Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1357) R.Zoli válasza juliabrilke (#1356) üzenetére


R.Zoli
őstag

Ez a PSU kalkulátor szerint 412 wattot kajál a gépem :D Elárulom ,hogy még a konektorból sem vesz fel annyit :D A konektorból 320 wattot vesz fel :D De a kalkulátor szerinti 450 wattos konfigra is megemeltem már a feszt a procinak és ott is vígan vitte a 400-as Zen :D Ennyit a Power calculatorról...kb. 40%-kal túlkalkulál mindent... De eleve ilyen power kalkulátorok komoly körögben csak viccnek jönnek fel valamin röhögni...De komolyan...

Az AMD szerinti TDP-be belatartozik egy halom proci...A Te procid nem fogyaszt többet 80 wattnál full load.

De tök mindegy...Tegyél rá egy fogyasztás mérőt...Nem is akartam sosem 400-as tápra rakni egyébként ,ezt nem tudom honnan vetted...Én első körben 500-ast ajánlottam és mikor óckodtál akkor mondtam lehet venni 1200 wattos vízhűtéses tápot is... De az még mindig nem a vízhűtés hibája ,hogy Te nem vennél ilyen cuccot...A víz sok olyan dologra képes amit nem is gondolsz de nem kötekedni kellene ,hogy a vízzel ugyan azok a hőfokok mint léggel, meg ez a táp így is csendes meg hasonlók és ehhez nem kell víz...Igazából ha ez neked full jó hangban és hűtésben is akkor mért érdeklődsz vízhűtés iránt? Ha én valamivel elégedett vagyok akkor nem kacsingatok másfele...Nem igazán értelek...

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.