Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) kchris78


kchris78
veterán

ma reggelre megszűnt a google sync működni a telefonomon (1520). 80190194es hibakód... letöröltem az accot, újracsináltam de nem segített... valaki tapasztalt hasonlót?

(#35952) x1port válasza kchris78 (#35951) üzenetére


x1port
addikt

Igen , sajnos itt is ez a helyzet.

(#35953) viewdetails válasza kchris78 (#35951) üzenetére


viewdetails
addikt

Rendszeresen előfordul, hibakód passz, de ilyenkor szép csendben leszívja az akkut a háttérben.
Ha tudod, próbáld meg Outlook/Exchange fiókként beállítani (nekem a mai napig működik, másoknak nem). Kiszolgáló nevéhez írd az m.google.com-ot.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#35954) desolator


desolator
senior tag

Nekem már nem megy a se a facebook, se az MS fiók a google mellett. Pontosabban mind a 3-nál azt írja, hogy "nem naprakész".

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35955) Melack válasza desolator (#35954) üzenetére


Melack
veterán

MS és Facbook fiók ok nálam.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#35956) desolator válasza Melack (#35955) üzenetére


desolator
senior tag

Most már nálam is csak a google szar...
"Szerencsére" nekem abból húzza le a névjegyeket és a naptárt is így most azokat sem látom

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35957) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Végre működik az index. Fészbuk egy hét után szintén.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35958) Kbali válasza kcsa (#35941) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ja: kollégám 610-e a sima beszélgetés, e-mail, sms használat mellet a 7.8-cal rendszeresen keményre fagyott, szerviz úgy javította, hogy visszarakta 7.5-re, de egy idő után azzal is kuka (kevés a memória). Kapott most egy 620-at, na azzal semmi ilyesmi gondja nem volt még.

(#35959) kchris78 válasza desolator (#35956) üzenetére


kchris78
veterán

dettó.. mivel töröltem - újracsináltam az accot, nekem is eltűnt minden kontaktom... addig csak nem frissült... leveleket látja de ha bekattintom a cardav caldav-ot akkor már nem jó.

(#35960) T.Peter válasza mike1334 (#35932) üzenetére


T.Peter
őstag

820 hasznaltan 40 korul(alatt). Ha nem megy, akkor a fenti 3 kozul a 620. Minden szempontbol jobb, bar csak 512 ram van benne. Ez majd a jovoben dol el, hogy mihez keves. De alap appokhoz tuti eleg lesz.

(#35961) desolator


desolator
senior tag

Azt nem lehet valahogy megoldani, hogy ha felveszek egy hotmailos naptár bejegyzést, akkor ne jöjjön róla mail csak a teló jelezzen? Nagyon idegesít, hogy mindig kétszer kapok értesítést.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35962) T.Peter válasza desolator (#35961) üzenetére


T.Peter
őstag

Nekem nem jon email bejegyzesrol. Pl talakozo 10-kor bejegyzesrol. Csak szuletesnaprol. Gondolom a hotmail fiokodban be lehet allitani bongeszobol.

[ Szerkesztve ]

(#35963) desolator válasza kchris78 (#35959) üzenetére


desolator
senior tag

Én most áthúztam a google-os névjegyeket meg a naptár bejegyzésemet az outlookos fiókba, aztán letöröltem a p*csába a google-t. Csak a fent említett dolog idegesít így most.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35964) desolator válasza T.Peter (#35962) üzenetére


desolator
senior tag

Te is hotmail-os naptárt használsz? Nem a gmail-es naptár van beállítva? A webes felületen nem találtam erre vonatkozó beállítást.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35965) T.Peter válasza desolator (#35964) üzenetére


T.Peter
őstag

Hotmailes mailcimem van. Szoval ahhoz van kotve a naptaram. A hotmail tarolja a szuletesnapokat, ezeknel be van automatikusan allitva az emlekezteto 12-kor. Ezt kapom meg mailben is.

[ Szerkesztve ]

(#35966) Partyface007 válasza desolator (#35963) üzenetére


Partyface007
őstag

próbáld ki esetleg a naptár beállításánál hogy a regisztrált e-mail címet törlöd (ha engedi), így akár jó eséllyel csak a telefon fog értesíteni...

[ Szerkesztve ]

(#35967) savoo válasza Sofian (#35945) üzenetére


savoo
addikt

Nem mondtam, hogy világverő, de az 520-nál fényévekkel jobb. Az a no comment kategória, hogy az 520 megeszi reggelire.. :D

(#35968) polonic válasza desolator (#35964) üzenetére


polonic
félisten

A webes feluleten kell kikapcsolni az ertesiteseket.

(#35969) kchris78


kchris78
veterán

kicsit kezd idegesíteni ez a google-s dolog.. kerülőmegoldás: az outlook.com os kontaktokat lehet syncelni? A szinkronizálandó tartalomhoz ott csak az emaileket kínálja fel... semmi mást. Egyéb 5let? Netet már kicsit túrtam ez ügyben de semmi értelmesre nem akadtam csak az office-s outlook-ra.

(#35970) desolator válasza kchris78 (#35969) üzenetére


desolator
senior tag

Ezen én is szívtam egy kicsit. Ha beállítod az MS fiókot ott valóban csak az e-mail szerkeszthető. Viszont ha bemész a névjegyekben, ott beállítások, majd a "névjegyalbum szűrésénél" tudod kiválasztani, hogy az outlook/hotmail-os címeket is szinkronizálja. Ugyanígy kell csinálni a naptárnál is.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35971) desolator válasza polonic (#35968) üzenetére


desolator
senior tag

A webes felületen valóban van egy ilyen rész a "Naptári értesítésekhez regisztrált e-mail címek" -nél, hogy:
"Naptári értesítések
A naptáreseményekről szóló értesítések beállításait a Naptár beállításai lapon módosíthatja.
" Azonban ott semmi erre utaló beállítás nincs. Viszont most úgy megoldottam, hogy értesítési címhez megadtam egy ritkán használt gmail-os címet, aztán oda spammelhet :)

update: megtaláltam, tényleg ki lehet kapcsolni a mailes értesítéseket :)

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35972) x1port válasza savoo (#35967) üzenetére


x1port
addikt

Egy frászt jobb.
Sőt,ahogy írták mások is elcseszett egy kamerája van.
Max ha a telefon kijelzőjén nézed vissza a képet akkor az amoled dob rajta.
Áttöltve pc-re egy fos.
A kis 520 ezerszer élesebb , simább képet csinál.
De ezen nem veszünk össze.
Legyen jobb a 800-as! Legalábbis élj ezzel a tudattal :D

(#35973) Oppenheimer válasza x1port (#35972) üzenetére


Oppenheimer
veterán

520-nak +1, napfényben 920-nal is élesebb képet csinál (annal nem nehez elesebbet mondjuk). Elég benezni a fotós topikba.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#35974) kchris78 válasza desolator (#35970) üzenetére


kchris78
veterán

köszi, sajnos nem segít :(. viszont valami global error lehet mert a dekstop gépemen (OSX) sem syncel google címtárat ezzel a hibával: CoreDAVHTTPStatusErrorDomain hiba 403...

(#35975) savoo válasza x1port (#35972) üzenetére


savoo
addikt

Aha ok. Azt már a múltkor is bebizonyítottad, hogy te mindent mindenkinél jobban tudsz.. :N

(#35976) x1port válasza Oppenheimer (#35973) üzenetére


x1port
addikt

Szóval nem az egekig dícsérem a kamera minőségét, de figyelembe véve az árát és magát a specifikációt , le a kalappal előtte.

(#35977) savoo válasza Oppenheimer (#35973) üzenetére


savoo
addikt

Sőt jobbat csinál mint egy DSLR! :DDD

(#35978) desolator válasza kchris78 (#35974) üzenetére


desolator
senior tag

Mármint mi nem segített? Nem szinkronizálja be az outlook-os kontaktokat sem, nem csak a gmail-es? Az egyértelmű, hogy a gmail-el globális gondok vannak, mert már többen is írtuk, hogy nem megy. De az outlooknak mennie kéne.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35979) savoo


savoo
addikt

Megkövetem magam, makróban tényleg jobbnak tűnik az 520 rendes fényben. De minden egyéb körülmény között gyengébb.

(#35980) BobTail


BobTail
őstag

Úgy látom leragadtatok egy ponton, de ha jól tudom, Lumia 800 nem csak a külsőt, a kamerát is megkapta egy az egyben az N9-től, és szerintem sem jobb az 520 kamerában a 800-nál. Minden más tekintetben - főleg funkcionalitásban - többet nyújthat az 520.

(#35981) x1port válasza BobTail (#35980) üzenetére


x1port
addikt

Azért ezt meredek hallani Tőled.

(#35982) kchris78 válasza desolator (#35978) üzenetére


kchris78
veterán

igen, az outlookos kontaktokat sem synceli be hiába van bekattintva a névjegyek beállításánál az outlook is :(. Ezt a fiókot nem mertem még újracsinálni, lehet ezt kellene.

remélem hamarosan megoldódik zavaró így kontaktlista mentesen. nesze neked, felhő... :(((

(#35983) desolator válasza kchris78 (#35982) üzenetére


desolator
senior tag

Akkor passz, az nekem megy simán, a google-t meg már le is töröltem.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#35984) Blyan válasza BobTail (#35980) üzenetére


Blyan
félisten

Főleg színhelyességben. Az 520 nagyon jó képeket csinál, de a színekkel eléggé hadilábon áll - a Lumiak többségéhez hasonlóan.
Igen, a 800-as jobb, mint az 520 kamerában - bár a különbség azért nem egetverő.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35985) x1port válasza BobTail (#35980) üzenetére


x1port
addikt

520 nak nagyobb a rekesz mérete F 2,4 (800-as F 2,2 ) és belekerült pluszba egy ISO vezérlő is.
Ezen kívül szinte ugyanaz a 2 kamera.
Az ,hogy a 800-as 8 megapixeles ...nekem iszonyú szétesett képeket lőtt.

Na de most már off..

(#35986) Sofian válasza BobTail (#35980) üzenetére


Sofian
őstag

A kamerát megkapta.. a szoftvert viszont nem... ;]

(#35987) Blyan válasza x1port (#35985) üzenetére


Blyan
félisten

Ezek a nyers adatok... másrészt a mobilos kamerák rekeszértékeit nem igazán célszerű nagygépes szemmel nézni. Sőt. f2.2-es kamera itt főleg jobb, mint a f2.4-es.
Nézd meg a mai csúcsmodelleket, f2.0 és f2.2 között váltakoznak. Most akkor mindegyik rosszabb, mint az 520?

Az iso vezérlő pedig nem a kamera hw érdeme, hanem pusztán szoftveres dolog.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35988) x1port válasza Blyan (#35987) üzenetére


x1port
addikt

Használtam mindkét telefont.
Akkor ezek szerint ilyen nagy a szórás.
Nálam nem hogy jó képeket lőtt a 800-as hanem kimondottan rosszakat.
Pedig azt hittem,hogy majd hűűűű..miket fogok én azzal exponálni.

(#35989) pzstm


pzstm
titán

Csőd szélén a Microsoft

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35990) kchris78 válasza desolator (#35983) üzenetére


kchris78
veterán

kössz azért, egyelőre kivárok, sajnos a Mac OSX miatt nekem nem annyira triviális a gmail törlés, ez volt a kapocs a két rendszer közt kontakt/naptár szinten, erre az office.com nem jó :(.

(#35991) Blyan válasza x1port (#35988) üzenetére


Blyan
félisten

Simán lehet, hogy a szórásból egy rosszabbat fogtál ki. Én csak azt mondom, hogy a 800-as tényleg jó képalkotásra volt képes - persze az akkori szemmel nézve.

Az 520 is jó, sőt ahhoz képest mennyibe kerül nagyon is jó, az alsó kategória legjobbja sőt talán a mai közép kategóriában is bőven dobogós akár.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35992) Blyan válasza pzstm (#35989) üzenetére


Blyan
félisten

Idén is? Ejj. :DD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35993) emvy válasza kchris78 (#35990) üzenetére


emvy
nagyúr

Az OSX nagyon szepen mukodik Outlook.com-mal. Tenyleg.

while (!sleep) sheep++;

(#35994) x1port válasza Blyan (#35991) üzenetére


x1port
addikt

Akkor ezt megbeszéltük. :)

A 625 vajon milyen kamerában?
520 szintjén van ? Pontosabban ua. a kamera van benne egy villanóval megtoldva?

(#35995) Blyan válasza x1port (#35994) üzenetére


Blyan
félisten

Megmondom őszintén, nem tudom, de kb hasonló lehet csak villanóval.
A Nokia oldalán minden jellemzőben ugyanazt írják mindkettőről.

Elsődleges kamera érzékelőmérete: 5 MP
Kamera fókuszának típusa: Autofókusz kétfokozatú exponálógombbal
Kamera digitális zoomja: 4 x
Az érzékelő mérete: 1/4"
Kamera F-száma/rekeszértéke: f/2,4
Kamera fókusztávolsága: 28 mm
A kamera minimális fókusztartománya: 10 cm
Kamera képformátumai: XMP, JPEG/Exif

Kamera vakujának típusa: LED vaku
Vaku hatótávolsága: 1.0 m
Vakumódok: Ki, Automatikus, Be

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#35996) kchris78 válasza emvy (#35993) üzenetére


kchris78
veterán

hogyan? kézzel beállítottál CardDAV CalDAV szervereket az OSX-en? de ez már offba hajlik :)

(#35997) nicu71 válasza x1port (#35988) üzenetére


nicu71
addikt

csatlakozok...a 800 tényleg nem egy nagy durranás kamera terén,munkatársam fotói rettenetesek,/szerinte is/ de mondjuk őt különösebben nem érdekli. Viszont az asszonya 620-ának fotóit jó/bb/nak tartja.

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#35998) mrhitoshi válasza Integrale (#35925) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem ilyen jellegű a problémám. Az ID-k normálisan vannak elrendezve, nincs baj velük, számítógépen. Aztán mikor leszinkronizálom telóra, akkor borul a rendszer, amit nem értek, hogy miért történik. Szóval ez a probléma.
Lehet visszasírom a zune-t ? Ott ilyen nem volt, mert ha gépen minden rendben volt, akkor telón is.

Esetleg van erre valami hivatalos szoftver ? Mert úgy látszik, hogy ha csak átmásolom telóra, akkor nem jó.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35999) nicu71 válasza mrhitoshi (#35998) üzenetére


nicu71
addikt

szia!én az mp3tag progival megszerkesztem a zenéimet/már ami szerkesztésre szorul/,a win8-as metrós appal áthúzom a telóra és tökéletes!Esetleg még az MPAToolal a telón adok artistképet,és ennyi. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#36000) pzstm


pzstm
titán

Lumia 930

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.