Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) Kicsirics77 válasza vargalex (#45996) üzenetére


Kicsirics77
veterán

közben rájöttem... :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#46002) Lenry válasza vargalex (#46000) üzenetére


Lenry
félisten

de én ezt SSH bejelentkezés után szoktam beírni. vagy ez akkor is a lokál terminálra vonatkozik? egyébként PuTTY-nál is ugyanúgy be kell írnom, ezért gondoltam azt, hogy ez a routeren változtat valamit.

egyébként Fedorát használok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#46003) McSzaby


McSzaby
őstag

Visszaraktam a gyári fw-t és a wifi így se jó, de a torrentek legalább nem futnak HTTP Response hibába ncore-s tracker esetén.. (nem is értem.. :F )

Beszéltem a bolttal, ahol vettem a routert és ha tényleges kiderül a hiba, akkor értékegyeztetéssel kicserélik nekem egy 3600-sra.

Köszönöm szépen a segítségeket és köszönöm a munkáját vargalex úrnak, amiért ilyen segítőkész és ilyen remek fw-t rakott össze. :R

[ Szerkesztve ]

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#46004) vargalex válasza Lenry (#46002) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Ezek szerint te utólag feltetted a coreutils-stty csomagot (alapban nincs stty parancs). Akkor viszont a /etc/profile file-ba tedd be a parancsot. Ez minden bejelentkezéskor le fog futni.

Nálam egyébként putty-ban nem csinál semmit a Ctrl-S és a Ctrl-Q sem.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#46005) ozz válasza vargalex (#45999) üzenetére


ozz
tag

világos köszönöm, elméleti síkon , hogy tisztán lássam a dolgokat, ha egy olyan gyári fw-t raktam volna vissza amelyiknek a nevében nem szerepel a BOOT szó akkor minden simán ment volna?

És erre a gyárira már rá lehetett volna tenni a legfrissebb gyári fw-t ami BOOT-os?

(#46006) vargalex válasza ozz (#46005) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Igen, elméletben minden rendben lett volna. Azonban néha előfordul, hogy az is hibás eredményre vezet (persze maga a hiba nem ugyan az lesz, de az eredménye ugyan úgy egy nem működő router, ami nem produkál folyamatos újraindulást).

Gyári firmware-ból már írható a bootloader, szóval ott bármelyik verzió feltehető (a fenti ebben az esetben is igaz sajnos).

Alex

(#46007) ozz válasza vargalex (#46006) üzenetére


ozz
tag

Köszönöm a hasznos infókat.

Ha megoldódik a jelenlegi router problémám, akkor a következő rendszer megvalósítható lehet... ?

UPC net + Technicolor T72000 innen menne netezéshez a wifi + lenne a sorban még egy 1043ND amit miniDLNA-nak használnék csak (ha stabil akkor később Transmisson-ra is)

A legujabb vargalex fw-el müködhet stabilan a rendszer? A 1043nd leterheltsége csökkenne, hogy a wifit nem kell használnia, így ezáltal stabilabb lehetne a rendszer?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#46008) vargalex válasza ozz (#46007) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Persze, megoldható. Ebben az esetben viszont a Technicolor NAT-ol, azaz az 1043ND-t célszerű switch módban használni (ne legyen két NAT, így minden eszköz egy hálózatban lehet).

Persze a legnagyobb terhelést úgyis a Transmission+miniDLNA adja a routernek, tehát nem tudom, hogy mennyit fogsz vele nyerni.

Alex

(#46009) Intruder2k5 válasza vargalex (#46008) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A TC7200-nak megvan az a jó képessége (ebből a szempontból), hogy ha bridge módba teszed is, a wifi-je akkor is működik, és használható, ergo akinek az nem kell, annak külön kell kikapcsolnia, de neki ez most még jól is jöhet! Ez már csak ilyen furcsa szerkezet... Persze ettől még nyilván nem lesznek egy hálózatban a kliensek, így tehát kellhet a switch mód, ha ez is szempont!

[ Szerkesztve ]

(#46010) ozz válasza vargalex (#46008) üzenetére


ozz
tag

A miniDLNA sem menne mindig, ugye akkor lenne kihasználva a TV-n néznék filmet, valamint a Trasmission-t sem használnám nagyüzemben csak ritkán.

A wifi a hálozat titkosítására nem zabál sok erőforrást? Ebből gondoltam hogy mentesíteném a 1043ND-t, ha már a UPC technicolor komoly cuccnak néz ki és nem csak úgy legyen magában hasztalanul.

(#46011) ozz válasza Intruder2k5 (#46009) üzenetére


ozz
tag

A hsz-edből fakad még egy lehet laikus kérdés, lényeges hogy egy hálózatban legyen a két router?

magyarán nekem hogy lenne a legjobb beállítani ezt a kombót (technicolor+1043nd) ?

(#46012) Intruder2k5 válasza ozz (#46011) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amennyiben WiFi-n is szeretnéd elérni a router megosztásait, vagy az arra csatlakozó kliensek erőforrásait, akkor az alex által említett switch mód jobb neked! Amennyiben viszont wifin csak netezős kliensek vannak, akkor lehet jobban jársz ha a 1043 nat-ol, mert a tc7200 portforward-ra például sokan panaszkodnak, hogy nem tudják normálisan beállítani!

(#46013) vargalex válasza Intruder2k5 (#46009) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Ezt olvastam én is, de valamit nem értek. Akkor ebben az esetben a Technicolor is kénytelen NAT-olni a wifi miatt? Viszont a rá akasztott router ugyan úgy publikus IP-t kap (a bridge mód miatt), tehát akkor a Technicolor-ra és a routerre kapcsolódó klienseknek különböző publikus IP-jük lesz (azaz a Technicolor is kér egyet DHCP-n)?

Valamint ha jól értem, ebben az esetben esélyed nincs port forwardot beállítani a Technicolor-ra kapcsolódó wifi kliensekhez...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#46014) Intruder2k5 válasza vargalex (#46013) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bevallom őszintén, hogy részleteket nem tudok én sem, sokat nem teszteltem ezt a cuccot, csak édesanyám kapott ilyet upc-től, ott nála lépkedtem be egyszer-kétszer a menüjébe, és, hogy fiam ott is tudjon wifi-zni a telefonjával, bekapcsoltam a wifi-t rajta, és akkor vettem észre, hogy az asztali pc továbbra is publikus ip-t kap! Persze nyilván másképp nem is nagyon lehet, csak ahogy Te is leírtad, wifi külön publikus ip-n szerepel! Vagy másik lehetőség, hogy mégsem natol, és a wifi kliens is publikus ip-t kap, tehát csak mint egyfajta bridge funkcionál a wifi adaptere, hogy összekösse a klienseket a modemmel! Ebben az esetben viszont a három publikus ip lesz a korlát!

Nekem működött a forward egyébként az asztali pc felé, de sokan szívnak vele itt a fórumon, ezt nyilván Te is olvastad! WiFi-re nem próbáltam beállítani ilyet!

(#46015) vargalex válasza Intruder2k5 (#46014) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Igen, még van az a lehetőség, amit te írsz, azaz a wifi-n kapcsolódó eszköz publikus IP-t kap (ha van még a kiosztható 3-ból). Így nem is kell port forward (én konkrétan arra gondoltam, hogy bridge módba állítva gondolom nincs is ilyen lehetőség).

Alex

(#46016) Montim válasza gyga (#1) üzenetére


Montim
csendes tag

Helló!

Lenne egy ilyen 1043nd szerkezetem, amire rácsatlakozik 2 db 901nd universal repeater üzemmódban. Ebből az egyik 4-es jelerősséggel, a másik pedig 2-essel WPA2 AES jelszóval levédve. A készülékek maximum fél perc gondolkodás után üzembe is helyezik magukat és nagyjából 1 napon keresztül minden további nélkül működnek, azonban utána sárga felkiáltójellel jelezve Windowsban megszakad az internet, mintha elvesztené a kapcsolatot terhelés alatt.
Mi lehet a gond?

(#46017) ozz válasza Intruder2k5 (#46012) üzenetére


ozz
tag

Igen wifin szeretném elérni a routerrel kötött hdd tartalmát , így Alex megoldását kell használnom akkor.

Köszönöm mindkettőtöknek az építő jellegű kommenteket részemről ma is tanultam valami újat.

(#46018) suste válasza ozz (#46007) üzenetére


suste
veterán

ez a legjobb felhasználása a 1043-nak, pont nemrég ajánlottam én is ezt másnak itt
így a 1043-as DMA hibázó/leálló wifije nem fektetheti meg a routert (vagyis ugye switch lesz)
a switch+alaplap tök stabil a 1043-ban, jól terhelhető, simán kimegy rajta kábelen a fullhd DLNA-n (a többi meg a másik wifis eszközön fog múlni)

(#46019) spider23


spider23
aktív tag

Olvasgatva a fórumot elhatároztam hogy lecserélem a WR1043-as routerem. Eladó ha valakit érdekelne! ;)
Már csak azt kellene eldönteni hogy ez: TL-WDR4300 vagy ez: TL-WDR3600 legyen e a befutó.
Lényeg hogy a wifi menjen minél messzebbre és erősebben. A mostani router majdnem megfelelő volt a házban és a ház körül. Megéri azt a pluszt hogy 3 antenna legyen, vagy a kettővel is ugyan úgy menne mint a mostani 3-al? Javaslat?

(#46020) ozz válasza suste (#46018) üzenetére


ozz
tag

Köszi akkor ezt a kombot majd kiprobálom.

Egy független kérdés :
Egy 2543-as mennyivel lenne stabilabb ha mindent azon szeretnék futattni? annyi h abban 64MB ram van ez számít valamit vagy nem tud többet a 1043nd-nél...

(#46021) Intruder2k5 válasza spider23 (#46019) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bár tapasztalatom egyikkel sincs, és nyilván van ellenkező példa is, de a WDR4300-ról már a sokadik WiFi gyengeségre vonatkozó panaszt olvastam itt, és más fórumon is! A három antenna meg nem azért van a routeren, hogy nagyobb legyen a hatótávolsága, ezek közt közvetlen összefüggés nincs! Vagyis, ha a kettő közül akarsz dönteni, akkor bőségesen elég lehet a WDR3600 is!

(#46022) Intruder2k5 válasza ozz (#46020) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem 2543-ast véletlenül se vegyél, bár most nem néztem, de mikor utoljára rákerestem, drágább volt mint a WDR3600, és hardveresen jóval gyengébb! Egyébként valahova a 1043 és a 3600 közé tehető, szerintem közelebb a 1043-hoz, de nagy tapasztalatok nincsenek vele, mivel a fentebb vázolt okokból kevesen vettek ilyet!

[ Szerkesztve ]

(#46023) ozz válasza Intruder2k5 (#46022) üzenetére


ozz
tag

Nem szeretnék venni egy ismerősömnek van ilyen azért volt a kérdés...
Ha garizzák akkor marad a 1043nd, ha nem végülis akkor is csak akkor Alex kell, hogy feltámassza :)

(#46024) Ükshaaval[!]


Ükshaaval[!]
csendes tag

hey! A v2 mennyivel másabb mint a v1 ? 5dbi antennától eltekintve?

(#46025) vargalex válasza Ükshaaval[!] (#46024) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Nem teljesen hivatalos infók alapján jóval erősebb vas, ugyanis elvileg 720 MHz-es SoC kerül bele a v1-ben található 400 MHz-essel szemben. Illetve mintha valahol azt olvastam volna, hogy tud hardware-os NAT-ot.

Alex

(#46026) spider23 válasza Intruder2k5 (#46021) üzenetére


spider23
aktív tag

Akkor valószínű marad a WDR3600-as. Már csak ezt kell eladnom. Mit lehet most kérni egy WR1043-ért dobozában papírjaival karcmentesen hibátlanul? Még garancia is van vagy 3év.

(#46027) Intruder2k5 válasza spider23 (#46026) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kérni lehet bármennyit, és aztán majd adnak érte annyit, amit a kereslet/kínálat enged! :)

Én nem mennék bele ármeghatározásba, nézz körül az apro-n!

[ Szerkesztve ]

(#46028) Gare2


Gare2
csendes tag

Sziasztok!

Sok hasznos HSZ és leírás elolvasása után sikerült visszatennem a gyári FW-t a router-re, de egyel régebbit tettem vissza és láss csodát, hibátlanul és stabilan működik!
De még mindig fent áll az a probléma, hogy nem tudom kilőni az IP kamerákat külső elérésre. (FOSCAM)
A következő módon épül fel az iroda hálózata amit deutsche telekom rakott össze:
---bejövö kapcsolat----modem--- és ebből repül szét 2 switch és egy telefonközpont felé.
A modemre van akasztva egy access point ami nem is tud ennél többet egy NETGEAR típusú kütyü. A hálózaton lógnak még multi funkciós nyomtató állomások is.
Ez elég régóta így üzemel. Közben jött az ötlet, hogy legyenek IP kamerák mert a főnök hol a magyar, hol a német irodában van, azért csak-csak szeretné tudni, hogy mi történik ha nincsen ott. Ehhez persze az ip kamerákat kintről is tudni kellene elérni. Az acces pointban nincsen port továbbítás ezért kellett egy 1043-as router.
A modemben vannak LAN portok, szóval több eszköznek is tud helyből ő adni IP-t nem kell elmenni a switch-ig. Az access point is erre csatlakozik és el is lehet erre csatlakozva érni nyomtatókat és mindent.
Ámde ha én beteszem ide a routeremet akkor az ip kamerák felé már ő kezdi osztani a dhcp miatt az ip-ket és nem tudom megcímezni őket.
Ha access point módba teszem, akkor a port továbbítás menni fog még ugye?
Ha átkapcsolom akkor viszont utána már nem tudom elérni a 192.168.1.1 címen.
Tudtok segíteni szájba rágós módszerrel, hogy hogyan tudnám ezt megoldani és egyel talán megoldja-e ez a kamerás problémámat?
KÖSZI!

(#46029) vargalex válasza Gare2 (#46028) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Egy kis zavart érzek az erőben. :)

A switch biztosan nem oszt IP címet, hiszen ő egy Layer2-es eszköz. Nem a szolgáltatói modem router is egyben?

Alex

(#46030) McSzaby


McSzaby
őstag

A doboza nélkül nem vesznek vissza egyetlen routert sem, ugye?? Költözéskor elveszett az enyém... :F

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#46031) Intruder2k5 válasza McSzaby (#46030) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mármint, hogy visszavenni? Ha hibás, akkor nem kell a doboz! Azt nem vagy köteles megőrizni! Ha meg nem hibás, csak úgy le tudtad beszélni a kereskedővel, hogy vegye vissza, és cseréled más típusra, akkor az az Ő döntése, mert eleve nem köteles visszavenni, csak azért, mert valakinek nem teszik utólag amit megvett!

[ Szerkesztve ]

(#46032) McSzaby válasza Intruder2k5 (#46031) üzenetére


McSzaby
őstag

Hibás és azt mondták, ha kiderül, hogy hibás, akkor kérhetek újat, vagy értékegyeztetéssel kicserélik egy másikra... A nagyobbik gond, hogy a dobozon volt egy fóliában a jótállási jegy is, szóval igen, én vagyok a hülye... elismerem, nem vigyáztam rá eléggé, én hibám, de azért szeretnék megpróbálni mindent... így már ugye végképp áshatom?

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#46033) Intruder2k5 válasza McSzaby (#46032) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A jótállási jegy az mindenképpen szükséges! Ha csak nincs jó ismeretséged az adott kereskedelmi egységben, akkor ezt bebuktad! Csomagolás a legkevesebb, azt nem követelhetik, sőt ha minden igaz akkor még a számlát sem, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos!

szerk.:
Jól emlékeztem, a számla nem kötelező!
http://www.nfh.hu/magyar/hasznos/megtevesztes/fogy_jogok/fogy_jogok.html

[ Szerkesztve ]

(#46034) McSzaby válasza Intruder2k5 (#46033) üzenetére


McSzaby
őstag

Értem, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#46035) cimp válasza Intruder2k5 (#46033) üzenetére


cimp
senior tag

És a jótállási jegy sem, ha megvan a számla (nyugta)! Vagy az egyik vagy a másik kell. Fogyasztóvédelem álláspontja szerint azt kell igazolni, hogy mikor vetted, és hol. Doboz sem kell.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#46036) McSzaby válasza cimp (#46035) üzenetére


McSzaby
őstag

No, akkor felfordítok mindent, hogy találjak valamit. :) Köszi srácok! :R

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#46037) Intruder2k5 válasza cimp (#46035) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát biztos igazad van, nem vagyok NFH-s, de azért bennem van némi kétely ezzel kapcsolatban! A számlán többnyire nem szerepel gyári szám, és hasonlók! Ha holnap elmegy oda, és vesz egy új 1043-mast, akkor így annak a számlájával visszaviheti a régit! Tehát addig egész biztosan igazad van, hogy bizonyítanod kell, hogy mikor és hol vetted, de ezen kívül szerintem a terméket is tudni kell azonosítani! Ez az infó meg leginkább a garanciajegyen szokott szerepelni!

[ Szerkesztve ]

(#46038) cimp válasza McSzaby (#46036) üzenetére


cimp
senior tag

Egy jó tanács! Soha ne hagyd magad lerázni, mert a kereskedőnek csak addig kedves a vásárló amíg pénzt hagy ott. A hatályos jogszabályok szerint nem vagy köteles semmilyen eszközt a szervizbe vinni és még csak saját kezűleg sem kell megtenned ha azt kézben tömegközlekedési eszközön kényelmesen nem tudod megtenni (ez most nem opció). A kereskedő kötelessége ezekről saját költségén gondoskodni! Odaviszed és ő meg kell oldja. Egy multi a múltkor elkezdte, hogy ő egy hónapig tud ezzel foglalkozni, hívjam fel a vevőszolgálatot és beszéljem meg velük, hogy mi a teendőm. Egyébkéntis a gyártó vállalja a garanciát. Ekkor megkérdeztem ha idézném a szavait a vásárlók könyvében annak mennyire örülne? Három percen belül a kezemben volt a pénz!

Intruder2K: Én emlékeim szerint egyikhez sem kaptam még jótállási jegyet. Pedig vettem már négyet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#46039) Intruder2k5 válasza cimp (#46038) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hehe.. Erről volt valami vicc, csak már nem emlékszem rá pontosan, de az ugrott be előbb! Pont az elejére nem emlékszem, de a lényeg, hogy a vevőnek valamire várni kell, és mondja az eladónak, hogy akkor addig hozza ide a vásárlók könyvét, mert olvasgatná egy kicsit... Mire az eladó válaszol! Olvasgatná? De hát abba írni szoktak! Vevő: Oké, maga mondta! :)

(#46040) McSzaby


McSzaby
őstag

Mondjuk névre kértem a számlát, szóval szerintem az adatbázisukban megvan a számlám, csak azt nem tudom, hogy mennyire részletes a számla, van-e benne valamilyen serial number, vagy valami.. vagy csak jófejek és hisznek egy vásárlónak.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#46041) suste válasza vargalex (#46025) üzenetére


suste
veterán

Állati kiváncsi vagyok, hogy milyen áron lesz elérhető!
Nem tudom elképzelni, hogy jobb lesz ár/érték arányban a 3600-nál.
-HW NAT, ha lesz is, akkor is csak egál (de Tplink oldalán nem említik, pedig csak reklámoznák ha van benne)
-RAM ha 128MB lesz, akkor egál
-proci 720 vs 560, kicsit jobb, de ez csak 128MB rammal fog kijönni, ha csak 64MB lesz, akkor nem
-wifi csak 2,4GHz vs 2,4GHz+5GHz (Ezt a 450Mhz-et vajon,hogy gondolják, milyen klienssel?)
-USB csak 1db vs 2db
Én még azonos árban is inkább a 3600-at választanám, de szerintem drágább lesz, főleg eleinte.

(#46042) Intruder2k5 válasza suste (#46041) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Csak 64MB RAM van benne!

(#46043) suste válasza Intruder2k5 (#46042) üzenetére


suste
veterán

akkor nincsen miről beszélni....

(#46044) Intruder2k5 válasza suste (#46043) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És legjobb tudomásom szerint csak 2.4-es WiFi-je!

(#46045) suste válasza Intruder2k5 (#46044) üzenetére


suste
veterán

ezt írtam én is: 2,4 vs 2,4+5

(#46046) spider23


spider23
aktív tag

Csak nem hagyott nyugodni a dolog és felraktam a vargalex féle openwrt-t. Olyan gondom van hogy mountoltam az usb-t amin vannak képek videók zenék 1TB. A miniDLNA -t aktiváltam és a scannelést irtó lassan csinálja. Mi lehet a gond? Gyári sw-n ez a művelet kb fél perc. Közben a webes interface is szinte le van fagyva.

(#46047) suste válasza spider23 (#46046) üzenetére


suste
veterán

gyári fw-ben "ushare" DLNA program van (ez is benne van a vargalex fw-ben), és ez a program nem saját részletes adatbázisból dolgozik, csak fájlistát olvas, médiainfót nem, így sokkal gyorsabb az első indulása, viszont a SAMSUNG tv-k nem szeretik ezt a programot
ha neked ment a gyárival is rendesen, akkor állítsd le a minidlna-t, és indítsd el az ushare-t

(#46048) vargalex válasza suste (#46041) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Ne vegyél mérget rá, hogy ha csak 64 MB RAM van benne, akkor nincs előnye az erősebb CPU-val. A DIR-825 is gyorsabb mindenben (ftp, samba, stb.), mint a TL-WDR3600, pedig abban is csak 64 MB RAM van.

Alex

(#46049) suste válasza vargalex (#46048) üzenetére


suste
veterán

ok, de akkor is csak a proci szól mellette, viszont sokminden a 3600 mellett.....
az árazás még beleszólhat a dologba, de nem tudom elképzelni, hogy a V1 árának környékén legyen
régebben amikor szóbajött a V2, akkor valahol láttam külföldi árat, ami átszámolva 20E környékére jött ki (de itthon nem így áraznak), és annyit nem ér -szerintem
de ne legyen igazam!

(#46050) spider23 válasza suste (#46047) üzenetére


spider23
aktív tag

Köszönöm, így már működik. Már csak a torrentel van gondom. Folyamatosan lefagy tőle a router. Magától újra sem indul, ki kell húzni a tápot és úgy indul újra. 1 torrentet futtatnék próbából és éppen elindul majd lefagy. Mi lehet a gond?

Ezt írja: Couldn't save temporary file "/mnt/transmission/settings.json.tmp.9VHkG4": No space left on device (bencode.c:1746)
De ezt az elérési utat nem tudom megváltoztatni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.