Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) pzstm válasza Armagedown (#1000) üzenetére


pzstm
titán

Annyira nem egy nagy elvaras…4-5 eves hardverekrol beszelunk…

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1002) Armagedown válasza pzstm (#1001) üzenetére


Armagedown
őstag

Egy átlag felhasználónak sincs ilyesmire igénye.
Ha jó értelmeztem, akkor a tpm chip meghibásodása esetén nem fog bootolni a WIndows.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#1003) MasterMark válasza Armagedown (#1002) üzenetére


MasterMark
titán

Az csak akkor van ha használod is pl bitlockerrel a tpm chipet. Jelenleg nem használja semmire, csak követelmény...

Illetve ez pont annyira valószínű, mint hogy a processzor egyszer csak meghibásodna, vagy bármilyen chip az alaplapon.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1004) pzstm válasza Armagedown (#1002) üzenetére


pzstm
titán

2025ig win11-re sincs igénye átlagusernek :U

2,5éve, Lidl-ben vásárolt, 60"-os szülőknél használt konfig is tud mindent ami kell Win11-nek. :U

Előre volt összerakva a konfig nem legóztuk, és az is megfelel neki. :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1005) King Unique válasza pzstm (#1001) üzenetére


King Unique
titán

Így van, annyira azért nem teljesíthetetlen feltételek ezek, meg ugye fizikai TPM chip sem feltétlen kell, elég lehet CPU illetve BIOS/UEFI szinten az fTPM támogatás. Majd a CPU támogatás lesz érdekes, de ott vsz bővítik majd a listát.

(#1006) Doky586 válasza Armagedown (#1002) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Ha jó értelmeztem, akkor a tpm chip meghibásodása esetén nem fog bootolni a WIndows"
A windows lesz a legkisebb problémád.. :(((
Az gyorsan újratelepíthető. De minden adatod is megy a lecsóba (pl bitlockernél) hacsak
- nem volt egy titkosítatlan külső mentésed. (a kanapéba rejtve)
- vagy kinyomtatott helyreállítási kulcsod.
A jelszó ismetete semmit se ér. :))

Az fTPM esetén még az alaplap/cpu(?) csere is problémás lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#1007) ricsi99 válasza Doky586 (#1006) üzenetére


ricsi99
addikt

Jó lessz az ,hidd el...
Jön az user a félhalott hdd-vel ,és egy mozdulattal vissza lehet dobni ,az adatmentést :D
Tudod a kulcsot? ........ Mit?
Miért tikositottad?... há ott volt a gomb

Jó lessz ez :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1008) Geth válasza Doky586 (#1006) üzenetére


Geth
addikt

A recovery key-t nem muszáj kinyomtatni :)
Az alaplap/cpu csere recovery key birtokában nem probléma.

(#1009) Doky586 válasza Geth (#1008) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Így van, csak nehogy a titkosított területen őrizze.. :C (tegye azt is a matrac alá)

[ Szerkesztve ]

(#1010) adika4444 válasza szaniszlokar (#997) üzenetére


adika4444
addikt

Alapból úgy működik. :D
Szerintem te az összevonást akarod kikapcsolni, arra jelenleg nincs mód.

üdv, adika4444

(#1011) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok! :U
Másnál is előfordul, hogy ha meg akar nézni egy értesítést (katt az órára/műveletközpont-ra - mostmár ugye egyben van a kettő) akkor erre rákattintáskor néha van, hogy újraindul a windows explorer? :F

Mármint jó, értem hogy még Dev build meg ilyesmik, viszont a legutóbbi 22000.71-es build update óta vettem észre.
AMD alapú laptop CPU/GPU-m van (Ryzen 5 3500U).
Este megpróbálok egy driver frissítést is.

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#1012) pzstm válasza Norbi887 (#1011) üzenetére


pzstm
titán

igen. Nekem is utolsó build óta csinálja és nem mindig. Várum az eheti frissítést

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1013) mefistofeles válasza ricsi99 (#990) üzenetére

Természetesen lehet ez is alternatíva, csak nem nekem.
Régóta a defender az egyetlen amit használok, ráadásul van egy heppem, miszerint a nekem tetsző és kényelmes szoftverkörnyezetet igyekszem úgy kialakítani, hogy minél kevesebb programmal "szemetelem" össze a rendszeremet. Anno elég sok negatív élményem volt NOD és társai vírusírtókkal. lehet, hogy mára ez megváltozott, de maradnék a megszokottnál.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1014) Szellem. válasza mefistofeles (#1013) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nagyon jól teszed. Sajnos azt kell mondjam, hogy a legtöbb 3rd party vírusirtó szoftver, főleg az agyonszemetelt Internet meg Total Security-k okozhatnak érdekes bugokat!
Haverom gépén TrendMicro IS: Nem kapcsolódik a hangszóró kékfoggal. TM leszed azonnal működik.
Másik haverom: Eset IS alaplapi hálókártya: akad a torrent, meg a játék kidobál. ESET le, minden megy faszán. És sorolhatnám.
Persze, ez nem jelenti azt, hogy mindenkinél ezek előfordulnak, vagy mindenkinél bugzanak, de az tény, hogy minél bonyolultabb egy külső AV/IS/TS annál több lehet a megmagyarázhatatlan probléma. Mondom ezt úgy, hogy a Vírusírtó Topiknak én vagyok a TP-je.
A Defender sem tökéletes, de kevesebb a gond vele és kiváló védelmet ad. Aki meg eszetlenül kattintgat a bigtits.com meg kattins rám alkalmazásokra, annak meg mindegy mi van fent, mert nincs 100-as védelem.

[ Szerkesztve ]

(#1015) mefistofeles válasza Szellem. (#1014) üzenetére

Hát ezzel csak 100%-ban egyet érteni tudok.
Egyrészt aki, a védettség hiú ábrándjával, bőszen töltöget törőkódokat, ukrán hacker oldalakról az ne csodálkozzon, bármi védi a gépét, másrészt nekem ugyan tényleg nincs rálátásom a mai vírusirtókra, de ifjú korom sztárjai, (NOD, Panda, mittomén) koránt sem adták azt a védelmet amit bele képzeltek az userek, és/vagy levakarhatatlanok voltak a gépekről. kb. több bosszúságot okoztak mint ami hasznot remélhetett tőlük az ember.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#1016) makoj30 válasza Doky586 (#962) üzenetére


makoj30
aktív tag

"Kicsit módosítottam a leírást hogy az önálló letöltés is benne legyen és tettem fel új iso-t ami tartalmazza a home és a prof változatot is (akinek kell az automatikus beaktiválódáshoz) verzió: 22000.71"

Ventoy programmal megcsináltam egy 8GB Pendrive-ra és az adatlapomon látható gépen nem tudom felrakni mert azt írja ki hogy nem felel meg a gépem. A TPM Bypass.reg használtam. Az új alaplapon van Secure Boot with UEFI bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1017) Indiant válasza Szellem. (#1014) üzenetére


Indiant
addikt

Mondjuk a bigtitsnél nem lehet melléfogni... ;]

(#1018) rétisün


rétisün
veterán

sziasztok,

hogy lehet (lehet egyáltalán?) win11 és win10-et használó gépek között fáljokat megosztani? olyasmire gondolok, mint az otthoni csoport volt, de ugye azt már a 10-esből is kivették :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1019) Doky586 válasza makoj30 (#1016) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A VGA hiányát ez a módszer nem pótolja.. :K
Egyébként ha jól látom feltetted máshogy. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1020) MasterMark válasza rétisün (#1018) üzenetére


MasterMark
titán

Otthoni csoportot felejtsd el, az már akkor is hülyeség volt amikor volt. Simán jobb gomb tulajdonságok, megosztás és ott megosztod.

Switch Tax

(#1021) makoj30 válasza Doky586 (#1019) üzenetére


makoj30
aktív tag

Csak azóta konfigot cseréltem és gondoltam már felmegy tiszta telepítéssel,de tévedtem. Majd ha kijön még pár update hozzá akkor ismét felrakom frissitéssel.

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1022) Doky586 válasza makoj30 (#1021) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor mutass új Whynotwin11 -et.. :B

(#1023) makoj30 válasza Doky586 (#1022) üzenetére


makoj30
aktív tag

Máris:

Ezen a gépen lazán el kell hogy menjen a W11 is.

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1024) Doky586 válasza makoj30 (#1023) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem továbbra is az IGP a gond. Ha tennél bele VGA kártyát szerintem elfogadná.
Én nem tudtam reprodukálni a jelenséget, mert nincs kedvem fizikailag szétszedni a gépet, és hiába tiltottam le teljesen a biosban, dugtam át, a windows továbbra is látta a dVGA kártyámat, és használta is mint GPU-t [kép]

(#1025) makoj30 válasza Doky586 (#1024) üzenetére


makoj30
aktív tag

Nem lehet hogy a TPM Bypass reg nem megy valamiért?

Nincs VGA kártyám jelenleg csak az IGP :)

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1026) Zsolty20 válasza makoj30 (#1025) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Én nem erőltetném a helyedben. Ha nem megy, hát nem megy. Max kipróbálod amikor kijött a végleges, úgyis az lesz inkább a mérvadó. Plusz ez a rendszer inkább a modernebb gépeket célozza meg, s a tied nem épp ebbe a kategóriába sorolható. Eskü, no offense, csak ne akarjunk fából vaskarikát, vagy hogy van ez. :D
Egyébként most néztem, hogy a procid nincs a támogatottak listájában. Nem biztos, hogy jelenleg ez a baj, de ez is egy szempont lehet.

(#1027) Doky586 válasza makoj30 (#1025) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

De természetesen, még a copypaste-t is el lehet rontani... :B
Ezért van a reg file kitéve oda az .iso file mellé a leírás szerinti helyen :))

[ Szerkesztve ]

(#1028) makoj30 válasza Doky586 (#1027) üzenetére


makoj30
aktív tag

És én a mellékelt reg file futattam ahogy kell.

CPU Bypass nincs?

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1029) Doky586 válasza makoj30 (#1028) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az én i5-4430 ammal megy akkor a te i5-4590 eddel miért ne menne?
Nem tudom mi más különbség lehet még..? dVGA. [kép]

(#1030) ricsi99 válasza makoj30 (#1025) üzenetére


ricsi99
addikt

Valamit elrontasz, haswell igp ,simán elindul ,most próbáltam ki. a reg file-trükkel én mág core2-es gépre is simán felraktam

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1031) makoj30 válasza Doky586 (#1029) üzenetére


makoj30
aktív tag

Az a vicc hogy a B75MA-31+i5 3470 konfiggal .dll csere és frissités w10 alól elinditva rohant a w11 a gépen. Bár ősszel fog megjelenni,annyit meg tudok várni. (Október)

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1032) makoj30 válasza ricsi99 (#1030) üzenetére


makoj30
aktív tag

Mit rontok el?. Elinditom a telepítőt és shift+f10 (Notepad) majd futtatom a reg filet,és mikor kiválasztom hogy melyiket rakja fel akkor kiírja hogy nem felel meg.

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1033) Zoz válasza makoj30 (#1032) üzenetére


Zoz
őstag

Szerintem próbáld az install fájl cserés megoldást, úgy felmegy bármire, amin a 10 elfut.
Fogsz egy 10-es telepítőt, a Sources mappából törlöd az install.esd vagy install.wim fájlt, és bemásolod a 11-esét.

(#1034) makoj30 válasza Zoz (#1033) üzenetére


makoj30
aktív tag

Köszi,megnézem :)

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1035) Doky586 válasza makoj30 (#1032) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A .reg file importálást jól csinálod?
Az "egyesítés"-re kattintás után visszakérdez hogy biztos vagy benne? majd utána ki is írja hogy sikerült.
Ha nem megy nyomtasd ki azt a képet hogy tudd mire kell kattintani..

[ Szerkesztve ]

(#1036) makoj30 válasza Doky586 (#1035) üzenetére


makoj30
aktív tag

Igen úgy csinálom,kipróbálom a W10-es telepitős megoldást.

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1037) ricsi99 válasza makoj30 (#1032) üzenetére


ricsi99
addikt

Futtatod vagy hozzáadod a reg-filet? ki is irja hogy rendben van?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1038) makoj30 válasza ricsi99 (#1037) üzenetére


makoj30
aktív tag

Futtatom,ahogy a weboldalon a képen is van.

Közben a w11 telepitő sources mappában kicserélve a w11 install.wim müködik.

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1039) attilav2 válasza makoj30 (#1032) üzenetére


attilav2
őstag

A parancssoros telepítést megpróbálhatod az általam korábbi hsz ekben linkelt videó alapján, de nem árt tisztában lenni vele melyik parancs mit csinál, és a telepítési környezet, kívánalmak szerint módosítani kell a parancsok paramétereit. Parancssoros módszerrel szerintem 100% hogy neked is felkúszik ha jól csinálod, az én sokkal régebbi konfigomra is így kúszott fel, és nem kellett hozzá mókolni a telepítőt.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#1040) makoj30 válasza attilav2 (#1039) üzenetére


makoj30
aktív tag

Már sikerült felraknom a W11-et. :R

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1041) ricsi99 válasza makoj30 (#1040) üzenetére


ricsi99
addikt

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1042) makoj30 válasza ricsi99 (#1041) üzenetére


makoj30
aktív tag

Eddig úgy megy mint a W10....kiváncsi leszek a véglegesre is. Ez még mindig csak egy DEV preview? A release vagy beta augusztus/szeptemberbe jöhet?

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#1043) Johnny001 válasza szaniszlokar (#997) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Kikapcsolni nem lehet, de ha kihúzod a kívánt ikont, akkor kint marad, lehet akár az összeset is! :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#1044) BiP válasza makoj30 (#1042) üzenetére


BiP
nagyúr

Véglegesről annyit tudunk, hogy ez év ősszel jön (21H2 ütemezés szerint), ezt még a MS mondta az első bejelentés után nem sokkal.
Van némi kiszivárgott infó az inteltől is, October update néven kotyogták el magukat [link] , de ez ettől még csúszhat novemberre is persze. (én okt.30-ra tippelek, este 7 óra :) )
De november 11-e, délelőtt 11 óra 11 az érdekes dátum lehetne :)
Azt meg már az MS is közölte, hogy ez hivatalosan csak az előre telepített gépeken jön ilyenkor, Update formájában később. (bár ugye ez senkit nem érdekel, ha valaki windowst akar telepíteni :) ) [link]

Bétát meg a hónap végére írták a másik Win11-es topikban. [link]
De van azért ennél hivatalosabb infó is: [link] - múlt héten írták MS-ék, hogy még ebben a hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#1045) seger válasza Zoz (#1033) üzenetére


seger
addikt

Kíváncsiságból kipróbáltam, így nincs összeomlás egyáltalán. Pl a naptárra kattintva

(#1046) ricsi99 válasza makoj30 (#1042) üzenetére


ricsi99
addikt

Engem az nem izgat... eddig tetszik a rendszer... lehet nem is váltok majd a véglelegesre amit teleraknak kizárólag a "mi érdekünkbe" mindenféle telemetrikai jóságokkal....(iso elmentve , max kilövöm a frissitéseket és csók)
Eddig win7-en voltam mivel a 10 agyatlanságaiba belefáradtam , itthon nem kell mindenre varázsló nekem..,de a preview ,most ugyan úgy repül a gépemen ahogy kell ... egy haswell 4590-em van (4,6-on, 16Gb ram nvme ssd r290) ,ez nekem bőven elég . A 10-től meg néha letérdelt ,hogy frissit meg anyámkínja ,változtatás ,meg éppen milyen napja van.
Az új felület meg egy az egyben az osx koppintás ,de azzal sincs bajom mert már haraptam almába is :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1047) Cs1csó válasza ricsi99 (#1046) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszönjük, hogy itt voltál velünk, és ezt mind megosztottad! ;]

(#1048) ricsi99 válasza Cs1csó (#1047) üzenetére


ricsi99
addikt

Szivesen.. de nem haragszom meg ha átgörgeted a hsz-eim

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#1049) Cs1csó válasza ricsi99 (#1048) üzenetére


Cs1csó
félisten

Minden oprendszerben van némi telemetria, de ezt nem úgy képzeld el, hogy folyamatosan 20-30%-on pörgeti a CPU-t az SSD-t és foglalja a RAM-ot és a sávszélt. Ha van valami gikszer akkor erről küld egy adatcsomagot: milyen build, milyen hardver, milyen programkörnyezet és hogyan jött elő a hiba ennyi. Ezt egy adatcsomagban elküldi és majd elemzik.
Ez - remélhetőleg - segít, jobb rendszer létrehozására, és hogy kevesebb legyen a hiba. Az más kérdés, hogy így is van elég probléma, de azt nem tudjuk, ha semmi telemetria nem lenne az milyen irányban befolyásolná a build-ek stabilitását.

Nekem viszonylag sokat meg a gép "IDLE" állapotban tehát amikor nem piszkálok hozzá akár órákon keresztül és van ideje a - torrent pögyögése mellett - frissítéseket keresni, karbantartást végezni és akár egy telemetriát elküldeni. Plusz általában rendesen leállítom a gépet vagy néha újraindítom tehát még ez sem lehet hiba, hogy pl. van aki szinte soha nem kapcsolja ki max hibernálja stb.

(#1050) ricsi99 válasza Cs1csó (#1049) üzenetére


ricsi99
addikt

Kettönk közt szerintem az a különbség:
Számodra egy jól működő ,hibátlan rendszer kell ,ami fel van készítve minden újdonságra szépre és jóra.
Számomra pedig egy alap rendszer kell ami alkalmas az álltalam használt alkalmazások futtatására.
UI: el tudom képzelni ,hogy egy átlagos win mit tud művelni egy mezei géppel :R

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.