Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) RECSKA


RECSKA
veterán

Hetvegen, szombat delutantol vasarnap estig uj karaktert csinalok. Akinek van kedve, tarsuljon majd be, egyutt izgalmasabb ( kell a 2xes heti dropp :) )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13852) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Nem találtam a net erről infót, de a DZ-ben a DZ credt, hogy esik?
Ha jól emlékszem az xp szint az fix, ugyan annyi dz1-ben és DZ6-ben is.

És ehhez kapcsolodóan, hogy lehet a legjobban DZ creditet farmolni "PVE" módban (értem ez alatt, hogy nem rugóként) (Mert negyed millió az nekem sok nagyon)

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#13853) [hun] warhea válasza oriic (#13840) üzenetére


[hun] warhea
tag

en azt hasznalok fullra szerelve. csak ugy jellemeznem brutalisan halalos :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13854) [hun] warhea válasza RECSKA (#13851) üzenetére


[hun] warhea
tag

azokat lehet sharelni a karakterek kozott?

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13855) RECSKA válasza [hun] warhea (#13854) üzenetére


RECSKA
veterán

Berakom a ladaba....

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13856) D.Orion


D.Orion
veterán

:Y

:)) Nem hiszedezem el! :R

[ Módosította: Racecam ]

(#13857) [hun] warhea válasza RECSKA (#13855) üzenetére


[hun] warhea
tag

nincs masik karim, nem tudtam, hogy a lada sharelt :/ de jo tudni :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13858) Anonymus23 válasza D.Orion (#13856) üzenetére


Anonymus23
veterán

:F
Mi sem, ugyanis semmi sem látszik a képből... :U

;) - The Power of the Light Side

(#13859) [hun] warhea válasza D.Orion (#13856) üzenetére


[hun] warhea
tag

1 zoldet nekem is dobott a 30-35. futasra :D

anon, jobb klikk kep megnyitasa uj lapon ;)

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13860) .LnB válasza oriic (#13840) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen teszteltem. De sajna Gs163, DMG ~9600 körül azt hiszem.. Kicsi a tár. Közelről brutális, de valahogy az MP5 jobban tetszik. Meglesz a táskában ha nagyon kell.

Ha érdekel csinálhatok majd róla képet, mert nem tudom pontosan a specifikációját.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13861) sith7 válasza D.Orion (#13856) üzenetére


sith7
nagyúr

gg, hol esett ? nem mintha számítana ... :D ... és sikerült is kihozni ? ;] :P

(#13862) velizare válasza sith7 (#13861) üzenetére


velizare
nagyúr

ez így ránézésre a lincoln vége, a konti, ahonnan a sniper boss lövöldöz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13863) [hun] warhea válasza sith7 (#13861) üzenetére


[hun] warhea
tag

ez lincoln.. dobnak ezek is zoldet csak nagyon ritkan. nekem 30-35 futasbol jott 1.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13864) RECSKA válasza [hun] warhea (#13857) üzenetére


RECSKA
veterán

Mivel a kovetkezo incursion soka lesz, a karim meg 210 feletti daralos, kiprobalom a tobbi kasztot is. Elsonek egy skillest, aztan csinalok egy snipert, meg egy tankot. Raerek. Legalabb 3 hetvege meg...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13865) Hzoltan969 válasza RECSKA (#13851) üzenetére


Hzoltan969
tag

Én beszállnék, indítottam már új karit, asszem 4. szintű, de pont ezért akadt el, mert nem volt kedvem egyedül végignyomni a küldiket. Ha többen vagyunk és hard-ban megyünk, akkor még gyorsabb is lesz a fejlődés...

Vegyél fel uPlayen, ugyanaz a nevem, mint itt.

(#13866) RECSKA válasza Hzoltan969 (#13865) üzenetére


RECSKA
veterán

Fentvagy ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13867) [hun] warhea válasza RECSKA (#13864) üzenetére


[hun] warhea
tag

lehet bejoinolnek en is, de csak este vagyok elerheto. elvileg tegnap hozzaadtalak recska, rhdc nevvel .

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13868) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Jó ez a kis First Wave Vector DZ-ben szépen aprít és Lexingtonon challange módban egyedül is. :D

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13869) D.Orion válasza sith7 (#13861) üzenetére


D.Orion
veterán

Lincoln úgy ahogy mondják.

De ma piszok mázlim van, mert építési terület Dz-ben. Éppen odaértem a boss-ra és shotival gyorsan megápoltam, ez lett belőle:

Nem is mertem felvenni, míg a másik két idegen el nem ment.
Sikerült kihozni:

Amennyit panaszkodtam este meg ma reggel akkor mázlim van a mai nap. Az más kérdés, hogy lehet semmire se fogom tudni használni ezeket.

[ Módosította: Racecam ]

(#13870) pohár válasza D.Orion (#13869) üzenetére


pohár
félisten

miért nem a PH képfeltöltőjére töltöd fel, hogy aztán thumbnailből egyszerűbb legyen nagyítani?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13871) D.Orion válasza pohár (#13870) üzenetére


D.Orion
veterán

Olyan kevés képet szoktam beszúrni, hogy nem is szoktam figyelni erre. Egyébként nekem egy kattintás az egérrel és máris teljes méretű a kép. Ha akarom a jelenlegi akarom új ablakban. :U De majd akkor oda töltöm fel, már ha lesz még egyáltalán.

(#13872) warcat válasza RECSKA (#13866) üzenetére


warcat
veterán

Ha csak a gyors felszintezés a lényeg 30-as karakter(ek) segítségével csak pár óra a 30-as szint.

Lényege annyi,hogy becsatlakozik hozzád és te tudsz rá utazni egyből safehouseokat feloldani.
Átmentek a térkép jobboldalára és elkezditek a side missionöket csinálni,az első pár után lvl 12-15-re fogsz ugrani.
Ezt a lépést mindenképp ajánlom, mert 12> nagyon gyenge vagy,a fegyverkiegészítők is szarok és nagyon elmegy az idő rá.Ezen a ponton lehet tovább folytatni visszafelé,illetve lehet csinálgatni a küldetéseket hard módban.
Ha nagyon szervezett a dolog,akkor a kiskari csak üldögél valahol miközben három 30-as 3 különböző küldetést csinál,majd mindegyik szól a vége előtt,hogy csatlakozz be a bossra.

EA: It's in the crate!

(#13873) sith7 válasza D.Orion (#13869) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, szuper, és ez a kesztyű bárhol eshet, vagy itt a Lincoln végén nagyobb az esély rá ?

(#13874) oriic válasza D.Orion (#13871) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem csak pc-rol netezunk, mobilosoknak is letoltodik ilyenkor a teljes méretű kép. PH képmegosztójánál meg csak a kis kép. A thumbnail meg jóval kisebb ugyebár.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13875) RECSKA válasza warcat (#13872) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez jo otlet.

Lassu lesz, de nagyon raerek. :) nem tudom mikor jon az uj incursion, de addigra keszen akarok lenni a tobbivel is :)

Ha van kedved, johetnel majd te is :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13876) D.Orion válasza sith7 (#13873) üzenetére


D.Orion
veterán

Falcon Lost-ban esik kötelező jelleggel, bárhol máshol ritkaság számba megy. Nem tudom, hogy % ügyileg mennyi rá az esély, de biztos, hogy csekély.

(#13874) orichalcos: Oké, felfogtam elsőre is. Remélem még minimum két ember leírja ugyanezt, és remélem, hogy az elmúlt 100 rosszul linkelt képhez is megszületnek ugyanezen hozzászólások. Kicsit kezdtek túlzásba esni, nem gondolod? :(((

(#13877) orichalcos: Feleslegesen szóltál, mert már a második post után megkérdem a moderátorokat, hogy változtassák meg a linket. Ennyi, majd mindenkinek jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13877) oriic válasza D.Orion (#13876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Normálisan szóltam azt hiszem, es igen, másnak is szólok, ha észreveszem. Ez alap dolog kellene hogy legyen...

Live-Die-Respawn

(#13878) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Kommentár nélkül:

(#13879) SEMY válasza RECSKA (#13875) üzenetére


SEMY
tag

Kis kari húzás engem is érdekelne. Minden nap online vagyok, oda vissza alapon megoldható lenne.

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#13880) vegitossj7 válasza Maxtreme (#13878) üzenetére


vegitossj7
addikt

És ez csak Steam... Sokan, nagyon sokan Uplay-en vették meg/aktiválták. Arról meg nem mernek statisztikát mutatni.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#13881) pzstm válasza Maxtreme (#13878) üzenetére


pzstm
titán

ez melyik/milyen appból van? vagy máshonnan?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13882) Maxtreme válasza pzstm (#13881) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nemtom, 1 másik forumról loptam a képet :D

vegitossj7: Pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#13883) warcat válasza Maxtreme (#13878) üzenetére


warcat
veterán

Azért ez csalóka szerintem,mert a megjelenés utáni első hónapban rengetegen vannak minden játéknál,akik megveszik a legújabb őrületet, jó esetben (nagyjából) végigtolják,majd megy a polcra (konzolon eladják).
Ez még a lvl 30-at sem jelenti,Ubi közölt statisztikát is,hogy hány % érte el a 30-at egyáltalán.

Ez nem jelenti azt,hogy nincs gond,de a csökkenés (ezen a ponton) még nem kiugróan magas,ne felejtsük el,hogy nem MMO.

EA: It's in the crate!

(#13884) Anonymus23 válasza Maxtreme (#13878) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem baj, legalább a DZ is hasonlítani fog a Legenda vagyok-ra, kevesebb agent, több loot :)
Ami sajnos nem igaz, úgyis összerak a többiekkel...
:(

Mondjuk maguk a játékosok nyírják ki a glitchel és csíttel a játékot.
Pl:
Valaki linkelte itt YT videó hogyan csinálta meg csíttel a gyerek a Falcon-t. Megnéztem a hozzászólásokat, 2 elküldte melegebb éghajlatra, a többi meg kérdezte, hogy honnan lehetne letölteni a programot. Én arra számítottam, hogy szegény édesanyja csuklik rendesen, mert mindenki szidja, de ehelyett.... :F
Tényleg itt tart a világ?

Aki SP-ben ilyet csítet használ, az fogja DZ-ben is...

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#13885) #35434496


#35434496
törölt tag

Ma reggel összefutottunk egy jóképessègűvel. Sniper még egy srác meg én egy lövèstől feküdtünk úgy, hogy a srác egy hàz mögött volt. :DDD Lényeg, hogy mindhármunk karaktere egy azon pillanatban halt meg.

(#13886) ZsyfKo válasza Maxtreme (#13878) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Ez nem újdonság, bármelyik pl mmo indulását meglehet nézni pl Archeaget amikor indult annyian voltak a szervereken hogy 3000. voltál, nem tudom hány szervert nyitottak pluszba hogy lehessen játszani, aztán eltelt 2-3 hónap és jött az összevonás mert nem találkoztál játékossal. Úgyhogy ez azoknak újdonság akik csak Cod meg Bf-et nyomtak, és valószínű azok is hagyták abba, mert nem lehet ugrálva sniperrel fejeseket osztani.

OnePlus 8T

(#13887) bunfi válasza ZsyfKo (#13886) üzenetére


bunfi
őstag

Ez továbbra sem MMO és kétlem, hogy ezek az emberek hagyták volna abba. Szerintem többen vannak azok, akiknek elege van abból, hogy a játék bugos, a loot mechanika egy kalap szart nem ér, emiatt a szokásosnál jóval többen glitchelnek szét mindent, az extra tartalom egy nevetségesen gyenge horda mód és a DZ tele van csalókkal. Azt meg nem kommentálnám ,hogy 220-as Gear score kell majd a következő taralomhoz... Amúgy meg a BF széria korcsosul szépen, de az, hogy ugrálva fejeseket osztani, ne nevettess.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13888) Telda válasza Maxtreme (#13878) üzenetére


Telda
addikt

Haldoklik a Division, az utolsó kapcsolja le a villanyt.
Remélem az abbahagyók közöt vannak a cheaterek és a glitcherek is. ;]

(#13889) #35434496 válasza Telda (#13888) üzenetére


#35434496
törölt tag

:C

Számomra az év játéka. :K A sok csaló aki képtelen normálisan játszani mert nem tud célozni és gondolkodni azok mehetnek világgá nyugodtan. Elegem van a sok 12-16èves asztal alatt matyizó csíter gyerekekből.

[ Szerkesztve ]

(#13890) Spancho válasza Telda (#13888) üzenetére


Spancho
őstag

Tuti.

Úgy vannak vele ,hogy szar az egész.
Bugolunk , csalunk ,ha kidobnak akkor annyi... leszarják az egészet.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13891) bunfi válasza #35434496 (#13889) üzenetére


bunfi
őstag

Kétlem, hogy ők csengetnék ki a 45 eurót a 6 hónapos Helios előfizetésre.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13892) Htibimor


Htibimor
senior tag

Láma kérdés, de a DZ-ben megvett tervrajzokat is ki kell vinni?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#13893) bulikavagyok válasza Htibimor (#13892) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem.

(#13894) ZsyfKo válasza bunfi (#13887) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Oda írtam hogy pl, de ettől függetlenül mi akadályozza meg abban hogy ne lehessen mmo-nak nevezni? Az hogy nincs 3000 fős boss fight? Vagy nem 6000en vagytok egy pályán? Minden megtalálható benne ami jellemző egy mmo-ra. Komolyan ez a loot rendszer sírás is vicc már... komolyan azt várja mindenki hogy szarásig adja a jó cuccokat amikhez hozzá se kell nyúlni csak felveszed? Én simán felöltöztem challengeből és DZ-ből friss 30ként, lehet rekalibrálni, craftolni is, nézni hogy melyik gearen kell a legkevesebbet variálni aztán később majd lesz jobb, türelem kell ennyi. Az meg hogy ez miatt csaljon glitcheljen valaki az szánalmas, legyen fix 4 embere nyomják hardot legyenek full zöldben aztán mehet a kihívás, addig nyomni míg nincs meg a jó taktika, ez egy ilyen játék rá kell jönni hova mi kell. 2 évig wowoztam, 6 évig Aion, tudom milyen szenvedés egy jó geart összerakni, meg hogy egy nem elég, kell pvp-re, pve-re, tank gear, dps gear, resist gear Stb. Az a baj hogy egyszerűbb sírni és csalni mint küzdeni valamiért és gondolkodni. Csalók meg minden netes játékban vannak, ahogy bugok is annyira jó olvasni hogy ennyi zseni, programozó és megmondó ember van itt, tessék jelentkezni az Ubinál hogy mindent megtudtok csinálni és mindenre tudjátok a megoldást mert annyira egyszerű és egyértelmű hogy biztos ők a hülyék hogy nem tudják megcsinálni. De akár bele lehet kezdeni egy játék fejlesztésébe és akkor minden olyan lesz amilyennek szeretnétek. Én inkább ha van egy kis szabadidőm össze ülök azzal a pár emberrel akikkel szoktam és élvezem a játékot.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#13895) utomi válasza Maxtreme (#13878) üzenetére


utomi
senior tag

És akkor mi van? Egyrészt mintha csak a Steam számítani úgy tesztek másrészt pedig semmi újdonság nincs abban, hogy egyjátékot kevesebben játszanak 1 hónappal a megjelenés után. Egyrészt sok embernek nem jött be, nyilván van aki meg is unta és igen van akinek az ezerszer leírt dolgokból van elege. De azért az itt nyavajgó emberek jó része továbbra is játszik vele , te is hiszen látom minden este :R és így van ez mindenhol is. Azt meg végképp nem értem, hogy miért kell annak szinte már-már örülni, hogy csökken a játékos szám. Ha nem szereted ne játsz vele de, hogy attól lenne jobb a napod ha más szórakozása is tönkremegy?
Mindegy elég unalmas már ezeken csámcsogni csak eléggé kiveri nálam a biztosítékot az 1000. hasonló hsz. Egyébként meg majd jön a köv. tartalom és akkor megint mindenki rápörög, aztán megint megunják sokan és stb. Kevesen szoktak kitartani egy játék mellett hónapokig. Plussz a Div. továbbra sem MMO nem egy WoW így tök felesleges ugyanazt elvárni tőle. :R
Arról meg nem is beszélve , hogy egy normál játék áráért ad több szár óra szórakozást. Melyik játé is tette ezt az utóbbi időben? Még ha csak a Single Missiont pörgeted le normálisan az is 30-35 óra. A Codnak mennyi a Singleje 3-4 óra?

(#13894) Fényvadász hatalmas +1! Tökéletes egyetértek minden mondatoddal. :R

[ Szerkesztve ]

(#13896) oriic válasza ZsyfKo (#13894) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A szerverenkenti 24 emberrel vicces lenne mmo-nak nevezni. :D

Live-Die-Respawn

(#13897) velizare válasza sith7 (#13873) üzenetére


velizare
nagyúr

afaik:

striker's

gs191
falcon lost hard boss chest&backpack&holster
lincoln tunnel challenge boss gloves&kneepads
lexington ev.c. challenge boss gloves&kneepads
dz - boss gloves

gs214
blueprint - vendor mask&kneepads
falcon lost hard mission chest&backpack&holster
falcon lost challenge boss chest&backpack&holster
dz - boss gloves
dz - supply gloves

gs240
falcon lost challenge mission chest&backpack&holster
dz - boss gloves

sentry's

gs191
falcon lost hard boss chest&backpack&holster
russian cons. challenge boss gloves&kneepads
dz - boss gloves

gs214
blueprint - vendor mask&kneepads
falcon lost hard mission chest&backpack&holster
falcon lost challenge boss chest&backpack&holster
dz - boss gloves
dz - supply gloves

gs240
falcon lost challenge mission chest&backpack&holster
dz - boss gloves

tactician's

gs191
falcon lost hard boss chest&backpack&holster
warren gate challenge boss gloves&kneepads
dz - boss gloves

gs214
blueprint - vendor mask&kneepads
falcon lost hard mission chest&backpack&holster
falcon lost challenge boss chest&backpack&holster
dz - boss gloves
dz - supply gloves

gs240
falcon lost challenge mission chest&backpack&holster
dz - boss gloves

nomad

gs191
dz - boss chest&backpack&mask&gloves
dz - supply chest&backpack&mask&gloves
dz - vendor kneepads&gloves&holster (?)

gs214
dz - boss chest&backpack&mask&gloves
dz - supply chest&backpack&mask&gloves
blueprint - dz vendor kneepads&holster

gs240
dz - boss chest&backpack&mask&gloves
dz - supply chest&backpack&mask&gloves

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13898) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

este nincs kedvetek nyomni egy piros kort dzben? sosem voltam meg ugy igazan, elore megfontolasbol piros. :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13899) birorichard válasza ZsyfKo (#13894) üzenetére


birorichard
őstag

Azon kívül semmi más, hogy nem az. Még csak nem is emlékeztet rá. Bírom, hogy van egy kitartó szűk réteg (félreértés ne essék, nem csak itt), aki megjelenés óta ide sorolja a játékot, mert lehet benne cuccokat felszedni és vannak képességek. Ez a játék se nem nagyon sok szereplős, se nem kizárólag multiplayer, ráadásul még csak nem is rpg. Az online-on kívül kb semmi nem stimmel. Itt egész jól levezeti.

Hétvégén "megvettem" én is, porosodó walletes pénzt beáldoztam rá. Maga a játék jó, mikrotranzakció nincs (még, remélem már nem is lesz :D), és bár olvastam, hogy mennyi gond van coop-ban meg dz-ben glitchek, csalók miatt, szerintem nem nagyon fogok odáig eljutni, amennyi időm van rá, uh. ellövöldözgetek.

Sokat gondolkoztam rajta, és ti fizetnétek egy pc-s live-ért, PSN-ért? Crossplatform multi, szigorú ellenőrzés, ha csalsz -> ban. Ne öljetek meg, de én simán. Pont erről jutott eszembe, és persze ez csak egy elmélet, de szerintem a közeljövőben ez lesz a következő lépés, azért is szarják le a csalókat. Utána majd beszedik a védelmi pénzt.

(#13900) bunfi válasza ZsyfKo (#13894) üzenetére


bunfi
őstag

Talán az, hogy nincsenek benne dedikált kasztok? Talán az, hogy nincs skillfa? Talán az, hogy a maximum játékosszám 24? Talán az, hogy a játék nagy része 4 fő coop, még a DZ-ben is? Talán az, hogy mindegy, mit ölsz meg, nullásmob vagy főboss ugyanannyi xp jár érte?

A loot mechanika sírásról meg annyit, ha értenéd, hogy hogyan működik a mechanika, akkor nem írnál ilyet. Türelem kell? Nem az kell, hanem kevesebb meaningless talent, kevesebb RNG, kevesebb crafting.

Csalók minden netes játékban vannak, de még egyetlen egyet sem láttam, ahol nem volt anticheat és akit csaláson kaptak - mert volt valaki aki bejelentette - csak 3 nap bannal jutalmaztak.

A fejlesztés pedig nem az én dolgom, mert én otthagytam 19000 forintot a pénztárnál, a Code of Conductban pedig nem volt benne, hogy háromszor kell logoutolnom (session váltanom) és négyszer visszaesnem 85-ről 84-re DZ-ben, mert van egy ember, aki háztömbön (épóleten) keresztül agyonlő.

(#13897) cain69 Kívácsi lennék, hogy mekkora a súlyozása annak a 240-es kesztyűnek a dz-ben...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.