Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:56:47

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121) Kylas válasza Rol06 (#118) üzenetére


Kylas
újonc

...köszi az infót...

(#122) Stev válasza Winne (#110) üzenetére


Stev
csendes tag

Általában 3 hét, de nekem nem jók a tapasztalataim az Alival.
Nekem jó 1 hónapra jöttek meg a cuccaim, igaz ebben a legtöbbet érintette a a kínai újév és tavaszi fesztivál (nem is értem, hogy a kettő hogy követheti egymást :N )
Ja attól meg herótom van, hogy a fizetés után mi tart 5-7 napig mire kipostázzák a cuccost :W
Nekem az ebay jobban bejött :DD

LENOVO Z50-70(i5 4210U;HDD: 500 Gb+8 SSD;8 Gb RAM;-NVIDIA GF 840M)

(#123) Kylas válasza Kylas (#115) üzenetére


Kylas
újonc

...szóval ma estére kiderült, hogy valóban kamu volt az eladó:

".....Your Order No:61191939901461 has been closed because the supplier did not provide necessary evidence. The payment will be refunded to you within 7-10 working days.
AliExpress strives to continuously improve our trading environment. Thank you for your understanding and continued support.

Sincerely,
AliExpress Trade Security Department

2014.02.24 13:19"

...tehát remélhetőleg visszakapom a pénzem, mondjuk 7 nap múlva, de:

Az ali miért nem ellenőrzi a tagjait, és miért csak azután derül ki a biztonsági rendszerének a problémás eladó kiléte, amikor már mindenki kifizette a rendelés árát???

Tanulság mindenkinek: Sose rendelj olyantól, akinek nincs feedback-je, és feltűnően olcsóbban hirdeti azt az árucikket, amelyet más eladók sokkal többért hirdetik...

(#124) hidroponi válasza Kylas (#123) üzenetére


hidroponi
aktív tag

joreggelt! :C

(#125) Winne


Winne
nagyúr

Használja valaki az Alit iPadről? Nem tudok kategóriát választani.. :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#126) Flowy-Melcsi


Flowy-Melcsi
csendes tag

Sziasztok!!

Valaki tudna nekem segíteni??

Rendeltem még Január elején az Aliexpress.com -ról .Nem kaptam meg ,kértem visszatérítést amit az eladó elfogadott február 14-én,de azóta semmi !
Master Card kártyával fizettem arra kapom vissza a pénzem?Mert az egyik eladó a Paypal számlámat kérte??Kérlek segíts,hogy hogyan kaphatom vissza mielőbb a pénzem.Vagy hol tudom jelezni,hogy még nem kaptam visszatérítést???
Válaszokat előre is köszönöm.

(#127) kirkri válasza Flowy-Melcsi (#126) üzenetére


kirkri
addikt

A számládra fog visszamenni a pénz. Tuti nem érkezett még meg? Bankonként eltér, van ahol nem bejövő utalásként jelentkezik, hanem a vásárlás törléseként.

Az, hogy az eladó elfogadta miként történt? Csak visszaírt, hogy OK, vagy a rendszerben is megjelent?

Transactions alatt a Refunds&Disputes fülön kell látnod azt a terméket, amire kaptad a refund-ot.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#128) bzoley


bzoley
veterán

Érdekes ez az Ali, no meg az english only karakterei. Vásárolni nem nagyon merek onnan, mert vagy kitalálja a postás mi a cím, vagy nem. Sehol máshol nem találkoztam még ilyennel.

(#129) Flowy-Melcsi válasza kirkri (#127) üzenetére


Flowy-Melcsi
csendes tag

Szia.

Még nem kaptam vissza a pénzt!A visszatérítést a rendszerben is elfogadta és a Transactions fül alatt a Refunds&Disputes fülön belül van amit vásároltam!Remélem visszakapom a pénzem!

(#130) depe95 válasza Flowy-Melcsi (#129) üzenetére


depe95
tag

7-10 munkanap (leginkább 10) míg visszakerül a pénzed tőlük, aztán még esetleg 1 napot a bankod is ráhúzhat.

(#131) Flowy-Melcsi válasza depe95 (#130) üzenetére


Flowy-Melcsi
csendes tag

Köszi.Akkor legkésőbb Hétfőn meg kellene kapnom!

(#132) Winne válasza bzoley (#128) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem igazán értem mi a bajod. A Zrínyi út meg a Zrinyi ut szerintem nem okoz nagy fejtörést a postásnak..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#133) kirkri válasza bzoley (#128) üzenetére


kirkri
addikt

Én az eBay-en is ékezet nélkül adtam meg a címet és soha nem volt vele probléma akkor sem, ha helyettesítő postás volt.

21 éve a Prohardveren! ™

(#134) szili.tamas1


szili.tamas1
senior tag

Sziasztok! Olyankor mi van ha volt egy garis ugyem, januar 18 ota ott a postan kinaban a telefon amit visszskuldtem, es nem hajlandok atvenni. Az ugy kb ugyanazota "eszkalalodott". Az elado nem hajlando velem kommunikalni, a vitat nem tudom szerkeszteni, gyakorlatilag semmit nem tudok csinalni az ugy eloremozditasa erdekeben. Valaki valami otletet nem tud mondani?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#135) depe95 válasza szili.tamas1 (#134) üzenetére


depe95
tag

Itt végignézed az összeset és ahol van lehetőséged Start Chatting-re ott elmondod, hogy mi a problémád és ha ő nem tud segíteni átdob máshoz aki esetleg tudna. Ha elmondod mi van akkor ők felvehetik a kapcsolatot az eladóval és ha az nem akar semmit sem tenni az ügy érdekében akkor büntetést szabhatnak rá ki. Nekem legalábbis miattuk küldte el az eladó újra a terméket mert kifutottam a dispute időből.

[ Szerkesztve ]

(#136) szili.tamas1 válasza depe95 (#135) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Koszi,viszont az angolom hagy nemi kivanni valot maga utan,ez nem gond?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#137) depe95 válasza szili.tamas1 (#136) üzenetére


depe95
tag

Van, hogy az övék sem :)
Többször visszakérdeznek, hogy akkor ő jól értelmezte, hogy mit is akarsz.

(#138) bzoley válasza Winne (#132) üzenetére


bzoley
veterán

Nem is állítottam, hogy te érteni fogod. Nem a Zrínyi úton lakom.

kirkri:
Lehet túldramatizálom a dolgot, de akkor is. A nyomtatónak nem mindegy, mit nyomtat ki? :)

(#139) kirkri válasza bzoley (#138) üzenetére


kirkri
addikt

Nem gondolom, hogy túldramatizálod, én csak a saját tapasztalatom írtam meg. :)

Én azért írom ékezet nélkül minden külföldi rendelésnél, mert jött egyszer úgy kínai webshopból csomagom, hogy a nevemben és a címben is kis kockák szerepeltek az ékezetes betűk helyett. Na, az már valóban nagyobb kihívás a postásnak. :D

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#140) bzoley válasza kirkri (#139) üzenetére


bzoley
veterán

Jó, mondjuk ha a kompatibilitást nézzük, akkor érthető. Eddig még nem volt gondom szerencsére.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.