Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76851) balintka válasza balintka (#76850) üzenetére


balintka
addikt

Sikerült a winflash-sel, de a 8.99-es is elindult. Érdekes, h a hivatalos honlapon hibás a frissítő program...

(#76852) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hol tudnék Voodoo 2-re framebuffer chipet szerezni?
Bontott is jó, csak jók legyenek a lábai.

(#76853) arn válasza balintka (#76851) üzenetére


arn
félisten

valszeg nem tamogtta az eeprom chipet, ami a lapon van.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76854) arn válasza FoxiestFox (#76852) üzenetére


arn
félisten

Hibas voodoorol :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76855) balintka válasza arn (#76853) üzenetére


balintka
addikt

Érdekes mindenesetre, szerencsére a másik verzióval sikerült a frissítés, ráadásul Win alól.

Viszont továbbra is probléma, hogy DOS alatt nem megy az USB-s billentyűzet. Erre vmi megoldás?

BIOS-ban az USB-s bill., egér kezelést az OS-ről BIOS-ra állítottam át, de így se megy.

[ Szerkesztve ]

(#76856) Czo válasza balintka (#76855) üzenetére


Czo
őstag

A BIOS-ban mukodik, de a Windows 98 inditomenuben mar nem?

(#76857) arn válasza balintka (#76855) üzenetére


arn
félisten

Persze, mert folyamatosan ujabb chipeket adtak hozza az uj verzioknal.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76858) balintka válasza Czo (#76856) üzenetére


balintka
addikt

Igen, de Windows alatt is megy, DOS.ba lépve már nem.

(#76859) Czo válasza balintka (#76858) üzenetére


Czo
őstag

Tettel a gepbe extra USB kontrollert, vagy az alaplapi USB portokra van dugva a cucc?

(#76860) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!

Ma érkezett két párhuzamos portos ZIP meghajtó, egy ZIP100 és egy ZIP250. Miután összekötöttem a géppel, rájöttem hogy rohadtúl nem értek hozzá.. :DDD
Két gépben próbáltam őket, Tualeron 1GHz és P3 850MHz. A Tua gépen XP van, annak a beépített drivere felismeri mind a két meghajtót, viszont a 250-est 100-nak mutatja. A Sajátgépben is megjelennek, az eszközkezelőben mind a kettő IMG VP1-nek jelenik meg.
A 850-es gépen Millenium van, ott egyáltalán nem jelenik meg egyik drive sem, még az eszközkezelőben sem találom.
Valakinek van egy garantáltan működő drivere hozzájuk? Lemezem egyenlőre nincs egyikhez se, ma érkeztek.

(#76861) Czo válasza batyuska100 (#76860) üzenetére


Czo
őstag

Nekem van LPT portos 100-as ZIP driveom, ehhez gyarilag jott ugye ketto darab lemez. Az azon levo driverpakkot fel tudom neked rakni, es valamikor kesobb is toltottem le az IOMEGA-tol is frisebb drivert, igy azt is. Vogonson is nezted, ott nincs fenn egyebkent?

(#76862) batyuska100 válasza Czo (#76861) üzenetére


batyuska100
senior tag

Azt megköszönném.
Erről az oldalról még nem hallottam, de most megpróbálom ezt.

(#76863) Czo válasza batyuska100 (#76862) üzenetére


Czo
őstag

Ide kiraktam. Elvileg a filenevek beszedesek, marmint, hogy melyik, milyen platformhoz valo. A lemezekkel/driveokkal pedig majd ovatosan, a Click of Death miatt.

(#76864) batyuska100 válasza Czo (#76863) üzenetére


batyuska100
senior tag

Köszi, ugyan ezek a driverek voltak a Vogonson. A 850-es gépben valami van az LPT porttal, egyáltalán nem jelenik meg az eszközkezelőben semmi, még ismeretlen eszköz sem. A Tua gép látja mind a kettőt, de az új driverrel is Zip100-nak látja a 250-est. Előkaptam még egy P3-mast, ez egy 667-es. Ezen sikerült életre kelteni mind a kettőt.

A lemezekkel/driveokkal pedig majd ovatosan, a Click of Death miatt.
A 250-essel lehet hogy van valami, mert a műanyagon látszik hogy már szedték szét. Egyenlőre félreteszem őket, majd ha lesz lemezem akkor kipróbálom őket megint.

Egyébként ingyen volt mindkettő. :P

(#76865) balintka válasza Czo (#76859) üzenetére


balintka
addikt

Van extra USB 2.0-s PCI kártyám, de mindig az alaplapi 2 db csatlakozóra dugom a bill., egeret.

Ez a kártya most épp nem is volt benne, az Abit alaplapot csak frissítettem, a TUSL2-C-ben szokott lenni.

Ezért se értem, mivel az alaplapira van dugva... Mit lehet ezzel tenni?

Ja, amikor a Win98 boot menüből választom a csak parancssort, akkor működik. Tehát a Win98-ből DOS-ba lépés az, amikor nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#76866) Czo válasza balintka (#76865) üzenetére


Czo
őstag

Ne lepj ki ott a DOS-ba :D. Viccet felreteve, ezzel ott nem igen fogdsz tudni kezdeni semmit. Egy csomo hardver elem marad ilyenkor "fura" allapotban, amivel adott esetben a hardverhez valo valodi DOS driverek sem mennek.

Gondolom itt valami olyan megoldas kellene, ami visszakapcsolja a HID eszkozt "boot mode" uzemmodba, majd jelzi a BIOS-nak, hogy lesszives ujra tolni a PS/2 emulaciot. De ez pl nem olyan egyszeru, mint amennyire annak hangzik, mert lehet, hogy valami PnP eszkoz ki lett mar osztva a 12-es IRQ-ra, amit ugye szinten ujra kellene initelni. Technikailag biztos, hogy meg lehetne oldani, kerdes az, hogy foglalkozott-e ezzel mar barki. Ha tippelnem kellene, elegge alaplap es BIOS fuggo is lenne a vegerdmeny kod.

(#76867) arn válasza balintka (#76865) üzenetére


arn
félisten

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76868) balintka válasza Czo (#76866) üzenetére


balintka
addikt

Így is jó lesz végül is. Tervezek majd Millenium-ra cserélni, annál lehet valahogy ilyen DOS-os bootolást csinálni?

arn: Átállítottam, de így sem javult meg.

(#76869) arn


arn
félisten

Akkor lehet bugos

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76870) Czo válasza balintka (#76868) üzenetére


Czo
őstag

Megpatchelve a rendszerfileokat (aszem 2-3 byteot kell az io.sys-ben atirni) azutan megall a boot folyamat es nem inditja el a win.com-ot magatol, a neten talalsz rola boven leirast. Nekem ezek a patchek anno sem tetszettek, sosem eltem veluk. Bar mire a WinME megjelent, mar nem is akartam DOS-t inditani.

(#76871) balintka válasza Czo (#76870) üzenetére


balintka
addikt

Oksi, megnézem, nekem se nagyon fog a DOS kelleni, inkább Windows-os retro játékokkal játszom úgyis.

(#76872) quailstorm válasza balintka (#76868) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mennyire modern az az USB billentyűzet?

UEFI-s meg gamer (több eszköznek látszó) nem biztos, hogy menni fog.
Pl. nekem még a Core2Quad gépemnél is a BIOS-ban és az oprendszer választónál sem működik a Cherry Stream 3.0 billentyű, amit most is lehet kapni a boltban. Ráadásul az csak egy eszközös, nincs különösebb roll-over tudása.

Emiatt mindig kéznél van a Mitsumi PS/2-es.

Amit tudok ajánlani mert bevált mindenre (dokkolt mobilra is), azok a régebbi HP USB billentyűzetek, amit brand géphez adtak.

[ Szerkesztve ]

(#76873) Czo


Czo
őstag

Mukodik a billentyuzete :) Olvasd el ujra :) Ha siman DOS modban inditja a 98-at, akkor megy. Akkor nem megy neki, ha a futo windowsban, ujrainditja MS-DOS modban. Ekkor ugye vissza kene kapcsolnia a winnek a HID eszkozt boot modeba, a BIOS-ban pedig be kene kapcsolja vissza az emulaciot.

(#76874) balintka válasza quailstorm (#76872) üzenetére


balintka
addikt

Logitech K120, direkt ehhez a géphez vettem :D. De van egy PS/2-es noname is vész esetére, az persze megy bármikor :D.

Czo leírta, igen, csak a Win -> Dos módban nem megy.

(#76875) quailstorm válasza Czo (#76873) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Értem, akkor semmi köze a Cherrys problémámnak ehhez.
K120-at nem volt alkalmam kipróbálni ilyen környezetben, de elvileg faék egyszerű belseje van, tehát nem kéne kompatibilitási gondnak lennie semmivel.

Ez a probléma minek a hibája lehet? Generikusan Win98, vagy alaplapi chipset driver?
Látom van hozzá Microsoft cikk is. Szóval ismert gond.

Őszintén lövésem nincs. Én magamtól elengedném az USB történetet, tök felesleges ilyen korú gépnél erőltetni. Ahogy nézem új PS/2-t már nem lehet kapni. Nekem is régiek vannak elrakva.
Ha mégis újat, akkor kb. ezt próbálnám meg: [link]
Véleményem szerint a K120-at kár volt megvenni, Windowsban használtam eleget, szörnyű és hamar kikopik (első pár hónapban még elmegy). A Deluxe 250 sokkal jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#76876) arn


arn
félisten

2005ig siman a ps2 volt a tipikusabb.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76877) DarthSun válasza quailstorm (#76872) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

UEFI-s meg gamer (több eszköznek látszó)

Ezt nem is tudtam :B . Azt hittem valami anomália, 5x berántja a bill eszközt seteléskor. Bár nem foglalkoztam vele, mert műkszik, sőt eszerint ez a több darabos jelenlét az eszközkezelőben a rendes működése...
Itt a Genius Scorpion AM3+/Win8.1 alatt,

valamint a TrustGXT is ezt csinálja AM4/Win10- el. Az utóbbit használtam XP alatt is, mivel a Slim Dell gépen nincs PS2 csati - műkszik ott is. 98 alatt asszem nem járt még, de valszeg a tárgyalt gond lenne, bár nálam nem tűnne fel, mivel a W98 -> ki DOS- ba módszert soha nem alkalmazom, vagy 98, vagy DOS boot, közvetlenül.
Mondjuk ha mégis belefutnék, nem lenne gond, van egy rakás régebbi PS2 és USB bill is felhalmozva itthon :B :) .

(#76878) Czo válasza quailstorm (#76875) üzenetére


Czo
őstag

Ez ennel sokkal, de sokkal osszetettebb problema sajnos/szerencsere. Ma mar nem kotelezo, de regen (USB 3.0 szabvany elott) kotelezo volt minden USB HID (HID eszkozcsaladba tartoznak a kormanyok, egerek, billentyuzetek, szoval az input eszkozok) eszkoznek tamogatnia egy egyszeru, "boot mode"-nak nevezett uzemmodot. Ezen felul az eszkoz tamogathat mast is. Ezek az eszkozok, alapbol boot modeban indulnak, de az oprendszer kepes lehet atkapcsolni oket "normal"/"enhancend" modba (ilyenkor pl lehet sokkal tobb gomb egy kormanyon, lehetnek extra elemek, pl touchpad a billzeten, vagy 6-nal tobb egyszerre lenyomott gomb tamogatasa stb stb). Tehat az egyik legfontosabb feladat, az eszkozok visszakapcsolasa boot modeba.

Attol, hogy van egy boot modeu eszkozod, nincs meg sajnos DOS supportod, hiszen a DOS nem ismeri ezt az eszkozt. Kell a BIOS, aki PS/2 keyboardot es PS/2 mouset emulal az USB-s periferiahoz, ami boot modeban van, hiszen ahhoz tartalmaz "drivert" a BIOS. Tehat a BIOS-nal be kell ujra kapcsolni, az emulaciot.

Igenam, de ezutan jon az eroforrasok problemaja. Pl. a PC billentyuzet, az 1-es IRQ-t hasznalja, mig a PS/2 csatolofeluletu eger, a 12-es IRQ-t. A szoftverek ezeket hasznaljak, tehat az emulalt retegnek is ezt kell hasznalnia. Az 1-es IRQ-val nem szokott problema lenni, de a 12-es problemas szokott lenni, mert a Windows mikozben initeli az eszkozoket, siman rarakhat valamit a 12-es IRQ-ra, ami ugye a leallitasi folyamat utan is ott marad. Szoval, ujra kellene inicializalni a PnP eszkozoket, hogy felszabaduljanak az emulaciohoz szukseges eroforrasok. Mivel a szabvany itt is csak annyit ir elo, hogy legalabb 1x kell tudni csak kezzel konfiguralni, igy sok eszkoznel, ha PnP modbol vissza akarnal terni hagyomanyos modba, kell egy reset.

Szoval, legalabb annyira megbonyolitotta volna szerintem a shutdown folyamatot, mint amennyire bonyolult a boot folyamat.

Szoval, egyszerubb rebootolni, mint megprobalni mindent reset utani helyzetbe hozni.

Ha nem akarsz "kilepni", akkor altalaba semmi gond nincs az USB eszkozokkel. A BIOS-ban be kell kapcsolni a tamogatast, es az "boot mode" uzemmodot tamogato egerek es billzetek mukodni fognak.

(#76879) quailstorm válasza DarthSun (#76877) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Multi-key rollover miatt kell ennyi eszköz, USB-n másképp nem lehet megoldani.
Sokszor ezek is támogatják a boot mode-ot, nekem is a Geniusom ment, de pl. az Android egyáltalán nem tud velük mit kezdeni, vagy a Continuum (Lumia 950 bedokkolva). Érdeks módon a Cherry Stream 3.0 sem megy azokkal, szóval nem, vagy nem csak a rollover sok eszköz a baj.

Czo-nak meg köszönöm a magyarázatot. Kb. egyszerűbb lenne írni egy bootloadert, ami nem a gyári Win98 mechanizmussal lép át DOS-ba, hanem automatán, de teljes resettel, mint megoldani shutdown előtt az erőforrások default-ra állítását.

(#76880) Czo válasza quailstorm (#76879) üzenetére


Czo
őstag

Ezt egyebkent nem lehetetlen megcsinalni :) Ha az msdos.sys -be kikapcsolod a grafikus felulet automata indulasat (bootgui), akkor csak akkor fog elindulni a grafikus felulet, ha az autoexec.bat -ban elinditod a win.com -ot. Amikor leallitod a windowst, akkor lefut a Windows konyvtarban levo dosstart.bat.

Tehat, a dosstart.bat -ban csinalj egy filet (pl echo "" > c:\windows\keepin.dos ), majd a file megcsinalasa utan egyszeruen inditsd ujra a gepet (googlezz egy reboot.exe/reset.exe -t). Amikor ujraindul a gep, az autoexec.bat-ban egy egyszeru if exists-vel meg kell vizsgalni, hogy letezik-e ez a file, ha letezik, akkor el kell onnan ugranod egy GOTO-val, majd az IF utan siman indithatod a WIN-t (a GOTO labelje elott legyen ugye a win inditas). A filet, pedig a gotozas utan egyszeruen le kell torolnod, hogy a kovetkezo resetnel mar rendesen induljon.

Igy tkp, kilep a geped dosba, elmenti, hogy dosba kell lenni, tol egy rebootot, majd dosban marad.

Szerk: Meg annyit, hogy amikor bedugsz egy USB eszkozt, az ugye tobb endpointot is mutathat. Pl, sok kis eroforrasu master eszkoz (regi telefon, pda, mikrovezerlok pl.) a sporolas miatt nem foglalkozik, csak minden egyes eszkoz elso endpontjaval. Ha azt nem ismeri, akkor hiaba lenne olyan, amit ismer, azt mar ki fogja kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#76881) DarthSun válasza quailstorm (#76879) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Multi-key rollover

Ezt sem tudtam mit jelent így Angolul, Gugli fordítóval sem egyértelmű :DDD , de további szörfözéssel, a sok gomb együttes lenyomása, kezeli/nem kezeli, meg mennyit egyszerre, valami ilyesmi :U .

(#76882) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#76834) üzenetére


fatpingvin
őstag

Zhaoxin? ha az akkor ismételten irigy vagyok a cuccaidra :D remélem hamar megunod és felrakod apróra :DDD

(félig) viccet félre, ezt egyáltalán hogy sikerült szerezned? ezeket elvileg nem belföldre gyártják? terveztem én is beszerezni egyet de csak ilyen $1k feletti ebayes történeteket találtam.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76883) FoxiestFox válasza DarthSun (#76881) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köznyelven n-key rollover. :))
Ha érdekeltek valaha a mecha billzetek, legyen az új, vagy vintage, biztos találkoztál a kifejezéssel.
Pl fun fact, IBM Model F tudja az n-key rollovert, tehát lenyomhatsz akár annyi gombot, amennyi ujjad van, nem fog "belecsipogni" a gép, és mindet megfelelően regisztrálja a bill, míg a Model M már nem tudja ezt sajnos, legyen akármilyen jó billzet.

(#76884) DarthSun válasza FoxiestFox (#76883) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Köznyelven sem tudtam :DDD :B , csak Magyarul, mennyi gombra taposhatok rá :DDD . Pld a TrustGXT- re panaszkodtak, hogy nem tudja a gyári spect ebben, meg Win10 alatt használhatatlan, fagy és minden baja van. Nálam semmi gond vele, ezért szeretek kipróbálni mindent inkább magam, ha a saját teszt ok, akkor nálam felülírja a netes hiedelmeket.

(#76885) quailstorm válasza FoxiestFox (#76883) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért nem így írtam, mert az n-key az konkrétan a "bármennyi" számára igen van fenntartva. Kevesebb egyidejű lenyomás garantálása is kérheti a több USB eszközt. Nekem sem N-keyes a Genius.

Czo-nak ismételtem köszönöm a magyarázatot.

(#76886) arn


arn
félisten

Psre van a sonic mania, abban van crt emulacio :) egesz jopofa, jol adja vissza a hangulatot, de egy ido mulva golyozik az ember szeme a tvn. De alapvetoen nem rossz kezdemenyezes, van hasonlo filter dosboxhoz, vagy mas emuhoz?

Igy kb 30 evnyi pcs jatek utan elso konzol, elegem lett belole, hogy nem lehet normalis arban uj kartyat venni. De ironikus, hogy az ilyen regi cuccok kotnek le :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76887) DBob válasza arn (#76886) üzenetére


DBob
őstag

(#76888) arn válasza DBob (#76887) üzenetére


arn
félisten

Az erdekel hogyan oldjak meg.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#76889) KROK640


KROK640
veterán

csak a kiváncsiság okán (mivel van pár) a Commodore gépek itt off topic?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#76890) KROK640 válasza KROK640 (#76889) üzenetére


KROK640
veterán

Találtam Commodore topicot, tárgytalan.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#76891) DarthSun válasza KROK640 (#76890) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem off természetesen, mivel retro.

(#76892) KROK640 válasza DarthSun (#76891) üzenetére


KROK640
veterán

OK, köszönöm a választ.
Ha te mondod, akkor tényleg nem OFF.
Van pár, felélesztés őszre időzített, de előtte Athlon XP-s kötelezettségek vannak, amik nem csak rajtam múlnak...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#76893) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Az X-Fi topikban jelezték hogy Daniel K befejezi a fejlesztést. A final drivereket letöltöttem, összemásoltam a régebbi verziókkal, és 3 vinyóra is mentettem - mivel így nem tudni hogy a honlapja meddig lesz meg :U
Akinek van Audigy, X-Fi kártyája, még töltheti :) . Nekem van jópár, ezért készítettem extra mentéseket, valamint ezek a moddolt csomagok jobbak mint a gyáriak.
Ha valaki lecsúszik róla, avagy a későbbiekben kell, nálam tehát megvan (4.7GB anyag össz, tömörítetlenül).

(#76894) balintka


balintka
addikt

Sziasztok, ma is szembesültem egy érthetetlen dologgal. 2 db TUSL2-C alaplappal is ugyanez jön elő. Windows Millenium-ot telepítenék, elindul, kiírja, hogy rutinellenőrzést hajt végre, ENTER a folytatás, ESC a kilépés. Megnyomom az Enter-t, leugrik a kurzor 1 sort, villog és innen nem megy tovább. Mi ez??

Azt kiderítettem, hogy nem a billentyűzet a ludas, PS/2-vel és USB-vel is ugyanezt csinálja, ráadásul a Ctrl+Alt+Del-lel azonnal újra is indul a gép minden esetben. Illetve a 2 TUSL lap sem teljesen egyforma, az egyik sima, a másik hangkártyás változat.

Vártam pár percet, de nem ment tovább innen. Kétféle telepítő lemezt is írtam, ugyanez dettó, illetve C: meghajtóra felmásolt telepítővel is ezt csinálta.

Találkozott vki ilyennel?

(#76895) DarthSun válasza balintka (#76894) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Valamelyik alkatrész nem tetszik neki/nem bír vele. Win98 esetén a setupcore- val indítás megoldotta az ilyen gondok egy részét. Nem emlékszem, lehet hogy a Me telepítőn is van ez a file :U

(#76896) balintka válasza DarthSun (#76895) üzenetére


balintka
addikt

Közben rájöttem, valószínűleg a 320 gigás vinyó nem tetszhet neki, mert 120-assal pöccre ment tovább. Lehet h él itt az a 137 gigás korlát? Nem tudom, mi ez már pontosan, de az ilyen korú rendszereknél ezek a régi OS-ek nem támogattak nagyobbat talán?

A TUSL2 felismeri persze rendesen a 320 vinyót, el is volt kétfelé partícionálva vele (100 GB + a maradék). De 80 + maradék formában se ment tovább.

[ Szerkesztve ]

(#76897) DarthSun válasza balintka (#76896) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Asszem csak 127- et kezel, vagy utolsó BIOS- al 137- et. A 815- ös lapjaim mellett kisebb vinyók vannak egyelőre, így nemtom pontosan. A Via- s Tua lap(VH6T) van fent most a 250- esből csak 127- et látott az is. A 250- est félretettem P4- hez. 80- asokat kötöttem rá.

(#76898) balintka válasza DarthSun (#76897) üzenetére


balintka
addikt

Mindegyik TUSL2-C-m az utolsó 1014-es béta BIOS-ra van frissítve. Az biztos, h a 320-ast nem kezeli.

Van egyébként setupcor.exe a Millenium-nál is, de megpróbálom a simával telepíteni, vinyóra másolt telepítővel.

[ Szerkesztve ]

(#76899) FoxiestFox válasza balintka (#76898) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Van hozzá custom bios, amivel pár (főleg OC) bug van javítva, megpróbálhatod, bár szerintem a lemezkezeléshez nem nyúl.

(#76900) balintka válasza FoxiestFox (#76899) üzenetére


balintka
addikt

Maradok akkor mindenképp a hivatalosnál, tuning úgysem lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.