy a tv-be akkor is minden rendbe jön.

[ Szerkesztve ]

(#54380) DroiDMester válasza bekecs76 (#54375) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Melyik USB-re dugod a GT1.en az oldalsó MicroSD kártya melletti usb.t kell használni!

fogpiszkáló az biztosan NEM jó(mert túl kicsi a luk az alján max kihalytott Gémkapocs ami befér ott és mélyen van (kb 1.centi mélyen!) mikor megnyomtad hallottad hogy kattant a micro kapcsoló?

És a megfelelő driver is telepítve van?(ha telepítetted az usb burningot akkor az elvileg telepíti a drivert is)

ezt kell látnod ha mindent jól csinálsz!

(#54381) Csicsóka válasza DroiDMester (#54374) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ha tégla a BOX azzal akkor is mennie kell! 

Nem feltétlen, attól függ mennyire tégla. Ha nem látszik USB eszköznek, mert olyan végtelen ciklusba került, amikor az U-boot-ig sem jut el, akkor nem látja a burning tool. Érdemes soros konzolon (UART) ránézni, ott mutatja hol akad el a boot folyamat. Ilyenkor kellhet esetleg a Mask ROM Mode megoldás, és lehet zárogatni az eMMC lábakat. SIM tűvel szoktam, egyből hallatszik a szokásos USB csatlakoztatási hang, amikor eltalálom a két szükséges lábat. Egy eMMC sem pusztult még bele, de nem 1x elindult így a folyamat.

(#54382) bekecs76 válasza DroiDMester (#54380) üzenetére


bekecs76
tag

Igen az Sd kártya melletti USB-re dugom. A fogpiszkálós indítást jelképesen írtam, valóban nem megy bele a fogpiszkáló, egy vékony fúrószárat használok. Igen hallom, hogy kattan.
Viszont a másik dolog, hogy az eszközkezelőben nem látni sehol, ami nálad a képen van. Most próbáltam azóta több verzióju USB burning tool progit is felrakni, és mindegyiknél ugye megjelenik a plusz ablak a telepítés során ami a driveré. Elvileg föl is rakja, kiírja a végén, hogy sikerült, használatra kész meg minden, de nincs bent az eszközkezelőben. win 10et haszálok, rendszergazdaként telepítem, inditom. (pfff..., nem igaz ám, hogy nem jön össze)

(#54383) cof válasza bekecs76 (#54382) üzenetére


cof
veterán

Próbáltad másik kábellel? Milyennel próbálod jelenleg?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54384) bekecs76 válasza Csicsóka (#54381) üzenetére


bekecs76
tag

Közben már én is ennek a láb rövid zárás módszer után nyomozok, de egyenlőre nem találok ugyanilyen tipusú boxot amin be lenne jelölve melyik az a két láb. Rakok fel fotót, esetleg te megtudnád mondani melyiket zárjam rövidre. És pontosan mi a menete lépésről lépésre.

(#54385) DroiDMester válasza bekecs76 (#54382) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Próbálj másik USB portot a PC.n! Nálam az USB3at jobban szereti a Burning Tool

ha úgy se jó akkor nem jó az A-A kábeled! minél rövidebb annál nagyobb eséllyel fog működni, 1.méternél NE legyen hosszabb! Esetleg próbáld másik PC.n!

eszközkezelőben nem látszódik egyből, csak akkor ha a gombot nyomva tartva dugod az USB.re

attól hogy most vetted az A-A kábelt még lehet rossz! (ha van otthon 2 régebbi microUSB telefon kábeled tudsz csinálni te is A-A kábelt levágod mind 2 kábelről a MicroUSB csatit és össze kötöd a 2 kábelen a 4.vezetéket színt színnel!

Csicsóka : ismerem a módszert, és sajnos sokszor szükség is volt rá! és sokszor csak találgatással mert volt nálam olyan BOX amin csak BGA tokozású volt az eMMC, és nem voltak hozzá férhetőek a lábai amit rövidre kellene zárni! :)

[ Szerkesztve ]

(#54386) bekecs76 válasza cof (#54383) üzenetére


bekecs76
tag

Usb 2.0 AA. Másikkal nem próbáltam, nincs itthon másik. Ezt is direkt ezért vettem tegnap este.

(#54387) bekecs76 válasza DroiDMester (#54380) üzenetére


bekecs76
tag

Amúgy az eszközkezelőben már akkor is meg kéne jelennie, ha még rá se dugtam a boxot?

(#54388) Cirbolya_sen válasza bekecs76 (#54386) üzenetére


Cirbolya_sen
aktív tag

lehet segít ha van win7-es géped, nekem már jól jött router firmware rátöltésnél

Cirbolya_sentinel

(#54391) cof válasza bekecs76 (#54386) üzenetére


cof
veterán

Jó lenne megbizonyosodni valahogy arról, hogy a kábel működik-e, a legjobb egy ilyen csatlakozó egyébként érdemes beszerezni a jövőben, ebay, ali... 1$ környéke.

"Amúgy az eszközkezelőben már akkor is meg kéne jelennie, ha még rá se dugtam a boxot?"

Természetesen nem, csak ha csatlakoztattad, USB burning tool-nak sem kell futni közben, attól függetlenül is meg kellene jelenjen.

Valami elromlott... majd kérnék egy törlést az előző 2 hsz-re.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54392) Pelican válasza DroiDMester (#54385) üzenetére


Pelican
őstag

levágod mind 2 kábelről a MicroUSB csatit és össze kötöd a 2 kábelen a 4.vezetéket színt színnel!

Ez sajnos nem mindig működik, futottam már bele olyanba, hogy egy kábelben máshogy voltak színezve a vezetékek, kb. egy fél napig kerestem a hibát, mire rájöttem, azóta már többet is találtam, amiben a zöld, fehér vezeték fordítva van bekötve.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54393) Csicsóka válasza bekecs76 (#54384) üzenetére


Csicsóka
őstag

A linkel oldalon nincs meg a GT1? Mert ahogy látom ez is BGA tok, és nem lehet közvetlenül mellette rövidre zárogatni. Sok típusnak ilyenkor a nyák hátsó oldalán van esetleg olyan pont ami erre való, hátha valaki ezt már végig járta a linkelt oldalon. Van egy gépen itthon 7-es dózer. Burning tool-ban betallózom az img file-t. Táp nincs bedugva, start gomb, majd rádugom a boxot az otg porton. Ha nem hallatszik az usb hang akkor annyira halott, hogy csak lábzárogatással lehet életre kelteni. Sorba megyek a lábakon, kb. 2 sec ideig zárok addig ameddig nem hallatszik az usb csatlakozási hang, de ekkor már el is indul a flash folyamat.
Itt nem lesz egyszerű, már ha egyáltalán meglehet oldani a BGA tok miatt. Még mielőtt kukába vágod, nézz rá UART-n, ott vannak a csatlakozási pontok az eMMC mellett, a nyák szélén.

[ Szerkesztve ]

(#54394) bekecs76 válasza Csicsóka (#54393) üzenetére


bekecs76
tag

Néztem most azt az oldalt. Erről a típusról nem esik szó.
Itt a hátsó oldala.
Szerinted?

Hátsó

Első

[ Szerkesztve ]

(#54395) bekecs76 válasza bekecs76 (#54394) üzenetére


bekecs76
tag

Van egy Win7-es számitógép itthon, arra is felraktam a USB burning tool progit. Telepítés során azt vettem észre, hogy sokkal tovább másolgatja magának az illesztőprogramot mire végez. A win10-re amikor raktam, ott csak épp hogy felvillant az ablak, aztán ki is írta, hogy kész.
Na mindegy, a lényeg az, hogy itt se látja a boxot, ha rádugom. Úgyhogy szerintem itt már csak a láb rövidre zárás segíthet. Jó lenne valaki adna tippet, melyik pontjával próbálkozzak. Vaktában nem akarom. Vagy esetleg más ötlet?

(#54396) cof válasza bekecs76 (#54395) üzenetére


cof
veterán

Vagy másik kábel... már csak azért is mondom, hogy nem jó a kábeled (más a kötés, testelve van... bármi) mert mikor még működött az android akkor sem érzékelte a pc-d.

Nálam olyan box is volt, amire elkezdi feltenni a firmware-t de 8%-nál megállt, kábelcsere után felment, érthetetlen de ilyen a számtech.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#54397) mexel válasza bekecs76 (#54395) üzenetére


mexel
veterán

Nincs másik box otthon? ( tesztelni hogy a kábel és a progi jó)
A képek alapján látszik hogy ez valóban BGA tokozás, ilyenkor ez a szerencsétlenebbik eset. Vagy túrod a netet és próbálod megtalálni hogy hol kell zárni, vagy méregetsz és találgatsz az emmc alapján, ez az utóbbi kétesélyesebb.
Azok a boxok amik pin lock-al sem indulnak jó eséllyel soha, utóbbi időben volt pár ilyen nálam. Nálad mindenesetre gyanús hogy nem volt wifi már az eleje óta, talán nem volt hibátlan a box már. Ehhez nem biztos hogy van köze de akármi lehet :)
Soros portot valóban érdemes megnézni.

(#54398) nimfas válasza divan (#53108) üzenetére


nimfas
addikt

Ehhez vajon melyik távirányítós paracssor kell SSH alatt CoreELEC 9 alatt, mert se a :
echo "meson-ir * mecool" > /storage/.config/rc_maps.cfg

se a:

echo "meson-ir * minix_neo" > /storage/.config/rc_maps.cfg

Nem használt, bekapcsolni tudom a gyári távval, de ennyi, onnantól csak a tv távját érzékeli....

(#54399) zafir21


zafir21
újonc

Üdv mindenkinek.Segítséget szeretnék kérni elakadtam a tv okosító Újra flesselésével (nem nagyon értek hozzá ezért ha valaki segíteni tud megköszönöm). Letöltöttem hozzá a programot RKBatchTool-v1.8 de az asistent file nem akar betölteni.Valaki tudna segíteni hogyan tovább,vagy honnan tölthetnék le használható drivert MXQ-4 K PRO Tv okosítóhoz és 3229B ...ahogy a további adatok a csatolt képen láthatóak.A segítséget előre is köszönöm

(#54400) cof válasza nimfas (#54398) üzenetére


cof
veterán

Ilyen Qbox van neked? Akkor egyik sem, ezt a remote.conf-ot próbáld ki: [link]

Vagy Android alól szedd ki /system/etc/remote.conf, és másold a CE SD kártya gyökérbe, ha már feltetted belsőre akkor marad a fenti fájl, azt a configfiles mappába.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.