Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Csorbi válasza Celithrandi (#18000) üzenetére


Csorbi
addikt

Comodo logok, beállítások alapos, figyelmes átnézése, vagy az eltávolítása választ ad. :K

(#18002) Celithrandi válasza Csorbi (#18001) üzenetére


Celithrandi
addikt

ha lekapcsolom akkor is ez van. Újratelepítem a calcot, elindul háromszor majd többet nem. pl uninstalálni se tudom, csak teltenni újra a csomagokat. Az appsotre most egy ilyen újrahúzás után pont megy. A calc nem

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18003) Geth válasza Csorbi (#18001) üzenetére


Geth
addikt

De trükkös, mert a végére írta a comodo-t, nekem pedig odáig érdekes egy probléma amíg meg nem jelenik egy 3rd party vírusírtó/tűzfal. Ezt az időpazarlást! :DDD

(#18004) Celithrandi válasza Geth (#18003) üzenetére


Celithrandi
addikt

leszedtem, nem a comodo szólt bele

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18005) Cs1csó válasza vlevi (#17991) üzenetére


Cs1csó
félisten

A CMOS elem hiba nem csak akkor gond, ha jön egy áramszünet, ameddig áram alatt marad a konfig - még ha ki is van kapcsolva - akkor megmaradnak a beállítások. ?

(#18006) Csorbi válasza Celithrandi (#18002) üzenetére


Csorbi
addikt

Kellene infóként bármilyen hibaüzenet, screenshot, hibakód, bármi. Eseménynaplót is nézd át.

(#18007) Celithrandi válasza Csorbi (#18006) üzenetére


Celithrandi
addikt

egyre nehezebb, mert közben lehalt a start menüben a search, ha rákattintok csak lezárja a menüt, kiraktam tálcára ott meg semmi nem történik ha rákattintok

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18008) Geth válasza Celithrandi (#18004) üzenetére


Geth
addikt

A saját letölthető uninstallerével szedted le?
Persze igazából mindegy, mert egyszer már fent volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18009) Celithrandi válasza Geth (#18008) üzenetére


Celithrandi
addikt

programkezelőből, de az a saját uninstalját nyitja meg

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18010) Geth válasza Celithrandi (#18009) üzenetére


Geth
addikt

Nem. Ezeknek a csodáknak van saját letölthető uninstaller tooljuk, annyira szétcseszik a rendszert.

(#18011) Celithrandi válasza Geth (#18010) üzenetére


Celithrandi
addikt

nem hinném, hogy ez a gond, frissítés se jött rá és ma halt le minden. minden működik csak alap win szolgáltatások nem

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18012) Csorbi válasza Geth (#18010) üzenetére


Csorbi
addikt

De, az alkalmazás saját uninstallját nyitja meg a windowsban az alkalmazáseltávolítás, az uninstaller tool az már egy 2nd layer dolog, normál esetben nincs rá szükség, csak ha valamilyen behatás miatt a sztenderd eltávolítás nem megy.

(#18013) Celithrandi válasza Csorbi (#18012) üzenetére


Celithrandi
addikt

eseménynaplót hogy érem el úgy, hogy a start menüben nem megy a searchbar?

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18014) Celithrandi válasza Celithrandi (#18013) üzenetére


Celithrandi
addikt

de konkrétan ha leszedem a mai frissítéseket amiket azért tettem fel hátha javítja a gondot és csak rosszabb lett, azt írja, hogy törölte őket és indítsam újra a gépet, majd mikor elindul ott vannak továbbra is

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18015) Csorbi válasza Celithrandi (#18013) üzenetére


Csorbi
addikt

C:\Windows\System32\mmc.exe

Majd Fájl/Beépülő modul hozzáadása, a felugró ablak bal oldali listájából kiválasztod az eseménynaplót és hozzáadod, majd OK.

(#18016) Celithrandi válasza Csorbi (#18015) üzenetére


Celithrandi
addikt

konkrétan már ott tartok, hogy ha a tálcán jobb gombot nyomok egy futó programba nem történik semmi, ha egy filera a filekezelőben azt nyomok egy delt akkor se csinál semmit. Itt az eseménynaplóban sajnos nem tudom hogy mi lenne izgalmas e tekintetben.

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18017) Csorbi válasza Celithrandi (#18016) üzenetére


Csorbi
addikt

Mehet a reinstall.

(#18018) Celithrandi válasza Csorbi (#18017) üzenetére


Celithrandi
addikt

sajnos én is ezt érzem, ezzel kellett volna kezdenem 5 órával ezelőtt :(

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18019) Geth válasza Csorbi (#18012) üzenetére


Geth
addikt

Vêgülis úgy tűnik minden rendben, vegyétek úgy, hogy nem szóltam, bocsesz :)

[ Szerkesztve ]

(#18020) Celithrandi válasza Csorbi (#18017) üzenetére


Celithrandi
addikt

Már csak az a kérdés, hogy érdemes e bohóckodni a 11 el vagy jobban járok, ha visszamegyek 10re. Mondjuk nem értem hogy mitől halt le :F

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18021) Geth válasza Celithrandi (#18020) üzenetére


Geth
addikt

Bohóckodni semmiképp.

(#18022) Celithrandi válasza Geth (#18021) üzenetére


Celithrandi
addikt

pedig ez annak tűnik. 1 éven belül a második teljesen indokolatlan összefo*ódás. Semmi nem lett telepítve, frissítve, nem volt összeomlás vagy fagyás, reggel bekapcsoltam és itt a gond.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18023) Geth válasza Celithrandi (#18022) üzenetére


Geth
addikt

Te valahogy bevonzhatod ezeket :DDD
Próbáld meg bohóckodás és persze 3rd party vírusírtó/tűzfal/rendszerbuherátor/takarítóprogi/alternatív Start menü/stb. nélkül. Én már évek óta nyúzom ugyanazt a telepítést (több rendszeren), szóval van remény!

[ Szerkesztve ]

(#18024) Celithrandi válasza Geth (#18023) üzenetére


Celithrandi
addikt

négyszer cseréltem alatta alaplapot, azzal semmi gond nem volt. A comodot meg használom vagy 20 éve minden probléma nélkül. A többi virusírtórol, eset avast stb egyet értek veled, hulladékok. De itt most a kérdés, hogy 10 vagy 11?

[ Szerkesztve ]

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18025) King Unique válasza Celithrandi (#18011) üzenetére


King Unique
titán

Pedig a 3rd party antivírus szoftverek pont hogy képesek elég érdekes anomáliákat - példák: [link], [link] - okozni és nem feltétlen elég ilyenkor a megszokott eltávolítás, hanem a saját uninstaller tool használata szükséges ahhoz, hogy teljesen le lehessen ezeket vakarni...

Esetleg javítási céllal a "Repair Install Windows 11 with an In-place Upgrade" módszer megpróbálható, ha az sem használ, akkor marad az alaphelyzetbe állítás vagy a tiszta telepítés a 0-ról.

"De itt most a kérdés, hogy 10 vagy 11?"

Hosszabb távon mindenképpen Windows 11 vagy Windows 12, rövidebb távon (még szűk 2 évig, vagy fizetős ESU-val még 5 évig) még elmegy a Windows 10.

[ Szerkesztve ]

(#18026) Csorbi válasza Celithrandi (#18020) üzenetére


Csorbi
addikt

Az elmondottak alapján nem a Comodo eltávolítása miatt, hisz fennvolt még, de a Windows akkor is ezer sebből vérzett. A kérdés, hogy milyen javításokat próbáltál az Áruházra vonatkozóan, és mekkora volt a bátorság a hozzáértéshez képest? :)
Összedőlni egy rendszer ezer és ezer okból tud. Sajnos, tapasztalat, 99%-ban felhasználói hozzá nem értés, kontárkodás, a maradék 1% felerészben valamilyen eszközhiba, és valami nemkívánatos/elfuserált szoftver.

De ezekből lehet (kell) tanulni. Hajrá!

(#18027) Csorbi válasza King Unique (#18025) üzenetére


Csorbi
addikt

Ugyanazon tag két "élményére" nem nagyon támaszkodnék ilyen általános megállapításokkal. 99%-ban itt is a kellő hozzá nem értés a fő ok, főleg a beállításokra, konfigurációkra vonatkozóan.

(#18028) Celithrandi válasza King Unique (#18025) üzenetére


Celithrandi
addikt

amiket írnak programokat azok magukban rosszabbak mint egy vírus :) Próbálok még javítást telepítés elött, csak még backupolok egyet előtte.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18029) King Unique válasza Csorbi (#18027) üzenetére


King Unique
titán

Az a tag történetesen a vírusirtó topic topikgazdája, ha valakinek van rálátása és tapasztalata ilyen téren itt a fórumon, akkor az pont ő, + tele van az a topik és az itteni Windows topikok is hasonló esetekkel, szóval nem "99%-ban itt is a kellő hozzá nem értés a fő ok", hanem maga az egyes 3rd party AV-k és azok bugjai. ;)
A C betűs vackokat meg inkább hagyjuk, azok még a 7-Zip programot is erővel tiltják, annak működésébe is belepiszkálnak (példa). :DD

[ Szerkesztve ]

(#18030) Celithrandi válasza King Unique (#18025) üzenetére


Celithrandi
addikt

megjegyzem nálam hiányzik az a menüpont ami reinstalt csinálna visszaállítás nélkül :) marad a pendi teszt

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18031) King Unique válasza Celithrandi (#18030) üzenetére


King Unique
titán

Milyen menüpont hiányzik, melyik útmutató szerintire célzol?
Amik linkelve lettek, azok normál esetben mind működnek.

(#18032) Celithrandi válasza King Unique (#18031) üzenetére


Celithrandi
addikt

a winben nálam nincs javítás menüpont csak a visszaállításos reinstall, lényegtelen igazából, csak megjegyeztem :)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18033) King Unique válasza Celithrandi (#18032) üzenetére


King Unique
titán

A linkelt útmutató szerintem világosan szemlélteti mi értendő "repair install" alatt, ami a letöltött ISO-fájllal és másik opcióként USB-s telepítési adathordozóval futtatva indítható, a legújabb Windows Update módszer jelenleg elvileg csak az Insider Preview verziókban érhető el, ami oda is van írva.

[ Szerkesztve ]

(#18034) Celithrandi válasza King Unique (#18033) üzenetére


Celithrandi
addikt

ezért írtam, hogy nem lényeges :)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18035) Geth válasza Celithrandi (#18024) üzenetére


Geth
addikt

Próbáld meg a 11-et 3rd party vírusírtó/tűzfal/rendszerbuherátor/takarítóprogi/alternatív Start menü/stb. nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#18036) Csorbi válasza King Unique (#18029) üzenetére


Csorbi
addikt

Az, ha egy biztonsági alkalmazás alapbeállításban egy aláíratlan telepítőt letilt, az nem bug, hanem feature. :)
Teszi ezt azért, mert a felhasználói 99%-a nem ért hozzá, csak védelmet szeretne hozzáértés nélkül, azaz a szoftver kvázi beavatkozás nélkül védje meg.
Teszi ezt azért, mert a védelem az első, és azért valljuk be, etikusan, 2024-ben már tényleg gáz ha egy nyüves "kommersz" installer nincs alákanyarítva.
Aki hozzáértőbb (és valóban nem csak a bátorsága a nagy), az úgyis benyúl a motorháztető alá, és lazít ezeken a szigorú gyeplőkön, kvázi átvesz némi "döntést" a szoftvertől. Nekem senki ne mondja, hogy a 7-zip onnantól kezdve mert a Comodo ráugrik, az onnan nem vehető ki, nem tehető kivételbe és nem lehet feltelepíteni. Ne. :)
Épp eleget látok a melóhelyen, ahol a Symantec Endpoint Protection is úgy van konfolva cégen belül az illetékesek által, hogy még a fájl reputáció miatt is ráugrik egy fájlra ha az baromi alacsony. Agyrém, mindenki túlbiztosít százezerrel mindent, csak nehogy az ő égisze alatt/miatt üssön be a sz.r.

(#18037) King Unique válasza Csorbi (#18036) üzenetére


King Unique
titán

Más antivírus programok viszont nem feltétlen tiltják le kapásból túlbuzgó módon, ahol az említett C betűs védelmi szoftverek amúgy is hírhedtek az erőszakos tiltásokról és blokkolásokról, amihez már nekem is volt szerencsém.... A 7-Zip meg egyébként nem vírusos, nem is PUA / PUP, hogy okvetlenül blokkolni kellene.

Ami viszont tény és felesleges nekiállni firtatni az az, hogy az egyes 3rd party antivírus és "rendszeroptimaliziáló" programok eleve bugosak és tudnak érdekes anomáliákat okozni, tele vannak ilyenekkel az itteni Windows topikok is, + ha az antivírus esetében a téma egyik fő szakértője (szaktopik topokgazdája) írja itt ezt sokéves tapasztalat alapján, akkor újfent nem nagyon van miről diskurálni. :N

[ Szerkesztve ]

(#18038) Celithrandi


Celithrandi
addikt

háhh, újratelepült az adatok meghagyásával, ugyanaz a baja

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18039) Celithrandi válasza Celithrandi (#18038) üzenetére


Celithrandi
addikt

viszont most pl kapok hibaüzenetet ha a calcot újra akarnám húzni: 0x80073CF9

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18040) Csorbi válasza King Unique (#18037) üzenetére


Csorbi
addikt

De van miről beszélni, mert nem tartalmazott digitális aláírást. Ennek a megléte/hiánya is egy koncepció a biztonságos működésre - biztonsági szoftverek üzleti modellje válogatja, hogy megköveteli vagy sem.
Mint írtam, a SEP csupán a fájl reputációja, azaz a világban való előfordulás gyakorisága alapján is képes megítélni egy fájlt nem biztonságosként, teljesen függetlenül attól hogy van-e benne kártékony/nem kívánatos kód vagy sem. De ez mind-mind jellemzően testreszabható - van egy alapbeállítás, ami nem feltétlen az AV használata előtti "megszokott szabad" működést teszi lehetővé, ezen lehet finomhangolni.
Nálam az ESET is blokkol időnként 1-1 alkalmazást a hálózatvédelem alatt, be kell tanítani és onnantól nincs gond. A hozzá nem értő felhasználó ilyenkor nem érti mi történik, mit keressen, csak azt érzékeli hogy az ő kedves kis alkalmazása nem megy a netre, és akkor -> az biztos bug.

Példa,ebbe a listába néha "érthetetlenül" kerülnek be tök hétköznapi alkalmazások is, aztán persze a logban világosan le van írva mi az ok. Itt a képen épp jelentős védekezés folyik hálistennek. :D

A "szak"topicok topicgazdái átlagban egyébként mennyire valós szakértők? :) Úgy értem, a CV-ben legalább van tizenX év, fő profilban (foglalkozás körében) szerzett tapasztalat az adott témakörben, vagy autodidakta "innen-onnan" hallott infókra épülnek? :B :))

Amiben maximálisan egyetértünk, az a "rendszeroptimalizáló" programok létjogosultságának erős megkérdőjelezése. Azoknál nagyobb kárt semmi nem tud okozni. UEFI szintjén tiltanám akárcsak a közeledtét bármelyiknek is egy PC-hez.

(#18041) Csorbi válasza Celithrandi (#18039) üzenetére


Csorbi
addikt

Véletlenül nem voltál/vagy feliratkozva Insiderre?
Windows Update hibaelhárítót nem indítottad el még?

Most jönne ez jól nálad is... :))

(#18042) Celithrandi válasza Csorbi (#18041) üzenetére


Celithrandi
addikt

nem, nem igen foglalkozom a winel, csak user szinten használom jobb híján. Holnap szűz install, nincs jobb ötletem, csak ezer dolog fel van pakolva :W

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18043) Geth válasza Csorbi (#18041) üzenetére


Geth
addikt

Ezeket a fileméreteket elnézve örülök az automata telepítőmnek :)

(#18044) King Unique válasza Csorbi (#18040) üzenetére


King Unique
titán

Max. olyan vonatkozásban, ellenben másfelől továbbra sincs miről, mivel ha más védelmi szoftverek meg tudják oldani erőszakos blokkolás és letiltás nélkül az említett programnál, ellenben a C betűs nem, akkor egyértelmű hogy melyik tolja túl, ha a HIPS is be van kapcsolva, akkor meg pláne ugrik mindenre...

Nem a legjobb az ESET példád, mert nem arról volt szó, hogy egy antivírus szoftver egyáltalán nem blokkolhat semmilyen hálózati kapcsolatot és programot, hanem hogy nem feltétlen kell mindenre ugrania ha más hasonló programok sem teszik, ahol pl. az ESET IS nálam a 7-Zip programot eleve nem tiltja le, nem blokkolja, + a most mellékelt listában sem látszik, milyen érdekes. :D

Mennyire? Hát mondjuk a vírusirtó topik esetében nálad és nálam lehet jobban, valószínűleg több védelmi programot kipróbált, tesztelt X év alatt, meg vélhetően ért is valamennyire a témához, meg ha már a linkelt tag lett ott régóta a topikkgazda és nem pl. te vagy én. :))

Az eredeti témától elkanyarodva az pedig továbbra is ugyanúgy érvényes, hogy nemcsak a 3rd party "rendszeroptimalizáló", hanem bizony az antivírus szoftverek is okozhatnak különféle anomáliákat, elég csak a linkelt példákat megnézni, + pl. az Avast, BitDefender és társai esetében az USB-s meghajtók erőszakos letiltását, amivel szintén tele vannak a Windows topikok és többeknél csak a külső AV teljes eltávolítása után áll helyre a rend...

[ Szerkesztve ]

(#18045) Csorbi válasza King Unique (#18044) üzenetére


Csorbi
addikt

Próbáld meg kérlek értelmezni is amit írtam (ok-okozati összefüggéseiben, illetve a példa az mire példa - semmi köze a 7-ziphez), ne csak olvasd. ;) Köszönöm. :R Te úgy fogalmazol "túl tolja", én úgy fogalmazok, üzleti koncepció/modell, és majd a vevő eldönti mire van szüksége.

A Mennyire? szekciónál munkámból adódóan nálam megvannak ugyanezek, kivéve hogy nem vagyok topikgazda :C De őszintén, ezt valahogy nem érzem akkora nagy fájdalomnak vagy hiányosságnak, esetleg kompetencia-csökkentő tényezőnek... :))

(#18046) Csorbi válasza Geth (#18043) üzenetére


Csorbi
addikt

Ennél jobb automata telepítő nincs. :D

(#18047) Celithrandi


Celithrandi
addikt

az is érdekes még, hogy pl az asztalon ha egy ikonon delt nyomok engedné törölni, ugyan ezt az explorerből már nem. De azt se értem, hogy a reinstall miért nem javította ezt ki

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#18048) King Unique válasza Csorbi (#18045) üzenetére


King Unique
titán

Igen, próbáld meg kérlek értelmezni is amit leírtam és ne csak olvasd, mert azt láthatóan továbbra sem tudod cáfolni, hogy az egyes 3rd party antivírus szoftverek alapból tudnak olyan anomáliákat okozni, amik a beépített Windows biztonság (Defender) használatánál eleve nem jönnek elő, nem véletlenül szokott itt is kérdés lenni a rejtélyes problémáknál hogy telepítve van-e 3rd party antivírus vagy rendszerbuheráló program, pont ezért nem nagyon van miről beszélni. :N

Ha valaki annyival jobban ért hozzá, akkor ugye lehet jelentkezni az adott topikba topikgazdának, ha nem, akkor viszont nem feltétlen kellene kapásból firtatni amit egy ottani hozzáértő tag leír és ráfogni hogy 99% user error, ami ugye esetében nem feltétlen helytálló. :B

Apropó antivírus programok, ez itt tudtommal a Windows 11 topik és ide inkább a beépített Windows biztonság (Defender) működése kapcsolódik, bár ugye annak is van külön topikja, ellenben a 3rd party antivírus téma bővebb fejtegetése a vírusirtó topic témája, azt inkább ott kellene.

[ Szerkesztve ]

(#18049) Geth válasza Csorbi (#18046) üzenetére


Geth
addikt

De, amiben nincs felesleg (kevesebb tárhely, gyorsabb backup) :)

(#18050) Celithrandi válasza Csorbi (#18041) üzenetére


Celithrandi
addikt

a win update hibaelhárító amúgy ezt mondja:

IsPostback_RC_PendingUpdates IsPostback: False Informatív

WaaSMedicService A problémát észlelte:BinaryHealthPlugin Informatív

IsPostback_RC_PendingUpdates IsPostback: True Informatív

Service Status Probléma a BITS szolgáltatással: A kért szolgáltatás már el van indítva. System.Management.Automation.RemoteException További segítséget kaphat a NET HELPMSG 2182 parancs beírásával. System.Management.Automation.RemoteException Informatív

Service Status Probléma a BITS szolgáltatással: A kért szolgáltatás már el van indítva. System.Management.Automation.RemoteException További segítséget kaphat a NET HELPMSG 2182 parancs beírásával. System.Management.Automation.RemoteException

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.