Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#543) orgonista válasza maflame (#526) üzenetére


orgonista
csendes tag

Sziasztok!

Maflame, én is SL-6694-et kaptam karácsonyra, és pontosan ugyanúgy működik, mint a tiéd. Én egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, mert biztos vagyok abban, hogy ebből a hardverből többet is ki lehetne hozni. Szerintem egyértelműen driver problémáról van szó. Ha te a hozzá adott drivert megtaláltad a honlapjukon is, akkor ügyesebb vagy nálam, én egyáltalán nem találtam erről a típusról semmit ott. Mintha nem is tudnának róla, hogy létezik ez a termékük. Írtam a supportjuknak is tegnapelőtt, bízom benne, hogy hamarosan válaszolnak.
Ami nekem gyanús, hogy van egy hasonló típus, az SL-6696, amitől ránézésre csak a kormánykerék kivitelében különbözik, arról pedig jó véleményeket olvastam pár helyen. Kipróbáltam az ahhoz való drivert is, de semmi különbség. Ráadásul nekem a CMRRally úgy viselkedik ahogy írtad, viszont a RBRally egyáltalán nem produkál FF-et. Ha bemegyek a beállító menübe, ott a FF testet választva azt mondja, most el kellene fordulnia a kormánynak, de nem fordul. Neked itt forog ahogy kell? Ja, és az is gyanús még, hogy a driver beállító ablakában, amiről te is írtál, csak test és vibration fülecskék vannak, FF-ről ott szó sincs.

Üdv: orgonista

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.