Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1055) zaba válasza Macc (#1026) üzenetére


zaba
tag

Valóba nszokatlan a volt a rendszer, de fél év alatt meg tudtam volna szokni. A Del tényleg nem működik, a hófehér+plexi kaviatúra év elején ennyibe került. Amit meg használok az Archicad és Photoshop. Egyikről sem hallottam, hogy ne lenne macre fejlesztve, és mégis orrba-szájba szívornyázok vele. Pl este hétkor megadja magát a gép és többet nem hajlandó a scrollra zoomolni. Pedig ez a legjobb benne. Meg egy nem is nagy Cades filet, ha elkezdek renderelni renszeresen belefagy. A macally egereknek 2003-ban volt utoljára driver frissítve, ennek következében jobb is, ha nincs fent. OsX 10.3.8-at felrakva soha többet nem látja a Canon fénymásolónkat. stb,stb.
A cégben ennek ellenére 1 PC és 7 mac van, kényszerből hozzá vagyunk szokva, az két ok, amit aláírok, hogy jobb mint a pc, hogy nem üvölt a venti és nincs vírusveszély éjjel nappal, de akkor sem vennék ilyet, pedig a macmini még tetszik is. De 286-osok óta használok PC-ket, ott ha van valami probélma meg tudom oldani, a machez meg fakezű rendszergazdát kell hívni, aki maga sem tudja az esetek nagy százalékában, hogy a rendszer miért akad, és a márkajegyzett termékek miért nem képesek hibamentsen dolgozni napi 8 órát. Szerintem a mac sem jobb csak drágább.

Red meat can kill ya'. Enjoy!

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.