Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) Воланд válasza mrhitoshi (#35600) üzenetére


Воланд
titán

nokia maps-ben lehet vele cimeket menteni, azokat igy at lehet egyik keszulekrol a masikra vinni, meg a nokia mixradiohoz is az kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35602) Partyface007 válasza Воланд (#35599) üzenetére


Partyface007
őstag

ööö

most megnéztem (outlook.com-ra bejelentkezve) a régi gmail-es fiókomat ami ugye egyben live fiók is és mellesleg össze van rendelve a régi skype-os fiókommal ott sincs ez a funkció illetve van egy 1 éves outlook.com fiókom amit ténylegesen levelezésre használok ott sincs....

szóval értem én hogy egy hete kaptál e-mailt hogy ezt kiveszik de akkor azokban miért nincs? :-)

(#35603) Воланд válasza Partyface007 (#35602) üzenetére


Воланд
titán

mert ezt a beallitast mar egy par honapja kivettek. nekem meg be volt kapcsolva a kezdetektol fogva.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35604) Dave™ válasza mrhitoshi (#35600) üzenetére


Dave™
nagyúr

Valahogy lehet, hogy a két magnak is köze van hozzá... :)

(#35605) mrhitoshi válasza Воланд (#35601) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Értem. Köszönöm!

Újabb kérdés: Itt megemlítenek egy programot, a Nokia Zene (?) appot. Ez fent van még Marketen ? Én nem igazán találtam.

Illetve ez mitől van ? [link]
Az egész el van csúszva, és eléggé idegesítő. Át kellene tenni angolra a nyelvet ?

(#35604) Dave™: Valahogy.. :D Egyébként a WP7 sem volt rossz, csak felhúztam magam azon, hogy egyszerűen már nincs semmi támogatás.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35606) gyurkikrisz válasza mrhitoshi (#35600) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Here Drive kedvencek mentesere kb :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#35607) Воланд válasza mrhitoshi (#35605) üzenetére


Воланд
titán

Nokia MixRadio

by design

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35608) Partyface007 válasza Воланд (#35603) üzenetére


Partyface007
őstag

hát akor ez szívás..

nem tudok mit csinálni.

hacsak....

nincs valakinek egy régi nem használt outlook.com fiókja amiben működik ez a funkció és nem kell neki?

:))

mindenesetre köszi a felhomyályosítást

[ Szerkesztve ]

(#35609) hülyegyerek válasza david233 (#35581) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ki/bejelentkezés megvolt, de semmi eredménye. Ugyanúgy csak az fb üzenetek jönnek be.

Nem lehet, hogy böngetőfüggő a dolog ? Én mozillát használok.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35610) mazsi70 válasza hülyegyerek (#35609) üzenetére


mazsi70
senior tag

Én is azt használok és működik .

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35611) hülyegyerek válasza mazsi70 (#35610) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor passzolok, biztos a droidról átállókat bünteti így az ms ;]
Amúgy a gmail fiókomban se olvastam még bele egyetlen sms-embe se, csak lehetőségként érdekelt volna a dolog.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35612) Jofi81 válasza Воланд (#35517) üzenetére


Jofi81
őstag

Váltottam régiót, de semmi változás az áruházban, se telefonon, se böngészőben. Továbbra sem érhető el az Xbox Music és a Nokia MixRadio, az árak forintban vannak. Kell neki valamennyi idő vagy valamit rosszul csináltam? A telefonban is át kellene állítanom a területi beállításokat?

(#35613) gyurkikrisz válasza Jofi81 (#35612) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Telefon regiojat allitottad?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#35614) Воланд válasza Jofi81 (#35612) üzenetére


Воланд
titán

igy van, ott is at kell allitani a regiot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35615) Jofi81 válasza Воланд (#35614) üzenetére


Jofi81
őstag

Oké, így már megy, köszönöm. :)

(#35616) Jofi81 válasza Jofi81 (#35615) üzenetére


Jofi81
őstag

Az Xbox Music-ot tudom használni ingyenesen is? Azt írja indításkor, hogy kell hozzá Music Pass, de úgy látom, az fizetős.

Értem, akkor marad a Nokia MixRadio.

[ Szerkesztve ]

(#35617) Воланд válasza Jofi81 (#35616) üzenetére


Воланд
titán

nem tudod.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35618) no1r válasza Jofi81 (#35616) üzenetére


no1r
őstag

nálam megy. mégpedig úgy hogy amikor feldobja a választóablakot előfizetésre, akkor nem bökök sehova hanem visszagombot nyomom alul. és beenged.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#35619) Integrale válasza mrhitoshi (#35605) üzenetére


Integrale
veterán

Mi van elcsúszva?

"Bad reklám is reklám too"

(#35620) btudos válasza Integrale (#35619) üzenetére


btudos
Topikgazda

A telefon nem bírja egyeztetni a kezdőbetűket. Volt már máshol is probléma, de nem tudom mi volt a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35621) Jofi81 válasza no1r (#35618) üzenetére


Jofi81
őstag

És tudsz is benne rendesen zenét hallgatni? Nálam csak félperces minták voltak.

(#35622) Integrale válasza btudos (#35620) üzenetére


Integrale
veterán

És ha rendszerezve vannak a számok?
Nála pl Ismeretlen előadót ír, valószínűleg ez az oka, hogy az Í-hez tette. (bár akkor miért nem az I-hez :F )

"Bad reklám is reklám too"

(#35623) no1r válasza Jofi81 (#35621) üzenetére


no1r
őstag

jah bocs, nem olvastam rendesen vissza. offline hallgatok csak zenét, így azt még nem próbáltam. de sanszos, hogy ahhoz tényleg előfizu kell ha streamelni szeretnél.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#35624) Воланд válasza no1r (#35623) üzenetére


Воланд
titán

offline hallgatashoz is elofizetes kell, anelkul nem tudsz zenet letolteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35625) gyurkikrisz válasza Воланд (#35624) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Gondolom a saját zenéire gondolt

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#35626) mrhitoshi válasza Integrale (#35622) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Amiről a kép készült, ott a zeneszámok szerint van rendezve, nem előadók szerint.
De mind ez lényegtelen, mert az ismert előadókat is rosszul teszi be. Szerintem az lesz a probléma, hogy több betű jelenik meg, mint pl.: az í vagy az ö, és ezt valahogy nem tudja kezelni. Kicsi, de fatális probléma. Megpróbálom úgy, hogy angolra állítom a nyelvet, hát ha megszűnik ez a jelenség. :U

Szerk.: ami viszont röhejes, hogy a Nokia zenelejátszójával nincs ilyen probléma. :))

(#35607) woland_y2k : Köszi!

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35627) Dinter


Dinter
addikt

Ie-ben ellehet menteni Offline modba weblapokat?

(#35628) Воланд válasza Dinter (#35627) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35629) total90


total90
veterán

Hi,

Adott egy WP, uj, uj live accountal es minden jo, szinkronizal naptart, e-mailt, de a Store nem megy. Azt irja allandoan, hogy nem elerheto.
Ez mitol lehet?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#35630) btudos válasza total90 (#35629) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hibakódot is ír hozzá gondolom, dobd bele egy Google Bing keresésbe, vagy legalább ide, hogy okosabbak legyünk.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35631) aDic válasza Воланд (#35603) üzenetére


aDic
tag

Csak, hogy megkavarjam az elméletet. :)

Én egy hónapja kaptam a céges telefont és akkor regisztráltam egy outlook-os fiókot csak a telefonhoz, mert nem akartam összekapcsolni más postafiókommal.
Nekem van üzenetelőzmények mappa és benne is van az összes email és sms, amit erre a telefonra kaptam, ill. küldtem. :D

(#35632) Melack válasza aDic (#35631) üzenetére


Melack
veterán

+1, nálam is megvan minden. SMSek is. Fura, de így menthető minden.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35633) david233 válasza total90 (#35629) üzenetére


david233
csendes tag

Egyik ismerősömnél volt ilyen jellegű probléma, nem biztos hogy ez a megoldás de érdemes megnézni. Ha több windows-os telefon van egy előfizetéshez rendelve akkor előfordulhat olyan hogy a 2. telefon az úgymond "családtagként" van kezelve. Vagyis az első telefon store-jában kell az engedélyeket megadnod a családtagod számára. Nevezetesen a store hozzáférést, azt hogy miket tölthet le stb stb. Itt tudod ezeket a beállításokat elvégezni: http://www.windowsphone.com/hu-hu

Tehát az a lényeg ha több windows phone van akkor lesz egy ami az elsődleges és ahhoz kell a többit "családtagként" hozzárendelni.

(#35634) Lall válasza Jofi81 (#35616) üzenetére


Lall
veterán

Tudod a saját zenéiddel, nyomj egy visszafele nyilat miután kiirta az előfizetős baromságát.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35635) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szerintetek a waze app fejlesztését wp-re le fogja állítani a Google?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35636) kezman válasza Melack (#35632) üzenetére


kezman
őstag

Nálam ott csak a Fb üzenetek leledzenek, hogy kell ezt beállítani?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35637) consono válasza Oppenheimer (#35635) üzenetére


consono
nagyúr

Remélem nem, a landscape mód még nagyon kellene bele... Már az első verzió is jóval azután jött ki, hogy a Google megvette őket, remélem, ha lassan is, de tovább fejlesztik!

"In God we trust. All others must bring data"

(#35638) Воланд


Воланд
titán

Forget Lumia Blue, WP8.1 screen shots reveal Lumia Cherry Blossom Pink

ahogy nezem atalakult a settings, de mindjart lefordittatom az ocsemmel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35639) Alexios válasza Воланд (#35638) üzenetére


Alexios
veterán

Nebassz, hogy 1 hónappal az akvizíció előtt képesek még lumia specifikus frissítés kiadni :D

(#35640) Воланд válasza Воланд (#35638) üzenetére


Воланд
titán

jah, nem, azok a gyorskapcsolok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35641) Воланд válasza Alexios (#35639) üzenetére


Воланд
titán

nem lehetett azt mondani a fejlesztoknek szeptember, hogy ok sracok megvesz minket az ms, ugyhogy amig nem zarul le az akvizicio, addig ne csinaljatok semmit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35642) Alexios válasza Воланд (#35641) üzenetére


Alexios
veterán

Persze, fejlesszenek, csak mire kijön ez a frissítés a Nokia már a Ms-é lesz, úgy meg azért elég hülyén fog kijönni, hogy a Microsoft nem minden wp telóra ugyanazt az updatet adja ki. Márpedig egy HTC biztos nem fog Lumia nevű frissítést kapni.

[ Szerkesztve ]

(#35643) Oppenheimer válasza Alexios (#35642) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De hát ez biztos csomó adminisztráció lenne meg minden!!! Nem szabad semmit elkapkodni. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35644) mukibuci válasza Alexios (#35642) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35645) Воланд válasza Воланд (#35638) üzenetére


Воланд
titán

tud feliratot a medialejatszo.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35646) Fkris


Fkris
őstag

Valaki nemreg írta, hogy duplikalja a zeneszamokat a telefonja.
Nekem is ez volt a problémám, SD formazas nekem sem oldotta meg, visszamasolas utan ugyan ugy duplikalta.
Bevittem Care-be, lefrissitettek a gyari szofttal, es azota tokeletes.HR utan működnie kell, az megoldja, a dolgaid sem vesznek el a HRutan, mert szinkronizál a felhőbe mindent.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#35647) Partyface007 válasza Oppenheimer (#35635) üzenetére


Partyface007
őstag

én spec azon se lepődnék meg ha teljesen leállítanák a waze fejlesztését minden platformon (mármint a wazét mint márkát kivonnák a forgalomból) és integrálnák az egészet a google maps-be...

nyilván ez csak akkor lehetséges ha nem tartalmaz valami kitételt a vételi szerződés erre vonatkozóan.....

[ Szerkesztve ]

(#35648) consono válasza Partyface007 (#35647) üzenetére


consono
nagyúr

De tartalmazott :) Úgy emlékszem csak azzal a kikötéssel hagyták jóvá, ha nem olvasztja be, hanem önálló entitásként megmarad a cég, legalább is valami átmeneti megállapodás volt...

[Google offered under a standstill agreement to keep the Waze business, brand and sales separate from its own business during any possible U.K. antitrust review of the deal, according to a statement dated Sept. 17 published on the website of the London-based Office of Fair Trading.]

"In God we trust. All others must bring data"

(#35649) moleculez


moleculez
veterán

Azt nem lehet megoldani, hogy a Galleria ne szedje le a fb albumokat? (a fb-t szeretnémegtartani a chat miatt). Ha teló/wp irányából nem megoldható, fb-n letiltani valamit esetleg?

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#35650) Воланд válasza moleculez (#35649) üzenetére


Воланд
titán

nem szedi le, csak elonezeti kepet kapsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.