Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) NoMagix


NoMagix
addikt

Pesti úti Tesco MM-ben van kirakva kb. 7db Series S

Van itt olyan aki OX-ről váltott SS-re és Forza H4-et játszik rajta? A játék minősége milyen rajta?

(#25252) felixo válasza batai15 (#25201) üzenetére


felixo
őstag

Vezeték nélküli (PlayStation gold füles) fejhallgatót össze lehet valahogy hozni a SeriesX-el ?
Nem válasznak szántam.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#25253) 30z.Samu válasza felixo (#25252) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, jack kábellel működik, csak arra figyelj hogy 3 eres legyen. Dobozodban lehet van is, az enyémben nem volt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25254) felixo válasza 30z.Samu (#25253) üzenetére


felixo
őstag

Vezeték nélkül lehet használni ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#25255) 30z.Samu válasza felixo (#25254) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, nem működik sajnos. :(

Sic Parvis Magna

(#25256) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok

Storeból December 3-ig akciósan megvásárolható játékok csak Live Golddal vagy GPUval játszhatóak?

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#25257) cheesemcfart


cheesemcfart
újonc

Meg varok amig megjon a SeX, de addig is aki jartas az xbox storeban meg tudja nekem mondani hogy alapbol a magyar store-ba rak be a konzol vagy lehet valasztani?

Eddig PSen voltam es ott kis ugyeskedessel megl ehetett csinalni hogy USA storeos accountod legyen es igy olcsobban kijottek dollarban a jatekvasarlasok mint a HUFOS huszon x ezres jatekok. Tehat lehet dollarban fizetni a storeban vagy mindenkeppen a magyar 27%os afat kell kicsengetni meg a 60 dollar felett?

(#25258) Chaser válasza l.skywalker (#25248) üzenetére


Chaser
titán

csak monnyuk' nfs-nél éppen kérheti az ea accountot, nálam kérte is egyiknél - és steamről léptem be -

Scarletiel
ezzel én úgy vagyok, nálunk porszívó már van, köszönöm, nem kell még egy ( :
lehet ótvar sz@r notebookhoz hasonlítani, enyém 90%-ban full passzívan megy, maradékban sem porszívó

NoMagix
van
utolsó gépem one x volt valamikor tavasszal, most series s
grafika butább - nyilván, ott "4k" van -, de sokkal simább az egész, nincs tearing, shutter, semmi, megy mint a golyó

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25259) 30z.Samu válasza Chaser (#25258) üzenetére


30z.Samu
félisten

One X-en szebb a FH4, mint S-en? :Y De csak a felbontás miatt, nem?

Sic Parvis Magna

(#25260) Wesder válasza 30z.Samu (#25259) üzenetére


Wesder
félisten

Ha 4K@30 opciót hasznàlod One X-en, akkor igen. Egyébként ugyan az SS-en, mint a One X perf módja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25261) 30z.Samu válasza Wesder (#25260) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hmm..kíváncsi lennék rá, bár egy autós játéknál azért dukál a 60fps és szerintem így is rendben van a grafika S-en is.

Sic Parvis Magna

(#25262) Chaser válasza 30z.Samu (#25259) üzenetére


Chaser
titán

nem a "szebb" a lényeg, nem szebb
de végtelenül sima az egész "képmenet", one x-nél nagyon nem olyan, az a cpu nagyon gyenge ami abban van, hiába 8 mag
ezekben már zen 3xxx alapú 8c/16t cpu van, órajelben is sokkal magasabb, ez kell ehhez a folymatossághoz amit a kis s-en produkál a játék, ha maga a grafika butább is
érzésre 120hz volt, aztán jöttem rá, ugyanazon a 60hz kijelzőn nézem mint eddig ( :

wesder
papíron esetleg olyan, gyakorlatban nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25263) mcwolf79 válasza cheesemcfart (#25257) üzenetére


mcwolf79
veterán

Itt nincs szükség semmi ügyeskedèsre, mert az Xbox régió független.
Egy account-od lesz, aztán azt arra a lokàciòra kapcsolod, ahová akarod (ahol olcsóbb a termék). Bankkártya / paypal nem mindenhol működik ( többnyire sehol) , Xbox-on leginkább a feltöltő kártyás módszer működik. Megveszed a feltöltő kártyát (pl. MTCgame-től) , megkapod a kódot. Az xbox-on régiót váltasz, a kóddal feltöltöd az account-od, és a Store-ban levàsàrolod. Vissza váltasz magyar régióra, és játszol.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25264) hombre[EU] válasza Chaser (#25262) üzenetére


hombre[EU]
veterán

placebo :) a one x performance módja ugyanaz,mint az optimized series s verzió. ugyanaz a képminōség, ugyanaz a framerate (stabil 60, helyenként minimális drop)

Life, Uh, Finds A Way

(#25265) mpetke válasza #73995072 (#24948) üzenetére


mpetke
csendes tag

Attól is függ mit raksz bele.
Nálam pl audio cd szinte hangtalan,
Bd lemez (film) nél már megjön a hangja, de ps4 pronál nem hangosabb.
Viszont 4k bluray lemez (szintén film) már akkora fordulaton megy, hogy berezonál a doboz.. ott már kell valami alá, hogy elnyelje a rezgést, mert különben gerjeszti magát.

[ Szerkesztve ]

(#25266) Remiel válasza felixo (#25254) üzenetére


Remiel
őstag

sajna nem, mondjuk az MS is megoldhatná végre, hogy USB-s fejeseket lehessen használni boxal

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25267) Tuomas


Tuomas
addikt

Nem pont xbox-al kapcsolatos a kérdés, de ti szakavatottak vagytok, hátha tudjátok mi ez:
Észrevettem, hogy néhány játékban egyes objektumok ahogy mozognak, a körvonaluk csíkot húz maga után. Pl quantum break-ben a karakter ha forgatom a kamerát, vagy pl planet coasterben az árnyékok.

Ez mitől van? És miért csak egyes játékok esetén?
A játék grafikus motorjától függ, vagy ennyire béna a tv-m (elvileg fullhd, 60hz, hdr nélkül)?

We were here

(#25268) chipesz válasza Tuomas (#25267) üzenetére


chipesz
őstag

Nálam anno a célkereszt is csíkot húzott ahogy mozgattam, bekapcsolt játék móddal megszűnt. Ha nincs a tévén bekapcsolva, esetleg próbáld meg.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#25269) Wesder válasza Tuomas (#25267) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem Motion Blur.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25270) Tuomas válasza chipesz (#25268) üzenetére


Tuomas
addikt

Azon van, és az összes módot már végigpróbáltam, mindegyikkel ilyen volt. Anno ps4 esetén is volt 1-2 játék amivel ezt csinálta.

We were here

(#25271) felixo


felixo
őstag

Ezt tervezem megvenni :

Nekem ugyan csak 1 controllerem van, de az lenne a kérdésem, hogy vajon csak simán, controller nélkül is rá lehet tenni az akksit tölteni ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#25272) Chaser válasza hombre[EU] (#25264) üzenetére


Chaser
titán

nem placebo
előtte még zen 3100+3070 kombón néztem, ami jobbat produkált mint one x, de sehol nincs az s-hez képest ugyanúgy 60hz-en
full laikus is egyből látta
az a 2300mhz-es one x jaguár egy gyenge cpu, még zen előtti valami, ez a mostani reggelire megeszi
framrate magában meg semmit nem jelent, játszottam már ezzel a "paleceboval" eleget:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25273) Wesder válasza felixo (#25271) üzenetére


Wesder
félisten

Ha egy controllered van, akkor ne ezt vedd, hanem az egydarabosat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25274) Tuomas válasza Wesder (#25269) üzenetére


Tuomas
addikt

Annak nem szép elmosódottnak lellene lennie?
Nálam úgy néz ki, mint amikor bekapcsolom windowsban az egér beállításainál a mozgás nyomvonalának megjelenítése funkciót és csíkot húz a mutató is. :DDD

We were here

(#25275) Bep válasza Chaser (#25272) üzenetére


Bep
senior tag

Sose volt gondom FH4 perf moddal X-n. Egy röccenést nem tapasztaltam.

(#25276) gduck válasza Wesder (#25229) üzenetére


gduck
addikt

Én PC-s appból szoktam a dashboard képet csinálni ;)

(#25277) hombre[EU] válasza Chaser (#25272) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ööö biztos :D oké

Life, Uh, Finds A Way

(#25278) felixo válasza Wesder (#25273) üzenetére


felixo
őstag

De azért akarom a 2-eset, mert akkor tudnám tölteni a másik akksit.

Redmi Note 9

(#25279) Wesder válasza felixo (#25278) üzenetére


Wesder
félisten

Controller nélkül nem fog menni. Persze ràragaszthatod, hogy ottmaradjon, de az meg hülyén néz ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25280) l.skywalker válasza gduck (#25276) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

One-on. Series-en már nem kompatibilis

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#25281) hombre[EU] válasza Tuomas (#25274) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen, de néhány játék (mint pl. a Witcher 3) ilyen undorító taknyolást csinál, fōleg ha 30fps a játék

Life, Uh, Finds A Way

(#25282) Tuomas válasza hombre[EU] (#25281) üzenetére


Tuomas
addikt

Értem, és köszi! :R
Tehát akkor tényleg játék függő a dolog.

We were here

(#25283) laci12234


laci12234
tag

Szisztok ha veszek egy xbox series s-et és meg veszem a cod modern warfaret akkor ami gépen volt fegyver szintem meg mindenem ami pc-én volt azt xboxon is meglesz ?? Vagy kezdhetek mindent elölről ??

(#25284) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani jó couch gaming játékokat amit főnökasszonnyal tudunk játszani ketten? Olyan kellene elsősorban ami nem osztott képernyős, de mindent meghallgatok. Overcooked 1/2 volt már, annak párszor veszekedés lett a vége, uh inkább hanyagoljuk. :D Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#25285) Wesder válasza laci12234 (#25283) üzenetére


Wesder
félisten

Kezdheted elölről.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25286) AMD Power válasza Scarletiel (#25243) üzenetére


AMD Power
titán

2 óra FM6 után is semmi ,szinte null hangja van a gépnek. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25287) AMD Power válasza felixo (#25271) üzenetére


AMD Power
titán

Csak kontival együtt.

Közel 12 óra használat után jelezte a konti,hogy merűl. Egyből felraktam és majdnem 4 óra alatt fel is töltődött! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25288) cheesemcfart válasza laci12234 (#25283) üzenetére


cheesemcfart
újonc

En nem tolom a codot, de ugy latom mukodik. Az activision.com-on be kell jelentkezned es ott szepen linkelheted a battle.net meg xbox live accountjaidat es akkor elvileg atviszed a statjaidat. Link

(#25289) prokxy válasza laci12234 (#25283) üzenetére


prokxy
veterán

Én PC-ről váltottam át, minden átment, kivéve a COD pontokat. ;) Minden skin, operator, unlockolt cucc megvan. Pedig nekem csak a WZ része van meg Boxon, PC-n fullos.

Ahogy előttem chesses írja, összelinkeled a 2 accountod és megy. :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#25290) Wesder válasza cheesemcfart (#25288) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor nem szóltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25291) laci12234 válasza prokxy (#25289) üzenetére


laci12234
tag

Peddig 1800 cod pontom van az nem kapom meg ?? Peddig a seasson passt abból megtudnám venni :O

(#25292) gduck válasza l.skywalker (#25280) üzenetére


gduck
addikt

Így volt, de azóta linkelték a PC-s progi bétáját, azzal már megy ;)

[link]

(#25293) Gaben360


Gaben360
senior tag

Én komolyan nem értem az MS-t, csinálnak egy frankó gépet, de ugyanolyan tetűlassan tölt le bármit IS, mint a OneX.
Odaát a kékeknél meg 10 perc 50gb játék, én meg fél órát várok 690Mb!!!! updatere mire leszedi 500 kb/s sebességgel. Vicc az egész, ki is kapcsoltam a picsába! :W
Persze,lehet mantrázni, hogy túlterheltek a szerverek, de mér a sonynál nem??
Hiába rakom 5Ghz-re vagy kábelre, ugyanúgy fosch.
Ha a sony meg tudja oldani a sebességet, akkor illene hogy MS is megoldja SZVSZ.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#25294) Wesder válasza Gaben360 (#25293) üzenetére


Wesder
félisten

Van ez így.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25295) Steve1207 válasza Tengri (#25256) üzenetére


Steve1207
veterán

Úgy látom ez véletlen kimaradt a többieknek, szóval, ha megveszed akciósan onnantól eléred a fiókodból elfőfizetés nélkül is bármikor, telepítheted, játszhatod. Online játék nem lehetséges csak, ha nincs előfizud.

.

(#25296) Zoleee83 válasza Gaben360 (#25293) üzenetére


Zoleee83
addikt

Felesleges, ez a fejet falbaverős smiley :U
Milliószor le lett már írva, hogy pihenőbe kell tenni (hozzáteszem ugyanúgy ahogy PS-en is csinálja mindenki) ilyenkor sokkal gyorsabban tölt le.
Az a vicc hogy nem tájékozódsz előtte, mielőtt lefosozod...

@Madoc - egyszerűbb a MS-ra fogni, nálam is fullon jön 150-es nettel, csak ésszel kell használni.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#25297) Madoc válasza Gaben360 (#25293) üzenetére


Madoc
veterán

Ideírom mert rengeteg ilyet olvasok itt: 120as netem van és nem volt még olyan hogy ne minimum 100-al jöjjön le a cucc.Igen van ps-em is és ott is full közeli sebességgel jön minden. Nem lehet a csodálatos szolgáltató a problémás?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#25298) toompa válasza Madoc (#25297) üzenetére


toompa
őstag

+1
Nekem sincs letöltési problémám.

(#25299) Gaben360 válasza Zoleee83 (#25296) üzenetére


Gaben360
senior tag

Persze, de volt kb szabad 1 órám, és akkor se játszak mer 690mb ot nem tud leszedni fél óra alatt sem.Örülök neki, hogy itt mindenkinek több órája van konzolozni, nekem nincs, majd lesz 2 hét múlva. :D

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#25300) nkaresz1976


nkaresz1976
kezdő

Csak poénból benéztem a helyi media marktba. Se Series S se Series X.. Bezzeg régi konzol van dögivel :C (Szerintem itt azt se tudják, hogy kijött az új gen :DDD )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.