Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159818) parandroid válasza Bird (#159748) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ma én is becseréltem a jó öreg fat One-t egy X-re. Nem azért mert nagyon kellett, hanem mert 230 eur-t kellett csak ráfizetni, ami azt jelenti, hogy minimum 200-at kaptam a lejárt garis, 3 éves One-ért, ami biztosan nem ért már ennyit. Két játékot is le kellett adni vele, volt egy dobozos Trackmaniam, ami már volt GwG, meg egy Lego Batman 3, amit a gyerekek már rég végigjátszottak, így meg már a kutyát sem érdekli, simán bevették őket. Kaptam cserébe bundleben egy Forza 7, és egy Horizon 4 kódot, amikkel még nem tudom, mit csinálok, mert előbbi megvan lemezes verzióban, utóbbi meg game passos. Shadow of the Tomb Raider bundle sajna már nem volt, a Fallout 76 meg nem érdekel.

A gép amúgy fasza, most megy rá egy rakás letöltés még, úgyhogy gyerekek addig Abzut játszanak, abban meg azért nem csap hanyatt a grafika. Alapból amúgy (idle módban, ill. menüben) mintha kicsit zajosabb lenne a sima fatnél, játék közben nem tűnik fel ilyesmi még a csendes részeknél sem. Majd ha kapok gépidőt, kipróbálom a Horizont, hogy néz ki (4k tv még egyelőre nincs).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.