Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) King Unique válasza zseko (#2944) üzenetére


King Unique
titán

Minek azt egyáltalán ilyen szutyok programokkal külön csinálni, amikor a legtöbb Linux telepítője már önmagában live rendszer, meg ha az Ubuntu-alapúaknál működik akár a fájlkezelős fájlmásolás módszer is? :)) De ha már 3rd party program ilyen célra, akkor egyértelműen Rufus vagy Ventoy. Az előbbi tud az egyes Linux telepítők megfelelő kiírásához szükséges DD képfájl módot + perzisztens live rendszer is létrehozható ami reboot után is megjegyzi a beállításokat, az utóbbi pedig a multiboot megoldást támogatja és csak rá kell másolni a pendrive-ra felcsatolás nélkül 1:1-ben a ISO-fájlokat.

Lehet van egyéb inkompatibilis 3rd party program és/vagy illesztőprogram telepítve vagy egyéb probléma a nálad telepített W10-nél, azért akad meg a folyamat, meg ha másnál lefutott gond nélkül az in-place upgrade W11-re, akkor lehet a te szoftverkörnyezetedben nem stimmel valami és nem feltétlen általános jelenség. :B

Ha W10 alól van indítva a frissítési / telepítési segéddel az in-place upgrade és már azon rendszerrel sem kompatibilis a szutyok LiLi program, akkor annyira nem meglepő, ha azt írja...

[ Szerkesztve ]

(#2952) _Balee_ válasza akos_ur (#2950) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Előjött az első hiba, a vezeték nélküli Xbox One kontrollert nem ismeri fel a gép. Olyan mintha magát az USB sticket sem látná. Tapasztalt valaki ilyet?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#2953) modd3r válasza _Balee_ (#2952) üzenetére


modd3r
őstag

Pont ma olvastam, hogy az egyik szlogen: Windows 11 is Built for Gaming. :DDD Bocs.
Ja, azt más is észrevette, hogy a win11-el a noti merül mint a Titanic?

(#2954) King Unique válasza akos_ur (#2950) üzenetére


King Unique
titán

(#2955) Gubu0101 válasza modd3r (#2953) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem,még.Álltalában játszok rajta,akkor meg kell a folymatos töltés,így autómatikusan rádugom indulásnál :D
Na majd meglesem..

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2956) akos_ur válasza King Unique (#2954) üzenetére


akos_ur
aktív tag

kössszi

(#2957) #72755712 válasza Gubu0101 (#2955) üzenetére


#72755712
törölt tag

Nálam is ugyanúgy 13 órát ír akkura, mint a windows 10.

(#2958) wetsom


wetsom
tag

Na felimádkoztam a már ismert Bypass-os megoldással az i7-4790K-as gépemre és nagy meglepetésemre a firefoxon a facebook, ami gyötrelem volt az utóbbi 2-3 hónapban egyszerre megjavult és normálisan fut. Szóval eddig megérte, remélem nem lesz sok rossz tapasztalatom, azért kicsit még béta szaga van a dolognak. :))

(#2959) Drachoo válasza modd3r (#2953) üzenetére


Drachoo
senior tag

Nekem nem merül jobban...

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#2960) szaniszlokar válasza modd3r (#2953) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Nálam is jobban merül, mint w10 alatt.

Minden ellenállás hasztalan.

(#2961) szabonagyur válasza wetsom (#2958) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem is a tegnapi nagy FB leállás után jött helyre.. :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2962) huan


huan
őstag

A telepítési segéddel történő telepítésnek van hátránya a tiszta telepítéssel szemben?

(#2963) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Amúgy a Windows 8-at rengeteg kritika érte, hogy "skizoid', mert a gépház és a vezérlőpult párhuzamosan megvolt egymás mellett. Ez volt 2012-ben...
Eredetileg az egész metro dolog arra lett volna kihegyezve, hogy majd a táblagépek piaca meg lesz a Windowszal hódítva... hát nem lett meg...

Aztán ezen az állapoton nem sikerült a 8.1-ben sem sokat javítani... de oké tudjuk le, hogy a 8.x ilyen volt...

Aztán jött a 10 és 6 év alatt már sokat javítottak a skizoidságon, de a 11-ben még ugyanúgy megvan a vezérlőpult is :D Ja és majdnem 10 év telt el :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2964) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Most végül tovább enged a telepítő nem alkalmas gépnél vagy mégsem?
Keresgéltem, de nem egyértelmű, hogy kezdjek e neki vagy sem.
Ha trükközni kell akkor hagyom inkább. :R

Köszi!

(#2965) wetsom válasza huan (#2962) üzenetére


wetsom
tag

Na majd megnézem másik Win 10-es gépen holnap és kiderül mi is az igazság. :D

(#2966) LLKobe válasza GoodSpeed (#2963) üzenetére


LLKobe
veterán

Pontosan. Ugyanez jutott eszembe mikor megnéztem a videókat az első kiszivárgott build-ről. Engem nagyon nem győzött meg hogy ez kéne nekem.

Amúgy meg 0day oprendszerrel szórakozzon akinek sok a felesleges ideje, én majd fél év múlva visszanézek, addigra talán kiegyenesítik a nagyobb hibákat...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2967) BiP válasza Buckey (#2928) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért az, hogy a 12.gen megjelenésének küszöbén 8.gen procid legyen, nem pénzszórás.
(szerintem) még akkor is megéri váltani 6-7.genről, mert utána jött intelnél a magduplázás. Én majdnem 2 éve 6700k-ról váltottam ryzen 2700-ra 0 Ft-ból. (alaplap+ramcserével együtt). Utóbbi támogatott proci.

De manapság egy 3 éves, akkor csúcs telefon még vígan elfutna a legújabb Androiddal is.
Hááát. Határeset. Asszonynak behalt a Galaxy S7-e. 5éves telefon. Szerette, használta, de (szerintem) már lassúcska volt, és nem is jött meg időben minden értesítés, voltak már furcsaságai. Megkapta a 3 éve vett S9-emet. (3,5éve jelent meg). (Életem legdrágább telója 170e-ért, sose vettem 100e felett telefont ezen kívül.)
A legújabb Androidot már nem fogja megkapni. Gyors telefon, de azért már be-beröccent. Pedig csúcsteló volt. Most a csere kapcsán vettem egy S10-et, (hogy legyen előrelépés, de ne is szórjam a pénzt), ami szintén csúcstelefon volt, most 2,5éve jelent meg, és még érezhetően gyorsabb, mint az előző. De kérdés, hogy 1-2 év múlva mennyire fog érződni, hogy lassúcska.
Szóval az eredeti kijelentés szerint 3éves csúcsteló elmegy, használható, gyors is, de a vígan elfut talán kis túlzás.

(#2968) arcitec válasza BiP (#2967) üzenetére


arcitec
addikt

Szerintem meg az túlzás amit előadtál ... :DDD

(#2969) King Unique válasza GoodSpeed (#2963) üzenetére


King Unique
titán

Ami a gyakorlatban nem mintha akkora gond lenne, 8.X, 10 és 11 alatt is meg lehetett, meg lehet találni amit kell a gépházban, ami a vezérlőpultban van arra meg van direkt hivatkozás, kereső, stb. Sőt, ha a W10 és/vagy W11 egy későbbi verziójában teljesen megszűnne a klasszikus vezérlőpult és csak gépház lenne, akkor meg az lenne a baja a fanyalgónak - pl. W10 2004/20H2 óta a vezérpultban a rendszer helyett már a gépház nyílik meg és arra is jöttek a restore okosságok - , meg hogy bezzeg a régebbi verziókban még volt vezérlőpult is, szóval ennyire érdemes ennek a kelleténél nagyobb jelentőséget tulajdonítani... :D :U

[ Szerkesztve ]

(#2970) Gubu0101 válasza #72755712 (#2957) üzenetére


Gubu0101
veterán

100% -on most 5 óra 2perc.Eddig 4óra körüli időt írt a 1o-en,tehát van némi javulás :U :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2971) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Wow, in-place upgrade 10 perc alatt, problémák nélkül végzett. Nofene...

https://www.coreinfinity.tech

(#2972) _Balee_ válasza modd3r (#2953) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Már működik.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#2973) BiP válasza arcitec (#2968) üzenetére


BiP
nagyúr

Mire gondolsz?

(#2974) #72755712 válasza BiP (#2967) üzenetére


#72755712
törölt tag

Gyakorlatilag a 8. gen és a 10. gen között semmi különbség sincs, csak a max órajelben, ami 4 % elméletileg. Az én laptopomban is 8. gen van, kérdés nélkül ment fel rá a frissítés.

(#2975) zseko válasza King Unique (#2951) üzenetére


zseko
veterán

Több fajtát is kipróbálgattam, többek között ezt is, ezért volt a gépen 🤷‍♂️ Sajnos úgy néz ki, az a gép annyira... olyan amilyen, hogy még a puppy sem az igazi rajta :DDD
Simán ment amúgy a LiLi a 10-es alatt.
(A linkeket köszi, elmentegetem őket :))

De ez még mindig nem indok arra, hogy fennakadjon a telepítő egy ilyenen. Nem telepített, szándékosan portable verzió volt leszedve. Ez kb. olyan, mintha egy BMW-ben azért nem tudnál motort cserélni, mert az ülésen egy Audi porlasztóról szóló újságcikk van... nonszensz. Mondom, ha telepítve van, megértem, oké hogy beleköt. De abba, hogy egy mappában tárolsz valamit?

Hát, a rendszeremre valóban ráférne már egy tiszta telepítés, majd idővel talán meg is teszem. Azóta egyébként feltelepült a rendszer gond nélkül (eltekintve attól, hogy lassan) már az alól írok, egyedül a VBox hülyeség, meg a lassú letöltés (gondolom próbálkoztak mások is rendesen) akasztotta meg. Nekem egyelőre tetszik. A start menüt kell még a régire visszahekkelnem, meg valahogy megoldani hogy a tálca visszakerüljön felülre, ha lehet, állandóan ott keresem, főképp az időt :DDD

HR24.hu

(#2976) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Úgy jártam, hogy eszem ágában sem lett volna most frissíteni, csak rányomtam a Frissítési segédlet letöltésére, azt gondoltam, hogy jó ha ez előre letöltve kéznél van majd a későbbi frissítéshez, de mire észbe kaptam, hogy ez nem az amit én gondoltam :DDD , már indította is újra a gépet, oszt most már itt figyel a Win 11.
Na mindegy, egyelőre nagyobb gubanccal még nem találkoztam, viszont van annak valami trükkje, hogy az asztalra kirakott ikonokat ne rendezze át minden egyes restartkor?
A Win 10-nél ilyen gondom nem volt, ahogy rendszerezve kiraktam az asztalra az ikonokat, azok úgy is maradtak.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2977) wetsom válasza GoodSpeed (#2963) üzenetére


wetsom
tag

Sőt, mondok jobbat! Ez itt gyakorlatilag három alkalmazás:

(#2978) BiP válasza #72755712 (#2974) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze, mert a 8.gen támogatott :)
De ez nem is volt kérdés, hogy mi a különbség a 8.gen 10.gen között.
Amúgy nem igaz, hogy semmi.
Desktopon Intel a 7.genig bezárólag nyomta a max.4mag/8szál témát, a 8. gentől jött el az évek óta várt magszámnövelés. I7-ben először 6/12 aztán 9.gentől 8mag/8szál, majd a 10700k már 8mag 16szál. Notebook vonalon pedig a 10.gentől jött be a 10nm.
Szóval annyira nem fejlődtek, hogy pl. egy i3-10100 kb.megfelel egy korábbi i7-7700k-nak.

Na ez utóbbira értettem, hogy akár 6.- 7.genről lehet pénzszórás nélkül frissebbre váltani.

[ Szerkesztve ]

(#2979) #72755712 válasza BiP (#2978) üzenetére


#72755712
törölt tag

Az gondolom elkerülte a figyelmedet, a 8. genről volt szó, én sem a 386sx-esemre akartam rátenni. :)
Te írtad, hogy a 8. gen elavult egyébként, belekeverve a 2 gennel korábbi magszám növelést.

[ Szerkesztve ]

(#2980) King Unique válasza wetsom (#2977) üzenetére


King Unique
titán

A Windows biztonságnak (Defender), azaz a beépített antivírus szoftvernek mégis köze van az említett kettősséghez? :F :))

(#2981) JanR


JanR
addikt

A windows 10 kulcsom jó a 11-hez is? Vagy először mindenképp upgradelnem kell, utána tudok csak tisztán telepíteni? Mi a javalott, vagy tapasztalat? Köszi.

(#2982) BiP válasza #72755712 (#2979) üzenetére


BiP
nagyúr

Az gondolom elkerülte a figyelmedet, a 8. genről volt szó,
Nem, nem kerülte el. Te írtad, hogy 8.genre szépen felment. Én meg azt, hogy persze, nem véletlen, hiszen az támogatott proci.

Te írtad, hogy a 8. gen elavult egyébként,
HolHolHol? Nem írtam ilyet. Azt írtam,hogy a 12.gen megjelenésének küszöbén nem pénzszórás 8.genre váltani korábbiról, akár 7.genről. Pont azért, mert 8.gennél volt a váltás.(reagálva a korábbi hsz-ekre, ahol 7.gennek kapcsolatban írták, hogy kár, hogy nem támogatott).

belekeverve a 2 gennel korábbi magszám növelést
Ezért emeltem ki külön, hogy DESKTOP vonalon. Neked meg notebook procid van, és a screen is azt mutatja. Ott lehet, hogy órajelben/teljesítményben nem volt nagy ugrás.
Abban viszont tévedtem, az 10.gen U procik még mindig 14nm. Ez igaz.
Viszont G-s procik már 10nm-en voltak. Szóval a 10gen az egy elég vegyes széria.

[ Szerkesztve ]

(#2983) Heffi


Heffi
őstag

Üdv!

Még mindig frissítési gondjaim vannak. Az újabb verzió sem települ fel. Gondoltam próbálkozok egy újra telepítéssel. Az sem jött össze. Íme a hibaüzenet:
Ismét megkérdezem, Valaki tudja merre kotorásszak a gépben?

[ Szerkesztve ]

(#2984) King Unique válasza pendre54 (#2976) üzenetére


King Unique
titán

Upgrade to Windows 11 from Windows 10 with Windows 11 Installation Assistant

Elég csak megnézni a linkelt útmutatót, ahol látszik a telepítési segédet a letöltés után először el kell indítani és azt is UAC megerősítés után, majd elfogadni a felhasználási feltételeket és csak utána kezdődik az upgrade illetve először az ESD ISO letöltése, ami bármikor megszakítható (Cancel gomb). Vagyis ha esetedben megtörtént az upgrade, akkor azt te magad kérted és engedélyezted, nem magától futott le. :B

How to Uninstall Windows 11 and Roll Back to Windows 10

Ha az in-place upgrade után létrejött a C-n Windows.old mappa, akkor a gépházban (is) van lehetőség visszaállni az előző Windows-verzióra (Windows 10), amiről az upgrade történt.

(#2985) Gubu0101 válasza JanR (#2981) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jó,ha van microsoft fiókod,akkor a 10-es kulcsát hozzá kapcsolja.Én nem tiszta telepítést csináltam csak egy frissítéssel letudtam a 11-et.
Automatikusan aktiválja.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2986) dannyl


dannyl
addikt

Oh my... :D Akkor most igen, vagy nem?

(#2987) sh4d0w válasza dannyl (#2986) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Igen vagy nem, de az biztos :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#2988) King Unique válasza JanR (#2981) üzenetére


King Unique
titán

Régóta köztudott hogy ingyen lehet W10-ről W11-re váltani, ahogyan az is hogy meglévő digitális licencnél egy in-place upgrade és újratelepítés esetén nem kell semmilyen termékkulcsot újból megadni és a W10 —► W11 upgrade-et sem kell csak emiatt újra és amúgy sem eljátszani, automatikusan aktiválódni fog clean install esetén digitális licenccel a W11 ugyanazon kiadása... + A digitális licenc Microsoft-fiókhoz kapcsolása nem kötelező, csak egy + opció ami hardvermódosításnál jöhet jól, de még akkor is megoldható egyéb módon az újraaktiválás.

[ Szerkesztve ]

(#2989) dannyl válasza sh4d0w (#2987) üzenetére


dannyl
addikt

Na de tényleg, ilyenkor mi a bánat van? :DDD A win nem fog frissülni, mert nem kompatibilis a gépem szerinte. De a letöltött progi szerint (meg szerintem is) minden jó.

(#2990) King Unique válasza dannyl (#2989) üzenetére


King Unique
titán

Ha annyira upgrade-elni akarsz, akkor (egy rendszermentés után) értelemszerűen kipróbálod és kiderül...

Upgrade to Windows 11
Upgrade to Windows 11 from Windows 10 with Windows 11 Installation Assistant

(#2991) pendre54 válasza King Unique (#2984) üzenetére


pendre54
addikt

Jó, a fene se bogarászta végig a leírást, de most már mindegy, ellenben továbbra is érdekelne, hogy van valami okosság, amivel fixálni lehet az asztalra kirakott ikonok helyét, azaz ne kavarodjanak össze, minden egyes géprestartkor?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2992) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Lefrissítettem a Matebook-om. Végre javították a Huawei PC Manager tálca beépülő ikon helyét, most már jó helyen van, Insider verzióban a Wifi/hang/akku ikoncsoporton volt fedésben.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2993) xkoti


xkoti
senior tag

Kíváncsiság miatt ki próbáltam én is a Win 11-et.
A következő konfiggal tesztelem:

Processzor:AMD Ryzen 5 2400G (ezt a kis aranyost nem támogatja hivatalosan) :D
Memória:2*8 GB Hyper X Fury 2666 MHz
Videókártya:ASUS Radeon RX 570 4GB GDDR5 (ROG-STRIX-RX570-4G-GAMING)
Alaplap:Asus Prime 320M-K

A következő kép telepítettem azaz inkább frissítettem.
Bios update
Insider program és azon belül a Dev.

Zökkenőmentesen felment semmi probléma nem volt egyébként hozzá teszem bitang "smooth" az egész rendszer elnyerte a tetszésem majd játék alatt is teszteltem a new world esetében mint ha egy picit karcsúbb lett volna az fps de ebbe nem vagyok biztos viszont a valorantba több fps volt.
Még tesztelem aztán ha valami nem stim akkor down win 10 :D

KO

(#2994) joey04


joey04
titán

hali!

gigabyte B450M DS3H lapom van, ezen videó alapján beállítom a dolgokat, de ezk után a gép restart után minden esetben a biost hozza be. mi lehet a hiba? ha secure bootot visszaállítom, akkor megy újra, csak ugye így nem jó a 11-nek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2995) King Unique válasza joey04 (#2994) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy korábbi válaszban leírtakat hogyan lehet szükség esetén a legacy (CSM) mód szerint telepített Windows 10/11-et utólag UEFI-sre konvertálni, Secure Boot opciót bekapcsolni UEFI-ben, stb. Ahol vélhetően UEFI-s telepítésről van szó, mert ha a helytelenül legacy (CSM) módban telepített Windowsnál akarod UEFI-re konvertálás nélkül simán csak bekapcsolni a Secure Boot funkciót, akkor nem csoda ha utána nem bootol... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2996) joey04 válasza King Unique (#2995) üzenetére


joey04
titán

úristen nekem már a linkelt videóban lévő dolgok is remegő kézzel mennek, amit írsz meg a komment amit linkelsz az nekem totál kínai. :DDD

akkor hagyom most a 10-et bajom nincs vele. viszont egy ideig nem tervezek gépet cserélni, a jövőben lesz olyan módszer, hogy csak rányomok a frissítésre és megy, vagy majd egyszer hívnom kell szakit csak a win11 miatt?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2997) King Unique válasza joey04 (#2996) üzenetére


King Unique
titán

Ha megfelel a követelményeknek a PC-d, akkor jövőre vagy előbb lesz közvetlen upgrade lehetőség a gépházban a Windows Update-en keresztül, de manuálisan is megoldható előtte bármikor.

(#2998) BiP válasza xkoti (#2993) üzenetére


BiP
nagyúr

Csak szólok. Az Insider Dev csatornán nem a mai Win11 van, hanem majd egy későbbi kiadás (22h1 vagy 22h2) nagyon korai változata.

(#2999) joey04 válasza King Unique (#2997) üzenetére


joey04
titán

értem de ott szintén a secure boot meg a tpm 2.0-ra hivatkozva azt írja, hogy nem jó a gépem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3000) xkoti válasza BiP (#2998) üzenetére


xkoti
senior tag

Igen néztem én is :D De köszönöm az infót.

KO

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.