Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) TheZukker válasza cattus (#34050) üzenetére


TheZukker
tag

Hmm. És azt hogyan tudom eltávolítani? Vagy hogyan tudok rájönni, hogy melyik app az? Emlékezzek vissza?

(#34052) cattus válasza TheZukker (#34051) üzenetére


cattus
őstag

A Beállításokban kell kikapcsolni a helymeghatározást és akkor Elméletileg egyik app sem férhet hozzá.

De az appokon belül is lehet állítani, sokszor alapértelmezetten be van kapcsolva, vagy első Induláskor megkérdezi.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#34053) TheZukker válasza cattus (#34052) üzenetére


TheZukker
tag

Köszi.:)

(#34054) nicu71 válasza TheZukker (#34053) üzenetére


nicu71
addikt

anno,amikor én is érdeklődtem,mi is ez a kis karika pöttyel a közepén,nekem azt mondták:"azt jelzi,hogy épp egy ufo van a fejed fölött" :D
de miért akarod kilőni a helymeghatározást?Bár energiát takarítasz meg,ezenkivül nem sok értelme van,hacsak nincs valami rejtegetnivalód... :)

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#34055) Statikus válasza TheZukker (#34048) üzenetére


Statikus
senior tag

Azért, mert az emberek nagy része nem ismeri az oprendszereket, csak többször hallotta már azt, hogy Android, mint azt, hogy WP. iOS-t meg valszeg nem is simerik, max úgy, hogy Iphone...

(#34056) Devas válasza Statikus (#34055) üzenetére


Devas
őstag

Apple-t is csak úgy ismerik mint egy település (Epöl). :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34057) tybsen válasza TheZukker (#34048) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem nincs ebben semmi fura. Az emberek (a nagy tömeg) nem ertenek hozza es nincs is igenyuk ra ill. az android ismertebb (nalam is ugyanaz volt a reakcio mint Nalad). Nekem volt mar aki azt mondta, hogy olyan, mintha csokkentett modban mukodne a cucc ezekkel a fekete alapon nagy fekete betukkel :DDD Az a baj, hogy a legtobb ember nem is erdeklodik a tema irant, nem kivancsi ra es megy a tomeg utan. De mas teren is van ez igy, zabaljak a sok sz.rt, cukrot meg chipset stb-t es kevesen akarnak egeszsegesen taplalkozni. De ott a vallas is, stb. De nem akarok senkit megbantani ezzel, mindenki azt eszik vagy abban hisz amit es amiben akar (moderaljatok legyszi ha serto a hsz).

(#34056) Devas :DDD

(#34058) TheZukker válasza nicu71 (#34054) üzenetére


TheZukker
tag

Amíg nincs mobilnetem, addig nem látom értelmét, h menjen. :)

(#34059) Pttypang válasza TheZukker (#34058) üzenetére


Pttypang
veterán

A mobilnet csak a helymeghatározás gyorsításához szükséges táblázat letöltéséhez kell igazából, amin rajta vannak a műholdak pozíciói :)

Everybody lies.

(#34060) dejaris válasza Pttypang (#34059) üzenetére


dejaris
addikt

De minek kerjek le az appok a poziciokat, ha ugy sincs mobilnet peldaul idojarast frissiteni.

(#34061) Pttypang válasza dejaris (#34060) üzenetére


Pttypang
veterán

Ja én magára a helymeghatározásra gondoltam :)
Nekem alapból ez az offline mappal függ össze, nem időjárásjelentéssel, meg hasonlókkal :)

Everybody lies.

(#34062) Bogyó bá' válasza dejaris (#34060) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Okostelefon mobilnet nélkül?! :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34063) batai15 válasza Bogyó bá' (#34062) üzenetére


batai15
félisten

Ja fölösleges az okos telefon is így.

(#34064) Pikkolo^^ válasza batai15 (#34063) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ő nyilván nem így gondolja és én sem.

(#34065) Bogyó bá' válasza Pikkolo^^ (#34064) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Otthon, a klotyón ülve "ingyér" fészbukozni? :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34066) batai15 válasza Pikkolo^^ (#34064) üzenetére


batai15
félisten

Pedig ez az igazság .Okos telefon mobilnet nélkül kb fél telefon.
Nagyon sok mindenre nem jó.

(#34067) Pttypang válasza Bogyó bá' (#34065) üzenetére


Pttypang
veterán

Rengeteg dologra használható mobilnet nélkül is, csak a közösségi oldalát bukja a dolognak. Nem feltétlenül válik feleslegesé az okostelefon, hiszen az nem a mobilnettől okostelefon, hanem a rajta futó rendszertől :)

Everybody lies.

(#34068) kolosanyi válasza Pttypang (#34067) üzenetére


kolosanyi
veterán

De nincs fájlkezelő... :F ;]

(#34069) Pttypang válasza kolosanyi (#34068) üzenetére


Pttypang
veterán

Mire használnád a fájlkezelőt? o.O

Everybody lies.

(#34070) hülyegyerek válasza Devas (#34056) üzenetére


hülyegyerek
addikt

És tényleg van olyan :C

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#34071) TheZukker válasza Bogyó bá' (#34062) üzenetére


TheZukker
tag

AMÍG nincs. :D Lesz, persze, hogy lesz, én is tudom -és érzem is-, hogy nem igazi így.

(#34072) Oppenheimer válasza Pttypang (#34067) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lel, es akkor nincs tömegközlekedéssel utvonaltervezes, nincs Real time időjárás, nincsenek push értesítések semmiről. Nem nagyon helytálló amit írtál.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34073) Pikkolo^^ válasza Bogyó bá' (#34065) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ebook olvasás, játék, letöltött dokumentum megtekintése ha szükség van rá, navigáció stb.. Ne magadból induljál ki.

(#34074) Bogyó bá' válasza Pikkolo^^ (#34073) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mobilnet nélkül félkarú óriás az okostelefon. Azon vagyok kiakadva, hogy valakinek normális készülékre telik 50-100 ezer forint, de például egy ilyen (havi 2.790,- forintos) tarifacsomagra meg nem? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34075) batai15 válasza Pikkolo^^ (#34073) üzenetére


batai15
félisten

NAvinak kell az adat forgalom is ;)

(#34076) Pttypang válasza Oppenheimer (#34072) üzenetére


Pttypang
veterán

Remek, de attól, hogy számodra ennyit jelent az okostelefon, attól még másnak nem biztos :)
Az okostelefon nem ezektől lesz okostelefon, hanem a rendszertől. Ez nem változik ezektől :)
Én nem használom a push értesítéseken kívül egyiket sem az általad felsoroltak közül, de ugye én már elkönyvelt kívülálló vagyok ilyen téren :DDD

(#34075) batai15
Az offline navi nem véletlenül offline navi.
A helymeghatározás gyorsításához kell az internet, de onnan is csak egy listát tölt le, amely tartalmazza a műholdak helyzetét előre. Vagy másra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34077) Alexios válasza batai15 (#34075) üzenetére


Alexios
veterán

mióta?

(#34078) Oppenheimer válasza Pttypang (#34076) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem mondtam hogy ettől nem lesz okostelefon. Tisztaban vagyok az okostelefon definíciójával. De az okostelefon tulajdonlás értelme drasztikusan csökken, ha nincsen mellé mobilnet.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34079) gyurkikrisz válasza Bogyó bá' (#34074) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ennél olcsóbban is lehet mobilnetet szerezni, havi 1000 forint, 100MB gyors net, után korlátlan lassú, én is így használom, GPSre és böngészésre a lassú is elég :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#34080) kolosanyi válasza Pttypang (#34069) üzenetére


kolosanyi
veterán

Torrent oldalról letöltött telepítő fájlokat tömörítenék rar-ba és azt Bluetoothon küldeném át haverom telefonjára. Persze minden részfolyamatot a telefonon csinálnék. ;]

(#34081) Pikkolo^^ válasza Bogyó bá' (#34074) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ne menjünk ebbe bele, hogy ha vesz egy telefont akkor miért nem vesz mellé még mobilnetet, meg biztosítást meg akármit. Nem mindenki azért vesz okostelefont, hogy folyamatosan a leveleit nézegesse, vagy a közösségi hálón lógjon stb..

batai, a navihoz pedig nem kell net ahogyan előttem ezt már megírták.

[ Szerkesztve ]

(#34082) batai15 válasza Pikkolo^^ (#34081) üzenetére


batai15
félisten

De kell a nokia féle navihoz, mert nekem mobilnet nélkül bizony nem találja meg a címet. Illetve gyorsabban is pozicionál, nem véletlenül A-Gps.

(#34083) Alexios válasza batai15 (#34082) üzenetére


Alexios
veterán

De megtalálja.

(#34084) savoo válasza Alexios (#34083) üzenetére


savoo
addikt

Ne okoskodj! ;]

(#34085) savoo válasza gyurkikrisz (#34079) üzenetére


savoo
addikt

Az aztán baromi olcsó.. :DÉn még az 500 Megáért is sajnálom kicsit az ezrest.. :P

[ Szerkesztve ]

(#34086) btudos válasza savoo (#34085) üzenetére


btudos
Topikgazda

Egy ezresert en 1 GB-ot vettem pluszban, aki kiad annyit 100 megaert, megerdemli ;]

Okostelefon melle ha kell mobilnet, olyan csomagot erdemes valasztani, ahol alapbol van net. Kulon brutal draga, de a bovites jellemzoen megoldhato olcson, nekem igy van 300 MB + 1 Gb adatforgalmam.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34087) batai15 válasza btudos (#34086) üzenetére


batai15
félisten

akkor én mikor 2 ezert az 500 megáért?
de mióta e72 van nincs mobilnet. mAJd az ujj wp 8.1 mobillal veszek

(#34088) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Windows Phone Lumia 800-as készülékem. Vettem egy Lumia 1520-as készüléket. Az lenne a kérdésem, hogy az SMS-eket hogyan tudnám átmásolni az új készülékbe. A T-pontban a névjegyzékeket átmásolták, de lehetséges-e az üzeneteket is átmásolni? Ha igen hogyan tudnám ezt megtenni?

Kérlek segítsetek.

Ezer hálám

(#34089) savoo válasza Mexildos (#34088) üzenetére


savoo
addikt

Ha a 1520on lévő adatátvitel nem vitte át, akkor sehogy.

(#34090) ilgatto


ilgatto
tag

Sziasztok!

Már kerestem máshol is a választ, de nem írta senki. Ha egy átmenetileg ingyenes WP alkalmazást letöltök a számítógépre, akkor azt később is fel tudom telepíteni a telefonra, amikor már lejárt az akciója és nem ingyenes?
Kipróbálni még nem tudom, mert még nincs WP mobilom, viszont már letöltöttem 1-2 alkalmazást, amikor azok ingyenesek voltak. Kérdés az, hogy érdemes-e.

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#34091) westcoastog válasza ilgatto (#34090) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen ha valami ingyenes és újra fizetős lesz feltudod tenni, megmarad.
Bár nem tudom rögtön fel kell e ahhoz telepíteni a telefonra hogy megvásároltnak legyen tekintve, ha az xap-t gépre töltöd és tárolgatod egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#34092) ilgatto válasza westcoastog (#34091) üzenetére


ilgatto
tag

Köszönöm szépen! :)

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#34093) Pikkolo^^ válasza ilgatto (#34090) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nézd meg a böngészőben és ott lesz, hogy "Megvásárolva", azaz nem kell később fizetni érte.

(#34094) Pttypang válasza kolosanyi (#34080) üzenetére


Pttypang
veterán

Erre én külön tartok egy galaxy minit meg egy blédet, mert enélkül nem lenne élet az élet :)

(#34078) Oppenheimer
Ezek felhasználótól függő igények. Neked csökkenti, valaki másnak talán nem. Nem vagyunk egyformák.

(#34086) btudos
Nekem magentáéknál van xd csomagom (200mb) meg mellé 1 giga extra van rendelve egy ezresért :) Ennél többet nem érdemes kiadni érte :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34095) Devas válasza Pttypang (#34094) üzenetére


Devas
őstag

Szerintem az érintett személy, ahonnan elindult az adatforgalom téma ő nem az itthoni szolgáltatónál van, hanem az Orange-nál. Mivel lehet nem ismerjük azt a szolgáltatót, talán érthető okok miatt nincs mobilnetje dejaris-nak.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#34096) btudos válasza Devas (#34095) üzenetére


btudos
Topikgazda

Itthoni szolgáltatónál van ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34097) orangutan4


orangutan4
tag

HR után a biztonsági mentés az appok beállításait, és a játékok mentéseit is vissza tudja hozni?

(#34098) SpongyaBob válasza orangutan4 (#34097) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Játékmenet eltűnik, 8.1 után ezekkel sem lesz gond.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34099) Воланд válasza orangutan4 (#34097) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34100) orangutan4 válasza SpongyaBob (#34098) üzenetére


orangutan4
tag

oks köszi a válaszokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.