Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) Alex91 válasza CoopCola (#10350) üzenetére


Alex91
félisten

Probléma az lenne, hogy néha megszakad a netem (adsl netem van szval mindig csatlakozni kell beindításkor) és PPPoE hiba miatt nem tudok újracsatlakozni, csak akkor ha áramtalanítom a routert és megvárom h kiossza megint az ip-ket.

Most mi csatlakozik az ADSL modemre? Router vagy a gep?

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#10352) mezis válasza djapor96 (#10348) üzenetére


mezis
nagyúr

Meg van a doksi, úgy látom, hogy kell neki a Linksys router MAC addresse (LAN) is !

Ezzel a beállítással sikerült szétválasztani őket. Próbáld meg egy alhálóba tenni őket.
A legegyszerűbb az lenne, ha a 192.168.1.x címet tudnál adni a repeaternek. Ha az nem megy , akkor a routert kell áttenned a 192.168.2.x alhálóba, de ekkor előfordulhat, hogy a PC-ken is kézzel kell követni ezt.
Ha valóban tiszta repeater üzemmódról van szó, akkor csak az IP címnek kell különbözőnek lenni, az összes többinek azonosnak (SSID, titkosító kulcs, csatorna.)

Az SSID sugárzását lehet, hogy engedélyezni kell. (De: találj ki valami egyedibbet a gyári default-nál :U )

A TP-Link úgy tudom, hogy ilyen esetben csak a WEP titkosítást ismeri.

Az IP cime a routernek 192.168.1.1
A repeaternek 192.168.2.1

[ Szerkesztve ]

mezis

(#10353) mezis válasza djapor96 (#10348) üzenetére


mezis
nagyúr

Mindent be lehet állítani rajta, titkosítást is. Lehet, hogy keresni kell ezt a menüpontot.

(A titkosításnál kb fél éve megkérdeztem a honi supportot, hogy repeater vagy WDS üzemmódban melyik típusuk képes WPA titkosításra, akkor még csak olyat tudtak ajánlani, amelyik WEP-re volt képes. Lehet, hogy hagyja a WPA beállítást, de, hogy nem működik, az valószínű. :N )

Ez a TP-link-es teremtés igen egyszerű lény. Nem sok mindent lehet állítani.

mezis

(#10354) malisonX


malisonX
aktív tag

Sziasztok!

Valószínűleg sikerül olcsón szereznem egy Linksys WRT160 Wireless-N típusú routert. Úgy gondolom, hogy érdemes lenne a notebookomban levő Intel 3945ABG modult is kicserélnem N-esre. Gyakran jól jönne egy kis plusz sebesség :D Milyen típus ajánlott belőle? A mostani modulomon 2 antenna csatlakozó, az Intel 5300-n pl. 3 csatlakozó van. Problémát jelentene ha egyiket nem dugnám rá? Vagy új antenna is kéne mellé mindenképp? Előre is nagyon köszönöm a választ! :R

(#10355) djapor96 válasza mezis (#10353) üzenetére


djapor96
őstag

Köszi a segítséget titkosítás nélkül már megy. Ma este kezdem a WEP-es titkosítást próbálgatni.
64bites az azt jelenti, hogy egy tízjegyű szám lehet a kód? Szöveg nem is?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#10356) And válasza djapor96 (#10355) üzenetére


And
veterán

A 64 bites WEP azt jelenti, hogy a titkosító kulcs 64 bites :U. Ebből te 10 hexadecimális számjegyet (0..9, A..F) adhatsz meg, ami 40 bitet jelent. Szöveg nem lehet. 128 bites WEP esetén a kulcs általad megadható része 26 hexa digit, azaz 104 bit hosszú lehet.

(#10357) kali válasza malisonX (#10354) üzenetére


kali
legenda

igen, probléma lenne, kellene új antenna is - amennyiben van hová behúznod, és meg is tudod csinálni... -, különben nem lesz teljes értékű az n, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#10358) djapor96 válasza And (#10356) üzenetére


djapor96
őstag

Köszi, siker!

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#10359)



addikt

Sziasztok!

Apukám laptopjával van probléma. Linksys routerről kapja a jelet, már vagy fél éve megy hibátlanul a rendszer.

Ma ahogy kapcsolta be a gépet már nem ment. Állítólag nem csinált semmi különöset.
A hálózati kapcsolatoknál látja a routert a gép csak nem tud csatlakozni hozzá. Mindig feljön egy ablak, hogy adjam meg a hálózati kulcsot. Ida gondolom a routeres WPA jelszót kell írni, azt megadom, de semmi, kis idő múlva újra feljön az ablak, hogy adjam meg a jelszót... Biztos hogy jó a jelszó, 15x lecsekkoltam, sőt utoljára még meg is változtattam a routerben.

Egy másik ablakból nézve azt írja, hogy a vezeték nélküli hálózat szolgáltatás nincs bekapcsolva. Megnéztem, igaz ilyet pont nem találtam, de a Wifi szolgáltatás be van kapcsolva a gépen. Meg amúgy is hülyeség, hiszen a hálózatokat még látja, csak csatlakozni nem tud.

Aztán időtúllépés miatt abbahagyja.

Vezetékről megy az internet szóval csak a wifi résszel van valami gubanc, de már eléggé kifogytam az ötletekből, már vagy 1,5 órája ezzel szórakozom.

Valami tipp?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10360) kali válasza (#10359) üzenetére


kali
legenda

- wifi illesztő frissítése/újrahúzása
- vezetéknélküli hálózati kapcsolat(ok) törlése, majd újbóli létrehozása

(#10361) válasza kali (#10360) üzenetére



addikt

A második megvolt.

Az első az mi, hol találom? Azt hittem ez ilyen windowsba integrált cucc. Én legalábbis tuti nem telepítettem semmit.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10362) kali válasza (#10361) üzenetére


kali
legenda

a notihoz esetlegesen kapott illesztős lemezen lévő illesztő a wifi modulhoz.
a noti gyártójának a letöltési részlegéből is letölthető, vagy végszükség esetén a wifi gyártójának a letöltési részlegéből - bár ez nem minden noti esetében jó, mivel bizonyos esetekben kimondottan a notira szabott kell!
a vista és a win 7 már elég sok hardverhez ad illesztést - például a wifi modulhoz is -, de az nem mindig megfelelő, néha frissíteni kell. olyannal is többször találkoztam már, hogy a windows ráfrissített egy hardver illesztőjére, és az utána nem működött rendesen, újra kellett illeszteni és konfigurálni - bár ez azért nem kimondottan jellemző, de azért létező probléma!
ha a noti és a benne lévő wifi modul pontos típusa ismert lenne, akkor egyszerűbb lenne segíteni!

[ Szerkesztve ]

(#10363) válasza kali (#10362) üzenetére



addikt

Acer a noti, a wifijéről hirtelen csak annyit tudok, hogy g-s.

Holnap majd megnézem közelebbről, meg kipróbálom, amit mondtál.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10364) válasza (#10363) üzenetére



addikt

Acer Aspire 5610.

Frissítettem a drivert, de nem segített sajnos. :(

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10365) válasza (#10364) üzenetére



addikt

Nah, nem tudom mitől de mostanra megjavult. :R

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#10366) mezis válasza (#10365) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha nagyon gyenge a WiFi jel, akkor is szokott ilyet produkálni. Nézd meg az InSSIDer-el, mi újság az éterben. (Lehet, hogy a szomszédban beüzemeltek egy WiFi-t azonos csatornán, azonos SSID-vel ?)

mezis

(#10367) bolvar


bolvar
senior tag

Üdv
Van egy TP-Link WR941 routerem.Updateltem és nem hajlandó wifi-re egyik laptop se csatlakozni.Elindul a csatlakozás kéri a jelszót gondolkozik és ennyi.befejezi de nem csatlakozik fel.mi lehet a gond?routerben mindent beállítottam ami az előző fw-nél is volt:S
ha valakinek van ötlete azt megköszönném
üdv bolvar

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#10368) bolvar


bolvar
senior tag

Probléma megoldva a router össze vissza állította magát...:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#10369) kali válasza bolvar (#10367) üzenetére


kali
legenda

akkor tárgytalan a leírásom, de biztos az, hogy magát állítgatta el a router? :)

[ Szerkesztve ]

(#10370) Nordik


Nordik
őstag

Létezik olyan megoldás, hogy a gépbe teszek egy wifi adaptert, ebbe belemegy mondjuk a routerből az UTP kábel és ugye az adapter pedig wifin küldi a jelet.

Most van egy sima routerem, nem szeretnék új routert vásárolni, ezért gondoltam hátha ilyen adapterrel olcsóbban meglehetne úszni a dolgot. :U

(#10371) kali válasza Nordik (#10370) üzenetére


kali
legenda

létezik, de mivel 5 - 6 e ft között már aránylag jó wifi router kapható, ezért szerintem nem éri meg az általad vázolt lehetőség mellett a beállításokkal, és a kétséges minőséggel birkózni...

(#10372) Nordik válasza kali (#10371) üzenetére


Nordik
őstag

Értem, köszönöm! :R

(#10373) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Tud valaki olyan routert aminek igazán jó a hatótávolsága? Mostanában pakolgattunk dlinkeket, linksys-t, belkin-t, thomson-t, zyxelt, eddig a linksys volt a nyerő, a belkin meg a legszarabb. Vagy van valami típus aminek tényleg brutál erős az adója? Sajna errefele van pár ház amihez erősebb cucc kell, és kellene pár tipp mielőtt nekiugrok próbálgani.
Köszi!

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10374) kali válasza kraftxld (#10373) üzenetére


kali
legenda

a legfontosabb, hogy mekkora keretből lehet gazdálkodni? aztán az is kérdés még, hogy g vagy n szabványos kell? amúgy itt találsz némi infót; link

(#10375) kraftxld válasza kali (#10374) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ár lényegtelen, inkább g-s, de az n sem hátrány.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10376) kali válasza kraftxld (#10375) üzenetére


kali
legenda

ha elég a g szabványos, akkor szerintem ez garantáltan jó; asus wl-520gc
nem csak sima g szabványos, hanem super-g képes, tehát megfelelő ellenoldal esetén a kapcsolat bőven többet tud, mint a sima 54 mbit/s wifi eszközök! nagyon jól bírja a terhelést! dd-wrt támogatás is van hozzá! 10 e ft környékén beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

(#10377) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

olyan kérdésem lenne h a múltkor találtam egy wlan hálózatot és szeretném megtudni h mi volt a neve
van valami log file amiben benne vannak ezek az adatok?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10378) kali válasza Speeedfire (#10377) üzenetére


kali
legenda

mivel találtad? amúgy tudom, mivel elérhető közelségben volt... :)
ha nem csatlakoztál rá, csak látta valamilyen készüléked, akkor vélhetően nem lesz visszakereshető...

(#10379) Speeedfire válasza kali (#10378) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

wifi találta meg egy üzlet neve volt csak már elfelejtettem a nevét, rájuk akarnék írni hátha megadják a wep kódjukat :))
sajnos nem tudtam rá csatlakozni
majd talán legközelebb megint megtalálja akkor rájuk írok

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10380) kali válasza Speeedfire (#10379) üzenetére


kali
legenda

jó, de milyen wifi eszköz? noti, mobil...stb? mondjuk így már nincs is jelentősége...
szerinted megadják majd? :U

(#10381) novoszath


novoszath
senior tag

üdv mindenkinek

olyan problemam lenne hogy nem tudom hogy csatlakozzak az asztali pc-hez pda-n keresztül hogy lassam a gep tartalmat?

adott egy belkin router Wifi-s

nem tudom hogy mit kellene aligatni es hol
lassam a gep tartalmat a pda-n vagy forditva

a pda-ba beepitett wifi van

Segítsegeteket köszönöm elöre is

Üdv: Novi

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#10382) Speeedfire válasza kali (#10380) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

a notim wifi-jével találtam meg
hát nemtom, majd kiderül
sajnos személyesen nemis tudom megkérdezni mert olyankor vagy az üzlet közelében mikor már nincs nyitva sztem

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10383) hajospeti


hajospeti
tag

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e olyan program, ami figyeli az adatforgalmat gépenként, és ha elér egy "adagot", akkor azt letiltja a hálózatról?
Vagy miképp lehet ilyet megoldani? Az a szitu, hogy van egy nagy hálózat, de mindenki tölt jobbra-balra és ezt szeretnénk megszüntetni.

(#10384) CoopCola


CoopCola
csendes tag

Hali,
Tud valaki olyan programot amivel le lehet korlátozni az internet sebességet pl 5mbitről 2re.
a netlimiter nem akar mükdöni a DUmeter-t meg nem engedi feltenni mert kiír egy hibaüzenetet h törölje a régebbi verziot (bla bla de nincs fent régebbi verzio akárhogy is nézem O.o), nekem csak egy egyszerű progi kellene amin belövöm h 2megabit és szevasz :D, (ez egy notira kellene, másik gépemnél sikerült egyszerűen az smc wireless programjában beállítani de mivel a notiba beépített vevő van ezért nem tudok vele mit kezdeni a hiányos tudásommal :F
a segítséget előre is kösz :R

(#10385) magua.


magua.
tag

Sziasztok!
Ma vettem egy TP-LINK 841WD routert. DIGI netem van így PPPoP lett beállítva, megadtam a felhasználónevet és jelszót, mint máskor, de nem megy a net. több gépről is próbáltam némelyiken nagyon lassan jött be a config ablak a beállítások mentése után. Nem tud csatlakozni: connecting.. disconnected újra és újra automatikusan, manuálisan, akárhogy. Megpingeltem, nincs veszteség, a ledek is úgy villognak ahogy kell. Net van az öreg Linksyst visszakötöm, a jelszót sem írtam el.
A múlthéten vettem apáméknak egy TP-LINK WR340GD kis routert, ithon is kipróbáltam, egy perc alatt beállítottam, jól ment.
Mi lehet a gond? Hibás a router?

(#10386) Cinege45


Cinege45
tag

Üdv.,
Van egy Intel PRO/Wireless 2200BG kártya egy PIII-as laptopban.
Kérdésem, hogy van-e benne/rajta valami titkosítás?
Ugyanis router nélkül is csatlakozhatok titkosítatlan hálózatokhoz
amiről azt mondják veszélyes...!?
Mi az igazság?
Köszi!

(#10387) kali válasza magua. (#10385) üzenetére


kali
legenda

milyen router van neked?!?! :Y olyat a tp-link nem is gyárt! tl-wr841n(d) akarna lenni?

Cinege45; az a wifi modul wep és wpa titkosítást tud kezelni - utóbbit megfelelő oprendszeres támogatás esetén (emelem ezt ki az említett gép miatt...), de; a titkosítás kettős dolog! ha egy hálózat védett valamelyik titkosítási mód által, akkor te csak a jelszó - adott esetben + ssid ismerete/megadása + esetlegesen a wifi modulod mac adress azonosítójának a felvétele az ellenoldalon az engedélyezési listába - megadásával tudsz csatlakozni! ha simán - jelszó megadása és egyéb macera - nélkül tudsz csatlakozni egy hálózathoz, akkor az nem védett/titkosított, veled egyetemben bárki más is tud csatlakozni, és valóban veszélyes lehet - mondjuk utóbbi kihasználhatóságának a mértéke függ a te rendszeretől is; szoftveres tűzfal...stb!

[ Szerkesztve ]

(#10388) magua. válasza kali (#10387) üzenetére


magua.
tag

Igen, TL-WR841ND akar lenni, de a kérdés így is fennáll.

(#10389) Cinege45 válasza kali (#10387) üzenetére


Cinege45
tag

Értem.
De mivel nem akarok megosztást és a netre így is fel tudok csatlakozni
nem világos, hogy milyen veszélynek vagyok kitéve ha titkosítatlan
hálózatra csatlakozom...
Az oprendszer XP, SP3.
Amit leírtál arra enged következtetni, hogy ha kell/ha nem
használjam a routert!.
Jól gondolom?

(#10390) cecil


cecil
aktív tag

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:

Adott egy jól működő otthoni hálozat:
kábelnet + router + asztali gép (win7 x64) + laptot(XP SP3) + HD médiaplayer (Xtreamer)

- router (54g-s) nappaliban, médiaplayer + TV mellett
- asztali gép kábellel csatlakozik (kiszobában van - behuztam kábelt a falba )
- laptop wifi -n (kisszobában)

probléma: a laptopról wifi miatt nem tudunk filmezni csak az asztali gépről, mert lassú
hálózaton átmásolni az asztali gépre ugyancsak lassú
( asztali gépen van a megosztott mappa a cuccokkal amit lát a player )

kérdés:
megoldtható-e hogy a laptopot kábellel rákötöm a gépemre és az asztalin keresztül osztom meg neki a netet és a hálózati másolás is gyorsabb lenne...
ASUS P5K Premium lapom van amin 2db Gigabites hálozati vezérlő van (Realtek + Marvell)
vagy egyszerübb venni egy olcsó switchet azt rádugni a routerre és arra menne a gép + laptop...

routert nem akarok cserélni n-sre, mert laptopba is kéne akkor vevő
viszont késöbb tervben van egy NAS

Előre is köszi:
Viktor

(#10391) kali válasza magua. (#10388) üzenetére


kali
legenda

melyik verziós? friss firmware van rajta?
gondolom a bekötés jó. a nem megy a net úgy értendő, hogy a router nem csatlakozik fel a hálózatra? a statusz - wan rész szerint ip címet sem kap? másodlagos csatlakozás letiltva? a csatlakozás módja automatikus? a service name üres?

(#10392) kali válasza Cinege45 (#10389) üzenetére


kali
legenda

mondjuk hozzászólásod alapján két dolog keveredik bennem; saját hálózatodra - mert router használatát említetted - akarsz titkosítás nélkül csatlakozni, vagy csak úgy általában bárhol egy titkosítás/védelem nélküli hálózatra?
nagyon lesarkítva; ha titkosítatlan hálózatához csatlakozol, akkor úgy mások is rád tudnak csatlakozni, illetve kintről magára a kapcsolatra, lehallgatható a forgalom, abból adatokat lehet kinyerni; jelszavak...stb!
a router használatát hogyan értetted?

(#10393) magua. válasza kali (#10391) üzenetére


magua.
tag

Már visszacsomagoltam, most a régi rendszer alól írok. Ver:5.3 a firmware ha jól emlékszem 2009 augusztusi. A bekötés jó, kábelhiba is kizárva. Nem tud felcsatlakozni, IP címet sem kap, a másodlagos csatlakozás le van tiltva. A csatlakozás módja automatikus, de a többit is kipróbáltam, de semmi eredmény. A service name-re nem emlékszem, de szerintem az is üres

(#10394) Cinege45 válasza kali (#10392) üzenetére


Cinege45
tag

Na mégegyszer nekifutok hátha értelmezési hibába keveredtem.
Van ruoterem de mivel nem tudtam konfigurálni eltettem a szekrénybe.
A saját asztali gépemmel nem akarok megosztást!
Mivel a laptop mindenféle modem és egyebek nélkül fel tud egy titkosítatlan
hálózatra csatlakozni, így el tudom érni a netet.
Az alapkérdés csak az, hogy ez nekem biztonságos-e, -
vagy "rábeszéljem" a routert, hogy ugyanmár engedje meg konfigurálását.
Itt részemről a biztonság a fontos!

(#10395) kali válasza Cinege45 (#10394) üzenetére


kali
legenda

nem, egyáltalán nem biztonságos - függetlenül attól, hogy a tiéd az a wifi hálózat, vagy sem!
vedd elő a routert, csatlakoztasd rá a netet, konfiguráld, és onnan kapjon netet minden géped, az a biztos! megfelelő beállítás esetén a wifi kapcsolatod is biztonságos lesz!

magua.; ha van lehetőséged másnál kipróbálni a routert, akkor tedd meg, és ha ott sem jó - és biztos vagy abban, hogy a beállítások jók...stb - akkor vissza gariba!

[ Szerkesztve ]

(#10396) Cinege45 válasza kali (#10395) üzenetére


Cinege45
tag

Köszi a segítséget.
Akkor nekiállok úgy ahogyan Te tanácsoltad!
Üdv., :R

(#10397) DJackson válasza cecil (#10390) üzenetére


DJackson
tag

ha jól értem a player és az asztali gép kábellel van a routerhez kötve. Az asztali gép hálókártyája foglalt. Így ha a lapost akarod összekötni az asztalival, akkor az asztaliba kell még egy hálókártya. Meg lehet csinálni ezt, csak hogy biztosan menjen cross kábel kell hozzá, és hogy lássák egymást a gépek olyan ip címeket kell megadni a hálózati kapcsolatban, hogy ami az egyiknél az ip cím, az a másiknál az alapértelmezett átjáró legyen. Ezzel már másolni gyorsan tudsz egyikről a másikra, de közvetlenül a laptopról elérni a filmet a playerrel az nem hiszem hogy menni fog még. Ehhez esetleg egy szoftveres routerprogrammal még megpróbálkozhatsz.

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#10398) DJackson válasza hajospeti (#10383) üzenetére


DJackson
tag

mi lenne, ha a portokat tiltanád le a routerben?

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#10399) DJackson válasza novoszath (#10381) üzenetére


DJackson
tag

a pda-hoz nem értek, az xp-n ha még nem volt, futtasd le a hálózat beállítása varázslót a vezérlőpultban van, abban van egy olyan rész, hoyg fájl és nyomtatómegosztás engedélyezése. Ha végigment valszeg újra kell indítania gépet. Ezután a megosztani kívánt mappára hosszan jobbklikk, tulajdonságok, megosztás fül. Ha a pda-n is van hasonló akkor próbáld meg így!

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#10400) hajospeti válasza DJackson (#10398) üzenetére


hajospeti
tag

Hogyan?
Nincs tűzfal a routeren. Meg ez hamar kikerülhető nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.