Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19951) jegenye77 válasza myk74 (#19946) üzenetére


jegenye77
addikt

Jobban mutat így :K Még mindig nagyon tetszik!
havri1,Shrimplandhu mindkettő szép!
Jó,hogy ennyiféle aksi jelen van itt.Különböző stílusú és mindegyik szép!
Ma este vagy holnap jövök Én is képekkel :B

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19952) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ennek nincs valami olcsóbb alternatívája? Nagyon tetszik, de 300as akiba egy vagyon lenne :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19953) Daywalker válasza Sirandrish (#19952) üzenetére


Daywalker
addikt

Én ugyanezen az aljzaton gondolkodom...vagy Manado, de nem tudok dönteni, melyik legyen :((

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#19954) myk74 válasza Sirandrish (#19952) üzenetére


myk74
senior tag

De! Kvarchomok! :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#19955) Sirandrish válasza myk74 (#19954) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt akarok..elvileg az Obiban van (muterék szerint) viszont nem tudom hogy milyen. És mivel kiköltöztem Nyíregyről megnézni sem tudom..természetesen weboldalon nincs.
Szóval kvarchomok..milyen méret? Látom hogy van vagy 4 féle legalább :K

Daywalker Nekem ez rettentő drága lenne.. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19956) myk74 válasza Sirandrish (#19955) üzenetére


myk74
senior tag

0,4-1mm a tuti.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#19957) Sirandrish válasza myk74 (#19956) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah okés..azt talán be tudom szerezni olcsón

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19958) Sirandrish


Sirandrish
legenda

És hja már szóba kerültek az akik. Nem olyan szép mint az itteni emberkéké, de full low budget, és ebből ezt sikerült kihozni. A képek indításnál készültek..most is ilyen csak halakkal :D

De szép lassan jön egy 300as sügeres :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19959) Shrimplandhu válasza Sirandrish (#19958) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Tudom: Ízlések és pofonok különbözőek, de nekem ez a kék kavics nagyon tájidegen.

http://shrimpland.hu/

(#19960) Sirandrish válasza Shrimplandhu (#19959) üzenetére


Sirandrish
legenda

Más is mondta már, nekünk tetszik. De a nagy nem ilyen lesz :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19961) Silentfrog válasza Sirandrish (#19960) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Én is megemlítettem, hogy ez az aljzat kissé fura! :DDD

(#19962) Sirandrish válasza Silentfrog (#19961) üzenetére


Sirandrish
legenda

És Myk is :K
Hát...ez így sikerült :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19963) Shrimplandhu válasza jegenye77 (#19951) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Várjuk a képeket a tiedről. Az enyém kicsit csalóka ritkán ilyen rendezett, mert elég nagy és nagyon hamar elburjánzik benne a növényzet. Sajnos nem egyszerű piszkálgatni, rendezgetni. Emiatt mostanában már nagyon "lassú" növényeket próbálok telepíteni, mert az invazívok hihetetlen növekedési erélyükkel elnyomják a többieket és hamar káosz lesz.

Kép oldalról:

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#19964) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elkezdődött!!! :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19965) Silentfrog válasza Sirandrish (#19964) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Baromi gyorsan odaért!

(#19966) havri1 válasza Sirandrish (#19964) üzenetére


havri1
félisten

A fejtömítést kend be vazelinnel vagy valami szilikonos olajjal, mielőtt osszerakod.

havri

(#19967) Sirandrish válasza Silentfrog (#19965) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megrendeléstől számított 26 óra volt kb :)

havri1 Oszt ha nincs ilyesmim kéznél? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19968) Silentfrog válasza Sirandrish (#19967) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Étolaj, vagy holnap elszaladsz a gyógyszertárba és veszel vazelint. Van vagy 200 ft egy nagy tégely. ;)

(#19969) Sirandrish válasza Silentfrog (#19968) üzenetére


Sirandrish
legenda

Éppen ra érek mert még néhány hónapig nem lesz beuzemelve

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19970) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy jó nagy doboza van ennek a szűrőnek :Y
Mikor megláttam, el se akartam hinni..és persze súlya is van :D

Azt viszont sajnálom hogy nincs hozzá magyar nyelvű útmutató..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19971) jegenye77 válasza Sirandrish (#19970) üzenetére


jegenye77
addikt

Jó sok töltetet vehetsz bele ;)
Útmutató nem kell hozzá.Értelem szerűen összeszereled.Feltöltöd ( nem kevés szűrőanyaggal) aztán bedug,csapok kinyit,ha nem indul akkor a nagy fekete gomb lenyom a tetején.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19972) Sirandrish válasza jegenye77 (#19971) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó..mondom még odébb van az üzembe helyezés :)
Első körben 4 liter szűrőanyagot veszek vele..a többi a gyári marad :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19973) jegenye77


jegenye77
addikt

Az én aksim:

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19974) Daywalker válasza jegenye77 (#19973) üzenetére


Daywalker
addikt

Nagyon szép ez az aljzat növény, mi ez pontosan? Harcsás akváriumba gyanítom nem jó :D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#19975) Silentfrog válasza jegenye77 (#19973) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Ez is nagyon jó! A kövek algások?

(#19976) jegenye77 válasza Daywalker (#19974) üzenetére


jegenye77
addikt

Jobb oldalt Parvula mini,bal oldalt Pogostemon helferi,hátul Eleocharis montevidensis.
Silentfrog :R
Igen sajnos.Volt benne Glossostigma elatinoides aminek sok fény kellene és adtam is neki :B
Aztán azzal a növénnyel nem sikerült eltalálni az egyensúlyt.Csak mire feladtam addigra rendesen lett alga rajtuk.
Garnik elég sokat vannak rajtuk :)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19977) havri1 válasza jegenye77 (#19973) üzenetére


havri1
félisten

Vízzel mikor akarod feltölteni? :)
Szép!

havri

(#19978) jegenye77 válasza havri1 (#19977) üzenetére


jegenye77
addikt

:R
Nem szeretem benne a vizet (látni) :B

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19979) krisztyann


krisztyann
tag

Ma két hete, hogy újraindítottam az akit. Végre kezdenek erőre kapni a növények. Még hátra középre tervezek egy limnophila sessiliflora-t. Múlt héten vettem 4 amanót, hát ezek megállás nélkül dolgoznak. :D

(#19980) Silentfrog válasza jegenye77 (#19976) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Jól néz ki így algásan is ha nincs rajta ecsetalga. HA zavar az alga és ki tudod venni a köveket akkor egy kis ecet majd forró víz pár perc alatt elpusztítja. Ha visszarakod az akváriumba akkor az elhalt alga 3-4 nap alatt eltűnik.

krisztyann.: Szerintem biztos megírják a fórumtársak, hogy hol kapsz olcsó ki és beömlő ágat mert ez az üveg bár praktikus de nagyon fura! Félliteres ásványvizes?

Egyébként jól indítasz,/ szerintem / csak egy két dolog könnyen elrontja az összképet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19981) krisztyann válasza Silentfrog (#19980) üzenetére


krisztyann
tag

Igen fél literes ásványvizes flakonból csináltam. :DDD Nézegettem már kínából üveg ki és befolyót, fogok rendelni mindenféleképpen.

(#19982) jegenye77 válasza Silentfrog (#19980) üzenetére


jegenye77
addikt

Sajnos nem tudom kivenni mert a talaj alatt van 3-nak is kisebb-nagyobb része.
Először nagyon zavart,most kezdek kicsit hozzászokni.
De ha letudnám valahogy pucolni akkor leszedném.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19983) Sirandrish válasza krisztyann (#19981) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mennyibe kerül? Lehet én is rendelnék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19984) krisztyann válasza Sirandrish (#19983) üzenetére


krisztyann
tag

Amit én néztem legolcsóbb az 3500 Ft ingyen postával.

(#19985) Sirandrish válasza krisztyann (#19984) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mennyi a magyar? Mármint itthon mennyi?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19986) krisztyann válasza Sirandrish (#19985) üzenetére


krisztyann
tag

Sok. :D Ahogy nézegettem a legolcsóbb lily 7000 Ft itt Debrecenben, Greenaqua-n pedig 11k. Kínából viszont a szett 3500 Ft. De majd a többiek biztos megmondják nekünk, hogy melyiket érdemes venni.

(#19987) Sirandrish válasza krisztyann (#19986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah majd kíváncsi leszek mit mondanak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19988) jegenye77 válasza Sirandrish (#19987) üzenetére


jegenye77
addikt

Biztos szebb a drágább de szerintem is a kínai az árához képest elég jó cucc.
Arról nem is beszélve, hogy az is és ez is eltud törni (és el is fog :) )
Nekem most kettő szett van belőle. Így takaritáskor csak rátolom a másikat, a használtat meg ráérek áztatni, tisztítani.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#19989) Silentfrog


Silentfrog
Topikgazda

Azt a napokban csináltam, így néz ki valójában. 300 literes leginkább császársügéres akvárium.
A víz felett az üveg a só miatt maszatos, összecsapkodják etetéskor a halak és a kis mennyiségű só is ilyen csúnyán kicsapódik. Vízcsere után lemosom mindig, de csak egy napig tiszta csak! :P

[ Szerkesztve ]

(#19990) havri1 válasza jegenye77 (#19982) üzenetére


havri1
félisten

Nehogy lepucold, szerintem így szép, természetes! Nálam most kezdenek csak zöldülni, alig várom.. :)

havri

(#19991) havri1 válasza Silentfrog (#19989) üzenetére


havri1
félisten

Szép nagyok már a halak! Hányszor eteted őket naponta?

havri

(#19992) Silentfrog válasza havri1 (#19991) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Ha húst kapnak/ krill,mysis artemia, esetleg csirkehús/ akkor egyszer kapnak , szárazból reggel és este is.

Szerintem kissé kövérek. :P

Apropó! Voltam Gyálon a Sügérfanba.... Hát. Mit mondjak róla.

Megkeresem azt az arcocskákat amit éreztem mikor beléptem és megnéztem az akváriumokat.

Ezek voltak sorrendbe téve.: :Y :W :(((

Elmentem 200 km-t és olyan érzésem volt mint amikor karácsonykor a gyerkőcök mikor bontják az ajándékokat ps4-re várva és helyette a csomagba a Mihail Solohov Csendes Don 4 kötete van! :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#19993) havri1 válasza Silentfrog (#19992) üzenetére


havri1
félisten

Hm, pedig sokan dicserik azt az üzletet.. Az a sugerfan? Az Edl Zsolt vagy hogy hívják akire gondolok.

havri

(#19994) Sirandrish válasza iwu (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként ez a lily pipe (jól mondom? ) mit ad hozzá az akvariumhoz? Miért ennyire elterjedt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19995) Silentfrog válasza havri1 (#19993) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Igen az lesz az. Ketten csinálják, akit írtál az az egyik.

(#19996) Sirandrish válasza havri1 (#19993) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő az egyik...mellesleg egy tuskó a csávó.
Legalábbis amit facen leművel...csoda hogy valaki még vesz tőle bármit is.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19997) Shrimplandhu válasza Sirandrish (#19994) üzenetére


Shrimplandhu
tag

1 Esztétikailag szép az üveg
2 Áramlástanilag egy jó lily eloszlatja a "vihart". A növényesek szeretik jól megszűrni az akváriumokat, nem ritka a 8-10-szeres (vagy még nagyobb) vízforgatás óránként. Ennek már jelentős áramlása is van a lily szépen eloszlatja ezt.

http://shrimpland.hu/

(#19998) Daywalker válasza Shrimplandhu (#19997) üzenetére


Daywalker
addikt

Az Ehei Flowpipe is ilyesmi, azzal érdemes foglalkozni?

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#19999) krisztyann válasza Daywalker (#19953) üzenetére


krisztyann
tag

Ha szeretnél az akváriumba harcsát + növényeket is akkor nem biztos, hogy jó lesz a Manado. Én két hete cseréltem erre a kavicsot, de a harcsákat elajándékoztam. Tényleg annyira könnyű, hogy a talajlakók rögtön kitúrnának belőle mindent. Volt egy 7-8 centis ancim, hát az a kavicsosba is tudott rendezkedni. Ha nem akarsz növényt akkor működhet, max néha repülni fognak a szemek. :D

(#20000) Sirandrish válasza Shrimplandhu (#19997) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem..szóval az áramlás.
És amúgy hogy néz ki egy komplett lily szett? Mert ahogy rákerestem aztán itt van minden..kiömlő, beömlő, mini izé etc minden játszik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.