Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34701) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Mióta kijött a facebook messenger, azóta nem jött egy üzenet sem a beépítetten, pedig fel sem raktam az fm-t.

Nem nagyon tudom mit csináljak, ez így nagyon gáz. Már próbáltam újraindítani, ki/bekapcsolni a telefont. Semmi.

A google naptárban érdemes megnézni az időzónát és a beállításokat. Nekem jól működött anno, de már rég a hotmailest használom, ami egyébként is van a telefon miatt.

(#34702) savoo válasza CyberPunk666 (#34701) üzenetére


savoo
addikt

Csináld meg az energiatakarékos trükköt, hátha.

(#34703) CyberPunk666 válasza savoo (#34702) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Működik, köszönöm.

Bár én nem kattintottam végig, csak kézzel be majd kikapcsoltam az energiagazdálkodást.
Pedig fel volt töltve a telefon és nem volt ott a szívecske az aksin.

(#34704) Fkris


Fkris
őstag

Ma megint meglepett a telefonom egy random, Excel doksi közbeni ujraindulassal.

imádom hogy ez a fos 1honapon belul5x indult ujra, gyari alkalmazások használat közben.Ezzel csak engem ajándékoz meg az élet, vagy Nektek is vannak hasonlo tapasztalataitok?
A legszebb az egészben az, hogy NokiaCare ben tortent a frissítés, szal elméletben erosebb FW update került ra, mint az otthoni.
Esetleg az512ram ajándékoz meg ezekkel az élményekkel?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#34705) Pttypang válasza savoo (#34693) üzenetére


Pttypang
veterán

A fel labon ugralva kantalas? :D

Everybody lies.

(#34706) ZCoyote válasza hülyegyerek (#34695) üzenetére


ZCoyote
őstag

Köszi!

CyberPunk666: Azt már próbáltam, nem jött be.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#34707) hülyegyerek válasza Fkris (#34704) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Engem a múlt héten navigálás közben lepett meg egy restarttal... Hát persze, hogy rossz kijáratnál hagytam el a körforgalmat, és tettem egy 60km-es kerülőt. Kevésen múlott, hogy most nem egy Pápa környéki kis falu főutcáján hever darabokban a nyóchúsz.

(#34693) savoo: A kugli persze, hogy genyó, de ezek szerint a Ms meg egy domina, hogy ennyire szereti szenvedni látni a júzereket.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#34708) Rambovits


Rambovits
senior tag

Egy ilyet érdemes lenne beszerezni? Vagy a Nokia szoftverei annyival többet nyújtanak, hogy csak azt érdemes? Pl. erre milyen navi, "Számlálók" app, térképek stb van?

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#34709) tomboy0013 válasza Rambovits (#34708) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én Nokián kívül mást biztos, hogy nem vennék. Nagyon sok hasznos alkalmazás van ami csak Nokiákra elérhető. Már a WP7 korszakban is hatalmas hátrányom volt a Samsung Omniámmal például egy Lumia 800-hoz képest, addig amíg rá nem raktam egy Lumia 800-as szoftvert :D Ha WP akkor csak Nokia.

Jah és még annyi, hogy a Nokia mobilrészlege már a Microsoft-é, szóval azok a telefonok még egy ideig biztosan támogatva lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#34710) Alexios válasza Rambovits (#34708) üzenetére


Alexios
veterán

Hát ennyiért már 525-öt is kapsz itthon, amiben pl. több a belső memória, a ram.

(#34711) Rambovits válasza Alexios (#34710) üzenetére


Rambovits
senior tag

Igen, jogos. Nem gondoltam végig :B

Viszont az alsó kategóriás lumiákon nincs vaku :(

[ Szerkesztve ]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#34712) Alexios válasza Rambovits (#34711) üzenetére


Alexios
veterán

szerinetm ennyiért 620-at is kapsz mire ez ideér, plusz 27% áfa mivel azt már nemnagyon lehet megúszni, szóval nem igazán tűnik olyan jó ajánlatnak :D Annyiért partnero-nál talán még 820-at is kapsz, ami garancia terén nem hinném hogy rosszabb ennél.

(#34713) Dave™ válasza Rambovits (#34708) üzenetére


Dave™
nagyúr

4GB-tal semmiképpen sem, még akkor sem, ha SD-vel bővíthető (bár erről nem láttam infót a linken). Csak Nokiát, csak WP8-al, és most már azt mondanám, hogy 1GB rammal. Érdemes lenne megvárni az új szériát, szerintem 1-2 hónap és itt vannak. Vagy egy jó árú 820-as.

[ Szerkesztve ]

(#34714) Sofian válasza Pttypang (#34705) üzenetére


Sofian
őstag

Ezt is próbáltam, de sajnos az új Messenger nem jelez semmit. Se energiatakarékos trükkel sem sehogy. Ami még szörnyűbb ,hogy background agent listában sem szerepel. (reinstall/restart/energiatakker/ki -be stb. stb. megvolt)

Csak ez az egy app szórakozik. Minden más push ok pillanatnyilag.

(#34715) savoo válasza Sofian (#34714) üzenetére


savoo
addikt

Szerepel az, a speciálisok között.

(#34716) jockas válasza hülyegyerek (#34698) üzenetére


jockas
senior tag

Nem csak WP-on szarakodik. Anno Symbianon is ugyanez volt (akkor úgy oldottam meg, hogy a google fiókban módosítottam az időzónát, de elég szánalmas, hogy nem képes ezt rendesen lekezelni a google). Ez elég nagy ok volt arra, hogy leváltsam a google naptárt a MS megoldására. Azóta nincsen ilyen problémám.

(#34717) hülyegyerek válasza jockas (#34716) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Droidon nem volt vele gond, szóval vagy a Nokia/wp szarik a megoldásra, vagy a gugli szivat minket, vagy mindkettő egyszerre.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#34718) jockas válasza hülyegyerek (#34717) üzenetére


jockas
senior tag

Ez nem kérdés...google szivat. Ezért cseréltem le. Ugye nem feltételezzük azt, hogy két különböző operációs rendszeren (Symbian, WP) is ugyanaz a hiba azt jelenti, hogy mindkét OS-nél szarul oldottak meg valamit? Nem tudom IOS-en mi a helyzet, de eddig 3-ból csak a google saját OS-én megy rendesen...ez elég egyértelmű helyzet (és tudjuk azt is, hogy a google szereti szivatni azon felhasználóit, akik nem androidot használnak).

(#34719) btudos válasza hülyegyerek (#34717) üzenetére


btudos
Topikgazda

Minden más naptár jó, innentől kezde nálam nincs sok kérdés, ez is a Google fantasztikus megoldása. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#34720) dejaris válasza Fkris (#34704) üzenetére


dejaris
addikt

Utoljra akkor indult ujra magatol, mikor meg gdr1 sem volt. Manapsag csak nagyon ritkan, de akkor is azert mert a kikapcsologomb felul van az enyemen, igy leules kozben megnyomodik, ha ugy sikerul.

[ Szerkesztve ]

(#34721) Sofian válasza savoo (#34715) üzenetére


Sofian
őstag

A speciálisban ott van mindenki aki futhat... de ez még nem jelenti hogy fut is.

(#34722) spider23 válasza Kasya (#34690) üzenetére


spider23
aktív tag

Na pl a gépelési problémára az előbb is elő jött egy konkrét hiba. A mondatban írtam hogy itthon, erre át akarja alakítani minden áron Itthon -ra. Ezt miért csinálja?

Másik problémán az új Facebook Messenger feltelepítése után (bárcsak ne tettem volna) az akkum nagyságrendekkel hamarabb lemerül ugyan olyan használat mellett mint azelőtt. Ezért azonnal töröltem a messengert, de nem oldotta meg a problémát. Valamiért mostantól ugyan olyan gyorsan merül. Mi lehet a gond? Valami beragadt neki és használja a telefont. 2 nap helyet jó ha 1 napot kibír egyik napról a másikra.

(#34723) savoo válasza spider23 (#34722) üzenetére


savoo
addikt

Ha letörölted akkor utána már nem szivhatja az akkut.. Érdekes lenne. :D

(#34724) Kasya válasza spider23 (#34722) üzenetére


Kasya
nagyúr

"Na pl a gépelési problémára az előbb is elő jött egy konkrét hiba. A mondatban írtam hogy itthon, erre át akarja alakítani minden áron Itthon -ra. Ezt miért csinálja?"

Backspace - raklikkelsz az eredeti szovegedre, amit t9-ben felajanl es kesz. 2-3* megismetled kulonbozo alkalmakkor, utana mar a gyakorisaga miatt arra fogja alapból javitnai/felajanlani a szot a rendszer. Ahogy fentebb is irtam...

[ Szerkesztve ]

(#34725) spider23 válasza savoo (#34723) üzenetére


spider23
aktív tag

Márpedig megtörtént az uninstall és restart is volt, de nem segített. Ugyan olyan ütemben merül. Biztos hogy valami nem kerek mert azóta csinálja hogy azt a programot feltettem. Előtte 2 napot simán kibírt, ez most éppen 1 nappal kevesebb. Azért ez nem véletlen szerintem...

(#34726) kezman válasza spider23 (#34725) üzenetére


kezman
őstag

Ha letörölted akkor az már nem szívhatja, másik app a hibás hidd el, mit telepitettél még utoljára?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34727) Fkris válasza dejaris (#34720) üzenetére


Fkris
őstag

Kivételesnek érzem magam!
Köszi a visszajelzést :)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#34728) dejaris válasza Fkris (#34727) üzenetére


dejaris
addikt

Legalabb a wp eleterzest magadeva tetted ;]

(#34729) Fkris válasza dejaris (#34728) üzenetére


Fkris
őstag

Legalább :O :DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#34730) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

WP 8.1 kamera kezelőfelület. Tetszetős.. :P

http://wmpoweruser.com/redesigned-stock-camera-app-in-windows-phone-8-1-demoed-on-video/

(#34731) Воланд


Воланд
titán

Microsoft offers Windows Phone OS free to Indian players

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34732) Blyan válasza Dzsosy (#34730) üzenetére


Blyan
félisten

Nem rossz, kár hogy a képminőségen nem változtat majd. :D

De figyelitek, mennyi customization kerül a rendszerbe? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34733) Воланд válasza Blyan (#34732) üzenetére


Воланд
titán

jah, ezt a reszet jol osszehoztak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34734) Oppenheimer válasza Воланд (#34733) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kár hogy záridőt nem lehet állítani, meg nem olyan jo a kezelőfelülete, mint a Nokia cameranak. Inkabb a Nokia camerat kéne gyorsabbá tenni és beletenni a burst shotot.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34735) Dave™ válasza Oppenheimer (#34734) üzenetére


Dave™
nagyúr

Lehet benéztem valamit, de nekem van benne sorozatkép. És elég gyorsan is indul, ez van betéve kameragombra.

(#34736) Воланд válasza Dave™ (#34735) üzenetére


Воланд
titán

azert a videoban levo szvsz gyorsabban indul, mint a nokia camera.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34737) NGA


NGA
addikt

(#34738) legiaap válasza NGA (#34737) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez február 13-ai cikk. Szerintem nem lesz ilyen bár jót tenne a rendszernek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#34739) Oppenheimer válasza Dave™ (#34735) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ha a Smart sequence-re gondolsz, akkor az nem az. Az csak egy jónak szánt, de teljesen haszontalan feature.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34740) Dave™ válasza Воланд (#34736) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem mondtam, hogy a Nokiás gyorsabb lenne, csak hogy szerintem elég gyorsan elindul az is. 3-4 másodperc alatt tölt be. A gyári nyilván gyorsabb, mindenből. De talán nem azon a +1-2 másodpercen múlik, cserében több funkciója van. Én nem látom miért lenne ez jobb, mint a Nokia megoldása.

Oppenheimer: ja én azt hittem a sorozatkép ugyanaz, mint a Burst. Nem használtam még, csak láttam, hogy van olyan. Friss élmény még a WP8 :)

[ Szerkesztve ]

(#34741) NGA válasza legiaap (#34738) üzenetére


NGA
addikt

BB sem kapott szárnyakat tőle, hogy futtatja a droidot.

(#34742) Воланд válasza NGA (#34741) üzenetére


Воланд
titán

de igen, csak a statisztikaban nem latszik. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34743) Dzsosy válasza Dave™ (#34740) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Egyébként nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a MS Kamera lesz az utódja a Nokia Camera-nak és már a rendszer részét fogja képezni. :)

(#34744) Blyan válasza NGA (#34741) üzenetére


Blyan
félisten

Futtatja a droidot? :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34745) Blyan válasza Воланд (#34736) üzenetére


Blyan
félisten

Így van, ahogy a mostani gyári is kamera is gyorsabban indul.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34746) StLui


StLui
veterán

BobTail amit emlegetett, hogy lesz valami nagy durranás az megvolt már, vagy mi történt? vagy durranásból csak puki lett? :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#34747) legiaap válasza StLui (#34746) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem lett belőle semmi sem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#34748) emvy válasza legiaap (#34747) üzenetére


emvy
nagyúr

Most miert csusztatsz, Mr.? :)

while (!sleep) sheep++;

(#34749) BobTail válasza legiaap (#34747) üzenetére


BobTail
őstag

Még ;] :P

(#34750) SpongyaBob válasza BobTail (#34749) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Na, megint kezded :DDD De amúgy ezzel mi a célod, hogy itt "felhergeled" a népet? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.