Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#901) pRoject22 válasza ates2 (#900) üzenetére


pRoject22
őstag

De amikor meg öten megvoltunk akkor volt ,hogy 7-8 percig kereste a meccset :D

¯\_(ツ)_/¯

(#902) ates2 válasza pRoject22 (#901) üzenetére


ates2
senior tag

Hát jah. FoS :D

Nézd meg twitchen,a pro-k is maximum 2 en tolják rankedet.
Vagy 5-en privát meccset.
Ha nonstop 5-en lennének sose tudnának játszani :D

[ Szerkesztve ]

(#903) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Én aztán toleráns liberális felfogású vagyok..de amikor az utolsó 10 meccset azért veszítjük el,mert a mi csapatunkból vki,kilép,vagy elmegy 20 percre szarni..akkor picit forognak a szemeim...és nem a szeretet lepi el szívemet... :)

Ha már panaszkodunk :) :D

(#904) pRoject22 válasza ates2 (#902) üzenetére


pRoject22
őstag

Én elengedtem, addig amíg a csalókkal nem tudnak úgy ámblokk kezdeni valamit a világban addig ezek a kompetetív fps játékok számomra off, jön a New World meg az új BF, a BF-ben most lelőnek egy conquest meccsen a hegyről azt pont leszarom, lehet, hogy észre sem veszem ,hogy csal, fogom magam újra spawnolok azt futok tovább, az XP-t meg megkapom ha nyerek ha nem... :))

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#905) ates2 válasza pRoject22 (#904) üzenetére


ates2
senior tag

Ámen :D

Nekem azok tetszenek még mikor lövök és mintha megakadna a game és boom fejest kapok :D mintha direkt lenne...

[ Szerkesztve ]

(#906) pRoject22 válasza ates2 (#905) üzenetére


pRoject22
őstag

Azok a szerver lag miatt vannak, dropol egyet, neked kiesik egy sec de az enemy addig meglő téged.

¯\_(ツ)_/¯

(#907) ates2 válasza pRoject22 (#906) üzenetére


ates2
senior tag

Hát akkor pláne kurva jó game :D

(#908) pRoject22 válasza ates2 (#907) üzenetére


pRoject22
őstag

Azt elfelejtettem írni ,hogy a legnagyobb öngól az volt amikor a szervereket választhatóvá tették, ezzel az lett elérve, hogy a török meg orosz átjön EU szerverre 100-as pingel és pont ezért történik az amit te is írtál, akad egyet majd fekszel a földön. De hát RIOT Games, a LoL-al is amiket leművelnek az is ugyanez :C

¯\_(ツ)_/¯

(#909) ates2 válasza pRoject22 (#908) üzenetére


ates2
senior tag

jah igen,100-as pinges playerek viccek riot gays.
sose jutna eszembe játszani high pinggel.... de hát ezek ostobák

(#910) kistusik


kistusik
tag

A pro streamerek azért játszanak csak duót, mert Diamondtól már csak duozni lehet maximum, vagy solozni. Csalók nem hiszem h lennének. 1-2-re tudnám max rámondani. Sokan ráaggatják a smurf játékosokra, hogy csaló. Pedig csak kurva jól játszanak, és ezekből van rengeteg. Írtam már Riot supportnak és az volt a válasz, hogy sajnálják, hogy smurfel találkoztam, nem örülnek és hogy nem támogatják, de nem is tiltják a smurf accoc létrehozását. Ez az amit nagyon sürgősen kezelni kéne. A másik meg, hogy 1 év után már rég megcsinálhatták volna azt, hogy visszanézhető legyen a meccs.

[ Szerkesztve ]

(#911) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

A fióknév létrehozásához szeretnék egy kis infót kérni.
Ezt később meg tudom változtatni, vagy itt is úgy működik, mint a Steamen, hogy van a fix fióknév, amit csak én látok, és mellette van a cserélhető játékosnevem? :F :R

[ Szeretkezve ]

(#912) Iramirez válasza Golden9 (#911) üzenetére


Iramirez
aktív tag

én úgy tudom igen.

(#913) SkiDev válasza Golden9 (#911) üzenetére


SkiDev
senior tag

Hali!

A két dolog el van szeparálva. Van egy felhasználó és jelszó párosod, illetve egy játékosneved. A játékosnevet havonta változtathatod meg.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#914) Iramirez


Iramirez
aktív tag

Lehet,hogy buta kérdés :D :D van 90 Radiant pontom....ez mire is jó ? :Ö

(#915) Golden9 válasza Iramirez (#912) üzenetére


Golden9
addikt

és #913 SkiDev

Köszönöm! :R Közben már megcsináltam a fiókom, aztán három napig el is feledkeztem róla :) .

[ Szeretkezve ]

(#916) Golden9 válasza Iramirez (#914) üzenetére


Golden9
addikt

Radianite Points.

[ Szeretkezve ]

(#917) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Amúgy én most nagy nehezen elmásztam goldig, és itt tényleg lehet értelmes meccseket játszani. Amikor visszaesek silver aljára ott egyből olyan emberek kerülnek elő akik szórják a 160in1-et és a 35k-t

(#918) NoX


NoX
senior tag

(#919) Iramirez válasza NoX (#918) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Kiváncsi vagyok rá.Nem lesz új karakter? :)

(#920) NoX válasza Iramirez (#919) üzenetére


NoX
senior tag

Jön majd biztosan. Lehet a következő 3.06-os patch-ben, szeptember végén. Ez követné a korábbi mintát, miszerint új pálya mellé később jött új agent.

Deadeye-nak fogják hívni, az új pályát a fenti videóban már ő narrálja, francia származású.
Rengeteg hivatalos és nem hivatalos szivárogtatás jelent meg itt-ott, pl. a 1. éves himnuszban, ahonnan az alábbi kép is származik:

(#921) ImpersonatoR

VanGuard nélkül meg mindig nem lehet játszani ?

Tegnap uninstallatam aztán restart után mar megint egyből fent volt a gépemen és futott.

(#922) NoX válasza ImpersonatoR (#921) üzenetére


NoX
senior tag

Miért játszanál Vanguard nélkül? :DDD
Semmi értelme nem volna, ha opcionális lenne.

Bár lehet kell ide egy disclamer:
A Vanguard a RIOT anti-cheat szoftvere.

(#923) Golden9 válasza NoX (#922) üzenetére


Golden9
addikt

"Miért játszanál Vanguard nélkül?"

Zavarja a játékBAN :) .

[ Szeretkezve ]

(#924) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Üdv!
Haverommal abba hagytuk az r6-ot, mert ott midnen meccsen kb 3-4 csaló van, így áttértünk e nemes játékra. Még elég kezdők vagyunk lvl 14-20. Az a tervünk hogy majd olyan 50-es szinten elkezdünk rankedezni, viszont ehhez keresnék játékosokat. A legelején gold-ba voltunk , mikor az első ranked kijött. Kb talán ott lehetünk most is. 20-27 lenne a kor. Általában délután lennénk. Lenne aki hozzánk csapodna? Vagy mi hozzájuk?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#925) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Ti hogy mertek bármilyen jelszót beírni a gépeteken azután, hogy ring0 hozzáférése van egy kínai cég által készített játék anticheat szoftverének?
Kb minden billentyűleütést figyelhetnek anélkül, hogy bármi észrevenné.
Látom a sok streamert is játszik mintha semmi probléma nem lenne.
Lehet valahogy védekezni?

(#926) kistusik válasza Dazsar (#924) üzenetére


kistusik
tag

Hali. Kövi szezonba csatlakoznék. Jelenleg 1 nyert meccsem van Plat1-ben, de gold szinten vagyok.

(#927) NoX válasza ReSeTer (#925) üzenetére


NoX
senior tag

Dedikált játék PC.

(#928) Dazsar válasza kistusik (#926) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Adsz nekem egy nvet, amin jelölhetlek privibe?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#929) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok,

Kipróbáltam a játékot de engem nem fogott meg annyira, hogy a továbbiakban is próbálkozzak vele. :) Az lenne a kérdésem, hogy csak nálam van az, hogy nem látom a játékot sehol a gépen? Olyan mintha nem is lenne feltelepítve így nem tudom törölni sem. :)

(#930) SkiDev válasza Anulu79 (#929) üzenetére


SkiDev
senior tag

Hali,

Vezérlőpultban a Programok telepítése és törlése menüben ki kéne hoznia. Illetve, ha jól tudom, a játékot a riot games mappába teszi a közös launcher miatt.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#931) Anulu79 válasza SkiDev (#930) üzenetére


Anulu79
addikt

Nincs sem a vezérlőpultban sem pedig a riot mappában. A játék mappája 60 Mb a roit mappa pedig 450 Mb méretű.

(#932) spanglee001


spanglee001
addikt

Valakinek ötlete van e arra a hibakódra hogy van 1067? win11em van
neten találtam:
tpm2 engedélyez okés
csm disable okés
discord auto start kilövése okés
secureboot enabled okés
vgc service automatic és start okés
registerykulcs hozzáadása hogy a procit és a tpmet figyelmen kivűl hagyja okés
töröltem a localappdata mappából a crashreportokat meg amiket még ajánlottak
Ezen kívül van e valami más opció? sokat nem bajllódnék vele, van mivel játszani csak gondoltam ránézek erre ha már ingyenes :D

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#933) spanglee001 válasza spanglee001 (#932) üzenetére


spanglee001
addikt

A secureboot kulcsokat kellett alaphelyzetbe állítani és működik. Valaki járt így is gondoltam megosztom ide is.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#934) zadir1


zadir1
tag

Hali!

Le szeretném tölteni ezt a játékot a https://playvalorant.com/en-us/download/ helyről, de állandóan "You are not allowed to download this content at this time." hibaüzenet miatt nem engedi tölteni.
Epic game storban is próbáltam letölteni, ott sem megy.
Mi lehet a gond?

(#935) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Másnál is elő fordul win 11-en hogy elindul a játék hallani a háttérben de nem tudsz csinálni semmit, mert lefyagy a gép vagyis se alt+f4 se ctrl+alt+del semmire nem reagál de hallom, hogy megy a háttérbe és discordon is tudok közbe beszélni többiekkel. Meg volt olyan, hogy játék közbe fagyasztotta meg a gépet de csak akkor ha közbe alt+taboltam.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#936) Aksomatic válasza cyber86 (#935) üzenetére


Aksomatic
senior tag

full fekete a képernyő?

(#937) cyber86 válasza Aksomatic (#936) üzenetére


cyber86
őstag

Nem. Ha indításnál csinálja akkor az asztalt látom azt semmire nem reagál akkor ha alt tabolok pl. firefoxra akkor az marad a képernyőn de semmi hiba kód vagy valami hanem, egyszerűen csak reset vagy gép kikapcs segít.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#938) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Keresztfiam panaszkodik, hogy Valorant alatt 160-ra korlátozott fps mellett kb. 40%-os GPU terheléssel fut a játék (Win10+10400F+Vega64+16GB RAM), de időnként megugrik a GPU használat 90%+ magasságára és az fps 140 környékéről beesik 80-90-re.
Háttérben egyéb GPU igényes program nincs közben futtatva.

Grafikai minőség csökkentésével ugyanúgy megmarad a jelenség. Nem lehet semmilyen játékbeli cselekményhez kapcsolni, spontán bármikor előjön, majd pár perc múlva visszaáll a normál helyzet.

VGA driver verzióját egyelőre nem tudom, lehet van-volt erre valami javítás korábban?

XF270HUA 2560x1440 felbontású FreeSync monitort használ az inas, még a FS használatának utánakérdezek, aktív-e játék közben

read-only mode on the forum

(#939) blicc93 válasza AtHoS (#938) üzenetére


blicc93
csendes tag

Szia!

Annak idején nálam a proci csere oldotta meg a dolgot - hasonló problémával küszködtem egy RTX 3060-as videókártyával, folyton leesett az FPS játék közben.

Gépcsere, (új alaplap és proci (Ryzen 7) + új táp), már 220 alá nem nagyon megy max beállítással, átlag 240 :)

(#940) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Valakinek gpu driver error problema?

1440p 165hz-en jatszok, de ugy mint anno cs-ben kiprobalnam a kisebb felbontast. Leteszem pl 1440x900ra egy ideig elszalad, aztan hirtelen megfagy es gpu driver crash, bezarni is csak a masodik asztalrol tudom feladatkezelobol.
1440pben semmi gondja (tehat nativ felbontason). 3-4-500fps.

5900x
6800xt 16gb
32gb ram
1200w platinum tap.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#941) vigyori78 válasza Dazsar (#924) üzenetére


vigyori78
őstag

Hát ez sem jobb, 10 meccsből 6-on van csaló.
WH-t nagyon szeretik ebben a játékban.

(#942) Aksomatic válasza vigyori78 (#941) üzenetére


Aksomatic
senior tag

inkább a smurf a nagyobb probléma szerintem

(#943) sayCet válasza vigyori78 (#941) üzenetére


sayCet
aktív tag

dia1, peak dia2-ben jatszom, de en meg alig talalkoztam csaloval.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#944) Skilly


Skilly
aktív tag

Ennyire halott ez a topik!? Senki nem játszik vele? :)

Szerintem az új hős, Gekko használható és jó karakter lett. Viszont még mindig találkozni smurf karikkal elég sokszor.

Viszont nagy kérdés, hogy ha most kijön a CSGO Source 2 frissítése, mennyien térnek vissza a GO-ra. Lehet, hogy csökken a játékosbázis.

HyperX

(#945) pourri


pourri
aktív tag

Sziasztok!
Melyik a kedvenc vandal skinetek? :DD

(#946) Zοltta


Zοltta
senior tag

Hali , hogy lehet venni vandal skint ha mindegyiken lakat van ? o.O

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#947) Aksomatic válasza Zοltta (#946) üzenetére


Aksomatic
senior tag

csak a Store napi rotációjában lévő 4 skint lehet megvenni és az éppen aktuális Bundle-t

(#948) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

A fiam új wint kapott, (W10) mindenképpen le kell tölteni a komplett játékot, vagy fel lehet használni a gépen lévő file-okat?

(#949) kolopele


kolopele
nagyúr

Sziasztok. Nem tudom van e valaki aki segíteni tudna. A gyerekeim most fedezték fel ezt a játékot, de hiába telepítem fel nekik, nem indul el. Kiír valamilyen hibát, utána is néztem már ( [link] ), de semmi nem segít, pedig már minden lehetőséget végig zongoráztam. Az a fura, hogy 3 gépből egyiken sem indul, az enyémen sem. Nagyon megköszönném, ha tudná valaki a megoldást, a gyerkőcök elég szomorúak. Az a fura, hogy a League of Legends meg gond nélkül fut.

[ Szerkesztve ]

(#950) kolopele


kolopele
nagyúr

Megoldva.

(#951) elite.cs11


elite.cs11
senior tag

Barki szokta nezni a pro meccseket?

(#952) heihachi


heihachi
addikt

Ezer eve nem jatszottam, gondoltam egy kett meccs erejeig benezek, milyenek az uj hosok. Latom a jatek meg a regi: 4v5, match mvp, pozitiv merleg, csak hosszabitasban kapunk ki, es munisz rp... mit varnak megis a fejlesztok mit kene meg tenni 4v5-ben? Aztan a kovetkezo 3 meccsbol meg masik 2 4v5 volt :D Ezert hagytam abba, es ismet uninstall lett, egy ev mulva visszanezek. Remelem addig gatyaba razzak ezt a fost.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#953) NoX válasza heihachi (#952) üzenetére


NoX
senior tag

Szomorúan olvasom. Nekem is a legnagyobb bajom a 4v5 volt, és természetesen mindig én voltam a rossz oldalon. Én se játszok már vele egy ideje.
Az esetek többségében lehetett remake-elni, amikor is törlik a meccset, ha az első körben történik a disconnect és a csapat megszavazza, de sokan inkompetensek a YES-re nyomni.

(#954) Aksomatic válasza NoX (#953) üzenetére


Aksomatic
senior tag

szerintem sokkal nagyobb baj az hogy mekkora elo hell ez a bronz silver, szólóban szinte lehetetlen kimászni

(#955) pourri válasza Aksomatic (#954) üzenetére


pourri
aktív tag

tapasztalataim alapjan ez az osszes fps jatekban igy van :C

(#956) heihachi válasza Aksomatic (#954) üzenetére


heihachi
addikt

lehet ossze kene hozni egy PH Valorant "GetOutOfBronzeHell" teamet :D
mondjuk rajtam nem sokat segitene, mert en kb tenyleg bronze-silver kepessegu vagyok :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#957) pourri válasza heihachi (#956) üzenetére


pourri
aktív tag

Én benne lennék. :D

(#958) Aksomatic válasza pourri (#957) üzenetére


Aksomatic
senior tag

akkor még két jelentkező kell :DDD

(#959) heihachi


heihachi
addikt

heihachi1978#3777 visszarakom ezt a ... hatha kijutunk egyszer a bronze-bol :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#960) SP4C3


SP4C3
veterán

Sziasztok,
Ajándékozáshoz kellene infó.
Ez mi lehet?

Elméletileg valorant-ból valami...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.