Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) pzstm válasza lck (#2348) üzenetére


pzstm
titán

én átraktam release preview-ra a cégest. Azzal megjelenés után is max annyi lehet, hogy egy héttel hamarabb kapom meg a havi CU-kat :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2352) ricsi99 válasza BiP (#2349) üzenetére


ricsi99
addikt

Itt is ni :D
DellFan: No és gyúcsány? Meg az orkok?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#2353) BiP válasza ricsi99 (#2352) üzenetére


BiP
nagyúr

már nem az az első oldal, ami így hivatkozik rá, napok óta azt olvasom, hogy a .194 lesz az "RTM".

Mondjuk így, hogy csomó beígért új feature még nem került bele, ellenben kivettek pár jópár funkciót a 10-eshez képest, ez így elég halvány.
Mellette szól, hogy jobban néz ki, és fürgébbnek hat.

(#2354) shapphire


shapphire
tag

Nagy valószínűséggel október 5. után úgysem frissithet mindenki, legalábbis a hírek szerint. Akkor aki nem akarja megvárni az update lottót, az most jobb ha egyből belép az Insider programba. Abból meg ki lehet lépni bármikor, nem?
Mondjuk nettó baromság, hogy clean installal meg elérhető bárki szamára a 11 október 5-től.

(#2355) Zsombors97


Zsombors97
tag

Valakinek sikerült már esetleg rájönnie, hogy hogyan lehet a widgeteknél beállítani, hogy bizonyos oldalak híreit hozza fel? Azt tudom, hogy le lehet tiltani, hogy adott oldalaktól ne láss tartalmakat, de arra még nem sikerült rájönnöm, hogy be lehet-e esetleg azt állítani, hogy egy adott oldal cikkeit dobálja gyakrabban.

(#2357) keIdor


keIdor
titán

Erre valami tippetek van, hogy mi lehet?
Minden megy, magának felpakolta a drivereket, kivéve ezt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2358) Geth válasza keIdor (#2357) üzenetére


Geth
addikt

Részletek alatt hardver azonosítóval rá lehet keresni.

(#2359) keIdor válasza Geth (#2358) üzenetére


keIdor
titán

Ez lesz az gondolom, rágooglizok, hátha.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2360) ScomComputer válasza keIdor (#2359) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én tudom de nem mondom meg...csak ha írsz egy pü-t nekem, és elindul a futár 1karton sörrel... :K :P

(#2361) King Unique válasza shapphire (#2354) üzenetére


King Unique
titán

Az nem újdonság, hogy Windows Update-en nem feltétlen érkezik meg azonnal minden kompatibilis eszközre a W11 funkciófrissítés, van akik lehet majd csak jövőre kapják meg. Az viszont nem világos mégis honnan jött, hogy ha valaki annyira váltani akar már a hivatalos megjelenésnél, akkor okvetlenül az előbbire kell heteket / hónapokat várnia vagy az Insider Preview programba kell mindenáron belépnie ahelyett hogy az október 5-én elérhető W11 ISO-val / MCT-vel in-place upgrade-et csinálna, sőt saját felelősségre akár a nem támogatott hardverkonfigurációkon is megoldható lesz. :F :)) Ahogyan az sem világos miért lenne baromság a clean install lehetősége, mintha nem lehetne letölteni a W11 telepítőjét és egy pendrive-ra írni majd arról bootolva telepíteni... :D

[ Szerkesztve ]

(#2362) syIex


syIex
veterán

Visszatérős főleg, hogy már fent van! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2363) Geth válasza keIdor (#2359) üzenetére


Geth
addikt

Random találat gugli első oldalról:
I had the same issue. First install the latest chipset driver from AMD (https://www.amd.com/en/support/chipsets/amd-socket-am4/x570). Then go to Device Manager, right click on the device, choose Update Driver on the device, Browse my computer for driver software, choose this folder: c:\Program Files (x86)\AMD\Chipset_IODrivers\PSP Driver\
It fixed my missing driver for me, now it says: AMD PSP 11.0 Device, under Security devices.

(#2364) keIdor válasza Geth (#2363) üzenetére


keIdor
titán

Köszi, meglett. Driver kellett neki. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2365) BiP válasza keIdor (#2364) üzenetére


BiP
nagyúr

Hiányzott a driver, ezért driver kellett neki? Hahaha :)
Bocs, nem hagyhattam ki.
Én is ugyanezt a megoldást találtam gugli [link] első találat -> amd fórum [link] .
Mondjuk amd-hez chipset drivert feltenni szerintem alap. (ahogy intelhez is).

#2366 shapphire : Ha most az összes Win10-es gép elkezdene frissíteni, 2 napra lehalna az internet.
Gondolom egy ilyen szintű frissítést jobb kitesztelni. ISO-ból meg a userek kisebb %-a fog manuálisan telepíteni, in-place upgrade-et meg még kevesebben.
Mire megjön január- február környékén az update, addigra tudnak még finomhangolni.
Az október 5. meg jó az előtelepített rendszereket forgalmazóknak, hamarabb kezdhetnek Win11-es gépeket árusítani.

[ Szerkesztve ]

(#2366) shapphire válasza King Unique (#2361) üzenetére


shapphire
tag

Az in place upgrade lehetőségét nem ismertem, azt gondoltam, hogy így a saját fájlok nem maradnak meg.
A clean install (feles Insider bohóckodás mentes) lehetőség ennek okán nem volt számomra ésszerű, így már más a fekvése, de.......azért az továbbra se világos, hogy ha tulajdonképp van megoldás manuális upgradere, clean installra, akkor MS miért is nem dobja ki viszonylagosan menedzselve egyszerű updateként? :))
Az ilyen erőforrás-gazdálkodás, meg nincs kész a rendszerük (persze hogy nincs, de az más tészta) magyarázat erősen kérdőjeles.
Ha meg a nagy mellénnyel kiadott követelmény csokrot akarják még tesztelni, akkor meg mire az okt 5?

(#2367) BiP válasza syIex (#2362) üzenetére


BiP
nagyúr

(#2368) syIex válasza BiP (#2367) üzenetére


syIex
veterán

:Y :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2369) makoj30 válasza FattyDove (#2356) üzenetére


makoj30
aktív tag

Valahol letölthető az ISO fájl ami a cikkben is van Release Preview?

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#2370) keIdor válasza makoj30 (#2369) üzenetére


keIdor
titán

microsoft.com, én is onnan szedtem le. 20000.194-et kell kiválasztani.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2371) FattyDove válasza makoj30 (#2369) üzenetére


FattyDove
őstag

Ms oldalarol letoltheto. En pont most telepitem

(#2372) makoj30 válasza FattyDove (#2371) üzenetére


makoj30
aktív tag

Köszönöm. Este én is felrakom :R

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#2373) BiP válasza makoj30 (#2369) üzenetére


BiP
nagyúr

lásd: #2209

a Microsoft oldaláról letölthető a 22000.194-es hivatalos ISO-ja

[ Szerkesztve ]

(#2374) slein


slein
tag

lehet volt már kérdés/előkerült valamikor, de lusta dög vagyok visszakeresni
szoval, az okt 5-en megjelenő win11 ha iso-bol teszem fel a gépre szó nélkül megeszi a win10es kulcsot?

(#2375) syIex


syIex
veterán

Végre fent van és már magyarosítottam is. Eddig tetszik a "Macesedés" viszont a tálcát nem lehet kisebb méretűre állítani valahogy? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2376) DellFan válasza slein (#2374) üzenetére


DellFan
csendes tag

Azért a keresőt még megtalálhatnád: [link]

(#2377) DellFan válasza syIex (#2375) üzenetére


DellFan
csendes tag

Már nem / még nem.
Volt egy reg. hack rá de megszüntették. Van rá némi esély, hogy visszateszik.

(#2378) syIex válasza DellFan (#2377) üzenetére


syIex
veterán

Eddig tetszik, csak az hiányzik egyenlőre, de még csak egy kevés ideje ismerekedek vele. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2379) FattyDove válasza DellFan (#2377) üzenetére


FattyDove
őstag

Regedittel még mindig lehet állítani, csak épp elcsúsznak az ikonok

(#2380) keIdor válasza slein (#2374) üzenetére


keIdor
titán

Én nálam magától aktiválta magát, csak be kell jelentkezni a fiókoddal.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2381) szabeska válasza keIdor (#2380) üzenetére


szabeska
addikt

Nálam is, de ezt is meg kell csinálni előtte, én pl mindig offline fiókkal használtam a gépet eddig, szóval kellett.

[ Szerkesztve ]

F1

(#2382) makoj30 válasza DellFan (#2377) üzenetére


makoj30
aktív tag

Itt a REG file:

[link] https://mega.nz/file/sLoQxYRC#gYgep6TGUPkhRDh8XWp0PT98rjHfwOfRf4y_cszexEY

Tiszta telepítéskor kell használni. (Már ha erre gondoltál)

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#2383) papi77 válasza keIdor (#2380) üzenetére


papi77
addikt

Nekem is aktiválta,pedig nem jelentkeztem be!

Az első: NOKIA 1611

(#2384) keIdor válasza szabeska (#2381) üzenetére


keIdor
titán

Én semmit nem csináltam vele, ezt írja:

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2385) szabeska válasza keIdor (#2384) üzenetére


szabeska
addikt

Anno olvastam valahol, hogy "elveszhet" a kulcs, hiába ugyanarra a gépre telepítjük az új windowst, így érdemes hozzáadni a fiókhoz. Persze simán lehet, hogy enélkül is megy :K Én csak a biztonság kedvéért tettem meg, valami szürke oldalról vettem a kulcsomat ezerötszázé' évekkel ezelőtt, ne tűnjön már el :DDD

[ Szerkesztve ]

F1

(#2386) syIex válasza keIdor (#2380) üzenetére


syIex
veterán

Nálam is aktiválta és be sem jelentkeztem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2387) szabonagyur válasza keIdor (#2384) üzenetére


szabonagyur
félisten

Fiókkal vagy belépve és az tartalmazza főleg, hogy megfelelő verziót tettél fel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2388) keIdor válasza syIex (#2386) üzenetére


keIdor
titán

Neked nem is írja az MS fiókot. :) Egyébként ha OEM kulcsod van az az alaplaphoz is köti. Azt hiszem…

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2389) syIex válasza keIdor (#2388) üzenetére


syIex
veterán

Biztosan, mert OEM Retail kulcsom van igen! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2390) keIdor válasza syIex (#2389) üzenetére


keIdor
titán

Akkor onnan aktiválta.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2391) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Király :) 7700K, TPM 1.2

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2392) syIex válasza GoodSpeed (#2391) üzenetére


syIex
veterán

Igen, 8. generáció minimum az Intel esetén..

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2393) makoj30


makoj30
aktív tag

Felraktam az MS oldaláról letőlthetô beta w11-et és nem kellett reg file szórakozzak,egyből felment.....Rufus csináltam a bootolható pendriveot. ..

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#2394) DellFan válasza makoj30 (#2382) üzenetére


DellFan
csendes tag

Igen ez az, köszi!
(bocs, úgy tudtam, már nem működik a friss verziókban)

(#2395) Pedro81


Pedro81
újonc

Sziasztok.Tudtok nekem olyan linket adni,ahonnan Windows 11 iso-t tudok letölteni,ami figyelmen kívűl hagyja a proci hibát?

(#2396) Pyttawrx válasza Pedro81 (#2395) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nem kell, ezt csináld meg. P8400 cpu, tpm nélküli notira tettem fel így.
[link]

(#2397) Pedro81 válasza Pyttawrx (#2396) üzenetére


Pedro81
újonc

Tehát akkor ezt hogy csináljam?Töltsek le win 10-et,és tegyem bele a mappájába a win 11 install fájlját?

(#2398) King Unique válasza Pedro81 (#2395) üzenetére


King Unique
titán

Épp az imént linkelték :B Már ha te sem bírsz 1 hetet várni amíg hivatalosan is megjelenik és akkor igen, már a 22000.194 buildszámú ISO-t érdemes letölteni és telepíteni. :))

Ha eleve letölthető a Microsoft weboldaláról a 22000.194 buildszámú ISO-fájl aminél az itteni beszámolók alapján már állítólag nem kell TPM stb. hack hogy telepíteni lehessen nem támogatott hardverkonfiguráción, akkor adott annak használata és nem létszükséglet az install.wim / install.esd fájl cseréje vagy egyéb tákolás módszer. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2399) Pedro81


Pedro81
újonc

Erre a gépre tenném fel,de csak a proci a problémája.Más minden jó.

[ Szerkesztve ]

(#2400) Pyttawrx válasza King Unique (#2398) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nem fogom megérteni, ezt a türelmetlenséget. Ismerősömet sem tudtam meggyőzni, h várjon. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.