Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap csináltam én is egy farmolós, challangezős, DZ-zős buildet:

Alap gearem healer 100k feletti HP-val, szóval az a 65k nekem szokatlan, de azért nem halok lépten-nyomon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13052) lanikai válasza RichieTri (#13050) üzenetére


lanikai
aktív tag

kimondottan gyengék, egy Balanced és egy Proficient, igaz, mindkettő aktív

egy Deadly, Brutal, Fierce triónak jobban örülnék (mindegyik fegyveremen ;] )

[ Szerkesztve ]

(#13053) pohár válasza D.Orion (#13045) üzenetére


pohár
félisten

el nem tudod képzelni, hogy mennyire boldog lettem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13054) kovsol válasza RichieTri (#13050) üzenetére


kovsol
titán

Miért az olyan ritka dolog? Nekem is az van. DZ-ben esett tegnap.

May the Force be with you!

(#13055) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Jól játszom Kőmíves Kelemennét :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#13056) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Emlékeztek arra hogy anno szó volt róla a crysis 2 kapcsán hogy ezek a kedves crytek-es fejlesztő srácok mesterségesen lassítják úgy a játékot hogy az egész "város" alatt összefüggő vízfelület van ami hiába nem látszik ,a GPU attól még rendereli?

Namost nem szeretnék én itt flame áradatot, meg az ügyeletes megmondó lenni, de nézzétek mit találtam..

01
02
03

Ez mi? A képek olyan helyen készültek ahova elvileg el sem lehet jutni, és nagyon úgy néz ki hogy az egész város alatt ez van..

[ Szerkesztve ]

(#13057) sith7


sith7
nagyúr

Miért van az, hogy a kimentett tárgyak között van olyan, amit csak szétszedni tudok, de nem tudom a felszerelésbe küldeni ? :F

(#13058) Maxtreme válasza sith7 (#13057) üzenetére


Maxtreme
addikt

duplakatt rá, akkor átteszi a felszerelésbe.

(#13059) Telda válasza Maxtreme (#13056) üzenetére


Telda
addikt

"A képek olyan helyen készültek ahova elvileg el sem lehet jutni"
Akkor mit keresel mégis ott? ;]

(#13060) duvi válasza Telda (#13059) üzenetére


duvi
nagyúr

Három fős Falcon run ;) ;]

(#13061) kerlas


kerlas
tag

Lehet, hogy volt már róla szó, de valaki meg tudja mondani, hogy miért kerül olyan sok PC-be az a két ruhadarab az arany vendornál a bázison, van valami speckó tudásuk, esetleg a full set hez illő kinézetet adnak?

(#13062) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Dobott a loot 2 db First Wave M1A-t, a supply drop meg egy taktikus hatalma kesztyűt :D Öröm az ürömben hogy ezután incursion közben mike error...

[link]

[link]

(#13063) duvi: igazából ez ma már a 3. M1A,mivel egy balanced talenttes socom is esett. :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13063) duvi válasza Snip3r_HUN (#13062) üzenetére


duvi
nagyúr

Grat! Holnap első dolgod legyen lottót venni! :D

(#13064) oriic válasza Maxtreme (#13056) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te sem láttad meg a Central Park, meg a romboló hajó glitchet ugye?;) A helyek le vannak modellezve nagyjából, placeholder területek, kesobb kerülnek bele a játékba.

Live-Die-Respawn

(#13065) frenkye


frenkye
csendes tag

182-es AUG BP-t lehet valahol DZ-ben venni? Ha igen, milyen szint kell hozzá?

(#13066) DokiBaxxi válasza Snip3r_HUN (#13062) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Te dög! :D

Az előbb bekerültem szerencsére egy jó csapatba, 2x egymás után sikerült lenyomni a Falcon Lostot. Elsőre egy hulladék Striker's mellényt dobott, viszont másodjára kaptam egy Sentry's Call táskát :C (mondjuk nem a legjobb az se...)

Szerintetek érdemes 2 Striker és 2 Sentry's Call cuccot hordani, vagy várjam meg míg esik még1 Sentry? (Mert jelenleg 3 Strikert használok, így megvan a 3-as bónusz)

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#13067) Maxtreme válasza Telda (#13059) üzenetére


Maxtreme
addikt

1xcsak ott teremtem, magam sem értem hogyan.. :(

;]
(#13064): Őszintén remélem hogy csak ennyiről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#13068) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Van fent valahol a Pokol konyhája felett egy jelzés(mint a falcon),hogy betörés hamarosan elérhető ingyenes frissítéssel, valamilyen rikers-es arról lehet tudni valamit?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#13069) ada19 válasza hitvanyalak (#13068) üzenetére


ada19
senior tag

A májusi Incursion lesz. :) Még semmilyen pontos dátum illetve bejelentés nincs.

Mégsenem

(#13070) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A Napi kihívásra jönne esetleg 3 ember? Megcsinálnám, de randomokkal nincs sok kedvem :)

Ha igen, akkor ugyanaz a nevem, mint itt.

(#13071) Petykasz


Petykasz
csendes tag

Keresek incursion-re vagy dz-re egy jó csapatot hogy végre megcsinálhassam :D
ID-m :Petykasz90

(#13072) hitvanyalak válasza ada19 (#13069) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:R
Ez furán hangozhat de lesznek single-player kiegészítők is?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#13073) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ettől a nőtől csak én kapok folyamatosan frászt? Mindig beáll mögém és mindig megijedek tőle :DDD

(#13074) warcat válasza ForRedGlory (#13073) üzenetére


warcat
veterán

Gondolom a rekalibos/teches részen mászkáló pszicho/meth user asszonyságról van szó,róla már volt külön téma reddit/Division részén is. "tudom,hogy hol alszol" Ilyenkor bánja az ember hogy nem lehet civileket agyonlőni :))

EA: It's in the crate!

(#13075) ZsyfKo válasza DokiBaxxi (#13066) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Jó neked, nekem ma is csak 2 óra szenvedés volt a semmiért, pedig 190+os GS emberek voltak és még se tudtuk megcsinálni, vicc... Már rég farmolni kellene a kihívást de még a Hard se ment le.

OnePlus 8T

(#13076) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok hogy kell játékon belül reportot nyomni? Mert konkrétan a /report nem müxik..
Találkoztunk 1 csávóval, felettünk repkedett és úgy irtotta a playereket..... :W

ő...

[ Szerkesztve ]

(#13077) RECSKA válasza Maxtreme (#13076) üzenetére


RECSKA
veterán

Mindenki, aminek ilyen a neve, csiter. Azt is kibeszeltuk, miert. Fotokat, videot, ubinak elkuldeni...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13078) EnterR


EnterR
veterán

Miért van XP jutalom egy olyan küldetésen, ahol 30-as szint a követelmény? (Falcon Lost) :DDD

PSN ID: marquuard

(#13079) Lefty


Lefty
addikt

Nekem egy ilyen M44 esett dz bosstol ma, ez sem rossz:

(#13080) ForRedGlory válasza Lefty (#13079) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az ilyet nem szeretem, mert lassan lehet vele loni. Kisebb dps, de gyorsabb mesterlovesz puska jobb sokkal.

(#13081) Lefty válasza ForRedGlory (#13080) üzenetére


Lefty
addikt

Ez igaz, de ahhoz kepest, hogy ingyen volt nem rossz. Alatta az SRS A1 is jo, azt szeretem.

(#13082) pzstm válasza Snip3r_HUN (#13032) üzenetére


pzstm
titán

sajnos ezek csak 191-esek :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13083) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Asszem megvan a hétvége eredménye, pár falcon, és a DZ-ben esett 2 db arany FW M1A-nak köszönhetően.
Valakivel beszéltük a mai napon, hogy több kaszt keverése a jó, és szerintem így is van.
Ez lett a vége:

;) - The Power of the Light Side

(#13084) Lefty válasza Anonymus23 (#13083) üzenetére


Lefty
addikt

Ne ronditana be az a par lila modositas a fegyvereknel ;]

(#13085) Anonymus23 válasza Lefty (#13084) üzenetére


Anonymus23
veterán

LOL, na látod ezekre még nem nagyon figyeltem. Azt se tudom, van-e ilyen tervrajzom, vagy ha van, akkor melyiket is kellene craftolni :)

;) - The Power of the Light Side

(#13086) kovimester válasza Maxtreme (#13076) üzenetére


kovimester
aktív tag

vele én is találkoztam és mondta is hogy ö nem csiter ha nem pro és 1 golyo val kiszedet xD

(#13087) Snip3r_HUN válasza pzstm (#13082) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A semminél több ez is,materialnak jó volt. Úgy is volt belőle már egy 214-es.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13088) pzstm válasza Snip3r_HUN (#13087) üzenetére


pzstm
titán

jah persze nem azért mondtam. Sőt van olyan amiből 191-est használok, meg jó tulajdonságai vannak

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13089) Maxtreme válasza RECSKA (#13077) üzenetére


Maxtreme
addikt

bár nem olvastam, de én is biztos voltam benne. Volt vele 000OOO00o0 néven is valaki, nyilván szintén becsületes játékossal volt dolgunk..

(#13090) RECSKA


RECSKA
veterán

Ma mar adja a heti 240es itemet?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13091) Edem05 válasza RECSKA (#13090) üzenetére


Edem05
őstag

Elvileg, kéne neki. Gyakorlatilag, meg nem biztos. Tegnap este még megcsináltuk két haverral nekik nem volt meg egyszer sem a challenge, az egyik kapott 240-est a másik nem. Amikor felrobbant az apc nem írta ki neki, hogy kész a küldetés, így nem kapta meg. Úgy felhúzta ezen magát hogy alt + f4 lett a vége.

(#13092) Lefty válasza Anonymus23 (#13085) üzenetére


Lefty
addikt

Pedig erdemes, legalabb a szepseg kedveert :) Amugy DZ ontja magabol a sarga fegyvermodositasokat. Tegnap masfel ora alatt legalabb 10 az volt.

(#13093) sith7 válasza Anonymus23 (#13083) üzenetére


sith7
nagyúr

319k :Y

az igen ... :C

(#13094) pzstm válasza sith7 (#13093) üzenetére


pzstm
titán

Nekem is szimpatikus.

Én jelenleg ezt preferálom a legjobban, elég hatékonynak érzem vele magam: (Gear Score azóta 211, lehetne 220 is, de úgy valahogy nem az igazi :))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13095) kovsol válasza pzstm (#13094) üzenetére


kovsol
titán

Mennyi crit+crit dmg van nektek, hogy ekkora a dps?

May the Force be with you!

(#13096) pzstm válasza kovsol (#13095) üzenetére


pzstm
titán

46% körüli a crit chance és 183% crit damage rémlik talán...de majd megnézem :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13097) kovsol válasza pzstm (#13096) üzenetére


kovsol
titán

Ebben benne van már a is amit a fegyver ad? Nekem sincs sokkal kevesebb, mégis fele a dps-em. Bár nekem nincs meg még a kettes bónusz a sniperes setből.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13098) pzstm válasza kovsol (#13097) üzenetére


pzstm
titán

gondolom...character tabról rémlik ez az érték

fegyvermodok is sokat dobnak rajta amúgy...rengeteget mondhatni

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13099) RECSKA válasza pzstm (#13094) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem auggal 200e a dps. 50% crit esely es 150% crit sebzes van rajta + 320% fejloves bonusz. Na az aprit olyat. Ha bekapcsol a szetbonusz, brutalisan megugrik a sebzes.

2. Fegyonak m1a-val megyek. 120edps... 54% crit esely es 250% crit sebzes valamint a sokasos 200% feletti fejlovesbonusz...Tegnap is 3x lattam millio feletti critet vele, de 600 a striker szett bonusza nelkul is megvan :)

Csunyan eros karakterek lettek... 32es elit 2 loves, veremnel a fonok 5 xD

Szerk : nem lehet, hogy a dpst a balanced meg a pontossag dobja meg??? Mert ezeket en letojom. Crit esely es sebzes, fejloves sebzes mindenre... Aztan majd eltalalom valahogy, de az fajjon xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13100) Anonymus23 válasza Lefty (#13092) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen ontja, de mind rosszabb mint a lila, kvázi csak kraftolással van értelme.
Az elmúlt 1 hétben 422 item lett kihozva DZ-ből (ebben benne volt 2 nap külföldi út is), ebből talán 1-2 volt, amit tudtam használni, többnyire rosszabbak, szóval leginkább alapanyagnak jók.

pzstm:
Én jobban érzem magam ha nagyobb az életerőm.
A sniperes maszk craftolva 50% arányban adta a 2 slotos cuccokat, és mind egészen jó volt, komolyan számolgatni kellett, melyiket is érdemes meghagyni.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.