Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35501) Statikus


Statikus
senior tag

Mindig jókat mosolygok, amikor a dizájnról folyik a vita :)
Természetesen ez is fontos, nekem is, de számos olyan alapvető funkció hiánya, kiegészítése is sajnos szükséges lenne, amivel senki nem foglalkozik. (pld. exchange megosztott naptárak kezelése... egy szó nincs róla sehol, hogy beleraknák a 8.1-be, vagy, hogy bárki is foglalkozik a témával, fejlesztik...)
Kicsit viccesnek tartom, hogy a fejlesztő is inkább a külsőségek irányában nyomul, mert azért veszi meg az "átlagpolgár", mert szép...

(#35502) Sofian válasza Воланд (#35498) üzenetére


Sofian
őstag

Nincs sírás, van vásárló ....... profit. :DDD

(#35503) fesii válasza Statikus (#35501) üzenetére


fesii
aktív tag

Megemlíteném, hogy nők is vannak páran a földön. A 99,9%-át nem érdekli, hogy van-e exchange megosztott naptárak kezelése,de az, hogy kitudja-e "szinezni" a telefonját azt nagyon is fontosnak tartja.

(#35504) Воланд válasza Sofian (#35502) üzenetére


Воланд
titán

jah... pont a napokban olvastam egy elemzest az ms jovojerol, amiben az szerepelt, hogy ha tovabbra is ilyen szepen tudjak fejleszteni a vallalati reszleget, akkor a pc piac zsugorodasa meg a wp alacsony reszesedese nagyon nem fog meglatszodni a negyedeves szamokon. de ertem en, hogy ez kell a nepnek, hogy viragos hatterkepe legyen, mert lenyegi tartalmat ugysem jelenitenek meg a hasznalt alkalmazasai. ;] :DDD engem meg az basz fel, hogy ennek a szar funkcionak a fejlesztesevel meg bugjavitasaival toltik az idot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35505) Воланд válasza Statikus (#35501) üzenetére


Воланд
titán

a shared calendart az activesync protokoll nem tamogatja. sehol. a feliratkozas meg kerulout, buveszkedes. persze tudom, hogy ez nem vigasztal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35506) Statikus válasza fesii (#35503) üzenetére


Statikus
senior tag

Vannak, ezért is írtam, hogy szerintem is kell ezzel foglalkozni, de basszus a Nokiának jelenleg nincs üzleti telefonja. De van, az utolsó talán az N8 volt...

(#35507) Statikus válasza Воланд (#35505) üzenetére


Statikus
senior tag

Nekem a feliratkozás is tökéletes megoldás lenne (ios-en így használom és tökéletes). Itt miért nem megoldható?

(#35508) Alexios válasza Воланд (#35504) üzenetére


Alexios
veterán

Ugyan már, mennyi időt vesz el a háttérkép berakása? Biztos nem emiatt nem került ebbe bele az AwesomeFeaturePack#1, mert inkább ezt rakták bele. A kritikus pontokon(pl. alkalmazáskínálat, alkalmazás frissítése) a microsoft csak korlátozottan tud segíteni, vagy leginkább sehogy, szóval akkor már inkább a külsőségekkel akarják megfogni a népet.

(#35509) x1port válasza Statikus (#35506) üzenetére


x1port
addikt

Elméletileg az N-es széria volt az üzleti.
Régi szép idők... :)

(#35510) adam014 : Így van. Összekevertem. ! :R
A régi szép idők az stimmel :)

[ Szerkesztve ]

(#35510) Alexios válasza x1port (#35509) üzenetére


Alexios
veterán

Az E volt az üzleti. :)

(#35511) Statikus válasza Alexios (#35510) üzenetére


Statikus
senior tag

Igazad van, az E volt az üzletire kihegyezett, nekem N8 volt/van - tökéletesen megfelelt minden szempontból (Igaz akkor még nem volt megosztott naptáras igényem).

(#35512) Blyan válasza Alexios (#35508) üzenetére


Blyan
félisten

Naja, szerintem sem a cukifícsőr az ami miatt késik a 8.1.
Pl a Nokia akvizíciója miatt elcsúszott fejlesztést sokkal inkább tartom valószínűbbnek. Pedig még ez sem hiszem, hogy komolyabban hátráltatta volna a dolgot.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35513) Jofi81


Jofi81
őstag

Ha migrálom a fiókomat mondjuk UK-re, akkor működni fog az XBox Music és a Nokia MixRadio? Ezen kívül jár még más előnnyel is? Valami hátrányom származna belőle?

Az nem gond, hogy a US nagyon már régió?

[ Szerkesztve ]

(#35514) polonic válasza Jofi81 (#35513) üzenetére


polonic
félisten

fog
hátrány: fontban minden drágább, mint dollárban vagy magyar forintban

migrálj us-be, adj meg egy alaszkai címet és még adót sem kell fizetni

(#35515) Воланд válasza Jofi81 (#35513) üzenetére


Воланд
titán

nokia mixradio eseteben a nokia fiok regiojat is at kell allitani.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35516) Jofi81 válasza Воланд (#35515) üzenetére


Jofi81
őstag

És az is ilyen egyszerű? Egyébként lehet, hogy elég lenne az egyik szolgáltatás is, bár így látatlanban nem tudom, melyiket használnám.

(#35517) Воланд válasza Jofi81 (#35516) üzenetére


Воланд
titán

a nokia fiok meg egyszerubb. bejelentkezel, kivalasztod a masik orszagot es kesz. ott nincs migralas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35518) x1port válasza desolator (#35434) üzenetére


x1port
addikt

Kipróbáltam..sajna nem jött be :(

(#35519) Jofi81 válasza Воланд (#35517) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi, az tényleg egyszerű. Akkor azon kívül, hogy dollárban jelennek meg az árak, semmilyen hátránnyal nem jár itthon egy US fiók?

(#35520) BobTail válasza neooen (#35484) üzenetére


BobTail
őstag

Nekem nem magával a lehetőséggel van bajom, hanem hogy egyesek milyen ocsmányul tudnak azzal élni, de igazad van, sokan háttér nélkül is - sokszor még maguk számára is - átláthatatlanul és logikátlanul rendezik el a csempéket... :(((

A rendezvényeken mindig büszkén villogok a saját kezdőképernyőmmel, hogy lehet azért értelmesen és logikusan is elrendezni azokat a csempéket... :U

[/L]

(#35521) Alexios válasza BobTail (#35520) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem nem magával a lehetőséggel van bajom, hanem hogy egyesek milyen ocsmányul tudnak azzal élni

És? :DDD Komolyan, mindig ezzel jönnek, de miért fáj az nektek, hogy mások ocsmányan használják a telefonjukat? :D

(#35522) x1port válasza BobTail (#35520) üzenetére


x1port
addikt

Dávid mit keres a kezdőképernyődön ? :)

(#35524) Sofian válasza x1port (#35522) üzenetére


Sofian
őstag

:DDD Arra tévedt.... :C

You must be new here... ;]

(#35525) BobTail válasza Alexios (#35521) üzenetére


BobTail
őstag

Én - Találkoztál már valaha Windows Phone 8-as készülékkel?
Ebéd Elek - igen, egyik ismerősöm telefonján láttam, de tőlem nagyon távol állnak ezek a kockák vagy csempék vagy mik, olyan bonyolultnak tűnik az egész...

:U

(#35522) x1port, mert én vagyok Dávid :K :D

(#35526) Воланд válasza Sofian (#35524) üzenetére


Воланд
titán

:DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35527) x1port válasza BobTail (#35525) üzenetére


x1port
addikt

De komoly :D

(#35528) Alexios válasza BobTail (#35525) üzenetére


Alexios
veterán

És ezen mit változtatna a háttér? Androidtól is csak úgy menekülnek az emberek, mert csúnya felületeket csinálnak maguknak.

(#35531) Blyan válasza BobTail (#35525) üzenetére


Blyan
félisten

Attól még bonyolult lehet a csempe (vagy ellenszenves), csak mert Te matyómintát csinálsz a kezdőképernyődre. :D
(másrészt meg ajándék Lumiákkal könnyű villogni, legyél szép egy 520-szal :D)

Ne legyen már küldetéstudat az embereknek jó ízlést adni (ami amúgy is szubjektív). Mert ez egyszerűen gáz.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35532) hülyegyerek válasza Blyan (#35531) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Lakatos Márk óta ez megy... :D

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35533) Blyan válasza hülyegyerek (#35532) üzenetére


Blyan
félisten

Lakatos Márk langyifiú tőle nem várunk mást. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35534) x1port válasza Blyan (#35533) üzenetére


x1port
addikt

Ő marad a rózsaszín csempéknél ... és :F :)

(#35535) BobTail válasza Alexios (#35528) üzenetére


BobTail
őstag

Azt, hogy még több lehetőség az ocsmányságra :P

(#35531) Blyan, nálam kicsit azért más a szituáció... :) küldetéstudat vagy sem, amellett, hogy nekem így jobban tetszik, az embereknek is szívesebben mutatom meg a kiállításokon vagy bárhol, mert így talán befogadhatóbbá és eladhatóbbá tudom tenni a Lumiákat :B

(#35536) x1port válasza BobTail (#35535) üzenetére


x1port
addikt

Sajnos nem ezzel kellene eladhatóbbá tenni a Lumiákat hanem egy érdemleges frissítéssel.
Aki pedig a külcsín miatt venné meg az nem fogja így sem. Ők maradnak a droidnál.Az szép ,csilli -villi.

(#35537) BobTail válasza x1port (#35536) üzenetére


BobTail
őstag

Most elsősorban a csempékről volt szó, és arról a szituációról, amikor emiatt idegenkednek az emberek, de persze nem csak ezzel kell és lehet eladni a Lumiákat ;)

(#35538) Blyan válasza BobTail (#35535) üzenetére


Blyan
félisten

Oké, megértem azt a részt, hogy igen, ez végülis a feladatod.
De a feljebb említett dolog már küldetéstudat szagú :D

Nekem nem magával a lehetőséggel van bajom, hanem hogy egyesek milyen ocsmányul tudnak azzal élni, de igazad van, sokan háttér nélkül is - sokszor még maguk számára is - átláthatatlanul és logikátlanul rendezik el a csempéket...

Mintha nem lenne rohadtul mindegy. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35539) Lall válasza x1port (#35536) üzenetére


Lall
veterán

Akkor áruld már el nekem, egy Galaxy Mini-t mi a lópék... tesz eladhatóvál? Mert biztos nem a jól használhatóság.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35540) x1port válasza BobTail (#35537) üzenetére


x1port
addikt

A csempéknek számomra az a nagyon nagy előnye ,hogy talán egy napfényes helyen jobban lehet látni mint a droidon a háttérképet és rajta az ikonokat.
Ezért is lenne fontos a testre szabhatóságuk.
Minél több élő csempe , minél jobb frissítéssel.

Én most felpattintottam egy sárga hátlapot és világoszöld csempékkel használom.
De ahogy észreveszem a tömegközlekedésen rengetegen bámulják a telefonom.

Most vagy pozitív vagy negatív értelemben :)

(#35539) Lalll : Mondjuk egy S3 minit? :)

[ Szerkesztve ]

(#35541) btudos válasza Lall (#35539) üzenetére


btudos
Topikgazda

A frissítés! ;]

x1port: Igazából mindegy, hogy pozitív vagy negatív gondolatokkal övezve bámulják a telefont. A lényeg, hogy mondjuk a bámészkodók 5 %-a utánanéz hogy mi is ez, milyen szép színes, és esetleg meg is veszi. Mindezt anélkül, hogy egy négyzetmilliméternyi reklámot kiraktak volna tömegközlekedési eszközre.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35542) Lall válasza x1port (#35540) üzenetére


Lall
veterán

Galaxy Mini-t kérdeztem, mert az egy kategória az 520-al, nem? De kérdezhetném a Galaxy Youngot is. Funkciógazdag, remekbeszabott készülékek. :U Ja, nem.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35543) david233


david233
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék lumia készülékemről (520) sms-t lementeni. Hogyan lehetséges ez? Annyit tudok, hogy Ugye a Onedrive-ba lementi automatikusan, ha be van állítva. De ha én az sms-eket szeretném megnézni pl pc-n, akkor milyen programmal tudok hozzáférni? Segítségeteket előre is köszönöm. Üdv. Dávid

(#35544) Melack válasza david233 (#35543) üzenetére


Melack
veterán

Sehogy.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35545) x1port válasza Lall (#35542) üzenetére


x1port
addikt

Tudtommal Galaxy mini már nincs forgalomban.
Az már közel 3 éves telefon.
Akkoriban azért nem nagyon volt konkurenciája.

Most az 520 39.900 kártyafüggetlenül.
Ezért a pénzért Trendet vagy trend plust kap az ember.
Nem azt mondom,hogy én olyat vennék de azért az a készülék már megállja a helyét.

(#35546) Lall válasza x1port (#35545) üzenetére


Lall
veterán

Felőlem viccelhetünk. ;)

Ingyen elvihető (utánad dobom) kategóriában a szolgáltatónál a Galaxy Young, a Xperia M és az 520 vannak. Nem is tudom melyiket választanám. :U Szerintem egy Young-ot, mert az szép is, meg jó is és mindemellett persze gyors és jól használható.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35547) x1port válasza Lall (#35546) üzenetére


x1port
addikt

Ez nem vicc.
Ha viccelnék , azt mondanám : két elefánt megy a sivatagban.....

Hagyjuk a szolgáltatós árakat ! Tényleg ne vicceljünk !

[ Szerkesztve ]

(#35548) SpongyaBob válasza david233 (#35543) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Így. [link]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35549) Lall válasza x1port (#35547) üzenetére


Lall
veterán

Miért hagyjuk, mert az emberek 90%-a így vásárol telefont?

A viccelést pedig Te kezted a Trend-el. Tudom, tudom arra megjön a fb értesítés és még mi is?

"Valószínűleg a Samsung saját lapkakészlete dolgozik a burkolat alatt, legalábbis egyetlen tesztprogramunk sem jelezte, hogy ez Qualcomm lenne. Egymagos, 1 GHz-re skálázott CPU-ról van szó, a mellérakott 512 MB RAM éppen csak elegendő ebben a kategóriában. 40 ezer forint környékén ennél többet ritkán kapunk, ez egyébként az általános sebességérzetre nincs kihatással, ha viszont több program is fut a háttérben, akkor érezhetően küzdelmessé válik már az Android számára, hogy kielégítően futtasson mindent."

Muhahhahaa. Tényleg jó vicc. Galaxy Trend. Komolyan mondom, sírni tudnék a gyönyörtől. :O

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35550) hülyegyerek válasza x1port (#35545) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Hívhatjuk őket gyűjtőnéven : Samsung Mazo Edition. Az általad említett készülékek azoknak jók, akik azt hiszik, hogy a lefagyás, meg a lassúság az feature.
Cserekészüléknek volt nálam egy Galaxy Trend. Azt éreztem rajta, hogy minden energiájával a puszta létre koncentrál, de nagyon nem sikerült neki.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.