Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54201) darvinya válasza Pelican (#54200) üzenetére


darvinya
titán

Tudsz olcsóbban?

Amúgy nem értem mire kérded, hogy mire.?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54202) DroiDMester válasza Martin Eden (#54194) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

SEMMI GOND a nightly-val! (leg frissebb CoreELEC-Amlogic.arm-9.0-nightly_20190419.el tesztelve)

Most próbáltam ki (S912 és S905X en is) amit leírtál BT és HDMi oda-vissza váltogattam(vagy 5X mind 2 BOX nál), és TÖKÉLETESEN MŰKÖDIK A HANG!
Nálad vagy nincs jól beállítva valami, vagy pedig ajánlott lenne egy TISZTA telepítés!!!

*******************************************************************************************
Lacko66 : miután frissül a YT és Inputstream plugin, KELL EGY RESTART! Addig nem fog működni!

*******************************************************************************************
darvinya : úgy érti hogy Allwinner H3.ra nincs se LE se CE! Csak a gyári droiddal tudod használni, de mire lenne használva ott? mert játékra alkalmatlan a gyenge SOC végett! Média Playernek meg szintén alkalmatlan!

[ Szerkesztve ]

(#54203) Pelican válasza darvinya (#54201) üzenetére


Pelican
őstag

Azt kérdezted megéri-e de nem írtad, hogy mire akarod használni.
Nem mindegy, hogy androidon játszani, vagy CE alatt házimozizni, vagy linux desktopot futtatni vagy torrentezni vagy valami másra. Amúgy azt látod, hogy nem amlogic, ugye?

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54204) Pelican válasza DroiDMester (#54202) üzenetére


Pelican
őstag

Hiába írod ordítva, az hogy nálad valami működik, nem garancia arra, hogy mindenki másnál is ugyanúgy működni fog.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54205) DroiDMester válasza Pelican (#54204) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Érdekes mert pont ezért próbáltam 2 eltérő BOX al S912(Beelink GT1) és S905X(Beelink MINIMXIII-II)

a GT1.ben ugyan az a QCA9377 WiFi-BT modul van mint neki a Magicsee N5.be, tehát még az se lehet gond hogy az ő boxában más modul van!
Hiába működik az ide-oda-előre-vissza frissítgetés a CE.be, ha ilyen gond van az esetek 90% ban megoldja egy tiszta telepítés, csak egyszerűbb ide jönni sírni, mint előbb kipróbálni mit csinál egy tiszta telepítéssel!

Én kezdetek óta mindég nightly-t használok és soha nem volt vele semmi problémám! ellenben a stabil verziók mindég tele vannak BUG.al! Akkor hogy is van ez? :F

(#54206) blakey válasza Martin Eden (#54196) üzenetére


blakey
titán

Az a helyzet a Nightlyval, hogy előkészítése a következő stabil verziónak de ez nem jelenti azt, hogy minden esetben sz@r, sőt, volt olyan Nightly ami a stabilnak a javítása volt, talán pont a 9.0.0 utáni első vagy második verzió, tehát jobb volt, mint a stabil. A jelenlegi Nightlyban nagyon kevés olyan dolog van ami esetleg kikerülne, sőt, lehet, hogy minden marad, tehát ha most ilyen hibát tapasztalsz akkor bizony nem árt jelezni, mert akkor a stabilba esetleg javításra kerül. Ha nem vagy felkészülve arra, hogy a Nightlyval szórakozz akkor egy másik kártyára telepítsd és úgy próbáld ki. Amikor észlelek valamilyen hibát és netán egyik fejlesztő készít devel verziót, hogy lássuk történt-e javulás akkor kártyát cserélek és egy másik rendszeren próbálgatom. Lehet ellenezni a Nightly használatát de ha valaki elolvassa, hogy az általa használt rendszer óta milyen módosítások történtek és érti is akkor bátran használhatja, telepítés előtt mindig elolvasom az esetleges módosításokat. ami nem tetszik azt fel sem teszem.
Egyébként meg sok esetben vagy túl sok módosítás történt egy általunk használt rendszerhez képest akkor nem árt az új rendszerből egy friss telepítéssel próbákozni.
Egyébként ne feledd, mindig a felhasználó a legjobb tesztelő, hiába teszteli pár ember, kevés az esetleges egyéb hibák feltárásához.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54207) Pelican válasza DroiDMester (#54205) üzenetére


Pelican
őstag

Én kezdetek óta mindég nightly-t használok és soha nem volt vele semmi problémám! ellenben a stabil verziók mindég tele vannak BUG.al! Akkor hogy is van ez? :F

Úgy, hogy ez hülyeség. :)
A stabil mindig egy olyan nightlyból lesz, amiben már nem volt hiba, tehát akkor a stabilban sem lehet, ha a nightlyban nem volt. Vagy te úgy gondolod, hogy a hibátlan nightlyt direkt elrontva adnak ki stabil verziót? :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54208) M_AND_Ms válasza Pelican (#54207) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Bírom, mikor hozzá nem értők osztják az észt. Olyanok, aki sohasem vettek részt szoftverfejlesztésben és nem tudják mit takarnak az olyan fogalmak, mint build, nightly build, alfa és béta verzió, release candidate, stb, stb
Ajánlott olvasmány nekik: [link]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#54209) darvinya


darvinya
titán

DroiDMester

Köszönöm, akkor csak droid ami fut rajta.
Elvileg csak MyTv-re lenne, de így, hogy esetenként CE fusson videókhoz más kellene.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54210) syler123


syler123
veterán

Lehet azzal kezdeni valamit, hogy hálózaton ne buffereljen a box? Eddig azt hittem csak a wifin csinálja (5ghz), de most kipróbáltam kábelen és ott is. Képtelen lejátszani egy 1080p-s filmet, amit tudnia kellene a 100mbitnek. Sőt... Még az 5ghz wifinek is.

[ Szerkesztve ]

(#54211) Károl


Károl
újonc

Az a problémám, hogy vettem egy Meccol M8S pro L készüléket és rátettem az Oszták UPC TV Android App-ot de ez az App felismeri, hogy ez egy rootolt készülék a program kinyílik és látod a részleteket is de amikor ráklikkelsz az adásra azt írja ki, hogy valami hiba lépett fel és nem engedi a strimelést. Samsung S7 és Ipad készüléken szuperül megy, de a Meccolon nem. Mit tudnátok ajánlani hogyan lehetne a Rootolást elrejteni vagy megszüntetni, hogy működjön?
Olvastam, hogy a RootCloak megoldja ezt a problémát rátöltöttem RootCloak-ot mindent megpróbáltam de nem indul el az adás és csak tölt egyfolytában.

(#54212) DroiDMester válasza Károl (#54211) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Már leírtam neked 1X Magisk al el lehet rejteni a ROOT.ot!

(#54213) blakey válasza syler123 (#54210) üzenetére


blakey
titán

advancedsettings.xml-ben kéne beállítani, pl.:
<advancedsettings>
<cache>
<buffermode>1</buffermode>
<memorysize>209715200</memorysize>
<readfactor>8</readfactor>
</cache>
</advancedsettings>

Nálam ez jó, de tetszés szerint módosíthatod. Itt a topikban rákereshetsz az advancedsettings-re, lesz néhány találat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54214) fecus


fecus
őstag

A 9.0.1-en működik a suspend? Egy noname 1/16G, S905x box amin most a LE 8.2.3.1. fut. Azon működik.

Más

Kollégám vett egy 4k-s Sony TV-t. Eddig FHD Samsung volt és HDD-ről nézték a filmeket.
Valami beletekerés vagy hasonló nem működött neki az új TV-n, ezért rákérdezett a médialejátszó boxokra. Nincs szerver, csak WiFi-znek (de gondolom, ha kell lenne Ethernet csati is), T-s IPTV. Szerintem továbbra is HDD-ről menne a film.
Nem tudom még szükséges-e a CE vagy már az Android is kiszolgál egy egyszerű felhasználót, aki nem telepítget? Ha szükséges én fel tudom tenni nekik a CE-t.
Melyik boxot ajánljátok?
Melyikre lehet csak úgy rádugni a külső HDD-t (tápja bírja)?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#54215) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok! Vettem egy Tanix tx5 pro - t.
Minden szuper, sikerült a KODI 18ba egy HBO GO plugint betenni,így már 1080p-ben megy.
Viszont én azt hittem hogy az hbo go alkalmazás is fhd lesz! De az nem, csak olyan 576p körül lehet. Miért?
Illetve a képen néha látszik, hogy be-beszaggat. Miért?

(#54216) syler123 válasza blakey (#54213) üzenetére


syler123
veterán

Köszönöm! Holnap megpróbálom.

(#54217) Csicsóka válasza fecus (#54214) üzenetére


Csicsóka
őstag

Megy, de én hanyagolnám, mert instabil volt LE alatt is, nem mindig éledt fel alvás után.
A sleep.conf.d könyvtárban van a minta ha ki akarod próbálni. Dorid csak bizonyos igények alatt jó mint lejátszó, CE tökéletes. HDD-t ajánlott külön táppal etetni. Vorke Z6+, és GT1 ultimate, az ajánlatom.
Másnak, más lesz. :)

(#54218) Csicsóka válasza szabochris (#54215) üzenetére


Csicsóka
őstag

Droid alatt max 720p lesz, FHD-hez CE kell.

(#54219) szabochris válasza Csicsóka (#54218) üzenetére


szabochris
aktív tag

Az alkalmazásban nem lehet felbontást választani?
Nekem a KODI pluginban 1080p-t ír....

(#54220) istvansebok


istvansebok
tag

Sziasztok!
Felraktam a Coreelc-t, de sajnos a távírányító nem megy. Már próbáltam a mókolást, de túl béna vagyok, és nem jön össze. Nincs valakinek véletlenül Beelink Mxii -hez működő beállítás. előre is köszönöm.

(#54221) syler123 válasza blakey (#54213) üzenetére


syler123
veterán

Kipróbáltam, valószínűleg jó is lenne, mert a sample file-ok tökéletesen mennek, előtölt stb... De a normál méretű file-okat nem is indítja el.

(#54222) blakey válasza syler123 (#54221) üzenetére


blakey
titán

Az nem emiatt van, más lesz a gond, kizárólag hálózatról nézek filmeket, nincs ilyen problémám.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54223) syler123 válasza blakey (#54222) üzenetére


syler123
veterán

Ha kitörlöm az advancedsetting.xml-t, akkor újra megnyitja a videókat. Mondjuk én 5ghz wifivel próbálkozok.

[ Szerkesztve ]

(#54224) Csicsóka válasza szabochris (#54219) üzenetére


Csicsóka
őstag

Fogalmam nincs, nem használok droidot. De ezt a témát már kitárgyaltuk nem egyszer, miért nem próbálod ki, vagy olvasol vissza?

(#54225) blakey válasza syler123 (#54223) üzenetére


blakey
titán

Próbáld meg úgy, hogy csak a memorysize-ot hagyod benne, a masik kettőt töröld. Használsz egyéb beállítást?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54226) fecus válasza Csicsóka (#54217) üzenetére


fecus
őstag

Nekem 2 éve megy rendben a sleep. Azért nem is cserélném a LE-t CE-re ha nem működik. Valami u-boot-ot is cserélő firmware ment rá és azóta jó a sleep.

Másik:
Ha CE megy rá akkor választhatom a javasoltak közül a legkisebb memória kiépítésűt (már ugye az ára miatt)?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#54227) syler123 válasza blakey (#54225) üzenetére


syler123
veterán

Megpróbálom, mást nem használok. Mondjuk szerintem mindegy is, volt olyan 1080p-s film ami elindult a beállítással és 5 perc után bufferelt, tehát semmiképpen sem fog működni a filmezés wifin keresztül. Sorozatok mennek, végülis az a legfontosabb, filmeket meg kiviszem a nappaliba hdd-n, ha nincs más lehetőség, gyakran nem nézek ott filmet.

(#54228) Csicsóka válasza fecus (#54226) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az U-boot-ot a CE nem bántja, csak kell majd neki egy fogpiszkás indítás először, mert a régi LE után nem indul el magától. (ott még S905_autoscript volt, itt meg már nincs ilyen) CE alá elég 1 GB RAM, tökéletesen megy minden vele.

(#54229) DroiDMester válasza syler123 (#54227) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Gondolom a sokunk által rendelt Beelink MINIMXIII-II ról van szó!

Nálam tökéletesen megy CE.vel(korábban írtam hogy én csak nightly.t használok) Wifi.t felejtsd el!! LAN.on még a 50-60.gigás 4K HDR filmek is akadás/bufferelés nélkül mennek! 80.gigásnál már néha akadozik!

De nálad az FHD.se megy, szóval valami a rendszereddel lehet!

(#54230) blakey válasza syler123 (#54227) üzenetére


blakey
titán

Nézd át a router beállításait, Wifin nálam megy a FHD de a kisebb bitrátás 4K 24 fps anyagok is, a Wifi mindenkinél másképp viselkedik az eltérő környezet miatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54231) szabochris válasza Csicsóka (#54218) üzenetére


szabochris
aktív tag

Hát ez nagyon érdekes, mert fhd-ban megy droid alatt, KODI-ban.... Hopp.....

De nem is ez a lényeg, hanem hogy néha be-beszaggat a kép. Ha 1920×1080p 60Hz-en van, akkor sokkal többször szaggat egy keveset.
Beállítottam 1920x1080p 50Hz-re és nagyon sokat javult.
Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#54232) Csicsóka válasza szabochris (#54231) üzenetére


Csicsóka
őstag

Csak 6-os droidig jó a KODI, felette el kell felejteni, nincs kadencia helyes lejátszás kockásodik, stb. Magyarországon az HBO 25 Hz váltott soros módban "sugároz" ennek pont a duplája az 50 Hz (egész számú többszörös) ezért nem darabos a kép. Ne szenvedj tovább droiddal, jobban jársz! :)

(#54233) Freerod


Freerod
csendes tag

Sziasztok
Tunerrel rendelkezőket kérdeznék! K1 és K2 is ua.
A coreelec 9.0.1 a nightly-k nélkül és az alexelec 3.0.4 utáni verzióknál nem működik a cstorna szerkesztésben a csoport kezelő menű.
Új csoport létrehozásakor kiakad az egész gép.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#54234) M_AND_Ms


M_AND_Ms
addikt

Egy kérdés.
Adott egy Mecool K1 Pro, amiben ugye egy Availink avl6862 tuner van. CE alatt nem kell külön driver, megy "magától" szépen - kicsit érzékeny a jelszintre és kábelezésre a Digi alsó frekvenciáknál, (ahogy általában minden vevő) de amúgy nincs baj vele. Stabil.
Van egy Mygica T230-am, mit régebben az X96-hez használtam. Gonoltam ezt is bedugom a Mecool-ba, hagy legyen kéttuneres a cucc. Ehhez a tunerhez már kell driver: "DVB drivers for TBS", vagy a "DVB drvers from the latest kernel" addonok valamelyike.
Mindkettővel szépen megy a T230, de viszont ilyenkor már gond akad a beépített tunerrel, mert az is drivert vált ilyenkor és így már abszolúte nem hangol az alsó frekvenciákra. Amint letiltom a driver addont, máris megy minden.
Hogy lehet elérni, hogy a beépített tuner ne váltson drivert, ha engedélyezve van valamelyik driver addon?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#54235) Pelican válasza M_AND_Ms (#54234) üzenetére


Pelican
őstag

Inkább az addonokban lévő drivert kellene kijavíttatni, hogy azzal is jó legyen a beépített tuner.
Ha jelzed, afl1 biztos megcsinálja.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#54236) Csicsóka válasza M_AND_Ms (#54234) üzenetére


Csicsóka
őstag

Rákényszeríted, hogy töltse be az avl6862, és hozzá tartozó kernel dvb modulokat.

nano .config/modules-load.d/dvb-internal.conf

Bele ezt:

aml_fe
aml
dvb-core
r848a
avl6862

Mentés, kilépés, reboot.

Így csak külsőt fogja az udev betölteni, és ott kell lennie mindkettőnek egyszerre. lsmod-al megnézheted.
Nekem nincs ilyen vasam, de itt látszik hogy betölt így is:

emerson@lmde3:~$ z6
##############################################
# CoreELEC #
# https://coreelec.org #
# Build by Emerson #
##############################################
CoreELEC (community): devel-1555679367 (Amlogic.arm)
root@CoreELEC-Z6:~# lsmod
Module Size Used by
hci_uart 30134 1
bluetooth 340354 2 hci_uart
6lowpan_iphc 10183 1 bluetooth
8021q 19039 0
wlan 3454532 0
cfg80211 374882 1 wlan
openvfd 144963 1
mali_kbase 379189 3
wifi_dummy 806 0
avl6862 266301 0
r848a 34373 0
aml_fe 7230 0
aml 82222 1 aml_fe
dvb_core 97191 2 aml,aml_fe
amlvideodri 12066 0
videobuf_res 5322 1 amlvideodri
videobuf_core 16549 2 amlvideodri,videobuf_res
videodev 131761 1 amlvideodri
dwc_otg 233217 0
fbcon 38031 0
bitblit 4468 1 fbcon
softcursor 1168 1 bitblit
font 7327 1 fbcon

Vagy csinálod fordítva, a külsőt beírod ide a belsőt meg kezeli az udev mint eddig is.
Ha így se, akkor lsmod-ból kilesed miket használ a külső, és azt is beírod ide, így mindkettő itt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#54237) M_AND_Ms válasza Csicsóka (#54236) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Köszönöm...kipróbálom (de nem ma, mert így is elcsesztem már ezt a szép napot)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#54238) M_AND_Ms válasza Pelican (#54235) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Igen ott van valami, a Digihez túl szűk frekvencialimit:

[ 21.794088@3] amlogic-dvb dvb.50: DVB: registering adapter 0 frontend 0 (Availink avl6862)...
[ 31.694001@0] amlogic-dvb dvb.50: DVB: adapter 0 frontend 0 frequency 0 out of range (175000000..2150000000)
[ 38.017304@0] amlogic-dvb dvb.50: DVB: adapter 0 frontend 0 frequency 114500000 out of range (175000000..2150000000)
[ 150.044326@0] amlogic-dvb dvb.50: DVB: adapter 0 frontend 0 frequency 121500000 out of range (175000000..2150000000)

miközben az addonos driver nélküli

[ 20.426014@0] amlogic-dvb dvb.50: DVB: registering adapter 0 frontend 0 (Availink avl6862)...
[ 29.500784@1] amlogic-dvb dvb.50: DVB: adapter 0 frontend 0 frequency 0 out of range (950000..862000000)

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#54239) szabochris válasza Csicsóka (#54232) üzenetére


szabochris
aktív tag

Nem szenvedek, mondom 50hz-en már jó! És megdőlt az elmélet hogy csak ce meg le alatt van fhd hbo go. :D
Amúgy qrva jó ez a box, gyors mint állat, es most már az HBO GO is... Miért hirdet valaki hülyeséget hogy csak ce meg le alatt van fhd lejátszás....

(#54240) Csicsóka válasza szabochris (#54239) üzenetére


Csicsóka
őstag

A boxok 90%-ban nincs Widevine DRM képes droid, ezért ez nem elmélet hanem általános gyakorlat.
Amelyikben van ott megy FHD-ben, talán ebben van? Az codec infó (o billentyű) is 1920x1080-at ír ki, vagy csak a droid szerint annyi? Ha valóban FHD akkor jól jártál vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#54241) Csicsóka


Csicsóka
őstag

Vero 4K Húsvéti ajándék, a KODI 18-ra frissülés.

(#54242) szabi__memo válasza Csicsóka (#54241) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én egyelőre kivárok a c.mc frissítéssel!:)
De ha valaki azt mondja hogy gond nélkül megy, akkor lehet belevágok

(#54243) Csicsóka válasza szabi__memo (#54242) üzenetére


Csicsóka
őstag

Egy tiszta telepítésen egyszerűen kipróbálhatod, ha van kéznél másik SD.
Most a fő boxom egy Z6+ S912-vel azon meg sajna nem megy a **MC.
Majd lehet hogy ránézek az egyik S905 dobozon, hátha simán be lehet frissíteni Leia-ra.

(#54244) dugesz77


dugesz77
őstag

Mecool M8S PRO L most kicsit jobb áron elhozható.
A leírásból nem egyértelmű,hogy a 3/32-es vagy a 3/16-os változatot küldik :F . Viszont amit még érdemes megemlíteni csak 100-as LAN van rajta.

(#54245) DroiDMester válasza dugesz77 (#54244) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

sz.tem 1értelmű 3/16 és Voice Remote Control :)
$37.ért nem rossz vétel még akkor se hogy 100.as lan van rajta! :K

[ Szerkesztve ]

(#54246) szabochris válasza Csicsóka (#54240) üzenetére


szabochris
aktív tag

Akkor ezek szerint jól jártam vele!
:D

(#54247) w.miki


w.miki
veterán

Flash Sales
Alfawise A9 4K Amlogic S905 Android 8.1 TV Box - Black EU Plug 430486602
2GB RAM + 16GB ROM 2.4G Wireless HDMI Screen Mirroring
8638Ft

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#54248) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

Üdv.
28 $.
W95 Amlogic S905W Android TV Box - EU Plug 2GB RAM + 16GB ROM

Érdemes még venni egy kezdőnek? Mi lenne a korlátom?
Köszönettel

(#54249) syler123 válasza Ittnemaz (#54248) üzenetére


syler123
veterán

Szia!

Nem érdemes, épp feletted linkelték a Alfawise A9-et, attól nagyobb bestbuy mostanában nem hiszem hogy lesz.

(#54250) dugesz77 válasza Ittnemaz (#54248) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha nem a 4k60fps és a gigabites LAN az elvárás akkor simán ajánlható.
Szerintem inkább W-s box a sima S905 helyett már ha egyik sem gigabites..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.