Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34851) Ck. válasza Pttypang (#34849) üzenetére


Ck.
addikt

Na jól van, hagyjuk, itt úgyse fogok senkit meggyőzni arról, hogy egy 24 órás, több országot átölelő, 3GS online navinál képes lemerülni. Pedig képes...de a kedvetekért megnézem egy márkás 0,6 A-s gyári megoldással is...
Csak ha annyira gagyi töltőt használok, akkor két különböző platformú 10"-os tablet online miért tud elnavigálni merülés nélkül ugyanazzal a dzsunkával? Azoknak miért elég?

glehel:
Lumia 920-nál? Online navigációnál? Mert nálam is tökéletes offline. 3G-nél? Romaingolás közben is?

[ Szerkesztve ]

(#34852) glehel válasza Ck. (#34851) üzenetére


glehel
senior tag

Az kevés lesz megint. Kell neki stabil 0.9-1 amper 5 volton.

(#34853) glehel válasza Ck. (#34851) üzenetére


glehel
senior tag

Bocs, nekem 925 van. Attól még hogy roamingol nem fogyaszt többet.

(#34854) Pietro 22 válasza duo (#34846) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Pont ma talaltam ra a Breezre, de nem tudtam kiprobalni, mert a hely megadasanal csak tolt, es nem csinal semmit. Se gps alapjan automatikusan, se manualisan nem tudok varost megjelolni benne.

(#34855) Oppenheimer válasza Pietro 22 (#34854) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem is ez van.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34856) duo válasza catroot (#34847) üzenetére


duo
őstag

ezt használom egy ideje,
nekem elég. ráadásul úgy van kint a csempe hogy mikor wifin vagyok, rábökök a csempére akkor meg lefrissíti magát. (néha kapcsolok mobilnetet van a flottában egy 50MB-os csomagom túllépés esetén lassítással)Mivel azelőtt böngetőben az időképet néztem meg, ez ahhoz képest egyszerübb megoldás.
Természetesen ez másoknak vélhetően túl puritán megoldás, de magam részéről elég. akkor sem lenne teljesebb az életem ha pl percenként szinkronizálna; akkor is szarrá áznék ha ki kell menni és esik. csak cserébe mégegy dolog futna a háttérben a low end cuccomon. amit a balfasságai ellenére imádok

pietro22
nem tudom mi lehet (akksi kímélő üzemmódot kapcsold ki ha be van)
és persze meglehet hogy a településedet nem ismeri. mikor pár hónapja kipróbáltam klasszul ment. ez nem jelenti azt persze hogy valami frissités ne qrta volna el

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#34857) Ck. válasza glehel (#34853) üzenetére


Ck.
addikt

Amikor országhatároknál sokszor percekig nem talál hálózatot a szerencsétlen? Akkor igenis merül kőkeményen...de nem ez a lényeg. Egy tablet miért éri be kevesebbel? Egy csúcs 6 colos droid miért éri be kevesebbel? Egy szifon miért éri be kevesebbel? És a 920-am miért feküdt ki?
Ugyanarról a töltőről beszélünk még mindig...

(#34858) btudos válasza Ck. (#34857) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mert a 920-addal valami nem ok. 1 A-s töltővel vígan elnavigált Bludenz-ig egy 920-as egy bő hónapja, az Ativ S-nek is jó volt egy csontra ugyanolyan töltő, mindkettő navigált folyamatosan (Drive+ vs. Navigon teszt volt).

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34859) Ck. válasza btudos (#34858) üzenetére


Ck.
addikt

Online vagy offline módban?

(#34860) Pietro 22 válasza duo (#34856) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Takarekos uzemmod ki van kapcsolva, es Budapestet akartam megadni. De New York, London is ismeretlen neki! :D Kar, mert a megvalositas tetszene! Mondjuk igy aztan keresve se talalnek ennel minimalistabb progit, hogy semmit nem mutat, ir ki... :D

[ Szerkesztve ]

(#34861) Oppenheimer válasza btudos (#34858) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mikor lesz belőle winmagazin cikk? Gondolom navigon utcahosszal nyert. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34862) btudos válasza Oppenheimer (#34861) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ahhoz nagyon kevés egy 950 km-es út nyugat felé, hogy érdemi összehasonlítás legyen belőle. Keletre,vagy délre jó lenne, úgy a térképadatbázisokat is rendesen össze lehetne hasonlítani, de így ez cikket érő tesztnek nem minősült.

Ck.: Online volt mindkettő, bár a térképek előre le voltak töltve.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34863) Oppenheimer válasza btudos (#34862) üzenetére


Oppenheimer
veterán

fcuk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34864) duo válasza Pietro 22 (#34860) üzenetére


duo
őstag

kicsit ráolvasás-szerű de többen írták hogy nem működő vagy éppen nem jól működő programjuk uninstall reinstall után jó volt. ennek fényében biztosra menvén: uninstall breez, repülő mód, ideiglenes file-ok törlése a beállítások tárterület menüpontban
(szintén valamelyik wp-s topikban olvastam hogy repülő módban több ideiglenes file kipucolódik, ártani nem ártasz vele)
kikapcs-bekapcs, breez újratelepít.
ha akkor sem működik akkor nem a te appod tényleg.
"azt hiszem elverem egy kicsit csalánnal. ha akkor sem áll föl, nem qrunk" /Jockey-Dallas/ :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#34865) btudos válasza Oppenheimer (#34863) üzenetére


btudos
Topikgazda

Annyi tény, hogy egymás mellett használva a kettőt a Navigon logikusabb, kellemesebb felépítésű, és normálisabban (és főleg előbb) jelzi az autópálya csomópontoknál, hogy melyik sávot kéne választani, ez az ami feltűnt egyből. A fogyasztásról nem igazán tudok nyilatkozni, mivel két különböző telefon volt és mindkettő töltőn, de egyik sem evett többet, mint amennyi áramot a telefon felvett.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34866) Ck. válasza btudos (#34862) üzenetére


Ck.
addikt

Na akkor teszek egy utolsó próbát, mielőtt megy a levesbe, csinálok egy resetet és megnézem ismét.

(#34867) Oppenheimer válasza duo (#34864) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kipróbáltam a mágiát, Linux mester, de nem működik. Szar az app.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34868) duo válasza Oppenheimer (#34867) üzenetére


duo
őstag

akkor lásd a kommentem offolt végét :D
Kár érte különben mert tényleg jó cucc volt.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#34869) Pietro 22 válasza duo (#34864) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Kiprobaltam. Sajnos nem mukodik igy sem. De azert koszonom, hogy ajanlottad ezt a lehetoseget!

(#34870) moleculez válasza Ck. (#34866) üzenetére


moleculez
veterán

Lehet egyedi hiba, simán, ha itt ezen a forumon senki nem találkozott vele, akkor az. Szerintem egy szervizt megér a dolog, nemtom milyen garid van, (ha van) de egy Nokia szervizzel megnézetném. (a szolgáltatóit hagyjuk ezesetben). Mindezt persze HR után.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34871) Ck. válasza moleculez (#34870) üzenetére


Ck.
addikt

Nem hinném, hogy hardware hiba okozhat olyan merülést, hogy szuperül tölti navi közben, egészen addig amíg be nem kapcsolom a Drive-on belül a netkapcsolatot.
Azt jobban el tudom képzelni, hogy vmi beakadt, de abban még az a furcsa, hogy miért csak akkor?
HR után okosabbak leszünk.

(#34872) Integrale válasza Ck. (#34871) üzenetére


Integrale
veterán

Akkor HR utan ne tolts vissza semmilyen appot, es ugy probalgasd.

"Bad reklám is reklám too"

(#34873) catroot


catroot
veterán

2 év garival, független Lumia 1020 gyanúsan olcsó, nem?

Itt árulják a Hardveraprón.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#34874) Alexios válasza catroot (#34873) üzenetére


Alexios
veterán

melyik az?

ja már látom. hát ha megvan a garipapirja miért ne

[ Szerkesztve ]

(#34875) Sofian


Sofian
őstag

Hirtelen beavatkozás nélkül elkezdett működni a Facebook Messenger Push.. Imádom ezt a konzisztens működést.. :D

(#34876) gyurkikrisz válasza Sofian (#34875) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hmm, nekem nem rég lett rossz, már volt reinstall, de még senki sem írt ( :O ), de valakivel majd magmra iratok reggel.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#34877) catroot válasza Sofian (#34875) üzenetére


catroot
veterán

Itt meg délután nem ment a Foursquare (bár ios-en is sz.r volt). Most megy, de az fb-s check in eltűnt. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#34878) kchris78 válasza Ck. (#34857) üzenetére


kchris78
veterán

Na akkor most leírom mi az én meglátásom: az usbs töltésnél vannak mindenféle nem standard módszerek arra hogy a telefon kiderítse többet vehet fel mint az alap kb 500mA. Ez a nokianal elég jól sikerült szerintem mert én az iPadem töltőjét használom ami akár 2A-t is lead lazán mégis több óráig tart mire feltölti a 1520amat. Ez anno az Apple cuccokkal is gond volt az iPhone elmegy kisebb teljesítményű usbvel is, a dzsunka meg szívja az usbt amennyire tudja.

(#34879) Воланд


Воланд
titán

Microsoft delivers free OneNote for Mac and Windows

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34880) Jofi81


Jofi81
őstag

25$ a Nokia DT-900. Ennyiért rendeltem volna rögtön kettőt, de persze, hogy nem szállítanak külföldre. :(((

(#34881) Pikkolo^^ válasza Jofi81 (#34880) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez nagyon-nagyon jó ár.

(#34882) Jofi81 válasza Pikkolo^^ (#34881) üzenetére


Jofi81
őstag

Igen, meg is örültem, hogy lecserélhetem végre a kínait.

(#34883) savoo válasza Jofi81 (#34882) üzenetére


savoo
addikt

Mé' ez mi? ;]

(#34884) Bogyó bá' válasza savoo (#34883) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ami manapság nem kínai, az hamisítvány... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34885) Jofi81 válasza savoo (#34883) üzenetére


Jofi81
őstag

Annyira nem kínai, mint a jelenlegi...

(#34886) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok. Feleségem telefonját Androidról szeretnék váltani Lumia 625-re. Aki volt hasonló helyzetben, mennyire problémás az átköltözés? Gmail-t mindenképpen megtartanám a naptár és a címjegyzék miatt (működik a sync?). Gondolom a Gmail levelezéssel nincs gong, nem akarok más emailt. Plusz egy nagyon fontos kérdés: Facebook és a Messengere stabilan és jól működik?
És még valami: kell még segéd szoftver pc-hez hogy pl zenét vagy képet, filmet másolja ide/oda? Létezik-e valami jó videolejatszó alkalmazás amivel konvertálás nélkül tudok xvid/divx esetleg mkv filmeket lejátszási?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#34887) Integrale válasza Titi76 (#34886) üzenetére


Integrale
veterán

Nem kell segédprogram, működik háttértárként, csak a megfelelő mappákba kell másolni a zenét, dokumentumot stb.
Fizetős, de ez kell neked: MoliPlayer .

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#34888) gyurkikrisz válasza Titi76 (#34886) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Outlook mailt létre kell hoznod az áruházhoz mindenképp. Gmailre azthiszem 15 perenként van frissítés, push nincs. Facebook Messnger nekem stabil, és jön a push. Moliplayer pro jó lesz lejátszásra.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#34889) Воланд válasza gyurkikrisz (#34888) üzenetére


Воланд
titán

ms fiokot kell, azt meg lehet g-s email-bol is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34890) Lall válasza Titi76 (#34886) üzenetére


Lall
veterán

"Facebook és a Messengere stabilan és jól működik?"

Stabilan, de nem jól. Az értesítések sajnos néha "pici" késésben vannak.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34891) Dzsosy válasza Lall (#34890) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Márakinek késnek.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34892) Lall válasza Dzsosy (#34891) üzenetére


Lall
veterán

Képzeld nekem sem. ;) ;] De gondolom a feleség joggal kérné számon férjecskéjét, hogy ugyan milyen szar telefont hozott a házhoz, amin nincsenek vagy késnek a fb értesítések. Csak leírtam, hogyha ez a fontos neki, akkor nem biztos, hogy ez a platform a jó választás, mert lehet szívni fog.

Az én feleségemnek is 625-e van. Nagyon szereti, de nem érdeklik a FB értesítéseket (ki is van kapcsolva). Neki pl. az volt fontos, hogy a céges mail normálisan működjön és legyen mindig elérhető. Ezt mindkettőt megkapta, a többi csak extra. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34893) TheZukker válasza Lall (#34892) üzenetére


TheZukker
tag

Sőt, eddig nekem se volt vele bajom. :D

(#34894) esde


esde
tag

Sziasztok!
Windows Phone 7.8-ra van olyan chat app ami bejelentkezve marad netán még értesít is miközben épp mást csinálok telefonon? Példa: szörfölök a neten miközben fut a chat app és online is vagyok rajta.:D
ui.: ja és fontos hogy androidra is elérhető legyen ez.

[ Szerkesztve ]

(#34895) Integrale válasza esde (#34894) üzenetére


Integrale
veterán

Pl. a beépített facebook.

"Bad reklám is reklám too"

(#34896) x1port


x1port
addikt

Üdv!

Rákérdezek itt is hát ha itt több sikerrel járok.

Az mitől van ,hogy a számítógép csap képolvasónak ismeri fel a telefont :F
Nem portable device-nak ? (lumia 520)

Köszi

(#34897) esde válasza Integrale (#34895) üzenetére


esde
tag

Beépített nincsen. De megnézem majd milyet találok, köszi. Esetleg valami facebookon kívül? Nem nagyon vagyok fb párti.

(#34898) Pttypang válasza esde (#34897) üzenetére


Pttypang
veterán

Van beépített.

Everybody lies.

(#34899) btudos válasza esde (#34897) üzenetére


btudos
Topikgazda

"Beépített nincsen."

:O User error :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34900) esde válasza Pttypang (#34898) üzenetére


esde
tag

Mi számít annak? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.