Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) westlake


westlake
félisten

Magyarul igazából semmi sem történt ma, csak bebizonyosodott, hogy a 22000.194 a GA verzió, ami egyébként már szeptember 16-a óta letölthető.

@BiP: Szerintem érted, hogy hogy értem.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2752) ElektrikusDE válasza westlake (#2751) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Köszi a megerősítést!

Így nem kell újratelepitenem a gépem. :)

Csak egy gyors IDE AHCI váltás csináltam, amit idáig halogattam. (tiszta telepitésre számítottam)

Maradt is az Opr. telepítés dátuma 2021. 09. 14. ami már rég 22000.194-re frissült. (ha jól emlékszem szeptember 16.-án)

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#2753) westlake válasza ElektrikusDE (#2752) üzenetére


westlake
félisten

Egyébkét sem kellett volna újratelepítened. Se másnak. A Microsoft csak csatornákat "váltogat". A 22000.1 is frissül az összes több magasabb verzióra.

Play nice!

(#2754) xkoti


xkoti
senior tag

Sziasztok.
Érdeklődnék, hogy esetleg köztettek van-e Ryzen 5 2400G tulaj már csak azért is mert ugye minket annyira nem szeret az microsoft így kiestünk a kompatibilis listából :(((
Esetleg volt valaki oly bátor hogy tesztelte még így is ?

KO

(#2755) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Az öreg és bevált rufus-al készíthetek hibátlan telepítő pendrive-ot a hivatalos helyről letöltött iso fájlal?

Aktiválásához Windows 10 licensz kód elegendő ,vagy külön kell vásárolni W11 licensz-et?

(#2756) Pyttawrx
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#2756) Pyttawrx válasza TechN7ne (#2755) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:K

(#2757) westlake válasza xkoti (#2754) üzenetére


westlake
félisten

A kompatibilis kifejezés a Microsoft értelmezésében más jelent, mint a valóságban. Náluk azért nem kompatibilis valami, mert nem akarnak a support-tal foglalkozni. Sokkal egyszerűbb, ha csak "néhány" konfigurációval kell törödniük, nem "nagyon sokkal". Ugyanolyan jól működik egy 10 éves gépen is, amilyen jól működött a Windows 10.

Play nice!

(#2758) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A lényeg teljesült. Felment szépen a 7700K-ra, TPM 1.2 (PTT 2.0 is lenne, de az ASUS Z170-A nem tudja kiolvasni a CPU-ból, mert az ASUS azt az egyetlen Z170-es lapot nem látta el UEFI BIOS frissítéssel, de hardveres TPM 1.2 modulom van :) ) mellett, BitLocker is megvan, aktiválta is magát, ennyike :) Majd holnap felteszem a 7100U-ra is, ott TPM 2.0 van :D

Ja igen, a Windows Update is megy. Ennyike ;)

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2759) King Unique válasza TechN7ne (#2755) üzenetére


King Unique
titán

Igen, nyilván használható a Rufus is, viszont ha a kisebb méretű MCT-s ESD ISO helyett a nagyobb méretű 4+ GB-os install.wim fájlt tartalmazó W11 ISO az alany, akkor a GPT-UEFI sémánál az alapértelmezett FAT32 helyett UEFI-NTFS módszert és NTFS fájlrendszert használ, aminél szükséget lehet a Secure Boot kikapcsolására.
Egyébként meg minek, amikor már adott az MCT telepítési adathordozó létrehozásához a Microsoft szoftverletöltőoldaláról letöltve? :))

Régóta köztudott hogy ingyen lehet W10-ről W11-re váltani, ahogyan az is hogy digitális licencnél egy in-place upgrade és újratelepítés esetén nem kell semmilyen termékkulcsot megadni, automatikusan aktiválódni fog digitális licenccel a W11 ugyanazon kiadása is...

[ Szerkesztve ]

(#2760) xkoti válasza westlake (#2757) üzenetére


xkoti
senior tag

Bízom benne, hogy igazad van nem csak játékra de munkára is használom a gépet és random crash folyamatnak nem igazán örülnék. Ellenben a windows 7 óta nem "fogott" meg ennyire új windows mint a 11 :DD Valószínűleg esélyes hogy akkor holnap azaz ma felteszem :D
Egyébként redditen is kicsit kutakodtam és volt olyan személy aki gond nélkül fel tudta telepíteni és elvileg probléma nélkül ment minden nála.

KO

(#2761) westlake válasza xkoti (#2760) üzenetére


westlake
félisten

A gyenge hardveren lassan fut az operációs rendszer, nem pedig nem stabilan. A lassú működés és az instabli működés két teljsen különböző dolog.

A Microsoft Windows 11-es kompatibilitási listája kis túlzással is baromság. Nincs mit szépíteni rajta. Semmi köze a valósághoz. Ráadásul még azt sem lehet ellenérvként felhozni, hogy majd úgysem lesz a régi hardverekhez driver. Van, mivel a Windows 11 és a Windows 10 driverei megegyeznek.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2762) TechN7ne válasza King Unique (#2759) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na ,az utóbbit nem is ismertem ,öreg motorosként a rufus-hoz voltam szokva.
Neked is köszönöm :)

(#2764) xkoti válasza westlake (#2761) üzenetére


xkoti
senior tag

Uram legyen neked igazad :R

KO

(#2765) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Alzánál még nincsen.

(#2766) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Máris letölthető lenne a Hivatalos Windows 11 ISO, MCT és a Telepítő Asszisztens? [link] Ez az USA oldal, a magyar oldalon még nincs fent, de a külföldiről le lehet tölteni a magyar nyelvűt

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2767) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Nálam valamiért a Creationtool nem akarja pendrivera telepíteni az ISO-t, mindig hibát dob.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#2768) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

TPM 2.0 7100U:

Erre varjatok gombot :D Miközben 7700K-n meg fent van :D

Mondjuk tegnap nem Clean Install keretében, de újra felraktam Pendrive-ról a véglegest, aminek a Build száma pontosan megegyezik... és ott is az volt a cél, hogy Pendrive-ról indítva a rendszerből frissüljön :)

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2769) Dumi86 válasza st3v3np3t3r (#2766) üzenetére


Dumi86
senior tag

Ugyanez magyarul: [link] :R Amúgy meg már tegnap este megjelent hivatalosan is.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#2770) st3v3np3t3r válasza Dumi86 (#2769) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ez ma reggel frissülhetett, mert mikor írtam, még magyarul nem volt fent. Sebaj, a lényeg, hogy van :DDD
Akkor én kb. talán jövő tavaszig vagy nyárig várhatok, mire a Huawei engedélyezi majd a Matebook D15(2020)-re :DDD . A 21H1-et is majdnem fél éves csúszással engedte letölteni :))
Ha csak nem csinálok Force Upgrade-t :DDD
A 21H1 is azért késett, mert állítólag a laptophoz mellékelt külön indítható Windows PE alapú visszaállító rendszer partícióját állítólag megbabrálta(amúgy én a gyárit macriumosra cseréltem, mert a gyári egy nulla volt funkciónalitás terén), holott tapasztalatom szerint nem.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2771) pzstm válasza st3v3np3t3r (#2766) üzenetére


pzstm
titán

igen, linkeltük is a hivatalos forrást és a bejelentést is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2772) szabonagyur válasza BiP (#2725) üzenetére


szabonagyur
félisten

Megnéztem pendriveról bootlva egy teljesen nem támogatott gépen (i5 3. generációs és TPM nélkül), ott sem indul csak a TPM hack segítségével. Ez ugye nem meglepő, a .194 eddig is így ment fel.

Egy újabb build lenne max érdekes így, hogy később változtattak e rajta.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2773) BiP válasza st3v3np3t3r (#2770) üzenetére


BiP
nagyúr

Pedig tegnap este fent volt a magyar oldalon. Nem számolom meg, hányszor volt belinkelve.

(#2774) viperabácsi


viperabácsi
addikt


Frissítési segéd alatt ez fogad.
Gépem :
Ryzen5 5600g
MSI MAG B550M MORTAR WIFI
CORSAIR 16GB Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16
HP EX900 SSD meghajtó, 250GB, M.2 2280 +
Friss win 10 ről nem tiszta telepítésnél ez a hiba üzenet.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2775) adamssss


adamssss
veterán

Ez így wtf? Azt hittem legalább a tpm2.0 lesz a gond de az MS szerint az megvan a gépben. Akkor kajak azért nem enged frissíteni mert az ms adatbázisban valaki nem volt hajlandó beírni egy rohadt CPU ID-t? Mert hogy a 8xxx-es Intel széria copy paste kaby lake csak több magon.
Elmehet az MS is a búsbüdösbe. Alig várom, hogy jöjjön majd az M2-es Macbook aztán soha többet MS oprendszer. 4 éves 600.000Ft-os gépre (Latitude E7480) nem megy fel egy új op. Tudok gratulálni.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2776) arcitec válasza viperabácsi (#2774) üzenetére


arcitec
addikt

A szokásos win update problema, na ez nem megy nekik, hogy miért nem tud ezen a Microsoft túllépni, nagyon nem értem. :U Írná ki min akad el és döntené el a user kell-e kockáztatni vagy nem. Pláne manapság adatod nem a "C"-n kell tárolni. Írná felül, javítson felül vagy akármi. Lehetne erre egy külön tools ami javít stb ..
Ezzel szívatni továbbra is a usereket 2021-ben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2777) arcitec válasza adamssss (#2775) üzenetére


arcitec
addikt

Még 4 évig tudod használni win10-en utána úgy is kuka . ;]
Egyébként akkor jó drágán vetted mert az nem egy hú proc, már elnézést nem személyes, csak pl egy ilyen összevetésből: [link]
U.I: Ha hülyeséget írtam elnézést, majd a többiek javítanak .. :U

[ Szerkesztve ]

(#2778) Eversmann válasza Kupszi (#2767) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Admin jogosultságú fiókkal, és a telepítőt is tedd c gyökérkönyvtárába. Nekem is ezt csinálta, aztán csak meglendült. Ha mégsem, akkor próbálj meg csak simán ISO-t készíteni, és azt másold át pendrive-ra.

Life is better with a Titan

(#2779) GoodSpeed válasza arcitec (#2777) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

a RAM húzza meg...

én pl néztem laptopokat, mert PC-mben 32 GB van, mondom az alá nem adom:

Csak annyit írtam be, hogy 32 GB legyen benne :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2780) viperabácsi válasza arcitec (#2776) üzenetére


viperabácsi
addikt

iso file-ból sikerült telepíteni. Később lesz clean install.
Most ismerkedem vele.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2781) BiP válasza adamssss (#2775) üzenetére


BiP
nagyúr

Merre jártál az elmúlt hónapokban?
Itt a topikban legalábbis ezerszer ki lett tárgyalva, hogy nincs ez így jól, de az MS így döntött, meghúzta a vonalat. TPM2 ide vagy oda, a 7.gen széria (kivéve pár skylake alapú HEDT procit) már nem támogatott.
De a topikban az is meg lett tárgyalva szintén ezerszer, hogy mivel lehet megkerülni.

#2776 arcitec : Írná ki min akad el
Kiírta. A proci nem támogatott.
A korábbi PC health check progi még ennyit se tudott.

Lehetne erre egy külön tools ami javít stb ..
Van, linkelték is korábban. Van csomó workaround tipp, script, stb. Erre csinált valaki egy toolt.

(#2782) classic B


classic B
aktív tag

Reggel feltettem tiszta telepítéssel 5. generációs intel cpu-val szerelt laptopra. A TPM 2.0 be volt kapcsolva. Minden frissítés felment.
Az animációk kissé darabosak, ami elég zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#2783) arcitec válasza viperabácsi (#2780) üzenetére


arcitec
addikt

Nálam is tiszta telepítés lesz, de a mostanit is megpróbálom, de valószínűleg úgy járok mint ahogy TE is , mert már tavasz vége óta havonta töltök vissza, hogy a késleltetés újra induljon.
Macera lesz újra belakni, de nem lehet mit tenni... :(((
GoodSpeed : 1 milla egy laptop? :( 200-300eft -os nem jó? 32GB RAM és ki is használod?
Gyakorlatilag átlagos felhasználásra 16GB is sok akár .. :U
2781BiP: Én nem azt a problémát írtam amit a mostani ellenőrző checkol. Hanem úgy általában amikor telepít/frissít és egyszer csak elakad. A sok ajánló javítással az a baj, hogy az esetek többségében nem működnek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2784) adamssss válasza arcitec (#2777) üzenetére


adamssss
veterán

[link]

Üzleti gép. Azok ennyiért mennek. (mondván hosszú a support) Kurtára. 4 év...

BiP: Én nem akarom kerülgetni. Menjen fel hivatalosan. Remélem lesz rajtuk akkor nyomás, hogy engedjenek, mert ez semmi más csak üzlet...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2785) GoodSpeed válasza BiP (#2781) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Mivel nekem gond nélkül felment a 7700K-ra, ezért kicsit meglepett, hogy a 7100U-s laptopunkra nem. Viszont én úgy döntöttem, mivel az anyum laptopja, hagyom békén a Windows 10-et, még sosem volt újrahúzva, mióta megvan, majdnem 4 éve. A HP által előretelepített Windows 10 van rajta, de abból mindig a legújabbra frissítve.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2786) syIex válasza arcitec (#2783) üzenetére


syIex
veterán

Ha nem is sok a 16, de bőven elég! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2787) GoodSpeed válasza arcitec (#2783) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Videókat szerkesztek pl vele, A képen a fele foglalt majdnem, pedig nem is megy a Filmora. A 16 GB meg egyik másik játéknak is el kell, és ez már 1-2 éve is így volt.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2788) pzstm válasza GoodSpeed (#2785) üzenetére


pzstm
titán

i7-7600U-ra is simán felment. Beraktam Insider Beta-ba majd kiléptettem/release preview-ra vissza.

app check szerint nyilván nem okés a proci de minden hókuszpok nélkül simán megy :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2789) GoodSpeed válasza pzstm (#2788) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

7700K-ra elsőnek nekem is úgy ment fel. Aztán másodjára tegnap az RTM-et tettem fel manuálisan, de nem Clean Installal. Az Insideres dolog lehet, hogy jó lenne a laptopra is, csak gondolom már ugrott az RTM a Beta csatornáról :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2790) BiP válasza arcitec (#2783) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, értem. Ez mondjuk jogos igény.
Bár aha az ember nem támogatott hardverre teszi fel, akkor benne van a pakliban, hogy valahol elakad a telepítő.
De az igaz, hogy mindenhol rohadt sokat tudnak rizsázni, de az igazán fontos infókat meg nem írják le, nem akarják összezavarni a usert.

#2784 adamssss : Sajnálatos. Amúgy tényleg érdekes, hogy mi alapján megy fel valamire gond nélkül, min akad el, mert sem a TPM 2.0, sem a cpu támogatási lista nem egyértelmű támpont.
Szóval a csillagok együttállása is kell hozzá :)
Mert ha simán felmegy 7600u-ra, de nem megy fel 7300u-ra, akkor ott még kell valami paraméter, amit vagy te nem állítottál be (tpm, secureboot), vagy a MS-nál nem kommunikálnak egyértelműen. (jó, mondjuk utóbbi mindenképp igaz)

#2789 GoodSpeed : beta-n még mindig a .194 van. Nem hiszem, hogy kivették volna.

[ Szerkesztve ]

(#2791) Tomko78 válasza GoodSpeed (#2785) üzenetére


Tomko78
őstag

Nekem meg ezt dobja biosban hiába állítok bármit is , akkor is feldobja ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#2792) pete_21 válasza GoodSpeed (#2785) üzenetére


pete_21
addikt

Pont most neztem meg en is, i5-6500 cpu nem felel meg a kovetelmenyeknek (nem ujdonsag), azonban minden mas igen. (pont elobb valtottam legacy-rol uefi-re es secure bootot is engedelyeztem.)
[kép] [kép]
Ugy latszik, ha valaki a konnyu utat valasztana (WinUpdate es Install Assistant), akkor ragaszkodnak a kobe vesett CPU listahoz...

(#2793) pzstm válasza GoodSpeed (#2789) üzenetére


pzstm
titán

nope. Release Preview és Beta sem ugrott még, csak a DEV, de az jó nagyot :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2794) GoodSpeed válasza Tomko78 (#2791) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Júj :D Súlyos ez a kép :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2795) PuMbA válasza Tomko78 (#2791) üzenetére


PuMbA
titán

Mert a BIOS-ban nem tudod GPT-sre varázsolni a tárhelyedet, hiába állítasz be UEFI-t és kapcsolod ki a CSM-et :) A tárolódon MBR van, amiatt kapod ezt az üzenetet.

[ Szerkesztve ]

(#2796) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

22471.1000 verzióról dev csatornáról csak teljes újrateleptéssel tudok most stabilra visszamenni?

Köszi a segítséget! :R

(#2797) pete_21 válasza Tomko78 (#2791) üzenetére


pete_21
addikt

Install secure keys vagy hasonlora is ranyomtal biosban? Anelkul nem lesz secure boot.

(#2798) wetsom


wetsom
tag

Ahogy nézem, itt a hozzáértők körében is bukfencezget ez a Win11 frissítés dolog, egy átlag felhasználónál még ennyire sem fog menni. Win11 gyakorlatilag az újonnan vásárolt PC-k világában fog inkább terjedni. Érdekes egy elképzelés ez az MS-től, akárhogy is nézzük. :U

(#2799) retroid


retroid
senior tag

Felraktam én is a frissítesi asszisztens segéd alkalmazással. Simán felment hiba nincs
év végi cpu cserekor majd megy fel iso usb clean teloítéssel

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#2800) retroid válasza wetsom (#2798) üzenetére


retroid
senior tag

Ez csak átmenetileg van és lesz így
kb tavaszra nyárra elterjed

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.