Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34351) Воланд válasza pisti.wp (#34349) üzenetére


Воланд
titán

az pontosan mit takar, hogy nem engedi ertekelni?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34352) pisti.wp válasza Воланд (#34351) üzenetére


pisti.wp
újonc

Sem csillagozni nem tudok, sem hozzászólni. Nincs is lehetőség, ahová írhatok és elküldhetem a véleményem és semmi...

(#34353) Integrale válasza SpongyaBob (#34350) üzenetére


Integrale
veterán

Nem arról, [link]

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#34354) aDic válasza Integrale (#34348) üzenetére


aDic
tag

Mint írtam talán 5-töt raktam fel, de most megnéztem a pontos listát és ezek voltak:
Cal
Chronos Calendar
CalendarPro Free
WPhoneCalendar
Office 365 Calendar

Ebből a legutolsó, ami tetszett, de annak meg az élő csempéje nem jött be, így visszatértem az gyárihoz.

Nekem a Chronos nagyon csicsás, teljesen elüt a WP koncepciójától, az egyszerű letisztult, gyors, stb. vonaltól. A Cal meg gyakorlatilag egy heti nézettel több, mint a gyári, ill. a csempéje jó lenne, de nálam ette az akksit (ha úgy zárolom le a képernyőt, hogy ez az aktív app, akkor nálam szívja az akksit).

De mindegy, valamiért nekem a fentiek közül egyik sem jön be, mégsem szutykozom le egyiket sem, mert van akinek meg bejön. Mindenki használja azt ami tetszik neki, stb. De úgy gondolom izlésekről vitatkozni elég felesleges és reménytelen dolog, ezért is írtam, hogy "Elég beszükült látásmódra utal" valamit azért rossznak kikiáltani, mert az valakinek nem jön be.

(#34355) SpongyaBob válasza Integrale (#34353) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mindegy, benéztem, de azt is szidta :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34356) Pttypang válasza Integrale (#34353) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezek a kalendár appok mivel jobbak, mint a gyári naptár? o.O

Everybody lies.

(#34357) mbale válasza Pttypang (#34356) üzenetére


mbale
tag

Bármiben

Zag Zag

(#34358) Воланд válasza pisti.wp (#34352) üzenetére


Воланд
titán

csak azokat az alkalmazasokat tudod ertekelni, amik telepitve vannak es persze ms fiokkal be kell jelentkezni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34359) pisti.wp válasza Воланд (#34358) üzenetére


pisti.wp
újonc

Bocsi, pont ott nem böktem a csillagokra, ahol kellett volna. :D

(#34360) savoo válasza aDic (#34347) üzenetére


savoo
addikt

Jajj nem kell ennyire megsértődni... :) Semmi értelmét nem látom annak, hogy csak annyi funkciója legyen, hogy csempére kirakja az infokat.

(#34361) savoo válasza SpongyaBob (#34355) üzenetére


savoo
addikt

Mert az tényleg egy szr.. :DDD

(#34362) Assdak válasza aDic (#34354) üzenetére


Assdak
őstag

Cal esetében nálam nem szívja az akksit. Viszont nagyjából minden benne van ami kell, és még a facebook integrációt is tudja.

(#34363) Pttypang válasza mbale (#34357) üzenetére


Pttypang
veterán

Kicsit konkrétabban? :)

Everybody lies.

(#34364) Dzsosy válasza Pttypang (#34356) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Az igényeidtől függ.. az enyémeket a gyári is 100 %-ban kielégíti. :P Számomra a cronos tele van felesleges sallanggal. Szóval azért nem "kötelező" app az sem..

(#34365) Pttypang válasza Dzsosy (#34364) üzenetére


Pttypang
veterán

A 800-al nem fenyeget a veszély, én is a gyárit használom, csak nem értem, miért keresik ennyire a külsős megoldást a gyári helyett :)

Everybody lies.

(#34366) savoo válasza Pttypang (#34365) üzenetére


savoo
addikt

Őőő, van WP7-re is Chronos. És nézd meg. Megtudod.

(#34367) pushalias válasza savoo (#34361) üzenetére


pushalias
addikt

8.1-gyel jön az új naptár, abban én már nem látok hibát.

(#34364) Dzsosy & (#34366) savoo Chronos nekem elsőre még csak-csak tetszett, akkor jöttem rá, hogy semmi értelme, amikor észrevettem, hogy hiába van fent, mégis a gyárit használom. Szóval erről kábé ennyit.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#34368) savoo válasza pushalias (#34367) üzenetére


savoo
addikt

Na, abban a kommentben viszont tényleg az FB Messengert szidtam. :P

(#34369) pushalias válasza savoo (#34368) üzenetére


pushalias
addikt

:D

Mellesleg az meg nekem jól szuperál.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#34370) kezman válasza savoo (#34361) üzenetére


kezman
őstag

Egyet értek, más lenne a helyzet ha mondjuk rábökve megnyitná a gyári naptárat, de erről még véletlen sincs szó, tehát ha naptárat akarok nézni akkor kell ez és kell a naptár csempe, úgy meg ugyebár semmi értelme szerintem. De valószínű szűk a látóköröm vagy beszűkült vagy én vagyok kicsit gyagya :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34371) kezman válasza Pttypang (#34365) üzenetére


kezman
őstag

Én például fordába járok dolgozni(nem, tudom mond e ez neked valamit) tehát a hónap különböző napjain különböző időpontokba , van mikor este, van mikor hajnalba van mikor délbe tehát kutya tudja , tehát ránézek a csempére látom a következő 7 napot, vagy amennyit beállítottam, ha többet akarok, rábökök és ott van minden, ezt a gyári sajnos nem tudja, na látod például ezért. :K

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34372) mbale válasza Pttypang (#34363) üzenetére


mbale
tag

Dzsosy leírta, miért volt felesleges az eredeti kérdésed. Igen, az emberek különbözőek és mások az igények.

Zag Zag

(#34373) spilbi


spilbi
tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy felraktam ezt az általam nagyon várt Facebook Messenger-t, és ugyanazt a problémát produkálja mint korábban a Viber: install és üzembe helyezés után 1-2 üzenet erejéig az alkalmazás saját hangjelzései működnek. Pl. ugye mikor jön egy üzenet, ennek az "új" messengernek megvan a sajátságos hangjelzése. De csak az első 1-2 üzenetig, aztán mostmár valami egészen más, gondolom valami telefonba beépített hangjelzés jön. Vibernél is ugyanerre a hangjelzésre állt át. Más is találkozott ezzel, lehet erre megoldás?
Előre is köszi!
-Nokia 1020 mellesleg

(#34374) spilbi


spilbi
tag

Bocsi a duplázásért, közbe megtaláltam, hogy nálam a "Figyelmeztetés 5" jelzésű hangot használja. Közbe ez nincs is beállítva semmilyen jelzésnek.

(#34375) Pttypang válasza mbale (#34372) üzenetére


Pttypang
veterán

A konkrét alkalmakra gondoltam, amikor szükség van rá. De biztos van speciális eset, amiket írtatok, de igen, egyéni igények :)

Everybody lies.

(#34376) aDic válasza Assdak (#34362) üzenetére


aDic
tag

Apropó akksi szívás:
Múlt héten épp a Sysapp push-ert indítottam el, mikor csengettek, ledobtam a telefont az ágyra és otthagytam a telefont. kb. 10-15 perc múlva kézbe véve a telefont langyos volt (se mobile net, sem wifi nem volt bekapcsolva). Erre megnéztem az akksi töltést (beállítások/takarésok üzemmód; azt hiszem ez a neve) és az akksi töltöttség meg kb. 5%-al kevesebbet mutatott (nem sokkal előtte vettem le a töltőről 100%-os töltöttséggel).

Egyrészt a sysapp push-er miért tekeri ennyire vajon a procit, és amikor lelokkolja a telefon a képernyőt, akkor az éppen aktív program az pörög tovább??
Ezt több programnál is észrevettem, hogy ha nyitva hagyom és nem lépek ki belőle vagy a windows vagy a vissza gombbal, akkor képernyőlokkolás esetén is szívja az akksit.

(#34377) batai15


batai15
félisten

wp telóknál az 512 ram mennyire gond? 820-am aszony használja, én meg lehet céges flottába veszek egy 625-lumiát, nagyobb akku, kijelző tetszik .

(#34378) Bogyó bá' válasza batai15 (#34377) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A jövőt tekintve nagyon nem jó ötlet szerintem. Úgy jársz vele hamarosan, mint én hajdanán a 610 256MB-jával: az új alkalmazások vagy el sem fognak indulni, vagy veszettül döcögve, akadozva fognak futni.

szerk: Egy példa: Az Időkép legelső, fapados verziója szépen futott a 610-en is, miután "feljavították" a látványvilágát, utána teljesen hasznavehetetlen lett azon a telefonon. Minden máson meg szépen fut.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34379) Integrale válasza batai15 (#34377) üzenetére


Integrale
veterán

Altalanos hasznalatban nincs hatrany, de a weboldalakat rendszeresen ujratolti a 625. Jatekoknal lehet meg szuk keresztmetszet a kevesebb ram.
kesobb meg meg ki tudja mi lesz.

"Bad reklám is reklám too"

(#34380) batai15


batai15
félisten

Hát akkor valami jobbat kellesz. Lehet megvárom a wp 8.1 telókat. a 630 spec alapján tetszik, kérdéses az ára.

(#34381) moleculez válasza batai15 (#34380) üzenetére


moleculez
veterán

920-925 egész jó árban van már

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34382) Bogyó bá' válasza moleculez (#34381) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

920 már nemigen van, a 925 meg visszalépés tőle, drágábban. Sajnos.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34383) batai15 válasza Bogyó bá' (#34382) üzenetére


batai15
félisten

pedig 925 ami begyere. Miért vissza lépés?

(#34384) Integrale válasza batai15 (#34383) üzenetére


Integrale
veterán

Csak belső memóriában (Vodafonnál még abban sem), vezeték nélküli töltés.
Illetve szerintem az AMOLED-ben.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#34385) Alexios válasza batai15 (#34383) üzenetére


Alexios
veterán

nincs vezeték nélküli töltés. ennyi

(#34386) SpongyaBob válasza batai15 (#34377) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Megánvélemény, de én már nem vennék 512-es telót - nem hogy semmilyet - még WP telót sem. :N

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#34387) batai15 válasza Alexios (#34385) üzenetére


batai15
félisten

Hát az nem izgat, és szebb is mint a 920.
Meg győztetek, már csak a bukszám kell meg engedje :D

(#34388) Assdak


Assdak
őstag

Csak a 6tag butítja szarrá a feltöltött képeket, vagy ez instagram feature?

(#34389) cattus


cattus
őstag

[link]

Nem tűnik rossznak, hasznos ficsőr. Bár a szóköz szerintem indokolatlanul hosszú.

Do the thing!

(#34390) BobTail válasza Assdak (#34388) üzenetére


BobTail
őstag

6tag butít, hivatalos instagram nem.

(#34391) savoo válasza Bogyó bá' (#34382) üzenetére


savoo
addikt

Jó vicc. :D

(#34392) Bogyó bá' válasza savoo (#34391) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Inkább rossz viccnek mondanám, de az magánvéleményem. ;]

(#34393) savoo: a téglának karaktere van, nem egy samsungos szappantartó :))

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#34393) savoo válasza Bogyó bá' (#34392) üzenetére


savoo
addikt

A tégla? Az. :P

(#34394) Assdak válasza BobTail (#34390) üzenetére


Assdak
őstag

Ejj, ez nem túl jó hír.
A vicc az, hogy biztos vagyok benne, hogy régebben nem butított.

[ Szerkesztve ]

(#34395) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Ha nem frissítek majd 8.1-re, akkor megmarad a beépített gyári üzenetkezelő?

Értem, hogy növelni akarják a részesedést, és van sok hasznos funkció a frissítésben, de úgy érzem, hogy most arcul köp a microsoft, mert kiveszi azokat a dolgokat, amitől wp a wp, és amiért tudatos vásárlóként direkt ezt vettem.

(#34396) cattus válasza CyberPunk666 (#34395) üzenetére


cattus
őstag

Ott van helyette a Messenger app, nekem eddig jól működik. Bár jóval lassabb, mint a beé, de vannak benne hasznos plusz funkciók.

De a válasz a kérdésedre szerintem igen.

Do the thing!

(#34397) CyberPunk666 válasza cattus (#34396) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Az egy rakás...

Másrészt nekem jó volt, hogy ott volt egyben a dolog és egy helyen tudtam folytatni a beszélgetést.
Nyugodtan csinálhatták volna opcionálisra.

(#34398) Diego!


Diego!
senior tag

Sziasztok!

Én most szeretnék venni egy win-es telefont.. olvastam már hideget-meleget. Azt szeretném kérdezni, hogy tényleg annyira netfüggő? Ha nem frissít valamit akkor már omlik össze, fagy?

(#34399) mukibuci válasza Diego! (#34398) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ilyen okos gondolatokat hol hallottál?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#34400) mbale válasza CyberPunk666 (#34395) üzenetére


mbale
tag

Akkor appokkal se nagyon számolj.. olyan lesz, mintha wp7-es telefonod lenne.

Zag Zag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.