Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12983) ubyegon2 válasza Parci (#12978) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szputnyikpara is volt? Nagyon halk lehetett, mert már fene emlékszik, a brazilog nyekeregtek talán? Ha viagrásra hívnak, arra is elmentem volna, de alapból a szputnikot lőttem be várományra, évtizedek alatt rengeteg oroszt kaptam már, nem hiszem, hogy rosszabb lenne, mint a jövő reménysége, ami jelenleg az igen gyorsan kifejlesztett mrns vakcina. Ha már legyen szuri, akkor amúgy nem válogattam volna, főleg jóanyám miatt kellett, mert ő para nagyon és addig nem jött volna fel, míg mindketten nem esünk túl rajta. Amúgy szerintem akinek alapból nincs semmi baja, annak tök mindegy, mit kap, ennek ellenkezőjéről senki nem is tudna meggyőzni, viszont a krónikus betegek esetén nagyon kéne figyelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.