Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) Mexildos válasza Speeedfire (#11700) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Mélynyomós szettben mit tudnál javasolni? Mondjuk ez sem tűnik rossznak! Csak hasonlítás képpen.

(#11702) Mexildos


Mexildos
aktív tag

A Swans hangfalakat honnan lehet beszerezni? Itthon szinte sehol nem lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#11703) AMDFan válasza Mexildos (#11702) üzenetére


AMDFan
addikt

ATC-nél

(#11698) Speeedfire: nem is kell összehasonlítani, pont ez a lényeg. De mi van akkor az elektro-jazz zenékkel? De Phazz például? Vagy a jazzesebb drum and bass-el? LTJ Bukem?

[ Szerkesztve ]

(#11704) Fehércápa válasza dudika10 (#11684) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Tudnál nekem segíteni? (hozzáteszem tök nem értek a dologhoz :D
Kéne nekem egy hangfal,valami pici, a cél,hogy filmhez ne kelljen fejhallgatót felvennem.
Na, eszembe is jutott,hogy van nekem itthon egy kiszuperált dvd szettem, amihez van 5db ilyen kis hangfalam.
Na,hát a kábelét próbaképp be is dugtam a jack hosszabbítóba és hopp,megszólalt :)
Na, a kérdésem az lenne,hogy ha a kábel végére veszek egy jack dugót,akkor ott kell forrasztgatnom a kábeleket vagy van olyan is, aminél ezt megúszhatom?
Illetve így,ahogy próbáltam nagyon halk volt. Halkabb,mint pl az a zaj,ami a fejhallgatómból kiszűrődik.
Ez a jobb csatlakozással változni fog? :U vagy van rá valami más megoldás?
Remélem érthető voltam, üdv és köszi a választ :D

(#11705) dudika10 válasza Fehércápa (#11704) üzenetére


dudika10
veterán

Azok passzív hangfalak. Egy erősítőt kell beiktatni eléjük ahhoz, hogy rendesen megszólaljanak.
Hiába raknál rá csatlakozót (igen, forrasztani kellene), nem lenne hangosabb.

Egy egyszerű pár wattos erősítő áramkört párszáz forintból meg lehet építeni, de ehhez szintén forrasztótudás szükségleltetik.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#11706) Fehércápa válasza dudika10 (#11705) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

:O
Köszi a gyors választ!

(#11707) Speeedfire válasza AMDFan (#11703) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Pont amiket felsoroltál, azok a kivételek. :)
Én is sokféle zenét hallgatok. De a legtöbb rap meg hiphop. Ott is ugye inkább a mély a domináns, de jópár énekescsajhoz kell a jó közép és magas. De ez is csak kivétel szerintem. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11708) redbull86


redbull86
aktív tag

Azokkal az 5.1 szatelitekkel szerintem nem érdemes foglalkozni. "Dimarson"
Ha erősítővel használnád sem érnél el vele semmit,. aprók és műanyag is ráadásul.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11709) csigacsa


csigacsa
tag

Sziasztok. Segítsetek dönteni. Az alábbi három közül ti melyiket választanátok?
Logitech Speaker System Z313 2.1
CREATIVE INSPIRE T3130 2.1
GENIUS SW-HF 2.1 1205
Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

(#11710) PuMbA válasza csigacsa (#11709) üzenetére


PuMbA
titán

Ezt :)

(#11711) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!

Keresek valami jó hangminőségű és ugyanakkor nagyobb teljesítményű aktív 2.0-ás hangfalszettet, jelenleg egy Genius HF1800A-t használok azt cserélném le.

Kettőt néztem ki, szerintetek melyik a jobb?

Sal 20

Gembird WCS-049HQ

A sal felé húzok inkább, de sajna nem nagyon találni egyik hangfalról se normális tesztet a neten....

Köszi!

(#11712) redbull86 válasza Tibe (#11711) üzenetére


redbull86
aktív tag

Ezek közül ? egyik sem!

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11713) Tibe válasza redbull86 (#11712) üzenetére


Tibe
aktív tag

Miért ezek szarok? Akkor mit ajánlanál? Emberi árban persze. Köszi!

(#11714) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Tudom volt már kérdés, visszakerestem, de pontos választ mégsem találtam rá, ezért megkérdezném ismét, a Logitech Z313 és a Z323 között mennyi a hangzásbeli különbség? Előbbit 6 (esetleg 5), míg a másikat 7ezerért tudnám megvenni jelenleg. Z323-nál praktikusabb, hogy a vezérlés a hangszóróra került, mert a mélynyomó az asztal alá megy, ez biztos. Tudom most sokan a Genius 1255A típust fogják ajánlani helyette, de az nem férne el az asztalon, bnőm gépéhez kellene. (nekem semmi bajom a Geniussal, HT-3600-am van jelenleg is)

Szóval ez érdekelne, hogy mennyi a különbség, melyiket vegyem neki?

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#11715) redbull86 válasza Tibe (#11713) üzenetére


redbull86
aktív tag

Elősször el kell döntened kell-e a minőség ? ha igen,. akkor Edifier c2plus

http://pcgear.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-stock.tpl&product_id=8577&category_id=69&option=com_virtuemart&Itemid=6

Vagy ha 2.0 kell akkor

http://www.edigital.hu/Hangfal/EDIFIER_R1900T_II._Studio_Speaker_2.0_fadobozos_hangfal-p266301.html

Vagy ennek van egy kisebb verziója,.

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11716) redbull86 válasza A_ScHuLcZ (#11714) üzenetére


redbull86
aktív tag

http://www.edigital.hu/Hangfal/EDIFIER_R600_2.0_USB_hangfal-p266303.html

Szerintem hagyd a logitech ez,. és ezt lesd meg ha kicsi a hely de jó minőség kellene!

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11717) Tibe válasza redbull86 (#11715) üzenetére


Tibe
aktív tag

Húú ez tetszik : EDIFIER R1900T II. Studio Speaker 2.0 fadobozos hangfal, csak a 2x30W kevés nekem, ennek nincs nagyobb testvére ami kapható itthon?

(#11718) redbull86 válasza Tibe (#11717) üzenetére


redbull86
aktív tag

Ahogy dudika Kolléga szokta írni nem a watt számít ami rá van írva hanem az érzékenység,..
Hidd el hogy le alázza azokat amiket be linkeltél,..

http://www.edigital.hu/Hangfal/EDIFIER_R600_2.0_USB_hangfal-p266303.html

Ez is csak 2X1,2W és még is ithon mozizásra is elég,.

Pedig nekem is sony Hi-Fi van illetve volt,. meg aktív hatalmas subb,..
De ez a két "apróság" (mert valójában nem is olyan kicsik) bőven elég,
És tud olyat nyújtani minőségben mint hangerőben amire igény.

Ha nem akarod le bontani a házat akkor 100%ban elég lessz mindenre!
(Ha pedig még is,. akkor ahoz kőműves kell nem hang cucc! :D

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11719) Tibe válasza redbull86 (#11718) üzenetére


Tibe
aktív tag

Értem, köszi az infókat!

Nah és róla mi a véleményed?

MC-HF100

(#11720) PuMbA válasza Tibe (#11719) üzenetére


PuMbA
titán

Ennyi pénzért 3 utast nem szabad venni, mert nem jobb, mint a 2 utas.

(#11721) Tibe válasza PuMbA (#11720) üzenetére


Tibe
aktív tag

Én csak a saját tapasztalatomra tudok támaszkodni az asztali gépemen egy Klipsch 5.1-es Promedia rendszer van, a notim mellé pedig a Genius HF1800A és bizony rockzenékben sokkal teltebb hangzást produkál a Genius mint a Klipsch....
A Klipsch olyan mélyet nyom hogy repednek az ablakok és a magas is gyönyörű, de a középtartományban sajnos gyenge. Szóval zenehallgatásra a Geniust használom.

(#11722) PuMbA válasza Tibe (#11721) üzenetére


PuMbA
titán

Mennyi a kereted?

(#11723) Tibe válasza PuMbA (#11722) üzenetére


Tibe
aktív tag

40-nél nem akarok többet áldozni rá.

(#11724) Slownz


Slownz
senior tag

(#11723) Tibe:
Annak függvényében, hogy van-e normális forrásod (hangkártya, dac) - hiszen, ha már ennyit ráköltesz, akkor, már fontos ez is -

A) ha nincs: Behringer MS40
B) ha van: Swans D1080MKII

Ezek fedik le nagyrészt a 40k-s kategóriát.

szerk. upsz, nem lett megcímezve

[ Szerkesztve ]

(#11725) PuMbA válasza Tibe (#11723) üzenetére


PuMbA
titán

Swans

Slownz: :K ,a Behringer szerintem kiesik, mert olyan hangfalat keres Tibe, ami erősebb, mint az 1800A, az MS40 meg nearfield.

[ Szerkesztve ]

(#11726) redbull86 válasza Tibe (#11719) üzenetére


redbull86
aktív tag

Ha 40 a kereted én inkább ezek közül választanék!

Vagy az amit Pumba mutat!

http://pcgear.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-stock.tpl&product_id=4907&category_id=69&option=com_virtuemart&Itemid=6

http://pcgear.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-stock.tpl&product_id=8577&category_id=69&option=com_virtuemart&Itemid=6

hang erő lehet hogy van,. de én a "Nagy de Buta" nevet kapná,..

[ Szerkesztve ]

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11727) csigacsa válasza PuMbA (#11710) üzenetére


csigacsa
tag

A Genius 1255A -nál kisebb méretűre gondoltam. Ezért irtam 2.1-t. Akkor a korábban írt három közül ti egyiket se vennétek meg? A mérete miatt a Creative t20 tetszene még, bár egy kicsit drágább, mint amennyit erre szántam volna. Tudtok esetleg egy megbízható webshopot ajánlani, ahol jó árban van a creative.

[ Szerkesztve ]

(#11728) Slownz válasza PuMbA (#11725) üzenetére


Slownz
senior tag

Viszont a Swans pedig már pont az a kategória, ami mellé dukálna egy normális forrás is. Akkor lehet inkább egy 20k-s Edifier + egy épkézláb hangkártya (feltéve, ha már nincs)

(#11729) Speeedfire válasza Tibe (#11721) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

40-ből használt erősítő+használt hangfalak. Egyik retek pc-s cucc sem fog a nyomába érni. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11730) redbull86 válasza Slownz (#11728) üzenetére


redbull86
aktív tag

Edifier R600 nál nincs ilyen gond! :D

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11731) AMDFan válasza Slownz (#11728) üzenetére


AMDFan
addikt

Nem kell túlzásokba esni, azért az a Swans sem az a kategória még, ahol tízezreket kell költeni hangkártyára. Ebben a kategóriában elsődlegesen a jobb hangfalszettet kell megvenni, és hangkártyából meg elég valami egyszerű aminek nincs alapzaja.

(#11729) Speeedfire: hallottad már az emlegetett Swans-t? Messze túlmutat a retek PC-s kategórián. Nyáron összehasonlítottunk pár állványos hangfalat köztük ezt is. Nem vallott szégyent.

[ Szerkesztve ]

(#11732) Slownz válasza AMDFan (#11731) üzenetére


Slownz
senior tag

Elképzelhető, hogy igazad van :R

(#11733) Speeedfire válasza AMDFan (#11731) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem, nem hallottam. De nehezen tudom elképzelni, hogy egy jobb erősítőt és hangfal párost megverni.

Mellesleg a jobb hangkártya igenis kell. Még a pc cuccoknál is érezhetően jobban teljesít.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11734) AMDFan válasza Speeedfire (#11733) üzenetére


AMDFan
addikt

Egy jobb erősítőt és hangfalat valószínűleg nem ver meg, csak kérdés, hogy mit kapsz 40 ezer forintért. Mert abból értelmes erősítő + hangfal párost venni közel lehetetlen. A hangkártya kérdésben én más véleményen vagyok. Amennyire egy rossz hangfal el tudja rontani a zenét, kb. tök mindegy hogy milyen hangkártya van előtte. De mondhatnám úgy is, hogy én inkább hallgatok egy 100 ezres rendszert 5 ezres hangkártyával, mint egy 5 ezres rendszert 100 ezres hangkártyával.

(#11735) dudika10 válasza AMDFan (#11734) üzenetére


dudika10
veterán

Baromi nagy szerencsével 20-25 pénzől kapsz egy Sound Art W2-t vagy L2-t hivox tuninggal. És szintén nagy szerencsével kapsz normális erősítőt melléjük a maradék 15-20 pénzből. De én inkább lottózok. :))

A hangkártyás véleményed meg osztom. Egy Asus Xonar DG 5 pénzért beszerezhető apróról akár, a többit meg hangfalra kell költeni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#11736) PuMbA válasza csigacsa (#11727) üzenetére


PuMbA
titán

Egyiket se, T20-ak.

(#11737) Speeedfire válasza AMDFan (#11734) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Azért kilehet fogni 40-ért már jó cuccokat. Nemrég láttam cambridge erősítőt 15-ért. A maradékból meg mondjuk hozzá egy cambridge s30-as és akkor az már elég szépen szól. :)

A hangkártya része ugy oké, hogy nem 100ezres kártyán legyen egy 5ezres rendszer. :)
Csak, azért egy jó dac sokat tudni dobni a hangzáson. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11738) Tibe


Tibe
aktív tag

Normális hangkarim van, egy Lenovo Z560-as notiról menne a zene, conexant cx20671 smartaudio hd kari van benne, gyönyörűen szól. Külön van beállítás benne zenére, filmre és játékra. A Genius HF1800a-ból is kihozza a maximumot, egy 20-25 négyzetméteres szobában Jetaudióval és a dfx audio enhancerrel olyan szép hangzást csinálok 320-as mp3-akkal hogy ismerősöm lehidalt. Jobban szól mint a 120 ezrest Technics hifije.

(#11739) Tibe


Tibe
aktív tag

Szóval igazából az lenne a cél hogy a szép hangzás mellett egy kis teljesítményt is vigyünk a dologba, mert nagyobb térben ezek a geniusok már kicsik. Mindenképp csak aktív és 2.0-ás rendszerben gondolokodom, a hordozhatóság is fontos!

(#11740) ND_85


ND_85
csendes tag

Sziasztok Kedves Fórumozók!

Először is mindenkinek B.U.É.K.! :Y

Tizenvalahány évig egy Boeder sztereó hangfalam volt. Szerencsémre egy Logitech Z323 2.1-es tulajdonosa lettem nemrégiben. Utánaolvastam, hogy miket írtatok róla itt a fórumban és bár gondolom, hogy a 2.1-es hangfal rendszerek között nem a legkiemelkedőbb, de alapvetően pozitív a róla kialakult kép a ti hozzáértőbb berketekben.

A kérdésem, amire nem találtam választ. Milyen beállításokat érdemes szoftveres oldalról eszközölni ennél a hangfalnál (vagy úgy en bloc a 2.1-eseknél)?

u.i.: Jelenleg egy Realtek ALC889A integrált hangkártya a hardveres forrás. Nem szándékozom, de gondolom nem is kell, hangkártyát cserélni.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#11741) Tibe


Tibe
aktív tag

Jah és még valami, én nagyon szeretem az igényes rockzenét, (30 seconds to mars, Guns n Roses, Acdc stb... ) és azt tapasztalom hogy a legtöbb hangfalon szarul szólnak ezek a zenék sajna. A Genius ebből a szempontból kellemes meglepetés volt.

(#11742) AMDFan válasza Tibe (#11738) üzenetére


AMDFan
addikt

"Külön van beállítás benne zenére, filmre és játékra. A Genius HF1800a-ból is kihozza a maximumot, egy 20-25 négyzetméteres szobában Jetaudióval és a dfx audio enhancerrel olyan szép hangzást csinálok"

Az a gond, hogy amit szoftveresen "csinálsz" hangzást azzal valójában annyit csinálsz mint amit a rossz kajával szoktak. Össze vissza fűszerezed, ameddig úgy nem érzed, hogy jó lett. Persze tudom, próbálkozni kell, én is ezt csináltam ameddig nem volt normális rendszerem, de az 1800A nem egy jól sikerült hangfal, van egy nagyon durva középmély kiemelése ami miatt dögösnek hallatszik a hangja, annak aki nem jártas a hifiben. Ha meghallgatsz egy Swans D1080-at, akkor megérted majd, hogy mennyivel más kategória mint a Genius, de még a Swans is elég keményen forszírozza a magasakat hogy részletesnek tűnjön. Jó tanács, hogy ha az igényes zenehallgatás irányába akarsz elmenni akkor kikapcsolod az összes létező szoftveres kütyüt, effektet, EQ-t. Amivel szabad "EQ-zni" az a hangfalak elhelyezése/szobakusztika.

Normális aktív 2.0 szetteket az ATC-nél fogsz találni.

[ Szerkesztve ]

(#11743) redbull86 válasza AMDFan (#11742) üzenetére


redbull86
aktív tag

Nagyon igazad van,.

Bár tegyük hozzá nem olcsó rendszerek de aki normális minőségi cuccot akar az igen is adja ki érte egyszer érte!

Bár nekem egy szolid edifier van ezen is érezhetően messze jobb a hangja mint egy genius nak! :)

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11744) redbull86


redbull86
aktív tag

Ez gondolom torzítás mentesen tud szólni bárhogyan állítod a hangerőt rajta!
Ettől el várnám azért!

Swans D1080MKII

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11745) dudika10 válasza redbull86 (#11743) üzenetére


dudika10
veterán

"Bár nekem egy szolid edifier van ezen is érezhetően messze jobb a hangja mint egy genius nak!"

Egy geniusnak is jobb a hangja mint egy geniusnak. Sőt, egy geniusnak is jobb a hangja mint egy edifier-nek.
Várjunk csak, melyik egyről is van szó?
Nem ártana pontosan fogalmazni... :U
A magyartalanság meg hab a tortára. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#11746) raus


raus
aktív tag

Rendeltem egy Audioengine A5+ sztereo hangszorot. Egy hi-fi szempontbol moddolt Logitech X-540 5.1-es hangfal szettet valtok le vele. Kompletten ujraepitettem a tapegyseget, ami belekerült: 100Wattos toroid trafo, összesen 30.000mF ELNA elkok, ket db Graetz, 5amperes bizti, az összes csatorna kicsatolo-kondijat jobb minösegü elkokra csereltem. Normal IEC tapcsatlakozot epitettem bele es komoly tapkabelt kapott. Mind az öt szatelitbe bipolaris minösegi elkokat tettem valamint kibeleltem öket, Összessegeben nagyon sokat javult, tisztabb lett, nagyobb a dinamika es reszletesebb a hang. Jobbna összeolvad a szub a szatelitekkel, egy rendszert alkotnak. A közep reszletesebb es teltebb lett es a magasa is jobb-több. A szub-bol jövö basszus feszesebb lett es nem bug olyan lustan mint regebben. De az IC-s vegfok hangminöseget nem lehet nagysagrendekkel atugorni sajnos igy maradt a karaktere de kimondottan hallgathato lett!
Pl a CSI Miami-t ha nezem akkor a Horacio hangja nagyon jelen van es kellemesen vastag es levegös es az alafestö zenek is jok. Mintha egy jo 60-as evek beli csöves mikrofonnal felvett felvetelt hallgatnek.
Hosszas keresgeles es olvasas utan döntöttem az A5+ mellett. Igazabol az A2-est neztem ki regebben de nem annyira fontos a pici-desktop meret inkabb a jo sztereo hang es azert legyen basszusa is. Multimedia mindenesnek szanom, leginkabb PC-n illetve CD-jatszon valo flac es wav Jazz-ek halllgatasra valamint filmek nezesehez es jatekhoz, ugy hogy a tv is a PC-re van kötve es az A5+ lesz a kizarolagos hangkeltö. Gondolkoztam a bambusz kivitelen is, de inkabb a fekete MDF mellett döntöttem. Jobban illeszkedik a PC-s környezethez hisz minden periferianal a fekete dominal es a TV is fekete meg olcsobb is az MDF. Jelenleg egy PCI-E X-FI Fatal1ty a hangkarim, ami szerintem meglepöen jol szol de a kimeneti OPamp-ok meg a kondik rajta eleg gyatra minösegüek. Inkabb kesöbb valtok majd egy ASUS Xonar Essence STX-re hogy sztereoban tenyleg jol szoljon a cucc.
Majd megirom hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

(#11747) Teaway


Teaway
veterán

Huú...mit találtam...egyik régi kedvencem...megküldtem vele a 1255A-t :Y pár cserép leesett a tetőről :D

Nincs itthon csokid??

(#11748) redbull86 válasza dudika10 (#11745) üzenetére


redbull86
aktív tag

Inkább nem is szólok semmit mindig csak leszólsz! :((( :(

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#11749) dudika10 válasza redbull86 (#11748) üzenetére


dudika10
veterán

Mindegy, hogy az a genius egy 800A vagy egy 1255A? Mert szerintem nem. :N

Szólj nyugodtan, de tessék pontosan fogalmazni. Betéved ide akárki, aki egyáltalá nincs otthon a témában és azt fogja olvasni, hogy az Edifier jobb mint a Genius és máris veszi meg a rosszat véletlenül (mert igen, az Edifiernek is vannak gyengébb szériái, csak azok szerencsére nem kerülnek általában itt elő).

Azzal, hogy jót akarsz, azzal félrevezetsz esetleg mást, én meg ezt igyekszem elkerülni.

A magyartalanság és a helyesírási szabályok figyelmen kívül hagyása meg nem csak neked szól, hanem nagyon sokaknak sajnos. Elhiszem, hogy a facebookon megszokja az ember, de a fórum az picit igényesebb. Jó volna, ha mindenki bekapcsolná legalább a helyesírás ellenőrzőt.
Egy igényesebb embernek a füle ketté áll, ha olyanokat olvas, hogy "lessz", "ijen", "muszály" és hasonlók. (Ismétlem ez nem - csak - neked szól.)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#11750) Norbi14


Norbi14
senior tag

40ért van jobb választás ennél? Swans D1080MKII
Nagyon elgondolkodtam egy ilyenben, de kicsit sok pénz. Főleg filmhez és zene hallgatásra kéne, most egy logitech x-230 -at hallgatok :)

Filmek miatt nagyon csábító az 5.1, 30-40 között mi ajánlott? Ezzel a geniussal szarul járnék? Az ára csábító.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.