Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) -Mike- válasza NorDezs (#1250) üzenetére


-Mike-
addikt

DFP-re nagyon nincs panasz, a momo-nak való igaz a pedál a gyengéje, de valamivel pontosabb kormány.. kikell sztem próbálnod mindkettőt és amelyik tetszik azt veszed meg ;)

(#1252) NorDezs válasza -Mike- (#1251) üzenetére


NorDezs
senior tag

A fórumokat olvasgatva tényleg csak jókat írnak a DFP-ről, úgyhogy remélem a nagyker be tudja szerezni, ha nem akkor maradok a MOMO-nál.

(#1253) Interceptor


Interceptor
addikt

Hi!
Nekem egy Logitech formula force ex van és már én is írtam korábban a rángatásról.Igazából az érdekelne hogy jelenleg van olyan kormány(márka,típus) a piacon ami nem gyári hibás **ar vagy nem gagyesz?Mert a mostani hozzászólásokból az jött le hogy nincs.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#1254) -Mike- válasza NorDezs (#1252) üzenetére


-Mike-
addikt

másnak is úgy sikerült, hogy felhívott egy boltot és megrendelte, jó esetben egy-két nap, rossz esetben 1-2hét és nálad lesz

(#1255) NorDezs válasza Interceptor (#1253) üzenetére


NorDezs
senior tag

Elméletileg a MOMOnál és a DFPnál nincs ilyen hiba. Igaz a momonak a pedlja szar, a dfpnek meg a ffb-el van baja (kicsi értéknél gyenge, aztán hírtelen erősödik).

(#1256) neilszab válasza NorDezs (#1255) üzenetére


neilszab
őstag

Ezt meg hol olvastad a DFP-ről?

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1257) NorDezs válasza neilszab (#1256) üzenetére


NorDezs
senior tag

Itt: [link]

(#1258) neilszab válasza NorDezs (#1257) üzenetére


neilszab
őstag

Huh, végignyaltam a fórumot! Sztem a srácok egyértelműen a DFP-t hozták ki győztesnek itt is, mint mindenhol máshol!

Örülök, hiszen az enyém is lassan már érkezik és remélem nem lesz szükségem erre a kis smájlira: :W


...és érdekes, hogy az én 1234-es problémám [link] sehol sem merült fel még az egyéb fórumokon, ezért kezdek megnyugodni...

... és rem tényleg nem kell majd ez :W
/jóvan na', csak láttam, hogy új/

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1259) neilszab válasza neilszab (#1258) üzenetére


neilszab
őstag

Már úgy értem a belinkelt fórumot! /is/ :B

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1260) Worm40000 válasza cselt (#1249) üzenetére


Worm40000
csendes tag

Jó sokat... asszem a 24. után adtam fel, mert már a ffb gombja alatti panelből is kiszedtem, mégse tudtam se előlről, se hátulról szétszedni :D

-Mike-: Próbáltam ffb nélkül, de valami rettenet :) Szervíz meg.. ha valaki tud olyat, akkor az nyugodtan szólhat :)

(#1261) -Mike- válasza Worm40000 (#1260) üzenetére


-Mike-
addikt

nem garis?:) ha nem tudsz szervízet-így kapásból én sem- talán kérdezd meg ott ahol vetted vagy azon a magyar nyelvű tájéloztatón amit kaptál a kormányhoz keress vmi telefonszámot amin elindulhatsz:)

(#1262) DeepDish


DeepDish
őstag

Logitech Force Pro kormanyt nemtud vki eladot esetleg?
Vagy ujonnan hol van jo arban?! :U

THX :R

(#1263) Worm40000 válasza -Mike- (#1261) üzenetére


Worm40000
csendes tag

Garancia közel 5 éve lejárt, sidewindert asszem 2003 óta nem is gyártanak, szóval nem garis, vagy mifene :)

Kézikönyv meg már rég lebomlott szerintem :p

[Szerkesztve]

(#1264) neilszab válasza DeepDish (#1262) üzenetére


neilszab
őstag

Én most 22,5 kilóért tudok, küldtem privit a cégől!

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1265) DeepDish válasza neilszab (#1264) üzenetére


DeepDish
őstag

Talaltam nagykert en is 22,440-ert de azert nem akarom megveni ,mert fellangolas es ugyis eladom max 2 honap mulva es nem akarok bukni rajta 6-7 rugot hisz ugyis csak 18-17 korul lehetne eladni utanna! :U

(#1266) neilszab válasza DeepDish (#1265) üzenetére


neilszab
őstag

Mivel szinte az égvilágon mindenhol csak 25 fölött lehet kapni, ezért sztem simán el tudod majd adni kb 20-ért! Aztá meg mivan, ha meg se unod...mi? :))

Ja, meg megírhatnád, hogy te hol tudod annyiért, mert az én boltom már másfél hete szédít, de a kormány csak nem jön meg, lehet hogy asszondom nekik, akkor játszanak vele inkább ők és megveszem máshol!!

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1267) DeepDish válasza neilszab (#1266) üzenetére


DeepDish
őstag

Dotcomp nagykereskedes!! :C

(#1268) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello
Van egy régi kormányom ami nem teljesen kompatibilis az XP-vel igy amikor kalibrálom be akkor izeg mozog össze vissza a végén.. és eges játékokba nfinomhangolással jóre lehet állitnai dem ás játékokban nagyon rosszul hasznáűlható a mrákája : Dexxa
az a kérdésem ohgy hogy lehetne ezt e a problémát megoldani??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1269) Kiskokó válasza Kiskokó (#1268) üzenetére


Kiskokó
veterán

Valami Drievr nicsn hozzá stb ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1270) -Mike- válasza Kiskokó (#1268) üzenetére


-Mike-
addikt

húú, ien dexxa márkájú nekem is volt/van... jórégen, kb 4-5éve volt, rászántam pár napot aztán kuka :D

(#1271) DeepDish válasza Kiskokó (#1268) üzenetére


DeepDish
őstag

Sehogy sajnos kuka nemjo semmire se!! :(

(#1272) Kiskokó válasza -Mike- (#1270) üzenetére


Kiskokó
veterán

hát nekm is kb 6 éve van de én nagyo szerettem nekm megfelelt.. nemkel nekm iyan erőhatáspsos szarság meg 15ezer gombos mg stb.. nembaj NFSekkel tökéletesen működik me ghát mindennel működik.. pl Midtown Madness 2vel van az aprobléma hogy mivel a karibrálásnál rezeg igy amikro gyorsan balra akkropk kanyarodni akor jobraberán egy picit.. de nmebja sok játékkal még most is jólymegy azért nemdobom ki. csak azért jólett volna valami drievr amivel perfektre belehet álltiani..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1273) DeepDish válasza Kiskokó (#1272) üzenetére


DeepDish
őstag

En meg azt mondom,hogy akkor inkabb bill,mert azzal onsanyargatas! ;)P

(#1274) Kiskokó válasza DeepDish (#1273) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jólvan nekm 8... nekm pont mgegfelel az NFS u 2ben vele gamelni... semmi problémám nicns vele.. na midn1 cs

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1275) DeepDish válasza Kiskokó (#1274) üzenetére


DeepDish
őstag

Hat igen ahhhoz a fos arcadehoz kormany se kell!!! :C

(#1276) neilszab válasza DeepDish (#1275) üzenetére


neilszab
őstag

Srácok, most tényleg össze fogtok veszni ezen???

Ha neki ez tetszik és élvezi, akkor miért ne örülhetne magának, az meg persze már egy másik dolog, hogy attól meg nem kéne szídni a force-os kormányokat, csak azért, mert neki nincsenek ilyen igényei...

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1277) DeepDish válasza neilszab (#1276) üzenetére


DeepDish
őstag

En nem szidom csak irja a dolgait aki kormanyt hasznal nfs-hez es ahhoz viszonyit mindent akkor minek faraszt!
Fos arcade program es ahhoz viszonyit ,ezen vagyok kiakadva vazze!! :U

Reszemrol amen!! :C

(#1278) Kiskokó válasza DeepDish (#1277) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na tessék akkor Live For Speedel istökéletes és szerintem azért az már elégé nem arcade.. de midn1 leaszrom nekmem elég
End

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1279) neilszab


neilszab
őstag

Megvan a DFP!!!! :DD :DDD

Most próbálgatom kb 200 játékkal, de főleg a F1 Challenge-nél ragadtam le.

Nem igazán tudok rájönni ennek a Spring és Damper Effect jelentőségére, össze-visza húzigálom a csúszkákat, de nem igazán érzek különbséget.
Valami olyasmit szeretnék elérni, hogy a csökkentsem a kormány ellentartását irányváltáskor - hogy könnyebben lehessen tekergetni -, viszont a rázókövek, meg egyéb ilyesmik (pl abs) hatását erősen tartsam. Elvileg az elsőre lenne jó a Spring a másikra meg a Damper, vagy vmit félreértettem? :F

Köszi

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1280) Met válasza neilszab (#1279) üzenetére


Met
nagyúr

Ezeket hol állítgatod? Játékban vagy a kormány progijában?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1281) DeepDish válasza neilszab (#1279) üzenetére


DeepDish
őstag

Ne izgulj majd nemsoka segitek mar otthon a szobamba figyel csak most nomnel vagyok ,holnap nekivagok de Gran Tzurismo 4-el probalom aztan jon pc,jipiiiiiiiiii :Y :C :C :C :C :C

(#1282) neilszab válasza Met (#1280) üzenetére


neilszab
őstag

A logitech programjában. Minden más csúszkának egyből érzem a hatását, de ennek a kettőnek nem. Még 150 és 0 %-on és fordítva se semmi. Vagy csak tök hülye vagyok.

Pedig vki korában írta már, hogy szerinte mi az ideális beállítás [link] , de mondom, én semmit nem veszek észre. Azt pedig, hogy mit szeretnék mindebből kihozni, már az elöbb leírtam.

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1283) Panky válasza neilszab (#1282) üzenetére


Panky
tag

Privát ment :)

(#1284) DeepDish válasza neilszab (#1282) üzenetére


DeepDish
őstag

Nah beallitottam ugy ahogy linkelted es most Gt Legendset probaltam meg ki csak!!

Te mivel nyomod?

De a PLR es Controller file-okat nagyon nezd at, teljesen mas erzes, ha nincs beallitva jol!!

Ezt a kettot biztos nullara allitsd:
Steer Ratio Speed=''0.00000''
Speed Sensitive Steering=''0.00000''


Ezt irtak nekem! ;)

[Szerkesztve]

(#1285) tenna


tenna
tag

gondolom akinek van kormánya az szokott autos jatekokkal jatszani:D aki f1chalengel vagy rfactorral jatszik azokon belül is f1el annak ajanlom az athura f1 ligat. athura.uw.hu(nincs komrnay segoitseg) ezt a ligat teljesen komolyan veszzük! nem olyan mint a több amira ha nincs jelentkező akkor 1jonap utan vége.....

athura.atw.hu

(#1286) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Melyik most a leg elitebb kormány és milyen az ára? A MOMO Racing az mennyire számít jónak? Mit ajánlotok?

Don't Tread On Me

(#1287) Csokker


Csokker
csendes tag

Helló!
Kéne valami bigyó a székem kerekeire, hogy ne guruljak el játék közben, mert baromi kényelmetlen így. Nem lehet valahol kapni ilyen rögzítő papucs-szerű akármit? Gúglival próbálkoztam, de nem tudom hogy hívnák, ha lenne ilyen a világon:)

(#1288) MPowerPH válasza Csokker (#1287) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én is kerestem ilyeneket, de nem találtam. Aztán az lett belőle, hogy a szék mögé toltam az íróasztalt. ;] Jobb volt mint akármilyen rögzítő...

Don't Tread On Me

(#1289) neilszab válasza DeepDish (#1284) üzenetére


neilszab
őstag

Én F1C-vel, rFactorral próbálgatom, de a gondom nem azzal van amit írtál. Hanem a Logitech progijában a Damper és a Spring csúszka tologatásával nem tapasztalok változást. /A többivel igen, tehát valszeg nem én vagyok béna/ De ezt már írtam itt: [link]

''De a PLR es Controller file-okat nagyon nezd at, teljesen mas erzes, ha nincs beallitva jol!! ''

Itt most mire gondolsz? Mit állítsak be? Ezek a játék, vagy a logitech fájljai?

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1290) DeepDish válasza neilszab (#1289) üzenetére


DeepDish
őstag

En amiket foljebb irtal beallitottam es lexarom mi valtozott mi nem!
Ami en irtam az a lenyeg,minden jateknak vanbizonyos .pls fajlja abban ird at amiket irtam!!

Neked rFactor elindul nekem mindig kurva video setings jon be!!

Lehet c...k fajl a rossz de itt ezt nemszabad igy kuldok privit!! ;)

(#1291) Met válasza MPowerPH (#1286) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem a leg elitebb a MOMO Racing, a kormánya nagyon precíz a pedálja gyári hibás:) kis barkácsolással javítható és az is nagyon precíz lesz :) ára 22-25k (talán)
A leg elitebb majd csak most fog jönni és Logitech G25-nek hívják, ára 300USD, még nem lehet kapni, itt láthatsz pár képet róla [link]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1292) Atyus válasza Den (#56) üzenetére


Atyus
tag

Kékem a lent említett korámny van, ráadásul a fémváltóval..

A programok csak algoritmusok, mint ahogy az emberi lények is csak vegyi anyagok halmazai.

(#1293) Panky válasza neilszab (#1289) üzenetére


Panky
tag

Ha kell tudok adni PLR file-t :)

(#1294) neilszab válasza Panky (#1293) üzenetére


neilszab
őstag

Jóvan kösz srácok, meg minden, de engem most azok a csúszkák érdekelnek, mert biztos nem véletlenül vannak ott!!! A plr-fájl meg majd jöhet, ha ezen túléptem, de szerintem ha neked van, akko' nekem is, és én is át tudom írni, de most a damper meg a spring ügy izgat...


köszköszköszi

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1295) Panky válasza neilszab (#1294) üzenetére


Panky
tag

van neked is csak lehet nincs kedved 20 sort átírni amiről fogalmad sincs hogy mi az :) A két csúszkát meg hagyd a francba nem változtatnak sokat :)

(#1296) neilszab válasza Panky (#1295) üzenetére


neilszab
őstag

AAz oké, hogy nem változtatnak sokat - bár akkor nem értem miért írtad le, hogy szerinted mi az ideális beállítás, ha tök mindegy - , na de nekem semmit az ég világon nem csinál. Ezért szeretnék utána járni, hogy mégis akkor miért vannak ott - biztos nem véletlenül amúgy sztem - mert, attól tartok, mivan ha valami nem működik jól nekem és baj van vagy a kormánnyal, vagy a gépemmel, vagy vmi szoftveres. :F


[Szerkesztve]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#1297) Panky válasza neilszab (#1296) üzenetére


Panky
tag

Nincsen semmi baja nálad semminek :) Hidd el senki nem akar neked rosszat sőt. Az a két csúszka igencsak finoman hangolja a dolgokat. Felrakod 100%-ra még így is csak akkor veszel észre lényeges különbséget, ha már jó sok kört levezettél. (sokkal simább és élvezhetőbb azokkal a beállításokkal amiket mutattam egyébként :) )

a PLR file azért lényeges mert egy csomó dolgot be tudsz állítani, amit sem a driverben sem a játékban nem tudsz :)

(#1298) migmion


migmion
csendes tag

kék nekem kormány!!!!!!

(#1299) Met válasza migmion (#1298) üzenetére


Met
nagyúr

vegyélmagadnak :P

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1300) DeepDish válasza neilszab (#1294) üzenetére


DeepDish
őstag

Spring ,dampert nullazd le es a ceneringet kapcsold ki!!

Hozza ertok mondtak!! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.