Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70051) vinibali válasza agyhalal (#70050) üzenetére


vinibali
őstag

"Ugyanezen eszközökkel, a 1043-ason mérve, a sebesség már csak 120 körül volt, de volt, hogy 30-40 között megállt."
MB vagy Mbit?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#70052) Headless válasza vinibali (#70051) üzenetére


Headless
őstag

40-60MB nem nagyon lehet egy N-es 2,4GHz-es wifivel. Ez a tartomány bőven az ac szabvány kizárólagos képessége, nah meg persze az újjabaké.

Amúgy 2,4ghz-en 40-60 mbit eszköztől függően jó eredmény főként 150-es link sebességgel ami a legvalószínűbb, ha ennél többet szeretne a felhasználó wifin, akkor ne próbáljuk meg rábeszélni a maradásra mert nem lesz több.

Ha pedig kábelről van szó, kérdés hogy milyen üzemmódban megy? Fw a név alapján gyári, lan-lan összeköttetés kéne, hogy egy nagy hálózat legyen.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#70053) Dragon3000 válasza Headless (#70052) üzenetére


Dragon3000
veterán

wdr4300 2,4GHz, 150Mb/s linkkel, a router az előszobában van én meg a szobában mértem a telefonommal. Ez alapján mondom, hogy lehet az több, ha normális eszközzel van használva, routeren gyári firmware van. Mérések alatt a nason ment a torrent korlátozás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#70054) vinibali válasza Headless (#70052) üzenetére


vinibali
őstag

átsiklottam afelett, hogy wifivel érte ezt el a sebességet.
a hozzászólásom csupán arra irányult, hogy nagyon nem lejárt eszköz még a 1043 v2 sem. kár lenne eldobni.

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#70055) vargalex válasza Dragon3000 (#70053) üzenetére


vargalex
Topikgazda

150 Mbps linksebességnél reális. A 40-60 Mbps-t én inkább a 72 Mbps linksebesség mellett mondanám reálisnak. (Elég sok, főleg Qualcomm SoC-al szerelt telefon gyári firmware-jában nem engedélyezett 2,4 GHz-en a channel bonding, így ott maximum 72 Mbps lesz a linksebesség.)

Alex

(#70056) Dragon3000 válasza vargalex (#70055) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ezzel tisztában vagyok, csak furcsán néztem ezt a megállapítást: "Amúgy 2,4ghz-en 40-60 mbit eszköztől függően jó eredmény főként 150-es link sebességgel".

Amúgy ha már úgyis témánál vagyunk, a linkelt képeimmel kapcsolatban, miért lassabb a letöltésem wifin keresztül, mint a feltöltés, digi 1000/300as netem van így ez nem korlátoz és ha nem ment a torrent, akkor is ez a felállás volt.

(#70057) agyhalal válasza vinibali (#70051) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Sajnos csak Mbit/s :)
Köszönöm mindenkinek a választ/segítséget. Eldobni semmiképpen sem fogom, mert stabilan működik a router, de ennek ellenére hamarosan eladom és lecserélem egy dualband-re.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#70058) Borisz76 válasza agyhalal (#70057) üzenetére


Borisz76
veterán

Vegyél egy 5GHz képes routert ....ezt a v2-s modellt ne add el....állítsd be AP módba a ház/lakás másik végén.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#70059) Forza_JUVE


Forza_JUVE
aktív tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Felraktam a TL-WR1043ND-mre az OpenWrt-t, de rövid ismerkedés után vissza akartam tenni a gyári fw-t. Letöltöttem és 1 YouTube tutorial alapján végigcsináltam a lépéseket. (nem pont ez a router, de gondoltam talán ezzel is működhet)
Amikor a parancssorban megadtam az mtd -r write FIRMWARE NAME.bin firmware parancsot, akkor a folyamat végeztével "Reboot" helyett vmi hibaüzit írt ki (nem jegyeztem meg). Bezártam a PuTTY ablakot ... azóta halott a router.
Hiába áramtalanítottam, reset gomb 30 mp-ig ... semmi, az összes led (power és fogaskerék kivételével) csak villog mint a bolond másodpercenként.
Itt a fórumon találtam 1 leírást a visszaállításra ... áramtalanítás, manuális ip a gépen, telnet stb ... de sajnos az sem segít.

Tudna esetleg vki segíteni?? Előre is nagyon köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#70060) vargalex válasza Forza_JUVE (#70059) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Inkább az OpenWrt wiki-t kellett volna olvasni. Sikerült a bootloaderes gyári firmware kényszerített flash-ba írásával bootloop állapotba hozni az eszközt.
Innen tftp recovery-vel (ha azt támogató bootloader van az eszközön), vagy soros porton éleszthető. Mindkettőt megtalálod az eszköz OpenWrt Wiki oldalán.

Alex

(#70061) Forza_JUVE válasza vargalex (#70060) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

Rendben, köszi. Megpróbálom ...
A soros port-os élesztés egyébként hol/hogyan kivitelezhető?

(#70062) agyhalal válasza Borisz76 (#70058) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Nem is rossz ötlet. Köszönöm a tippet :R :)

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#70063) szasza107


szasza107
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy V3-as router, rajta suste 0.81-es rendszere. A routerre felcsatolva egy 2 TB-s vinyó, ide jönnek a filmek a transmission -tól. A routerhez még csatoltam sda3 néven egy 8 GB-os pendriveot - gondoltam ott nem telik meg állandóa az overlay tároló. Most a router ugyanazt produkálja, amit akkor mikor az overlay megtelik, de ez most a csatolt pontoknál nem látszi. Ezzel práhuzamosan nem tudok módosításokat menteni és a transmission 100 kb/s-os letöltését sem tudom módosítani.

A transmission felületén pedig a egy torrentet futtatva is 5-190 kb/s között ingadozik a letöltési sebesség, egy-egy percen belül is. Szerintem ez ennél stabilabb és gyorsabb is volt.

Sajnos megakadtam, nem találtam a hosszászólások között megoldást. A routert többször újraindítottam már. Képeket most nem tudok sajnos csatolni.

A megoldásokat előre is köszönöm!

Szép napot!

(#70064) gduck válasza szasza107 (#70063) üzenetére


gduck
addikt

Szia!

Nem kötekedésből írok ;)

Nálam pl. a router az router. Annak minden erőforrását csakis kizárólag a hálózati forgalom kezelésére szánom!

Minden egyébre (DLNA szerver, Transmission, fájlmegosztás, FTP, stb.) egy ilyen (szintén) őskövületet használok: NSA 310

[ Szerkesztve ]

(#70065) Forza_JUVE válasza vargalex (#70060) üzenetére


Forza_JUVE
aktív tag

Szia!
tftp recovery-vel sikerült (bár megizzasztott picit) ... köszi a segítséget.
feléledt és a gyári fw-el most minden fasza! :)
Ciao

(#70066) vinibali válasza szasza107 (#70063) üzenetére


vinibali
őstag

milyen usb hubot használsz?
érdemes lenne lehúzni az eszközöket, fájlrendszert és a meghajtókat is ellenőrizni.

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#70067) suste válasza szasza107 (#70063) üzenetére


suste
veterán

Ha nincsen konkrét terv az overlay feltöltésére (extra csomagok telepítése), akkor felesleges felcsatolni ide pendrive-ot. Amikor csak úgy megtelik az overlay, az rendszerint abból adódik, hogy leszakad a HDD, és az overlay -be tölt le, vagyis ezen nem segítesz egy pendrive-val, sőt csak bonyolitod a rendszert (pl áramszünet vagy más hiba esetén problémás lehet az indulás)

(#70068) szasza107 válasza suste (#70067) üzenetére


szasza107
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Levettem a pendrive-ot, csináltam egy resetet és megy minden, ahogy régen. Nem mindegy, hogy egy sorozat 3-4 nap vagy 1. :D

Szép napot!

(#70069) zolka95 válasza agyhalal (#70042) üzenetére


zolka95
őstag

Én csak ~60Mbps körüli wifi sebességet mérek dual band telefonon.
Kábelen ~230Mbps.

1043NDv2 keresztül
OpenWrt 18.06.1

A firmware okozhatja? Vagy beállítás kérdése?
[link]

Egy másik router, egy 1043NDv4 kapcsolódik a v2-re és szórja a wifit WDS bridge módban.
Ez hatással lehet a sebességre?

Tesztnél az elsődleges routerre (v2) kapcsolódtam, ami a WAN porton keresztül kap netet. Ugyanabban a helységben, ahol a router van.

Szerk.: A képen látható 'Adóteljesítményt' a maximumra állítottam (20dBm, 100mW). Így már ~85Mbps körüli sebességeket mérek.
De ez még mindig nem közelít a 450Mbps-nak ígért sebességhez. Tudom annyit soha nem fog elérni a wifi. De hogy még a felét sem az már gondot jelenthet, nem?

Az hogy a telefon wifije csak 2 antennás, a routeré pedig 3, jelenthet ekkora sebességcsökkenést az előírt 450Mps-hez képest?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#70070) vargalex válasza zolka95 (#70069) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szerintem a telefonod maximum 150 Mbps linksebességre képes, így a 85 Mbps valós sebesség több, mint átlagos.

Alex

(#70071) winhate válasza LamaCube (#70022) üzenetére


winhate
őstag

Hm ezt nekem is szokta neha csinalni. V1 es. Lehet ez is mar tap gond lesz?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#70072) LamaCube válasza winhate (#70071) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem megoldotta. Azóta stabil.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#70073) Alteran-IT


Alteran-IT
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy tud-e nekem valaki segíteni, mert úgy látszik, hogy magamtól nem jövök rá, hogy mi baja van ennek a vacaknak.
Adott egy 1043ND V4-es router, rátettem a legfrissebb openwrt-t, ami szépen megy is, mindent be lehet rajta állítani, csak a LAN IP-t nem lehet módosítani, vagy inkább pontosabban fogalmazva, ha módosítom, akkor onnantól kezdve nem tudom menedzselni a routert.
Próbáltam statikus IP-t adni a megfelelő beállításokkal, először csak a tartományt változtattam meg, tehát maradt kiszolgálói szerepkörben, aztán pedig egy meglévő hálózatba akartam integrálni szintén statikus IP-vel DHCP-t kilőve, de próbáltam úgy is, hogy a LAN portja DHCP-n kapja az IP-t a fő routertől, de nem tudom sehogy se elérni a webes felületén a módosítás után, csak a reset segít, el nem tudom képzelni, hogy miért csinálja ezt. Lehet egyébként az a válasz is, hogy basszam ki az ablakon, mert már amúgy is lassan ott tartok.

A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#70074) vargalex válasza Alteran-IT (#70073) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pontosan hogy vannak a routerek összekötve és pontosan mit állítottál be? Ha LAN-LAN összeköttetés van és valóban a LAN interface IP-jét módosítottad, akkor annak működnie kellene. Pontosan milyen verzió van rajta?

Alex

(#70075) Alteran-IT válasza vargalex (#70074) üzenetére


Alteran-IT
őstag

LAN-LAN összeköttetés van és az interfaces menüponton belül a LAN-nak állítottam át a 192.168.1.1-es IP-jét mondjuk 192.168.10.1-re, hogy egy IP hálózatban legyen, de onnantól már nem elérhető. Ha csak a gép LAN portján keresztül konfigolom ugyan így közbe statikusan változtatva a gép LAN IP-jét a router IP-hez, akkor se működik, egyik esetben sem reagál még a ping-re sem, mondjuk hogy előtte reagál-e azt nem is néztem, de se az előző IP-n, se a beállított IP-n nem érem el a változtatás után.
Ami pedig a verziót illeti, a 18.06.2-es van fent.

(#70076) vargalex válasza Alteran-IT (#70075) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ha jól sejtem, a 18.06.2-ben van egy ellenőrzés, hogy tud-e továbbra is beszélgetni a klienssel. Ha nem, akkor visszaáll a config. A kliensen kérsz új IP-t a módosítás után?

Alex

(#70077) Alteran-IT válasza vargalex (#70076) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Igen, legalább is egy alkalommal már így is kipróbáltam és nem statikus IP-vel kapcsolódtam rá (mert ugye először kikapcsoltam a DHCP-t, aztán mikor meguntam, hogy nem működik, akkor rajtahagytam és a gép dinamikusan kapott tőle IP-t), a gép megkapta az új IP konfigot (IP, maszk, átjáró), az jó is volt, viszont a router szintén nem volt elérhető, csináltam port tiltást, majd újra engedélyezést, szintén megkapta az IP-t, viszont a router továbbra sem volt elérhető weben, illetve ping-re sem válaszolt.
De akkor ezek szerint ha egy régebbit rakok fel, akkor azzal nincs ilyen gond? Mert ha kell, akkor felteszek egy régebbit, bár ez esetben a kérdésem az lenne, hogy régebbi openwrt-re való frissítés az openwrt alól történjen, vagy vissza a gyári szoftver és onnan fel az openwrt?

[ Szerkesztve ]

(#70078) vargalex válasza Alteran-IT (#70077) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A 18.06.2-vel sincs ilyen gond...

Alex

(#70079) Alteran-IT válasza vargalex (#70078) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Akkor mit rontottam el? Mert azóta már újra le is frissítettem, megismételtem az átállítást és ugyan az.
Egyébként a vicces az, hogy múltkor ugyan ezt csináltam meg ha jól emlékszem egy 740N-es TP-Link routerrel és azzal nem volt ilyen gond, csak annak meg kevés volt az erőforrása amihez akartam, pedig simán át tudtam írni a LAN IP-t úgy, hogy el tudjam érni.

[ Szerkesztve ]

(#70080) vargalex válasza Alteran-IT (#70079) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Lépésről lépésre írd le, hogy alap config után mit módosítasz. Ugye a korábbi config-ot nem tartottad meg?

Alex

(#70081) Alteran-IT válasza vargalex (#70080) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Melyik korábbi konfigot? A gyári fw-s konfigot, vagy mikor openwrt-ről frissítettem openwrt-re? Mert első esetben nem reseteltem ha jól emlékszem minek alapon, mert elméletileg nem kellene maradnia semminek, utóbbi esetben nem tartottam meg a konfigot frissítésnél.
Ami pedig a lépéseket illeti:
192.168.1.1, ugye root és semmi jelszó, próbáltam már úgy is, hogy előtte adok jelszót, de nem ért semmit.
Fent Network fül, azon belül Interfaces menüpont.
A zöld LAN (br-lan) interface esetében rámegyek a szerkesztésre (Edit) és az IPv4 address részt átírom, maszkot annak megfelelően, bár most nem változtattam.
Próbáltam úgy is, hogy az IPv4 Gateway-nek megadom a routert mikor nem gépre, hanem hálóra volt kötve, illetve tartomány utolsó, azaz szórási IP címét, de így se volt hajlandó működni.
Miután átírtam az IPv4 address mezőben az IP címet, utána Save & Apply és onnantól kezdve nem elérhető, még ha az adott tartományra át is állt.
Most viszont ugye megint végig csináltam, hogy le is tudjam írni, ugyan úgy átállt a tartományra és a gépemnek is új címet osztott, viszont utána vissza állt az alap 192.168.1.1-re, gépnek is újra osztotta az 1.0/24-ben lévő előzőleg kiosztott IP címet és egy felugró ablakban ezt írta ki:

"Configuration has been rolled back!
The device could not be reached within 30 seconds after applying the pending changes, which caused the configuration to be rolled back for safety reasons. If you believe that the configuration changes are correct nonetheless, perform an unchecked configuration apply. Alternatively, you can dismiss this warning and edit changes before attempting to apply again, or revert all pending changes to keep the currently working configuration state.

Dismiss Revert changes Apply unchecked"

Na most esküszöm, hogy ez eddig nem jött elő, persze itt rámentem az "Apply unchecked"-re és sikeresen végrehajtotta a beállítást, bár most minden beállításnál előjön ez az ablak, amit nem értek, de most már legalább megcsinálja úgy, hogy elérhető is maradjon, nem értem, de mindegy, köszönöm a segítséget.

(#70082) vargalex válasza Alteran-IT (#70081) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pontosan erről írtam itt. Mindenesetre örülök, hogy sikerült.

Alex

(#70083) Alteran-IT válasza vargalex (#70082) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Igen, de elméletileg tud kommunikálni, hiszen ki is osztja a módosított tartományból az IP-t a gépnek/kliensnek, erre visszaáll, de eddig nem jött elő ez az előugró ablak, csak a webhely nem elérhető, szóval nem értem.
Egyébként újabb fejlemény, most bekapcsolva hagytam ahogy sikerült beállítani, mármint miután itt leírtam a dolgot, aztán mondom beállítom a fő routerben a vlan-okat és hozzá állítom utána az 1043ND-t, erre nézem, egyszer csak magától újraindul és visszaáll 192.168.1.1-re. Most már végképp nem értem, hogy mi kínja van, de tényleg mindjárt kivágom az ablakon.

(#70084) vargalex válasza Alteran-IT (#70083) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A módosítás után az új IP-n meg is kellene nyitni a LuCI-t. Biztos, hogy van hely a flash-ban?

Alex

(#70085) Alteran-IT válasza vargalex (#70084) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Meg volt nyitva, vagyis pontosabban beléptem ellenőrzésképpen, utána hagytam csak úgy, hogy majd folytatom a vlan-okkal, erre 5 perc múlva magától újraindul és visszaáll 192.168.1.1-re, holott pl. 192.168.10.1-re módosítottam először, majd 192.168.10.3-ra, mert ugye a router a 10.1, csak eddig ez nem volt hálózaton, viszont hálóra akartam kötni, de még azt se csináltam meg, szóval össze se akadhatott volna a router-rel, már ha van ilyen ennél, lényeg hogy több fázisban történt módosítás, majd utána mindig ellenőrzés/belépés és mégis a legelejére állítódott vissza. Flash és RAM is van még 50% körül ha jól emlékszem.

(#70086) ToXeN


ToXeN
tag

Sziasztok!

Más nem tapasztalta, hogy a 18.06.2-es openwrt esetén olyan 100 Mbps letöltésnél gyakran megszakad a net?
Kb 3-4 hónapja frissítettem erre az openwrt verzióra és nem emlékszem, hogy a korábbi verzióval csinálta volna ezt (de sajnos arra sem emlékszem melyik verzió volt fent akkor, hogy visszategyem)
Konfiguráció: Torrent szerver 5 MB/s-el tölt, valamint a PC-m is 5 MB/s-el és 10 percen belül 2x szakadt meg a kapcsolat, a WAN IP is új lesz ilyenkor.
Ez szoftveres hiba, vagy dobjam ki a routert (V2)?

"The days are long but the years are short"

(#70087) winhate válasza LamaCube (#70072) üzenetére


winhate
őstag

Milyen tápot vettél és honnan ?

Köszönöm előre is a segítségedet :R

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#70088) LamaCube válasza winhate (#70087) üzenetére


LamaCube
addikt

Szegeden vettem egy akkumulátorokat, elemeket meg hasonló dolgokat áruló boltban. Sima univerzális táp állítható feszültséggel. A lényeg, hogy a gyári paramétereket tudja és a csatlakozó is jó legyen.
Egyébként innen is szemezgethetsz: [link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#70089) winhate válasza LamaCube (#70088) üzenetére


winhate
őstag

Nagyon koszonom

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#70090) LamaCube válasza winhate (#70089) üzenetére


LamaCube
addikt

Szívesen!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#70091) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Sziasztok.
Leírná nekem valaki, hogy pontosan, hogyan lehet visszaállni LEDE op.rendszerről gyárira? Letöltöttem a vágott fw-t amit xabolcs töltött fel, de nem hajlandó telepiteni, nem megfelelő formátumra hivatkozva. A routerem 1043nd V4. OpenWRT 18.06.2 van rá telepítve jelenleg.

(#70092) taptaq


taptaq
aktív tag

Sziasztok!

Bekötötték végre a Digit az 1Gbites csomagra fizettem elő. 800/300 Mbit jön is rendesen a digi eszközével szépen. Erre az eszközre rádugtam (1 Gbites portra) a régi TL-WR1043ND v4-es routeromat, de csak 300Mbit/sec a maximum amit elérek vele letöltésnél. Gondoltam feltelepítek egy OpenWrt-t, ami sikerült is szépen, még nem barmoltam szét semmit sem rajta. A sebesség most is változatlan csak 300Mbit.
Tudna valaki segíteni mit kellene még beállítani vagy telepíteni rajta, vagy ez csak ennyit tud?
Vagy vegyek valami switch-et inkább?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#70093) rembrant válasza taptaq (#70092) üzenetére


rembrant
tag

[link] Nekem ez a legjobb, viszont 600 Mbit/sec körül van csak max.

[ Szerkesztve ]

(#70094) taptaq válasza rembrant (#70093) üzenetére


taptaq
aktív tag

Ezt most tettem fel, vagy 1 órája kb., ezzel 380/320 van meg.

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#70095) rembrant válasza taptaq (#70094) üzenetére


rembrant
tag

Sajnos ez lesz a vége. Ha többet szeretnél, akkor a gyári Fw fog kelleni.

(#70096) twingo16v


twingo16v
tag

Sziasztok!
Van egy 1043 v4-es router, Lede firmwarrel.
Hogyan lehet vissza tenni rá a gyári firmwaret?

(#70097) vinibali válasza rembrant (#70095) üzenetére


vinibali
őstag

valami ott nem az igazi még, a linkelt oldal legalján van hogy a srác a v1-gyel, amiben csak 400Mhz-es a proci, 700Mbit-et mért!

(#70096) twingo16v: https://openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr1043nd#back_to_original_firmware

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#70098) gduck válasza vinibali (#70097) üzenetére


gduck
addikt

Mondjuk pppoe azért jobban megfogja, de szerintem is többnek kellene lennie. Lehet nincs bekapcsolva az SFE...

(#70099) thefreeman válasza vinibali (#70097) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nekem a linkelt leírás alapján sem sikerül visszatérni a gyári fw-re. Valaki nem töltene fel egy olyan file-t ami sysupgrade kompatibilis és Lede alól egyszerűen lehet flash-elni?

(#70100) twingo16v válasza vinibali (#70097) üzenetére


twingo16v
tag

Szia!
A megadott linken nincs v4-eshez firmware!
Csak v1, v2, v3-hoz.

Olyan link kellene ahonnan v4-es firmwaret lehet letölteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.