Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) savoo válasza Dzsosy (#34500) üzenetére


savoo
addikt

Nem régebbi, ez a GDR3.
8.0.10517.150 <- ez volt a szolgáltatós T-s, amit neked is felrakott (vagy na, nálam ez volt rajta a T-sen, lehet neked nem T-s telefonod van. ), az meg a sima független. Nálam is eljátszotta ezt tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#34502) Dzsosy válasza savoo (#34501) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Telenoros vagyok. :)

(#34503) meszike91 válasza Dzsosy (#34500) üzenetére


meszike91
senior tag

Ez a gdr3

[ Szerkesztve ]

du, du hast, du hast mich

(#34504) Dzsosy válasza meszike91 (#34503) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Az oké, csak a GDR3 már januárban meg volt a Blackkel együtt, amikor a telót vettem. Valószínűleg az lesz amit savoo mondott.
Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#34505) Joseppe210


Joseppe210
tag

Sziasztok. Nokia Lumia 800 as tulaja lettem. Nagyon tetszik a készülék, de win 8.1 em van és képtelen vagyok felcsatlakoztatni a gépre. Van erre valakinek ötlete?
Ezt a hibaüzenetet dobja a zune telepítésekor.

JP210

(#34506) polonic válasza Joseppe210 (#34505) üzenetére


polonic
félisten

A linken milyen információ van?

(#34507) savoo válasza Joseppe210 (#34505) üzenetére


savoo
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#34508) Lacces


Lacces
őstag

Hali,

Van már vírusírtó, vagy lesz vírusírtó a közeli jövőben WP-re?
Kellene, szerintem vírus vagy valami kártevő figyeli folyamatosan a bankomtól jövő sms-eket.
(Amint jön az sms, egy elég kriszkraszos 'y' és 'o' betűből álló karaktereket generál a válasz részbe)
Ez már a második eset.

(#34509) Alexios válasza Lacces (#34508) üzenetére


Alexios
veterán

nincs vírus wp-re

(#34510) Lacces válasza Alexios (#34509) üzenetére


Lacces
őstag

Akkor rendszerhiba generálja bele a válaszba? És miért pont csak a bankos sms-nél? :).

(#34511) hroberto válasza Lacces (#34510) üzenetére


hroberto
veterán

Melyik bank? Nekem az OTP-s nem csinál ilyesmit.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#34512) dejaris válasza Lacces (#34510) üzenetére


dejaris
addikt

Es mindig ugyan az?

(#34513) Alexios válasza Lacces (#34510) üzenetére


Alexios
veterán

azaztán remek vírus lenne hogy külön karaktereket rakjon bele banki smsbe, sokra mennének vele. valószínűleg a karakterkódolással van valami gebasz.

de a rendszer sajátossága miatt akkor sem lehet vírus rá, víruskereső se tudna mit cisnálni hiszen nem láthatna más processeket

[ Szerkesztve ]

(#34514) Lacces


Lacces
őstag

Az elsőnél ez volt még a múlt héten:
YooyyooYyooYyyooooyyayoyyooyoyo

A másodiknál véletlenül tovább engedtem:
YooyyooYyooYyyooooyyayoyyooyoyooooOoayoaahoooyylyl

Vagy a Sandbox kódolás ez, vagy fogalmam sincs... De mindig kapom a banki sms-re rá. (Kereskedelmi és hitelbank).
Jah, elméletben nem láthatja az alkalmazások processzét, de gyakorlatban biztos felfogják előbb-utóbb törni a sandbox-ot, vagy már megtették és hallgatnak róla :D. (Én az urbán legendákban nem hiszek, sorry, de a linuxon ezt megtanultam.)

No mindegy, most nem turkálok benne, egyelőre droidra váltok (ott van saját készítésű 'sandbox' féle app). Itt a tavasz, most nem akarok a gép előtt tökölni.

[ Szerkesztve ]

(#34515) dejaris válasza Alexios (#34513) üzenetére


dejaris
addikt

A valaszreszbe kerul furcsasag. Szerintem csak begepelt valamit veletlen, megjegyezte a rendszer eess farkast kialt.

(#34516) Sofian válasza Lacces (#34514) üzenetére


Sofian
őstag

Itt a sandbox mellett még jó pár dolgot ki kéne kerülnie az appnak. Erre szinte nulla esélyt látok. Hiszen a WP-nek zárt a kódja.

(#34517) dejaris válasza Lacces (#34514) üzenetére


dejaris
addikt

Es szerinted megis miert jo az allitolagos hackernek, hogy yolozik egy virus az sms-ed alatt?

(#34518) CyberPunk666 válasza dejaris (#34517) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Bizonyos egyenleg alatt csak gúnyolódik.
Csak a gazdagoktól lop.

[ Szerkesztve ]

(#34519) savoo válasza Lacces (#34514) üzenetére


savoo
addikt

Átmész androidra, ahol viszont van vírus. Ok. :DDD

(#34520) pzstm válasza Lacces (#34514) üzenetére


pzstm
titán

nyugodj meg nem vírus.
SMS Gateway beállításán finomhangoljanak (de volt már példa, hogy szolgáltató frissítette az ő oldalán a Gatewayt)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34521) kezman válasza savoo (#34519) üzenetére


kezman
őstag

Minden áron vírusirtó kell neki nem érted, itt nincs akkor megy droidra mert ott van :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34522) BobTail


BobTail
őstag

... na, még a végén megkapjuk, hogy a WP nem is okostelefon, mert nincs rajta vírus & vírusirtó :DDD

(#34523) Pttypang válasza BobTail (#34522) üzenetére


Pttypang
veterán

Eddig a fájlkezelő volt.. Sose lesz vége? :D

Everybody lies.

(#34524) pisti.wp


pisti.wp
újonc

Használja valaki közületek az új facebook messengert? Ha igen, akkor szerintetek meg lehet valahogyan oldani, hogy egy személy idővonalát megnyitva a messengerből ne a böngészőben jelenítse meg a facebook mobiloldalán, hanem a facebook appban?
Ha nem, akkor lehet nem is használom többé a facebook appot, mert így nem sok értelme van. Beszélgetni ott a messenger, nekem jól működik, ha pedig valaki idővonalára rálépek és megnyílik a böngészőben onnan a hírfolyamot is elérem.

(#34525) savoo válasza pisti.wp (#34524) üzenetére


savoo
addikt

Nem lehet.

(#34526) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Tapasztalt mar valaki olyant, hogy random elveszti a telefon masodpercekre a szolgaltato jelet? (Térerőt) Nem lefedetseg hiany miatt, az biztos, azt mar kifigyeltem.

(#34527) Sofian válasza Pietro 22 (#34526) üzenetére


Sofian
őstag

Tapasztaltam.. anno WP7-en (L800) is és most WP8-on is (L1020)... okát nem tudom, elég ritka esemény... és gyorsan helyreáll..

Másik érdekesség az elérhető 4G helyett HSPA-n ragadás.. de eze ilyen havi 1x jelentkező furcsaságok.
Anno L800-nál Edge-n ragadt néha Hspa helyett..

[ Szerkesztve ]

(#34528) batai15 válasza Pietro 22 (#34526) üzenetére


batai15
félisten

Mostanság asszony panaszkodik rá nekem soha nem volt ilyen (l820)

(#34529) Pikkolo^^ válasza Pietro 22 (#34526) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem heti 1-2 alkalommal előfordul.

(#34530) Rambovits


Rambovits
senior tag

Urak,
tudom nem éppen témába vág, de más nem jutott eszembe, hol tehetném fel a kérdésemet.
Keresem a 710-es lumiám utódját, android szóba sem jöhet, stabilitás, és gyorsaság a szempont.
iPhone, és wp között hezitálok, nyílván a szifon túl drága, de ha minden kötél szakad, megoldom.
Szóval a kérdésem az, hogy melyik lumia (csak nokia játszik) modellt ajánlanátok egy 710-es lecserélésére.
Szempont, hogy legyen vaku, és lehetőleg nagyméretű, vagy nagyobb ppi-s kijelző.

Bocsi az offért, köszi előre is. :)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#34531) Lall válasza Rambovits (#34530) üzenetére


Lall
veterán

Ár/értékben szerintem 920.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34532) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Koszi a visszajelzeseket!
Amugy T-Mobile szolgaltato.
A masik ilyen problemam, hogy hiaba van 4G-s elofizetesem, es hiaba van beallitva a telon, hogy 4G-n menjen, soha nincs 4G-n. Max 3G...

[ Szerkesztve ]

(#34533) btudos válasza Pietro 22 (#34532) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha nincs lefedettség, nem fog menni a 4G.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34534) orangutan4


orangutan4
tag

A black frissítés óta a teló nem jelzi a naptárbejegyzéseket, és az értesítési hangok sem a beállítottak szerint vannak. Tapasztalt vki még ilyet? Csak a HR segíthet :F ?

(#34535) Pietro 22 válasza btudos (#34533) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Budapest, belvarosban se lenne? Azt tudom, hogy lefedetseg kell hozza, na de ha itt nincs, akkor hol van? :D

[ Szerkesztve ]

(#34536) btudos válasza Pietro 22 (#34535) üzenetére


btudos
Topikgazda

Akkor passzolok (csak tipp volt :B ), esetleg sétálj be a szolgáltatóhoz, hog nézzenek rá miért nem megy.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34537) Sofian válasza Pietro 22 (#34532) üzenetére


Sofian
őstag

Érdeklődj utána a szolgáltatónál. Lehet hogy mégsincs aktiválva 4g ahhoz a csomaghoz amiben vagy.

(#34538) Dzsosy válasza Rambovits (#34530) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Telenornál 80000 Ft a Lumia 925 2 év hűséggel. Ennyiért best buy. ;)

(#34539) WinPho


WinPho
senior tag

Csak nálam őrült meg az FB app? :W

Be se lép, folyamatosan kidob.. :(((

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#34540) meszike91 válasza WinPho (#34539) üzenetére


meszike91
senior tag

rakd újra

du, du hast, du hast mich

(#34541) Pikkolo^^ válasza Dzsosy (#34538) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A 1020 lenne best buy, a 925 nem :-)

(#34542) WinPho válasza meszike91 (#34540) üzenetére


WinPho
senior tag

Beszarok, működik! :C Ez miért nem jutott eszembe? :DDD

Kösz! :R

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#34543) savoo válasza Pikkolo^^ (#34541) üzenetére


savoo
addikt

Sőt adják ingyen.

(#34544) Pikkolo^^ válasza savoo (#34543) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez igazán építő volt.

(#34545) Rambovits válasza Dzsosy (#34538) üzenetére


Rambovits
senior tag

Vodafone-nál veszem, mert ott van céges flotta. A listaára viszont 122900, aminél az 5s iphone "csak" 30k-val drágább. Ilyen arányok mellett már nem annyira best buy :(

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#34546) btudos válasza Rambovits (#34545) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mik az opciók? Ha ott a lista abból könnyebb mondani valamit, de Nokia vonalon 920 alá nem adnám.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34547) Dzsosy válasza Rambovits (#34545) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Kedves Vodafone 50k-val adja drágábban, mint a Telenor.. aranyos.. :Y

Őszintén szólva én akkor sem venném az 5s-t, ha ugyanannyiba kerülnének.. ;]

(#34544) Pikkolo^^

Ahogy a te hsz-ed is.. ;)

(#34549) Pikkolo^^ válasza Dzsosy (#34547) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Jobban, mint az ingyé szöveg.

(#34550) gege547 válasza Pietro 22 (#34526) üzenetére


gege547
tag

Ez nálamis gyakran előforduló jelenség. Naponta leaglább egyszer észreveszem de van hogy 20 percenként csinálja. Nem tudom az okát. Eddig még bajom nem volt belőle mindig el tudtak érni. Ebben a vicc csak az hogy a legképtelenbb helyeken (nagyanyámnál) pedig eszméletlen jó a térerő pedig ott egy telefonak sincs. Amit még kiderítettem nálam ez a térerővesztés zárt térben fordul elő. Kint a szabadban mindig maxon van. Úgyhogy nálam ez a betegség a Panel Klausztrofobikus No Signalus nevet viseli. Kezelni lehet (csak ki kell mozdulni) de egyenlőre gyógyítani nem. Megjegyzem T-mobil nál vagy Telekomnál (nemtudom mi most a hivatalos neve) vagyok de a készülék független (Lumia 920).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.