Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) Sofian válasza SpongyaBob (#35548) üzenetére


Sofian
őstag

Innen már csak egy lépés az esőtánc.... :C

(#35552) Lall válasza hülyegyerek (#35550) üzenetére


Lall
veterán

"Azt éreztem rajta, hogy minden menergiájával a puszta létre koncentrál, de nagyon nem sikerült neki."

Kösz, ezen sírva röhögök. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35553) x1port válasza Lall (#35549) üzenetére


x1port
addikt

Az az ő bajuk :)

Dual core 1,2 ghz , 768 mb LPDDR. Guglizz tovább. Samsung.com

Szóval semmivel sem rosszabb mint pl az 520.
De Te hoztad fel a hasonló árkategóriában mit kapsz történetet.

Nem kampányolok én a droid mellett. Eszem ágában sincs.
Csak megint megy a hülyének nézés hogy ennyi pénzért csak a Lumia van !

Off.

( asszony céges trendje nem rossz )
Szóval azért ez a puszta létre koncentrál duma elég Lumia soviniszta ) :D

[ Szerkesztve ]

(#35554) mazsi70 válasza SpongyaBob (#35548) üzenetére


mazsi70
senior tag

Működik ! :K

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35555) Lall válasza x1port (#35553) üzenetére


Lall
veterán

Használd egészséggel. Ha megnézed a független mobilboltos árát máris látod, hogy nincs egy árkategóriában, de nézegesd csak a független árakat, mert rajtad kívűl van még vagy 15 ember az országban aki így vesz telefont. ;)

Most mennem kell a gyerekért, de feldobtad a napomat. Galaxy Trend. Ezt fogom ismételgetni. Jézusereje. :DDD Ja, hogy az asszonynak egy Trend van, ezért promózod így? Méghogy Lumiasoviniszta. Új fogalom: Trendsoviniszta. :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35556) x1port válasza Lall (#35555) üzenetére


x1port
addikt

Mármint mit használjak ?
Asszem kihagytál 1-2 sort olvasás közben ;)

Megnéztem 33 e mindkettő. guglizz tovább. :K

ÉN nem vagyok fizetett bérenc ;)
Szóval ÉN nem promózok semmit .

Ez csak tény. Azt vágták hozzá cégesnek és vállalható kategória.
Hozza azt amit sajnos kellene az 520 nak is.

[ Szerkesztve ]

(#35557) dejaris válasza hülyegyerek (#35550) üzenetére


dejaris
addikt

Ezt a sansung galaxy mazo-t at is veszem :DDD

(#35558) david233 válasza SpongyaBob (#35548) üzenetére


david233
csendes tag

köszönöm a segítséget! Ez tényleg bejött. :)

(#35559) no1r válasza x1port (#35556) üzenetére


no1r
őstag

már legalább 3 embert csábítottam át 520ra ilyen galaxymazo szintű készülékekről. örültek neki és azóta hálásak nekem ezért (na más dolgokért már nem annyira).

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#35560) x1port válasza no1r (#35559) üzenetére


x1port
addikt

Én nem beszélek senkit se rá se le semmilyen típusra/ról.
Az 520 is egy egyszerű kis telefon tele hibával és előnnyel.

Az veri ki a biztosítékot amikor elkezdik észnélkül dícsérni más típusok rovására.
Holott mindegyik ugyanaz a f..os. :K

(#35561) Partyface007 válasza SpongyaBob (#35548) üzenetére


Partyface007
őstag

ki akartam próbálni és biztos én vagyok a béna de mi az az üzenetelőzmények?

(#35562) no1r válasza x1port (#35560) üzenetére


no1r
őstag

természetesen van hibája, de hétköznapi használatban azért messze köröket ver a hasonszőrű, (hangsúlyozottan) gyári rommal rendelkező dél koreai sz.roknál...
sok (egyszerű) ember az okostelefonját a következőkre használja: telefon, sms, email, viber/whatsapp/facebook, zenehallgatás, néha lő egykét képet.
ezeket a dolgokat a kis 520 folyamatosabban és gyorsabban teszi a fentebb említett droidoknál. ezért szerették meg az emberek egyből akiknek ajánlottam.

ok, az értesítések sokszor sok embernél sz.rok (pl most nálam is meghülyült egy ideje megint, de a viber alapból sz.r), és produkált már olyat 520as, hogy magától restartolt. de nem jellemző. és általában amilyen kérdéseket kapok az az, hogy "hogyan lehet egyedi csengőhangot beállítani" :)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#35563) Statikus válasza Lall (#35542) üzenetére


Statikus
senior tag

Egy kategória az 520-al????????
Galaxy Mini a világ leghulladékabb telefonja :) (sajnos kellett használnom, de hamar megszabadultam tőle)

(#35564) david233 válasza Partyface007 (#35561) üzenetére


david233
csendes tag

Eléggé nyakatekert a megoldás, de működik ha az outlook.com beállításokban bepipálod az üzenetek mentése menüpontot. És ha a telefon is és a live fiók is szinkronban van akkor a törölt elemek alatt megjelenik az üzenetelőzmények menüpont. /nekem oda tette/ Na és azon kell eljátszani az f6, end, backspace, enter módszert ahhoz hogy az sms-ek is megjelenjenek. Nekem sikerült, bár hozzáteszem, hogy nem elsőre, hanem vagy 3-szor megcsináltam mire összejött. :)

(#35565) mukibuci válasza david233 (#35564) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

f6 end backspace = belekattintasz a címsorba és a legutolsó karaktert törlöd :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35566) Blyan válasza Statikus (#35563) üzenetére


Blyan
félisten

Nanan, ezért a címért még pár Samsung versenyben van. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35567) Sofian válasza mukibuci (#35565) üzenetére


Sofian
őstag

Ezt még mindig nem tudom elhinni.. :DD

(#35568) david233 válasza mukibuci (#35565) üzenetére


david233
csendes tag

:)

(#35569) desolator válasza x1port (#35518) üzenetére


desolator
senior tag

Akkor sajna nincs most jobb ötletem...

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35570) Partyface007 válasza mukibuci (#35565) üzenetére


Partyface007
őstag

igen :-)

be van állítva atelcsin hogy mentse az sms-eket is, belépek azzal a fiókkal outlook.com -ra ami a default MS fiók a telcsin de akármit csinálok nincs ott az a mappa...

most megpróbálom ki/be kapcsolni az sm backup-ot hátha egyszer csak magára talál :-)

(#35571) hülyegyerek válasza Partyface007 (#35570) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem fogod látni.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35572) istnag válasza Partyface007 (#35570) üzenetére


istnag
addikt

Nekem sem működött annó.

(#35573) david233 válasza hülyegyerek (#35571) üzenetére


david233
csendes tag

Nálam megy.

[ Szerkesztve ]

(#35574) savoo


savoo
addikt

Ha jól emlékszem volt valami olyasmi, hogy az ms kiszedi ezeket az előzményeket, de lehet sz csak az fb üzenetekre vonatkozik.

(#35575) Lall válasza Sofian (#35567) üzenetére


Lall
veterán

Mit nem tudsz elhinni? Ez egy bug. Alap esetben az MS úgy akarja, hogy ne lásd, csak mentse a telefon. Inkább arra lennék kíváncsi erre ki és hogy jött rá? :D

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35576) david233 válasza savoo (#35574) üzenetére


david233
csendes tag

Igen ezt én is olvastam. De akkor ha ezt kivennék akkor kb senkinek semmi esélye nem lenne arra hogy lementse esetleg azokat az üzeneteket amelyek fontosak lehetnek számára. /kivéve ha csinál képernyőmentéseket telefonnal.. de az ugye macerás/ Legalábbis ezen kívül nem láttam semmi más módszert. Próbálkoztam Zune-al, szétnéztem a drive-ban de nyoma sincs ezeknek. Vagyis biztos ott van csak nem látható. Jó lenne erre valami SMS backup szoftver de olyan sincs fent az áruházban.

(#35577) Воланд válasza savoo (#35574) üzenetére


Воланд
titán

az csak a chat-re vonatkozik. az sms-eket eddig sem lehetett megnezni hivatalosan, ez valami bug.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35578) Partyface007 válasza istnag (#35572) üzenetére


Partyface007
őstag

csatlakozom hozzátok

nálam se működik....

még lehet futok egy kört hogy teljesen kikapcsolom illetve letörlöm a backup majd bekapcsolom újra hátha ...

mindenesetre nagyon fura hogy valakinek működik valakinek meg nem....

(#35579) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Az üzenetelőzményeket lehet látni, de abban csak fb chat üzenetek vannak, nincs egy fia sms sem.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35580) david233 válasza Partyface007 (#35578) üzenetére


david233
csendes tag

Lehet buta kérdés de nem képzelhető el az hogy ezek függenek területi és nyelvi beállításoktól is? Esetleg böngésző... Nekem Google Chrome alatt sikerült mindez.

[ Szerkesztve ]

(#35581) david233 válasza hülyegyerek (#35579) üzenetére


david233
csendes tag

Akkor sem ha címsor utolsó karakterét visszatörlöd, az említett módszerrel? /ja és érdemes kijelentkezni meg vissza/

[ Szerkesztve ]

(#35582) Воланд válasza hülyegyerek (#35579) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35583) Dave™ válasza Воланд (#35582) üzenetére


Dave™
nagyúr

És ezt hogyan csináljátok? Mert nekem az előzmények linkjéből egy karaktert törölve semmi sem változik. A családi szoba üzeteim ott vannak, de sms-ek nem. És nem is ilyen piros vagy milyen színű, mint ezen a képen. Egyébként ha külön szín van hozzá, akkor annyira nagy bug/véletlen működés csak nem lehet...

(#35584) Partyface007 válasza david233 (#35580) üzenetére


Partyface007
őstag

kipróbáltam chrome-al is meg operával is de nem akarja az igazat..

:-(

(#35585) Partyface007 válasza Воланд (#35582) üzenetére


Partyface007
őstag

ez engem is érdekelne hogy ez nálad hogy működik :-)

(#35586) Partyface007 válasza Dave™ (#35583) üzenetére


Partyface007
őstag

színt tudod állítani a settingsben...

(#35587) Воланд válasza Partyface007 (#35585) üzenetére


Воланд
titán

bemegyek az uzenetelozmenyekbe, kitorlom az utolso karaktert a cimsorbol es mukodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35588) david233 válasza Dave™ (#35583) üzenetére


david233
csendes tag

Próbáld meg törölni többször. Nekem 3. alkalommal és egy ki-be jelentkezéssel sikerült.

(#35589) rgeorge


rgeorge
addikt

Nálam megy. A link vége alapesetben fid=b, ha a b-t törlöm, megjelennek az SMS-ek. IE 11, Chrome egyaránt.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#35590) Partyface007 válasza Partyface007 (#35585) üzenetére


Partyface007
őstag

már ott kezdődik hogy ninncs messaging history menüpont se a beállításokban se ahogy az oldal közepén látszódik...

http://www.thewindowsclub.com/enable-save-chat-history-outlook-com

[ Szerkesztve ]

(#35591) Partyface007 válasza Воланд (#35587) üzenetére


Partyface007
őstag

pont ez az nincs üzenetelőzmények (nekem angol a felület szóval messaging history lenne) mappa és a beállításokban sem a Managing your account alatt....

(#35592) Воланд válasza Partyface007 (#35591) üzenetére


Воланд
titán

akkor errol te mar lecsusztal. en is kaptam egy mailt egy hete, hogy nemsokara kikapcsoljak ezt a funkciot es a mappa is el fog tunni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35593) david233 válasza Воланд (#35592) üzenetére


david233
csendes tag

Én ilyen üzenetet amúgy nem kaptam, csak olvastam róla máshol. Írtak erről valami bővebbet neked hogy miért akarják kikapcsolni? Vagy lesz helyette esetleg más?

(#35594) Воланд válasza david233 (#35593) üzenetére


Воланд
titán

Dear Outlook.com customer,

As part of our work to improve Skype's chat experience, we're removing the Messaging history folder from Outlook.com.

When you chat in Outlook.com via Facebook, Google Talk or Skype, a copy of your chat history is saved in the Messaging history folder. As part of adding Skype to Outlook.com, chat history will now appear in the Messaging pane, and the Messaging history folder will be removed. Your existing history will not be migrated, but you can save your chat history.

If you don't use Outlook.com to chat, or don't want to keep a copy of your old chat history, there's nothing that you need to do. If you want to keep your chat history, you'll need to move it to another folder as soon as possible. To move your message history:
1.In Outlook.com, right-click Folders, and then click Add a new folder.
2.Enter a name for the folder and press the Enter key.
3.Click Messaging history, and then click the check box at the very top of your message list.
4.Click Select everything.
5.Right-click any message and then click Move.
6.Select the folder you want to move your messages to, and then click Move.

Moving forward, you'll see your history and read/unread messages in the Messaging pane as you see in Skype for desktop and mobile.

We remain focused on making Outlook.com the best email service available. Thanks for your understanding and patience as we update our services.

space
Yours sincerely,
The Outlook.com Team

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35595) Dave™ válasza Partyface007 (#35586) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ja vagy úgy... :DDD

(#35596) david233 válasza Воланд (#35594) üzenetére


david233
csendes tag

Értem. Szóval a skype miatt...

(#35597) Partyface007 válasza Воланд (#35594) üzenetére


Partyface007
őstag

értem akkor itt van a kuyta elásva

a skype accountom az egy nagyon régi gmail-es cím-el van összerendelve akkor még nem volt outlook.com csak hotmail

van egy régebbi outlook.com fiókom de mivel azt se használom skype-ra ott sincs a beállításokban ez a massaging history option....

(#35598) Воланд


Воланд
titán

Satya Nadella press briefing webcast

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35599) Воланд válasza Partyface007 (#35597) üzenetére


Воланд
titán

nem kellett ehhez skype, ez egy "ezer eves" funkcio, amit a beallitasokban lehetett anno bekapcsolni. most viszont a skype miatt veszik ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35600) mrhitoshi válasza Sofian (#35524) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Valamiről durván lemaradtam.

Egyébként nem rossz ez a WP8. Valahogy olyan gördülékenyebb, mint a WP7.
Más: A Nokia fiók mi a francra való ? :D

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.