Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35452) desolator válasza x1port (#35450) üzenetére


desolator
senior tag

Nincs mit, aztán ezek után legalább most már írd majd meg, hogy bejött-e :)

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35460) emvy válasza btudos (#35435) üzenetére


emvy
nagyúr

Mindketto NT kernelen megy :)

while (!sleep) sheep++;

(#35465) mukibuci válasza btudos (#35463) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

inkább úgy mondanám, hogy vannak olyan gépek/helyzetek, amikor nem érdemes/nem éri meg újabb OSre váltani.

és itt akár pontot is tehetünk a téma végére :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#35471) Kbali válasza mukibuci (#35388) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor sem értettem bele ilyet.
Más fejlesztés kapcsn hasonlót tapasztalok, hiába agilisan fejlesztünk: lefektetett roadmap, folyamatosan, a releaseek lezárása előtt beeső, nagyon fontos igényekkel....

(#35472) Воланд


Воланд
titán

Windows Phone 8.1 core is finished today

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35473) Kbali válasza catroot (#35400) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tőled is kérdezném, hogy vettél -e már részt nagyobb (több éves) fejlesztési projektben?

(#35474) Воланд


Воланд
titán

uj store

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35475) Partyface007 válasza Воланд (#35472) üzenetére


Partyface007
őstag

:-)

(#35476) Воланд


Воланд
titán

Real life pictures of the Nokia Lumia 630 shows up in China, showing start screen backgrounds

na, ide egy hanyas smiley jon....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35477) BobTail válasza Воланд (#35476) üzenetére


BobTail
őstag

Ízléstelenségek és pofonok...

(#35478) Sofian válasza Kbali (#35473) üzenetére


Sofian
őstag

Az MS lassú. Lehet ezt magyarázni, de ha a konkurens multiknak sikerült gyorsítani akkor az MS nek is illene.

(#35479) emvy


emvy
nagyúr

Valaki itt a kornyeken vett egy laptopot, hidpi, Windows kell ra (konkretan rMBP 13"). Nem is azzal van a gond, hogy a skalazas milyen -- kb. oke --, hanem rendszeresen hasznal projektort, es egyszeruen a 8.1 sem kepes megbirkozni ezzel a rendkivul komplex problemaval, miszerint a kulso screenen 100%-os skalazas kene, a laptopon meg kb. 150%-os. :(

while (!sleep) sheep++;

(#35480) Aakisan válasza emvy (#35479) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Ezt biztos ide akartad írni?

(#35481) Воланд válasza emvy (#35479) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35482) mazsi70 válasza Воланд (#35472) üzenetére


mazsi70
senior tag

Melyik készülék van a képen ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#35483) Blyan válasza mazsi70 (#35482) üzenetére


Blyan
félisten

ránézésre egy 1520.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35484) neooen válasza Воланд (#35472) üzenetére


neooen
aktív tag

E linked alapján [link] , akkor az ezen a képen látható is valódi lehet [link] .
Nekem rohadtul bejön, neked mi nem tetszik benne BobTail (meg akinek még nem)? Ad valami letisztultabb kinézetet az egésznek. Egy két ember WP-ján elég nagy katyvasz van a sok össze-vissza kinézetű csempe miatt. Nálam is kezd elúszni a harmónia :). Van alkalmazás amit azért nem tűzök ki, mert nagyon elüt a csempéje a többitől.

[ Szerkesztve ]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35485) Воланд válasza neooen (#35484) üzenetére


Воланд
titán

hatterkeppel sem fog megoldodni a problemad, mert tudtommal a kulsos alkalmazasok nem fogjak atvenni a hatteret.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35486) kezman válasza Воланд (#35485) üzenetére


kezman
őstag

Igen, erre csak az lenne megoldás ha a csempék átlátszóságát lehetne állítani % arányban, akkor be lehetne lőni normálisan akár teljesen átlátszóra akár félig vagy ahogy akarod.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35487) Bogyó bá' válasza kezman (#35486) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ugye tudod mit mondott a svéd bakter, amikor a vonat levágta mindkét lábát?
"Hát a f*szom nem kéne?" :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#35488) x1port válasza kezman (#35486) üzenetére


x1port
addikt

Igen , plusz ha ezek mellé a grafikus fícsörök mellé csomagolnának nekunk még 512mb ramot :)

(#35489) kezman válasza x1port (#35488) üzenetére


kezman
őstag

Hát igen, csak álmodozunk, de sebaj, előbb utóbb úgyis csere lesz , majd meglátjuk milyen nagy testvérek jönnek, álmodjuk ,hogy lesz még az újak közt is ilyen ár-érték arányú telefon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35493) Blyan válasza kezman (#35486) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, erre az lenne a megoldás, ha a fejlesztők megkapnák az olyan csempe beállíthatósági lehetőséget a saját alkalmazásukhoz, ami illeszkedik ehhez.
De nem tudom, megkapják-e vagy sem. Mindenesetre így lenne értelme.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35494) Воланд válasza Blyan (#35493) üzenetére


Воланд
titán

statikus csempeknel meg lenne ertelme, de elo tartalom eseten nem. sot, az az igazsag, hogy "millio" alkalmazast fel tudok sorolni, ahol nincs ertelme.

engem pl zavar az, hogy a whatsapp csempeje atveszi a beallitott temaszint es nem fixen zold.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35495) Blyan válasza Воланд (#35494) üzenetére


Blyan
félisten

Mivel lesz noticenter, az élőcsempék nagyrésze nélkülözhetővé válhat - opcionálisan.
De ezt egy MS bérencnek a büdös életbe nem fogom tudni elmagyarázni. ;]

Téged minden zavar ami nem saját elképzelésed szerint alakult. :D Háklis öregasszony vagy, na! :D
De amúgy az is a fejlesztő hibája, mert megtehetné, hogy megadja a lehetőséget arra, hogy csempetéma színű legyen,vagy az eredeti sajátja. Erre pedig most is van lehetősége szerintem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35496) x1port válasza Blyan (#35495) üzenetére


x1port
addikt

Lesz noticenter?
miben ? 8.1?

unokáink sem fogják látni :)

(#35497) Blyan válasza x1port (#35496) üzenetére


Blyan
félisten

Ja, hogy nem fogjuk látni. Oké :)
Ezzel az erővel a csempéken lévő háttérképet sem fogjuk látni, szóval felesleges azon is aggódni. ;)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35498) Воланд válasza Blyan (#35495) üzenetére


Воланд
titán

semmi mas nem indokolja a hatter bevezeteset, mint a tomenytelen mennyisegu siras. ennyi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35499) Blyan válasza Воланд (#35498) üzenetére


Blyan
félisten

Semmi nem indokolja a sírásodat, hiszen opcionális, csak a fürdősk..vaságod miatt teszed (mert szerinted felesleges). Ennyi! :)
Kérdés? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35500) x1port válasza Blyan (#35497) üzenetére


x1port
addikt

Én ugyan nem aggódok.
A sok burkoló akar itt nagyon csempézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.