Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35701) desolator válasza savoo (#35691) üzenetére


desolator
senior tag

Mivel ezeken a videókon amiket woland linkelt egyiken sincs % az akkunál.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35702) Alexios válasza desolator (#35701) üzenetére


Alexios
veterán

lesz elvileg valami battery sense app gyárilag, az mutatja majd a %-ot.

[ Szerkesztve ]

(#35703) Dzsosy válasza desolator (#35701) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Lehet, hogy külön kapcsolható lesz és itt nem kapcsolták be.
De jövőhéten talán okosabbak leszünk ez ügyben is. ;)

(#35704) Sofian válasza btudos (#35700) üzenetére


Sofian
őstag

Az adatbázis kész (igaz, ez a hétvége hibás).. a Google befrissítette. A Nokián múlik mikortól frissítik be ők is rendesen.

(#35705) afk22 válasza desolator (#35701) üzenetére


afk22
tag

De van. Viszont akkor van csak, ha lehuzod az Action Centert. Elso kepeken is igy volt, tehat ez nem meglepo. A 630-as bemutato videonal 1 percnel lehet latni, hogy az akku alatt van valami maszat, na az a %.

(#35706) desolator válasza afk22 (#35705) üzenetére


desolator
senior tag

Értem, akkor bódógság van :)

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35707) Lall válasza no1r (#35696) üzenetére


Lall
veterán

Freemake video converter, de a Moliplayer lejátszik minden formátumot, feliratot, így szerintem kár konvertálgatni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#35708) Slimbie válasza tomboy0013 (#35689) üzenetére


Slimbie
tag

Na igen, így nekem is tetszik, kezdek megbarátkozni ezzel a hátteres dologgal... 😊

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 820

(#35709) Slimbie


Slimbie
tag

Azt elmondaná valaki, hogy az miért van, hogy ha meghallgatok egy zenét Onedrive-on, majd kilépek és mondjuk újra meg akarom hallgatni, akkor azt Írja ki, hogy ezt a fájlt nem tudom lejátszani telefonon....
Kijelentkezés, majd be, utána már lejátsza.

A másik kérdés:
A gépen be lehet úgy állítani a Onedrive-ot, hogy egy adott mappát folyamatosan szinkronizáljon?
Zenélek, és a projekt mappáimat szeretném szinkronizálni, de mindig kézzel kell átmásolni.😨

Nokia Lumia 820

(#35710) savoo válasza Slimbie (#35709) üzenetére


savoo
addikt

Hát a onedrive tárba kell elmenteni és akkor szinkronizálja egyből.

(#35711) Slimbie válasza savoo (#35710) üzenetére


Slimbie
tag

Úgy nem lenne jó, mert ha kell valami, akkor pöppet lassabb lenne mint a vinyó 😊 Csak oda nem is merném rakni 😃

Nokia Lumia 820

(#35712) btudos válasza Slimbie (#35711) üzenetére


btudos
Topikgazda

Beállítod, hogy az a mappa offline is elérhető legyen, így annak a tartalma mindig ott figyel a HDD-n.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35713) Pttypang válasza btudos (#35679) üzenetére


Pttypang
veterán

Nalam a 800 van egyelore igy :D

Everybody lies.

(#35714) btudos válasza Pttypang (#35713) üzenetére


btudos
Topikgazda

Jó de nálad az örök darab lesz ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#35715) Pttypang válasza btudos (#35714) üzenetére


Pttypang
veterán

A 610 is megvan még ;] Habár meglepően szép állapotban van, első okostelefonhoz képest, egy karc sincs rajta :Y

Everybody lies.

(#35716) Slimbie válasza btudos (#35712) üzenetére


Slimbie
tag

Köszi, kipróbálom hogy fog működni 😊

És a WP onedrive problémámra tud valaki valamit mondani? 😃

Nokia Lumia 820

(#35717) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Ez az új csempe háttér nekem nagyon bejön! Remélem megmarad az eredeti felállás is így aztán tényleg nem akadékoskodhat senki. Akinek nem tetszik használja a régit, akinek meg igen, használja az újat.
Olyat is el tudok képzelni, hogy Fentről lefelé mondjuk egy sötétkékből világosabb kékbe átmenő képet állítok be, nagyon jól néz majd ki ahogy külön mozog a csempe mögött, nagyon várom :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#35718) afk22


afk22
tag

En abban remenykedtem, hogy lesz valami segitseg hatterkep keszitesehez, mert egy atlagos felhasznalo nem nagyon fog tudni kesziteni jo hatteret a csempeknek.

Ami sokat segit, hogy ha homalyos a kep nagy resze (defocus), mivel az agyunk a kulonbozo elessegu dolgokat konnyen szetvalasztja (melyseg latas miatt), es igy jobban kitunik az ikonok es a felirat (na meg a hatteret hatrebb is latjuk, mert azt erezzuk nincsen fokusban). Tovabba erdemes valamilyen szintonust adni neki, ezzel is jobban elvalasztva a feher lenyeges feliratoktol, illetve a kepet sotetiteni, hogy ne legyen benne feher. Nyilvan meg fognak jelenni ilyen progik, amivel tok jol lehet ilyeneket kesziteni, de egy atlag felhasznalo, ezeket nem fogja valoszinuleg megtalalni...

(#35719) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

A Data Sense alkalmazás mérőjét valahogy újra lehet indítani ?

PS4

(#35720) Bukk900 válasza mrhitoshi (#35719) üzenetére


Bukk900
őstag

Újraindul, ha átlépi, vagy átállítod a fordulónapot.

(#35721) Воланд


Воланд
titán

Windows Phone 8.1 is already in manufacturers’ hands, new devices due late April

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35722) Oppenheimer válasza Воланд (#35721) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Likewise for the much anticipated Windows Phone 8.1 Developer Preview. That program, which is open to anyone with a free App Studio account, is expected to be rolled out by ‘late April’. :(((

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35723) Blyan válasza Воланд (#35668) üzenetére


Blyan
félisten

Egy 1520-on is ilyen lesz. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35724) Blyan válasza Воланд (#35674) üzenetére


Blyan
félisten

Ezt írom neked mióta ez napvilágra került, de eddig köpködtél. Most találtad meg a piás üveget? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35725) mrhitoshi válasza Bukk900 (#35720) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Valami manuális gombszerű dolgot gondoltam volna, de ez is jó ötlet.

PS4

(#35726) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Na beírom ide is mert a 920 topikban senki sem válaszol.

Lenne egy kérdésem: Ha fent van a Preview for Developers alkalmazás akkor elvileg hozzáférhető a WP8.1 RTM viszonylag hamar. Na már most ha T-mobilos vagyok az nem akadályoz meg abban hogy frissíteni tudjak? Csak azért mert a szolgáltató miatt folyton csúsznak a frissítések. Vagy ez most kikerüli a szolgáltatót, vagy hogy van ez pontosan?

(#35727) dejaris válasza tomboy0013 (#35726) üzenetére


dejaris
addikt

Nem akadalyoz meg a Telekom.

(#35728) Blyan válasza tomboy0013 (#35726) üzenetére


Blyan
félisten

Nem fogja akadályozni, az RTM közvetlenül a Microsofttól jön, a Nokia által kreált hivatalos updatet (amber, black) pedig jóvá kell hagynia a szolgáltatónak. Aki szüttyög rajta, meg hasonlók.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35729) Воланд válasza Blyan (#35724) üzenetére


Воланд
titán

aha :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35730) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok, tudom nagyon off, de aki tud segítsen legyen szíves.
Ma kaptam az előfizetésem mellé Deezer szolgáltatást, regisztráltam is a csomagot, feltelepítettem az appot, azonban nem tudok bejelentkezni. E-mail címem és jelszavam természetesen jól van beírva. Lehetséges, hogy még nem aktív a fiók, vagy valami ilyesmi? (Telenor, lumia 925)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#35731) mukibuci válasza Rambovits (#35730) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

deezer honlapon be tudsz lépni?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35732) Rambovits válasza mukibuci (#35731) üzenetére


Rambovits
senior tag

Igen. Ott hallgatni is tudok zenét.
Jelenlegi csomagom
Deezer Zene szolgáltatás csomagot veszel igénybe 2014-03-29 óta előfizetésed teljes ideje alatt a következőnél: Telenor.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#35733) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok.
Képtelen vagyok még mindig dönteni, de Ti, akik több wp-t használtatok már, valószínűleg tudtok segíteni.
Max 40e-ig keresek telefont. A lényeg, hogy ne legyen óriási (3.8-4.3) és nehéz (zsebben hordom), tűrhető kamerája legyen, és főleg megbízhatóan működjön..nem kell 3d-s játékokat vinnie, csak működjön, mint telefon, és emailt, cikkeket lehessen rajta olvasni. Szóval a lényeg, hogy ne kerülgessen a rosszullét a mindennapos használat során. A jó üzemidő is fontos. Lehet használt vagy új, független vagy telenoros.
Amiket kinézetem:
620 (kicsi, van villanó és első kamera)
720 (villanó, első kamera, akksi)
820 (villanó, első kamera, 1Gb)
520 (olcsó és népszerű)
525 (olcsó, 1gb)
Vagy esetleg várjak az érkező modellekre?
Köszönöm!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35734) Jamby18


Jamby18
senior tag

Hali!
Ha esetleg van itt Debreceni és használta korábban Androidon a Debreceni menetrend alkalmazást akkor szomorú tény, hogy nem készíti el a fejlesztő WP-ra.
Tegnap jött az ötlet és ráírtam (Play-en megtaláltam az e-mail címét) mert én használtam még a Galaxy Mini-n.
Azt a választ kaptam "hogy idő igényes lenne, csak akkor lesz, ha valaki más elkészíti".
Marad a böngésző, meg a PDF-letöltése. Most pl. lekorlátozott mobilnettel (32kb/s) mozgó járművön kb 2 perc mire letölti az adott megállóhoz PDF-ben (kb 230kb) mikor érkezik a járat, így néha bele se kezdek. Míg ezzel az offline programmal megálló kiválasztása után ott volt egyből az időpont.

[ Szerkesztve ]

(#35735) T.Peter válasza mike1334 (#35733) üzenetére


T.Peter
őstag

820-at ajánlom ezen igények alapján, meg az 1giga ram miatt. Újakat felesleges várni, nem 40-be fognak kerülni, és így se fogja megugrani a 820 szintjét pár területen a 630 pl.

(#35736) Oppenheimer válasza T.Peter (#35735) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A jó üzemidő miatt meg lehet, hogy a 720-szal jobban járna. Bár a 820 kétségtelenül gyorsabb. De nem tudjuk, hogy ez mennyit számít neki. Mindennapokra jó az 512 MB RAM is, legfeljebb tovább tölt majd ezt-azt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35737) T.Peter válasza Oppenheimer (#35736) üzenetére


T.Peter
őstag

Jogos. Sajnos egyelőre nem tudjuk, hogy mennyit számít majd a dupla mennyiségű ram.

(#35738) catroot válasza Jamby18 (#35734) üzenetére


catroot
veterán

Nem csak debreceni, sima Volán menetrend app sincs (utat mutat és társai nem működnek).

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#35739) x1port válasza T.Peter (#35737) üzenetére


x1port
addikt

Ártani nem fog ha dupla ram van benne.
szerintem lassan alap lesz az 1 giga ram.
Főleg így,hogy a 8.1 ilyen szép csicsa lesz.

(#35740) Creed23


Creed23
tag

Kérdezném a nálam okosabbakat, lehetséges Xbox live fiókot változtatni 7.8 alatt, ha az az alapértelmezett fiók a telefonon? Vagy reset?

wavecom.wireless, Nokia l920, Lenovo t520, iphone 5

(#35741) T.Peter válasza x1port (#35739) üzenetére


T.Peter
őstag

Igaz, bár nem adnák ki 512 ram-os telefonokra, ha nem lenne ott is meg az ugyanolyan UX. Mondjuk az se véletlen, hogy mindegyik utód/új készülék 1 gigával jött/jön. 525 meg 630 is.

(#35742) spider23


spider23
aktív tag

Üdv!

A telefonnal készített videókat 15 - 20 másodperceseket hogyan lehet összefűzni? Van erre valami program a telefonra?

(#35743) x1port válasza T.Peter (#35741) üzenetére


x1port
addikt

Csak lássuk meg!

más : a 625 jó telefonnak számít?

(#35744) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Felteszem itt is, hátha többen olvassák: katt :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35745) Pttypang


Pttypang
veterán

Zune a wifi szinkronizáláshoz milyen porton kommunikál?
Egy ideje gondolkodom, hogy végre beállítom, de mindig győzött eddig a lustaság, inkább gépeztem :)

Everybody lies.

(#35746) savoo válasza Pttypang (#35745) üzenetére


savoo
addikt

1900; 2869

(#35747) neooen


neooen
aktív tag

Tudom, hogy Woland_y2k linkelgetni itt elég sűrűn a várható újításokat 8.1-re, de eddig annyira nem mozgatott a dolog, most viszont véletlenül belefutottam ebbe az appba, WP 8.1 Update és végig is néztem benne mindent. Mennyire helytálló amit ez az alkalmazás mutogat összehasonlítva azzal, amit a hírekből tudni lehet? Mert ez így elég durva frissítésnek tűnik, nem is értem, hogy ha valóban ilyen lesz, akkor miért csak 8.1?!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35748) dejaris válasza neooen (#35747) üzenetére


dejaris
addikt

Meg csak harmat kell aludni es minden kiderul ;)

(#35749) Pttypang válasza savoo (#35746) üzenetére


Pttypang
veterán

C00D07C9, továbbra se szeretne távolról közösülni a telefonnal :(

Everybody lies.

(#35750) TheZukker


TheZukker
tag

Sziasztok!
Egy barátom döntés előtt van: L920, vagy HTC 8x? Melyik lenne a jobb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.