Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) savoo


savoo
addikt

Izé, jött valami frissítés a telefonomra, most tölti. L925 T.

Ez hülye, a GDR3 perviewt akarja tölteni. :D (Az igazsághoz hozzátartozik, hogy felraktam újból a preview for developerst és elindítottam... :P )

[ Szerkesztve ]

(#34452) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nem teljesen tiszta ez a dolog, de mi ez a Developer Program? Hamarabb meg lehet kapni a 8.1-et? Ha igen akkor hogyan lehet ebbe bekerülni?

(#34453) Alexios válasza tomboy0013 (#34452) üzenetére


Alexios
veterán

(#34454) tomboy0013 válasza Alexios (#34453) üzenetére


tomboy0013
veterán

Esetleg egy egyszerű magyar leírás? :D Én is kerestem google-ba de értelmes magyar dolgot nem találtam csak angolt, annyira nem vagyok pro angolból, hogy megértsem. Röviden tömören nem lehetne elmondani? Nekem van esélyem hamarabb megkapni a 8.1-et igazából csak ez érdekel és ha igen akkor hogyan?

(#34455) Pttypang válasza tomboy0013 (#34454) üzenetére


Pttypang
veterán

Devek kapnak hozzaferest, ahogy a program neve is jelzi. Ha nincs dev acchoz hozzaadva a telefonn, akkor felesleges neked.

Everybody lies.

(#34456) Alexios válasza Pttypang (#34455) üzenetére


Alexios
veterán

appstudio-val is telepíthető, azmeg ingyen van

(#34457) savoo válasza Pttypang (#34455) üzenetére


savoo
addikt

Dev accot bárki csinálhat már (ingyen).

[ Szerkesztve ]

(#34458) Pttypang válasza savoo (#34457) üzenetére


Pttypang
veterán

En meg leragadtam az olcsositott verzional, mi tortent aazota? :D

Everybody lies.

(#34459) Alexios válasza Pttypang (#34458) üzenetére


Alexios
veterán

(#34460) Pttypang válasza Alexios (#34459) üzenetére


Pttypang
veterán

Majd otthon ranezek, nekem ez kb ismeretlen jelenleg :(

Everybody lies.

(#34461) tomboy0013


tomboy0013
veterán

De mi az az appstudio? Hogy lehet dev accot csinálni?

(#34462) cattus válasza tomboy0013 (#34461) üzenetére


cattus
őstag

Itt regisztrálsz az MS accountoddal, aztán az áruházból letöltöd a telefonra a Preview for Developers appot, ott végigmész, oszt' kész, megvárod, amíg kijön a 8.1 és lefrissíted.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#34463) tomboy0013 válasza cattus (#34462) üzenetére


tomboy0013
veterán

A netes résznél azt írja hogy mar létezik a fiók pedig én meg tuti nem hoztam létre.

(#34464) Pttypang válasza tomboy0013 (#34463) üzenetére


Pttypang
veterán

Probaltal belepni? :)

Everybody lies.

(#34465) savoo válasza cattus (#34462) üzenetére


savoo
addikt

De ha lehet most ne indítsa el az appot, mert neki is leszedi újra a GDR3-at. Már ha szolgáltatói telefonja van.

(#34466) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Na megoldottam, elvileg most mar majd tudom frissíteni 8.1-re ha jön. Egyébként rá mentem utána a telefon frissítése a menüben de azt írta napra kész és szolgáltatói telefonom van. Egyébként áprilisban így mar esélyes hogy fent lehet a 8.1 a telómon ?

[ Szerkesztve ]

(#34467) moleculez


moleculez
veterán

RealRacing 3 sosem lesz WP-n????

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34468) zsamiatt válasza tomboy0013 (#34466) üzenetére


zsamiatt
őstag

Kár ennyire ráizgulnod a 8.1-re. Ápriisban még csak bemutatják és utána kezdik kitolni tesztelésekre. A másik, hogy a 8as alá írt progik nem mennek 8.1 alatt. Vagy is lesz egy alap telod amig az appokat át nem állítják a fejlesztők a hivatalos kiadásokig.Nyilván nekik is szükségük lesz pár hétre.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34469) kcsa válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


kcsa
veterán

inkább úgy van az, hogy a 8.1 appok nem futnak 8 alatt.

(#34470) Zoli133 válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


Zoli133
őstag

fordítva: a 8.1 alá írt programok nem mennek 8 alatt.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#34471) SpongyaBob válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"Kár ennyire ráizgulnod a 8.1-re. Ápriisban még csak bemutatják és utána kezdik kitolni tesztelésekre."

Ezt hol olvastad?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34472) mukibuci válasza SpongyaBob (#34471) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ott, ahol a többi pontos információját is :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34473) tomboy0013 válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az durva lenne ha áprilisban kezdenék el tesztelni.... Akkor év végére lenne kb elérhető, szerintem ez baromság... Mar tesztelik egy ideje. Csak hogy tudd a 8.1-es appok nem fognak 8 alatt működni ahogy mar előttem is leírták, bár ez szerintem elég logikus is nemtudom honnan gondoltad a fordítottját.

(#34474) Oppenheimer válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azé nem semmi hogy mennyi mindent tudsz rosszul. :DDD hol hallod ezeket?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34475) Alexios válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


Alexios
veterán

Nem baj az hogy hülyeséget olvasol, de legalább ne terjeszd máshol.

(#34476) aDic válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


aDic
tag

Ez hülyeség.
Ha jól emlékszem a dátumra, akkor a fejlesztők febr. 11-től már használhatják a beta release-t, akkor pedig már a közel végleges állapotban van a termék. Ezt akkor adják ki, mikor a funkciók már letisztázódtak, és nagyobb, a fejlesztők által ismert hiba nincs a termékben. Pont azért adják ki a nagy nyilvánosságnak (az alpha release-zel szemben, amit csak belül tesztelnek), hogy a szélesebb tesztelési kör a kisebb hibákat is jelezze és javítani tudják.
Nagyon valószínű, hogy az MS itt is azt a termékkiadási ciklust követi, mint az asztali termékeinél, és pl. ott a hívatalos bejelentés azt jelenti, hogy onnantól kapható/letölthető a termék.
Márpedig a mai tudásunk szerint az április eleji Build 2014 konferencián az MS bejelenti a WP8.1-t.

Az már más kérdés, hogy a gyártók, pl. a Nokia (ami már ugye MS) mennyi idő alatt teszteli és hagyja jóvá azt az adott telefonra.

(#34477) Lall válasza zsamiatt (#34468) üzenetére


Lall
veterán

Ha maradt még abból amit szedsz, hozz már légyszi nekem is. Előre is...

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34478) savoo


savoo
addikt

Bumm. :DDD

(#34479) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Elöször is az SDK van egyenlőre kint. A builden fogják bemutatni és utána jön csak a developer. De itt a link ahol ti is elolvashatjátok: Juniusban jönnek például új hardwerek ezzel. Azért ez is sok mindent elárul tekintve, hogy a GDR3 is előbb megjelent kész vason és csak utána jött mint update.

http://www.wpcentral.com/windows-phone-81

"•Windows Phone 8.1 apps won't run on 8.0 devices until they upgrade"
igaz
össze kevertem

Ha jól láttam, a noti centert külön kell program szinten kezelni és nem az oprendszer kezeli le. Szóval amíg az új programok nem készülnek el amik lekezelik addig nem is fog megfelelően müködni.Kérdés a fejlesztők mennyire kapkodják el ezek kiadását is amíg nem kezdödnek a hivatalos rendszer frissitések.

Egyébként meg ez egy forrum és jó lenne ha nem kezdenénk el lenézni meg lehülyézni egymást. Én is elnézhetek valamit, vagy lehet azóta változott valami. Nem kell gyökérnek lenni. lehet normális modon is véleményt alkotni.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34480) Alexios válasza zsamiatt (#34479) üzenetére


Alexios
veterán

nem kell a noti centert program szinten lekezelni, ugyanúgy lesz alapvetően mint most, annyi különbséggel hogy az értesítés miután eltűnik bekerül a notification centerbe

(#34481) zsamiatt


zsamiatt
őstag

http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/windows-phone-81-will-roll-out-to-users-in-july-or-august-report-484577

Egyébként meg lehet használni a keresőt.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34482) savoo válasza zsamiatt (#34479) üzenetére


savoo
addikt

Új hardverek pl a T-nél is lesznek már májusban...

Ja és egyelőre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34483) Oppenheimer válasza zsamiatt (#34481) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nagyon ügyes. Usereknek lehet, hogy júliusban fog jönni, de a developer accounttal rendelkezők letölthetik már áprilisban.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34484) Alexios válasza zsamiatt (#34481) üzenetére


Alexios
veterán

mi arról beszéltünk, hogy áprilisban elérhető lesz a preview for developers-el(amihez nem sokkal korábban lett irva hogy kb nemkell semmi, bárkinek elérhető).. :U Amúgy a gdr3 esetén is látszik, hogy a htc-k pl. igen hamar megkapták, de ez a július-augusztus reálisnak tűnik ha belevesszük a szolgáltatók tesztelését, kiadását, stb.

[ Szerkesztve ]

(#34485) savoo válasza zsamiatt (#34481) üzenetére


savoo
addikt

Ez egy meg nem erősített hatalmas nagy légből kapott bullshit.

(#34486) zsamiatt válasza Alexios (#34480) üzenetére


zsamiatt
őstag

itt van, hogy a fejlesztők miket tudnak beletenni az új SDK-n keresztűl

http://wmpoweruser.com/more-information-on-wp-8-1-action-centre-leaked/

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34487) Oppenheimer válasza zsamiatt (#34486) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez egy lehetőség, nem pedig korlátozás. Volt már olyan hír amit nem értettél félre? :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34488) zsamiatt válasza Oppenheimer (#34483) üzenetére


zsamiatt
őstag

ki mondta, hogy nem így lesz? Áprilisban lesz a bemutató és utána engedi ki az MS. Hogy az egy nap- egy hét- vagy egy hónap azt senki nem tudja.
Ezt írtam a fenti hozzászolásomba is.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34489) SpongyaBob válasza Oppenheimer (#34483) üzenetére


SpongyaBob
veterán

És mennyi nyavagjás lesz, hogy Pistike még nem kapta meg és mikor kapja már meg a hivatalosat, mert éppen nem akkar beletúrni a rendszerbe, hogy feltegye developer accounttal...

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34490) Alexios válasza zsamiatt (#34486) üzenetére


Alexios
veterán

Igen, nagyobb kontrollt kapnak az értesítések felett, de ez nem jelenti azt hogy a régi appok értesítései nem kerülnek be a noti centerbe, azok pont ugyanúgy lesznek ahogy fent leirtam.

Én felraktam a gépemre a kiszivárgott sdk-t, és próbálgattam, szóval azt hiszem talán pontosabban tudom, mielőtt belekötnél.

[ Szerkesztve ]

(#34491) zsamiatt válasza Oppenheimer (#34487) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nézd, mindenki a hírekből kell, hogy szerezzen tudást. Gondolom te se ülsz a microsoft irodájában és a Win pho 8.1-en dolgozol, hogy pontosan tudj mindent. Én erre hívatkoztam, mivel ezt olvastam. Tisztelet a kívételnek de mindenki aki belekötött a hozzászolásomba csak hasonló hírekből tud véleményt alkotni.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34492) zsamiatt válasza Alexios (#34490) üzenetére


zsamiatt
őstag

Bele fognak kerülni ha megcsinálták. Láttad a telefonod mostani müködését és hogy milyen visszajelzéseket kapsz? A noti center sokkal részletesebbet kínál ahogy elnézem. Ergo a mostani átadsával pont nem sokra mész ha csak nem írják meg rá a kiegészítést. Egyébként meg 1-2 hónapon belül úgy is elválik.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34493) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Visszont egy dologról nem volt hír és erre kiváncsi lennék. A nokia vajon megint tesz hozzá valami pluszt vagy csak MS update lesz?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34494) savoo válasza zsamiatt (#34492) üzenetére


savoo
addikt

:W

(#34495) zsamiatt válasza savoo (#34494) üzenetére


zsamiatt
őstag

nice :D

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34496) Zoli133 válasza zsamiatt (#34493) üzenetére


Zoli133
őstag

A szerkesztés gomb csodákra képes....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#34497) btudos válasza zsamiatt (#34492) üzenetére


btudos
Topikgazda

Fogd mar fel, hogy felrakta az SDK-t es a Te elmeleti olvasassal szerzett tudasoddal ellentetben O latja, hogy mit lehet, es mit nem lehet megcsinalni, es hogy fog mukodni az action center. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34498) aDic válasza zsamiatt (#34479) üzenetére


aDic
tag

És az SDK-nak mi értelme lenne, ha nincs developer verzió, amin ki tudod próbálni, tesztelni a 8.1-re fejlesztett alkalmazást?

Nem véletlenül van egyre több képernyőfotó és video az új funkciók jó részéről...

Ill. ha jól olvastam, akkor már májusban jönnek 8.1-es telefonok. Ha így van, akkor ha április után kezdik el tesztelni a 8.1-et, akkor már régen rossz.

(#34499) Alexios válasza zsamiatt (#34492) üzenetére


Alexios
veterán

Igen, részletesebbet kínál majd a noti center, és meglehet írni az értesítéseket úgy hogy azok alkalmazkodjanak ehhez, de ettől még a régi appok értesítései ugyanúgy megfognak jelenni benne a maguk egyszerű formájukban

(#34500) Dzsosy válasza cattus (#34462) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nah megtettem ezeket a lépéseket most én is és jött egy frissítés a telóra (8.0.10521.155). Változást nem látok és ahogy nézem ez valami régebbi frissítés. Van valakinek ötlete mi lehet ez? (Lumia 925)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.