Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) x1port válasza Laslow (#35150) üzenetére


x1port
addikt

Másold a telefonra és megoldva.
Én sosem voltam híve a memóriakártyának. +1 hibaforrás

(#35152) neooen válasza cattus (#35149) üzenetére


neooen
aktív tag

Ezt nem igazán értem. Ha nincs felrakva még semmi, akkor nem szeretnék biztonsági mentést csinálni :). A még WP7.5-re megvett 30-40 alkalmazásomat hogyan tudom egyszerűen (nem egyesével telepítgetve) felrakni a Lumiámra?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35153) Lall válasza neooen (#35152) üzenetére


Lall
veterán

windowsphone.com

Sofian: Hol legbelül? Mert míg nem volt ez a fene nagy liberti (wp8), addig konkrétan 0x szarta magát össze egy app, telefon. 920-nál nagyritkán (havonta 2x) előfordul, de inkább nem jellemzőnek mondanám.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35154) Sofian válasza Lall (#35148) üzenetére


Sofian
őstag

FC WP-n is van... csak itt nem szólnak róla neked (hasonlóan mint iOS-en) csak azt hiszed véletlenül megnyomtad a vissza/home gombot.. pedig legbelül az app meghalt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#35155) x1port válasza Sofian (#35154) üzenetére


x1port
addikt

Bár az almán nehezebb megnyomni véletlen a vissza gombot ;)

(#35156) Laslow : Ha csak nem egy HR.

[ Szerkesztve ]

(#35156) Laslow válasza x1port (#35151) üzenetére


Laslow
senior tag

Próbáltam a telefon belső memóriájába is másolni, de ott is ugyanúgy duplázva jelentek meg a számok. Nincs több ötletem.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35157) neooen válasza Lall (#35153) üzenetére


neooen
aktív tag

Igen ott vagyok. Itt van az alkalmazásaim 1/5-e [link] , egyesével mindre rá kell nyomogatnom, hogy újratelepítés (most nem is működik "Most nem tudunk alkalmazásokat küldeni a telefonjára. Próbálkozzon újra később"), aztán mindet elküldi a telefonomra és ott majd megint egyesével mindet el kell indítgatnom?! Nincs semmi, ami a "reinstaller" helyett van?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35158) Lall válasza Laslow (#35156) üzenetére


Lall
veterán

HR?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35159) Laslow válasza Lall (#35158) üzenetére


Laslow
senior tag

Nem vagyok rá hajlandó.
Ráadásul az előbb visszamásoltam a fotókat, és minden 3-4-et duplán vette fel.
Senkinek nem fogok WP-os telefont ajánlani a következő években.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35160) cattus válasza Laslow (#35159) üzenetére


cattus
őstag

"Senkinek nem fogok WP-os telefont ajánlani a következő években." - Azért ennyire ne legyünk radikálisak. Elismerem, hogy vannak hibái a platformnak, de egy olyan bug miatt, ami nem mindenkinek jön elő (a többségnek nem), még nem kéne lehúzni ennyire a WP-t.

Do the thing!

(#35161) x1port válasza cattus (#35160) üzenetére


x1port
addikt

Nem baj..nem is kell ajánlani. Veszik azt az emberek maguktól :)

(#35162) Laslow válasza cattus (#35160) üzenetére


Laslow
senior tag

Pont azért vettem WP8-at, mert azt nem buherálni kell, hanem csak használni. Bevállaltam cserébe, hogy nem fog tudni annyi mindent, nem lesz olyan rugalmas, mint az Android. Nem gondoltam volna, hogy a sima, normál használata sem fog menni! És tessék, itt vagyok, azzal telik a délutánom, hogy buherálom a telefont, formázgatom, fórumokat túrok, stb, és egy ilyen alap dolgot sem tudok megoldani, hogy mp3-at felvenni a telefonra.

És egy dolog ez a képet/zenét duplikáló bug. De nem csak ez van!

Ott van például az, hogy ha foglalt számot hívok, és nem rakom RÖGTÖN le a telefont, pár másodperc múlva kihangosítódik, és úgy búg párat, miközben nem is lehet elnémítani. Számomra roppant zavaró bug. (A kollégám L520-a ugyanezt csinálja, nem egyedi a hiba.) Vagy hogy a telefonkönyv neveit nem képes "Vezetéknév Utónév" formában kijelezni (ez nem bug, csak hiányosság). Vagy hogy néha (ritkán) magától újraindul. Vagy hogy ha a a feleségem Lumia 520-assal e-mailt küld, akkor a Gmailben duplán jelenik meg nála az elküldött levelek között amit küldött, küldje azt bárkinek is, noha a címzett szerencsére csak egyszer kapja meg. Hogy a telefonba nem lehet egyszerűn vCard fájlokat importálni, csak számítógép és Outlook közbeiktatásával. Hogy a telefont nem lehet éjszakára egyszerűen teljesen elnémítani (hogy be is legyen kapcsolva a reggeli ébresztés vagy ki/bekapcsolgatási lustaság miatt, de ne is ébresszen fel, ha valaki az éjszaka közepén felhív/rámír). Hirtelen ezek jutottak eszembe, de még biztos van ezer egyéb...

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35163) aero. válasza Laslow (#35159) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

ez volt nekem is, hr kell, mindent vissztesz utana ha be van allitva a backupod (kiveve a csempe elrendezest), azota minden rendben + elotte a teloban formazni a kartyat

csinald meg es jo lesz :) egy felora az egesz

a kukarobi meg szarabb, a decemberi tabletemen muszaj voltam hr-t mert hasznalhatatlanra lassult, es itt be is kell lakni utana.

[ Szerkesztve ]

(#35164) Laslow válasza aero. (#35163) üzenetére


Laslow
senior tag

Köszönöm az ajánlatot, de nem fogok HR-t csinálni. Írtak sok módszert a fórumokon, hogy kinél mi oldotta meg a duplikálós problémát, nekem egyik sem vált be, és nem fogok HR-rel szenvedni. Nem garantál, hogy segít.t

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35165) Lall válasza Laslow (#35162) üzenetére


Lall
veterán

És ezer megoldás rá. Ha anno nem lettem volna hajlandó új romot felrakni a droidomra, akkor hasznalhatatlan lett volna az akkori csucsdroid. Ha nem vagy hajlandó egy HR-re vagy telefon ujrahuzasra NSU-val, am nagy általánosságban javitja ezeket a hibákat, akkor nem tudok mit mondani. Az altalad leírt, hibák egy része, pedig user error. (nem a duplikalos bugra gondolok).

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35166) aero. válasza Laslow (#35164) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

nekem eltunt (625), a topikjaban azota jartak parszor igy, nekik is megjavult es azota se jott elo, szoval en a helyedbe bevallalnam, tenyleg nem sok idot vesz el, mert szepen visszatesz mindent a rendszer, nem eroltetem rad, csak jotanacs :)

(#35167) Sofian


Sofian
őstag

Nah.. készülődünk, készülődünk.. :)

(gondolom volt már ;] )

(#35168) T.Peter válasza Laslow (#35162) üzenetére


T.Peter
őstag

Van vezetéknév, utónév sorrendben kiírás, és az éjszakai bajodra gyógyír a repülő üzemmód.

(#35169) Lall válasza T.Peter (#35168) üzenetére


Lall
veterán

Erre irtam a user errort. A többi bug ami javítható vagy egyszerűen ezen a rendszeren nem vagy másképp működik.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35170) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv egy olyan kérdésem lenne, hogy a régebbi WP8-as telefonoknak milyen a szoftveres támogatásuk ?
Van e megkülönböztetés ilyen téren ?
Gondolok itt a Lumia 920 és 925 helyzetére. Ugyan úgy megkapja azokat a frissítéseket a 920 mint a 925 ?

PS4

(#35171) Lall válasza mrhitoshi (#35170) üzenetére


Lall
veterán

Igen, mindent megkap mindkettő. Eljő majd az idő, hogy semmit (ki tudja mikor), de akkor legalább egyik sem. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35172) mrhitoshi válasza Lall (#35171) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez jó hír. Az már mindegy, ha egyik sem kapja meg, mert e kettőn gondolkozok, mint új telefon. Apropó, van valami lényeges különbség a kettő között hardveresen a súlyt leszámítva ?
Mint ha valami olyasmi rémlene, hogy a 920-ban van beépített Qi töltő.

PS4

(#35173) hroberto válasza mrhitoshi (#35172) üzenetére


hroberto
veterán

Így van, a 920-ban benne van a vezeték nélküli töltés lehetősége, a 925-höz külön hátlapot kell venni.
Valamint a 920-ban dupla a belső tárhely. (16 és 32 Giga.)
De talán a 925-ben kicsivel jobb a kamera.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35174) kezman válasza Laslow (#35150) üzenetére


kezman
őstag

Ezt megcsináltad?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35175) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Köszönöm a válaszokat!

PS4

(#35176) Lall válasza mrhitoshi (#35175) üzenetére


Lall
veterán

És veled mi lesz? Visszatérsz? :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35177) mrhitoshi válasza Lall (#35176) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Most éppen küszködök a HTC Radar eladásával, sajnos eléggé kivégezték a WP7-et. Most szeretnék áttérni WP8-ra. (Ha erre irányult a kérdés. :D)

PS4

(#35178) Aakisan válasza Sofian (#35167) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Vótmá.Remélem tényleg közeledik a 8.1,esetleg egy previewet nem ártana kiadni az MS Builden. :))

(#35179) Lall válasza Aakisan (#35178) üzenetére


Lall
veterán

Nyugi, kiadják a "fejlesztőknek" a véglegest.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35180) Laslow válasza kezman (#35174) üzenetére


Laslow
senior tag

Nem tudtam megcsinálni, csak a kártya formázását, ugyanis a mappák írásvédettek, így nem tudtam őket törölni. Hiába próbáltam a Read-only flaget átállítani, nem engedte. Törölni Total Commanderrel és Intézővel próbáltam, egyikkel sem jött össze.

Más: a "Vezetéknév, Utónév" nem ugyanaz, mint a "Vezetéknév Utónév". Az előbbi az én szememet zavarja, az utóbbira nincs lehetőség. Megszoksz vagy megszöksz esete. A véleményemet a rendszerről negatív irányba tereli.

A Repülő üzemmód a leírása alapján nem minden értesítést szűr ki (a minden számomra a bejövő hívás, SMS/MMS, de ezen kívül Facebook értesítések, Viber, stb. is lenne): csak a Wifi/mobil adatátvitelt kapcsolja ki, de pl. a bejövő SMS/hívás ebben nincs benne. Ha ezeket is szűri, akkor csak a leírása pontatlan, de az általam hiányolt funkciót valójában tudja: a telefon semmilyen módon ne adjon ki magából hangot, se rezgést, se fényt, legalábbis amíg nem nyúlok hozzá.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35181) Oppenheimer válasza Laslow (#35180) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Add el amíg nem késő!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35182) hroberto válasza Laslow (#35180) üzenetére


hroberto
veterán

A Repülő üzemmód olyan, mintha kikapcsolnád a telefont. Természetesen hívni sem tudnak, és SMS-t sem kapsz.
Viszont ebben az üzemmódban is bekapcsolható a wifi.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#35183) kezman válasza Laslow (#35180) üzenetére


kezman
őstag

Repülési üzemmódba kikapcsol mindent, tehát nem kapsz semilyen értesítést, viszont a wifit, bluetootot és NFC-t be lehet kapcsolni külün külön is, ;]

Szerintem is add el minél előbb, ez csak nyűg neked, a droid ezerszer jobb, lehet napi kétszer barkácsolni :DD

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35184) Laslow válasza kezman (#35183) üzenetére


Laslow
senior tag

De ha egyszer éppen az a bajom, hogy nem barkácsolni akarom a telefonomat, hanem használni, méghozzá egyszerűen arra, amit elvileg gyárilag tud? Összekötni a Windows 7-es asztali gépemmel, átmásolni az mp3-akat, és egyszerűen hallgatni őket, nem kért duplázás nélkül? Nem barkácsolni akarom a rendszert, meg "újratelepítgetni" (=HR). Csak használni. A boltból hazavinni, kibontani, és használni, elvárva, hogy legalább a gyári tudása ne legyen bugos. Miért olyan nagy igény ez?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#35185) Pttypang válasza Laslow (#35180) üzenetére


Pttypang
veterán

Gondolj bele, miert is ez a neve :U

Everybody lies.

(#35186) Lall válasza Oppenheimer (#35181) üzenetére


Lall
veterán

Csak előtte csináljon HR-t, hogy az új tulaj boldogabban használja. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35187) neooen válasza neooen (#35157) üzenetére


neooen
aktív tag

Erre valaki?

Laslow: Dos alatt is próbáltad a törlést?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35188) kezman válasza Laslow (#35184) üzenetére


kezman
őstag

Mi is ezért használjuk, nekem speciel nincs ilyen gondom vele, nálad valami kiváltja ezt, próbáltunk segíteni, de mivel nekünk nem csinálja ezt, nem tudjuk mi lehet a gond, tény hogy már felmerült ez a probléma másnál is, őket kellene megkérdezni, csak erre járnak előbb utóbb :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35189) Lall válasza neooen (#35187) üzenetére


Lall
veterán

Töröld az összes telefont, majd a meglévőt add hozzá újra.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35190) neooen válasza Lall (#35189) üzenetére


neooen
aktív tag

Így már jó, köszönöm. Azért erőltettem az alkalmazást, mert ugye 7.5-ön még így volt a legegyszerűbb, meg azt hittem, hogy majd a telefonra átküldi és majd egyesével fel kell telepíteni mindet. Ez nagyon "fütűr" ez a PC-n klikk, aztán telefonon meg települ a program :C .

Van-e olyan alkalmazás, ami csak annyit csinál, hogy létrehoz egy csempét és arra a csempére azt írunk ki, amit akarunk? 7.5-ön valami naptáros alkalmazással csináltam, de mivel csak a fenti tulajdonságára lenne szükségem, ezért nem bonyolítanám az életemet :).

Mappát nyilvánossá lehet-e tenni úgy OneDrive-val, hogy ne látszódjon az account nevem?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35191) Oppenheimer válasza neooen (#35190) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Na ennek mi az értelme? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35192) neooen válasza Oppenheimer (#35191) üzenetére


neooen
aktív tag

Elég sok :), de tömören összefoglalva a néhány szavas emlékeztetők miatt csináltam ezt régebben. Aztán az edzésem 5 alkalomra van lebontva és azoknak is szoktam csinálni csempét, hogy melyik nap mi volt. Ne kelljen naptárba menni miatta. A lehető legegyszerűbben felírni valamit, mintha csak egy papírra tenném, amit kiteszek az asztalomra, hogy mindig lássam :).

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35193) gyurkikrisz válasza neooen (#35190) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Valami Sticky Notes alkalmazást keress

Úgyis megtalálunk, minek azt tikolni? ;]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#35194) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hai. Ha megvettem még anno az Angry Birdsöt a Lumia 710-re, akkor a mostani 925-el is tudom használni? Mivel egy microsoft accounton van, vagy újra meg kell vennem, mivel ez már WP8?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35195) meszike91 válasza Scholes9 (#35194) üzenetére


meszike91
senior tag

Újra kell venni, mert külön alkalmazás van 7-re és 8-ra is.

du, du hast, du hast mich

(#35196) WinPho válasza Lall (#35144) üzenetére


WinPho
senior tag

+1234567890
Nagyon remélem nem fog erre a sorsra jutni.. :( Bár a 8.1-gyel már megindultak a leejtő felé. Nagyon félek. A sok funkció remélem nem megy majd a stabilitás rovására. Mert akkor a rendszer az egyik legnagyobb előnyét veszíti el.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#35197) catroot


catroot
veterán

Hát ez a Bing időjárás tényleg besz.rt. Már 2-3. napja van felhős idő (napközben és este is). :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#35198) neooen


neooen
aktív tag

Volt már egy két vicces tapasztalatom online supporttal, de a mai vitte a pálmát. Az angolom trágya, de szerintem érthető voltam, de majd rajtatok lemérem, hogy az voltam-e :). Valószínűleg igen, mert a következő supportos 1 perc alatt tudott segíteni. A jobb átláthatóság miatt tettem "entereket" a szövegbe, nem töröltem semmit. Na de nézzük, Esriel hogy próbált meg segíteni rajtam:

Kovács: hi
Esriel E: Thank you for contacting Microsoft Accounts and Billing Support!
Kovács: Hi, I want to share a folder with everyone with OneDrive, but I don't want them to see my account name. Is this possible?
Esriel E: Hi, Kovacs, I understand that you need help on your OneDrive to share folder with everyone ,am I correct?
Kovács: not really :)
Kovács: I can share a folder
Kovács: but I want to share it anonymously
Kovács: here is the folder I shared https://onedrive.live.com/?cid=3da7ce907fc17586&id=3DA7CE907FC17586%21292 , but as you can see my name (xxxxx yyyyyy) is visible
Esriel E: I see, may I know , did you already purchased the Onedrive?
Kovács: purchased?
Kovács: I'm using it for free :)
Kovács: can you answer me faster please? (3 perc telt el a retardált válaszai között )

Esriel E: I see, now I can help you on your concern by giving you an option.
Kovács: great, and what is that :) ?
Esriel E: (3 perc után) Now I will give you the link for us to better assist you, please wait for a moment.
Kovács: ohh, ok
Esriel E: (itt már 5 perc után) Please click this link (onedrive.com)
Esriel E: Please click the link that I provide above.
Esriel E: Is there anything else that I can help you with?

Kovács: OneDrive opens...
Kovács: If I click the link, onedrive opens, this is not help on me
Esriel E: Yes.
Kovács: and what should I do on onedrive.com ?!
Esriel E: Yes you can log-in there.
Kovács: and after that?
Esriel E: After you sign in select"Get more storage"

Kovács: WHY???

Esriel E: Okay, I will give you a link to"Request a call"option, because there's some information that not allow to provide here in the chat room, please wait for a moment.

Kovács: I really dont understand you, what are you talking about. Can you help on this question or not?! "I want to share a folder with everyone via OneDrive, but I don't want them to see my account name. Is this possible?"

Esriel E: Please click this link (onedrive.com)
Esriel E: Please click the link that I provide above.

Kovács: sorry dude, but you are the worst online support I have ever met :))

Esriel E: I apologize for the inconvenience.
Esriel E: Right now we have system upgrading that's why we have some delay.
Esriel E: Thank you for understanding.

Kovács: connect me to another operator or something
Esriel E: Yes, click the link that I provide above.
Kovács: You have taken 30 minutes from my life, not nice...
Esriel E: I see, I apologize for the inconvenience.
Esriel E: Is there anything else that I can help you with?

[ Szerkesztve ]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35199) aDic válasza neooen (#35198) üzenetére


aDic
tag

Én már találkoztam ilyennel.
Az indíai volt... :Y

(#35200) Pikkolo^^ válasza neooen (#35198) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez nagyon izgalmas volt, a másik fél nagyon nem értette mit szeretnél pedig érthetően leírtad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.