Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1599) WOT-H-A-C válasza Geller72 (#1598) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" Én azért elég régóta rendelek Kínából. Nem igen van olyan webshop, ahonnan ne rendeltem volna (most itt nem a kis tízezredik shopokra gondolok)"

ez jó volt!! :DD

" Innen se nagyon, mert ha "pénzvissza" lenne, hidd el, hogy van olyan szitu, amikor nem tudsz mit csinálni és nem kapod meg a pénzed."

Ez abban az esetben fordulhat elő ha figyelmetlen az ember vagy még kérdezni sem tud ha nem hagyod hogy a buyeprot lejárjon akkor nincs gond pénz szempontból az mas kerdea hogy eszed a kefet hol a csomagod....Persze nekem is voltak "rossz" tapasztalataim fake tn,kamuzott in stock, "persze már feladtuk a csomagot nyugodjon meg 1-3 napmulva látszani fog"

" Hozzáteszem, azért az is bátor, hogy (itt a ph-n is láthatóan) egy rakás ember úgy reggel ilyen helyre és rendel meg bármit, hogy egy alapvető nyelvtudással rendelkezzen, vagy ki tudjon tölteni egy formot, értelmezni tudjon egy reklamációs metódust, azt el tudja intézni az elejétől a végéig. Ez azért elég merek na"

Ezen viszont én is vakulok sokszor hogy 0 tudassal es ismerettel belevágnak aztan jön a siras hogy mi legyen....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.