Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) .LnB válasza [hun] warhea (#13248) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2x és 1x toltam le. Lehet, hogy egy köcsög vagyok, de nem szoktam hazudni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13252) utomi válasza raven84 (#13249) üzenetére


utomi
senior tag

Ez azért nagyon nagyon durva. Gratula.

(#13253) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

[link]

lehet volt mar

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13254) raven84 válasza utomi (#13252) üzenetére


raven84
senior tag

Nyugi, ez csak a setbónusz( folyamat nő a dps ahogy találatot érsz el ) :D. Ekkora DPS azért beszarás lenne.

(#13255) pzstm válasza [hun] warhea (#13253) üzenetére


pzstm
titán

volt...és gratuláltunk is a magyar IGN épphogy kevesebb mint 4 napos szédületes gyorsaságához...nyilván postagalambon kaptak hozzáférést a fórumhoz :P :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13256) pzstm válasza raven84 (#13249) üzenetére


pzstm
titán

most akkor menj ki a lőtérről és csinálj úgy egy képet;)

580 ezer körülit tudok én is mutatni bent a bázison;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13257) bunfi válasza kiezTe90 (#13245) üzenetére


bunfi
őstag

Neked miért fáj, hogy nincs humorom ahhoz a szeméthez, amit ők raidként adtak ki? Egyébként tök jól eldumáltam a két külföldi arccal, miközben lövöldöztük azt a szart. Nekem már emiatt megérte.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13258) Snip3r_HUN válasza [hun] warhea (#13253) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

" Az expolitot a hétvégi gyorsjavítással ugyan kiküszöbölte a Ubisoft, ám az továbbra is komoly gondot jelent, hogy a program PvP részlegének számító Dark Zone területét rengeteg szupercuccal felvértezett csaló uralja. A Ubisoft azonban úgy tűnik, hogy nem hagyja megtorlás nélkül az esetet."

1. A glitch közel sincs kiküszöbölve,
2. A DZ-t nem a szupercuccos csalók uralják, hanem az 1hit / teleport-os k*csög csalók...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13259) kovimester válasza utomi (#13246) üzenetére


kovimester
aktív tag

Utomi azt is írd le mennyire élvezted és izgatott voltál a Folkor dlc mission közben? !?!

(#13260) RECSKA válasza pzstm (#13256) üzenetére


RECSKA
veterán

Dps nem minden, mondtak mar sokan...

Nekem 120e csak az m1a-val. Megis van, hogy egymas utan 6x critel. Okosfedezek es pulse segitsegevel sosem latok nem critet xD Es ezekkel 800e korul porkol ( sokszor meg 1millio felett )

A lenyeg az, ha egyedul is le tudod tolni lexington challenget, gyenge biztos nem vagy ( picit izzados, de siman megvan 30 perc alatt xD )

Szerk : nem neked akart menni ;)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13261) pzstm válasza RECSKA (#13260) üzenetére


pzstm
titán

jah én nem is mondtam, csak a net is tele van 500ezer+-os DPS képekkel, mind a bázison készült a lőtéren...néhányan meg magukhoz nyúlnak :D

szerk.: jah ok, mert én ezeket már mind tudtam, csodálkoztam is :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13262) kiezTe90 válasza bunfi (#13257) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Örülök neki hidd el.
Csak tudod akkor is szabály ellenes a dolog akár tetszik a dolog akár nem. A játék lényege a taktika, még hogy jól érezd magad szerintem. És igen szórakoztató amikor megszenvedtek azért a szarért nem egy láthatatlan baromságot lövöldöztök napokig...
De van akinek ez a szórakoztató. Nem baj az.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#13263) .LnB válasza raven84 (#13249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

proccolt, feltöltődött szettbónusszal. :D De jó kép.

(#13257) bunfi Nem véletlen nem merik raid-nek nevezni hivatalosan. Számomra is nagy csalódás, hogy csak ennyire tellett részükről. :(((

(#13265) Maxtreme Beállt lőtérre és elkezdte lőni a táblát, szépen proccolt felfele a szettbónusz, aztán gyors lőtt egy képet. Ez pillanatnyi dps csak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13264) [hun] warhea válasza Snip3r_HUN (#13258) üzenetére


[hun] warhea
tag

ertem en tudom en, csak idom nincs irni hozza, a linket meg be akartam kuldeni, hatha nem volt meg.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13265) Maxtreme válasza raven84 (#13249) üzenetére


Maxtreme
addikt

csak ez hogy? Nálam is megvan a 4db, de ugyanúgy 220 körüli dps-t mutat.

(#13266) [hun] warhea válasza Maxtreme (#13265) üzenetére


[hun] warhea
tag

Jo talentek a fegyokon + crites itemek szvsz. nekem 6 zold item van fent, de nem jo a roll igy a dps nekem is kevesebb.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13267) Raulblanco válasza Maxtreme (#13265) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

Lemész a bázison a lőtérre és addig lősz amíg 100%-ra nem megy fel a szett bónusz sebzése, aztán megcsinálod gyorsan a képet.
DPS-t úgy lehet megmérni hogy mindenféle szett és egyéb bónuszok vagy skillek nélkül lősz fejre és testre, crittelve és nélküle, aztán megírod mennyi az annyi, az ingame dps mérő még viszonyítási alapnak is használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#13268) RECSKA válasza Maxtreme (#13265) üzenetére


RECSKA
veterán

Fel kell tolteni...

100 golyo utan +100%

En ugy szoktam, hogy kozelre apritok auggal pancelost... Ujratoltes helyett meg elo az m1a... Olyankor vannak szep szamok xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13269) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Jah így már köszi... csak ja. Értelmét nem látom ezt mutogatni.

(#13270) pzstm válasza Maxtreme (#13269) üzenetére


pzstm
titán

már hogy ne lenne értelme...ott van a jó öreg e-pénisz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13271) bunfi válasza RECSKA (#13268) üzenetére


bunfi
őstag

Saigával gyorsabb, 4-5 lövésből fullon van.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13272) raven84


raven84
senior tag

Látom jó sokan kiakadtak a képen, amúgy igen e-pénisz lel.

(#13273) .LnB válasza raven84 (#13272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem akadtunk ki egyáltalán, csak nem véletlen lett pont olyan kép lőve ahol nem látszik a háttér. Tudom néha bugol, de kétlem, hogy véletlen lenne. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13274) RECSKA válasza bunfi (#13271) üzenetére


RECSKA
veterán

saiga? Az miaz?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13275) Snip3r_HUN válasza RECSKA (#13274) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Bf4-ből ismerős lehet mint shoti,itt asszem’ Sags12 néven van ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13276) raven84 válasza .LnB (#13273) üzenetére


raven84
senior tag

? Oda van írva h. set bonus op. Aztán leírtam h. a set bonusz fullra van tornázva úgy lőttem. Nem is értem ezt a kis boszorkányüldözést. És bebugolt a kép amúgy.

(#13277) .LnB válasza raven84 (#13276) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad van, én nem is olvastam azt a sort. :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13278) [hun] warhea válasza .LnB (#13277) üzenetére


[hun] warhea
tag

jah, en sem. :D elonyben akik tudnak szovegerteni :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13279) RECSKA válasza Snip3r_HUN (#13275) üzenetére


RECSKA
veterán

Koszonom!

Nem esett meg normalis shotim...
M870bol kellene egy fejloves es criteselyes talentes, 3.nak meg egy 10metertol kozelebbre +13.5%... XD

De nem almodom.
Lmb-s vector craft utan en mar nem merek craftolni ( 40m felett +13.5% xD )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13280) mettek


mettek
addikt

Valaki csatizzon rám....incursionben vagyok glitchelve de egyedül elég lassú

AlienAforceOne néven

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#13281) Snip3r_HUN válasza RECSKA (#13279) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nekem is elég jó Katonai 870-est dobott,kritikus találatnál 3% hp visszatöltés,18% páncélrombolás,meg 13% sebzés elitek ellen.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13282) Hzoltan969 válasza mettek (#13280) üzenetére


Hzoltan969
tag

Csatizzon rád a Ubisoft bannoló osztaga! :)

(#13283) bunfi válasza Snip3r_HUN (#13281) üzenetére


bunfi
őstag

Kb. halálra vagy ítélve azzal a fegyverrel, ha 31-re vagy fölé akarsz vele vadászni. Sajnos a shotgunok nagyon gyengék, kivéve, amikor téged lőnek vele a mobok :D

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13284) Snip3r_HUN válasza bunfi (#13283) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én az ellenkezőjét vettem észre,márpedig gyakran járok DZ5-6-ba. 80k+ dmg csupaszon szóval szépen aprít.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13285) szallasi007 válasza Snip3r_HUN (#13284) üzenetére


szallasi007
őstag

Shoti még mindig "rosszul" számolja a dpst? Mert volt vmi csoda videó ahol kb shotival halhatatlan volt az ürge (life reg) plusz kb repeszenként számolta a critet. Tehát a shotival a sebzés úgy nézett ki a videóban hogy repesz*90k dps/lövés , lvl31 hátizsákos nagy darab állat közelről 2 lövés és feküdt.

(#13286) pzstm


pzstm
titán

apropó, ha már glitchelésről és banról volt szó...én tegnap óta tudok csak a double revive dologról....már pedig jó néhány rogue agent így kelt fel a szemem láttára, én meg naívan azt hittem a társa felhúzta szuperrel.

Szóval aki szndékosan/véletlen használta, azt is mind bannolják, és azzal rengeteg költséget megspórolnának, mert kiürülnének a szerverek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13287) bunfi válasza Snip3r_HUN (#13284) üzenetére


bunfi
őstag

Nekem még nagyon az elején esett egy elég jó 870, sajnos már szinesfém lett belőle, de annyira nem vitte a 32-es mobokat :( Bár lehet, csak én csináltam rosszul.

(#13286) pzstm
Banoljanak mindenkit a francba, a pénzt már bezsebelték, legalább nem rontanák a renoméjukat (van még egyáltalán?) nap mint nap az ilyen nevetséges idiótákkal, mint @natchai_ vagy a kedvenc bölcsészmérnököm, @hamishbode

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13288) mettek válasza bunfi (#13287) üzenetére


mettek
addikt

Glitchekért soha sem bannolnak mert az valahol az ő saruk. Bf3-4-ben sem bannoltak ilyenekért, itt sem fognak. Ha nem használsz cheat programot nem bannolnak.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#13289) tarBubbles


tarBubbles
tag

Valakinek van kedve jönni negyediknek Incursionre (csak Hard)? Ha igen, írj privátot.

[ Szerkesztve ]

(#13290) Snip3r_HUN válasza szallasi007 (#13285) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A hp visszatöltés működik minden egyes repesz ami kritikus találatot okoz visszatölt 3%-ot. Maga a sebzés(össz dmg) nem szorzódik a repeszek számával,átlag 20-40k / repesz sebzés krit nélkül,de mined lövésnél ~3 krit tuti bejön.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13291) Csabee86


Csabee86
senior tag

4 órája nem olvastam a fórumot és mintha elszabadult volna a pokol. Amilyen ígéretesen indult ez a játék annyira van most mélyrepülésben. Én egyszer használtam ki a glitchet de amekkora szerencsém lesz tuti bannolnak. :)

(#13292) szallasi007 válasza Snip3r_HUN (#13290) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi :R

(#13293) RazoR


RazoR
veterán

Melyik a jobb Vector?


(#13294) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Hello. Pár játékost keresek DZ-re, Incursion-re. 188GS-200K DPS
Aki szintén keres embert vegyen fel, alul a nickname stb. Esténként vagyok sűrűn.

(#13295) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

;]
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13296) pzstm válasza Snip3r_HUN (#13295) üzenetére


pzstm
titán

:DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13297) .OM. válasza pzstm (#13296) üzenetére


.OM.
aktív tag

Még mindig bebugzik ez az átok scope..

[link]

ex .Oldman.

(#13298) Telda


Telda
addikt

Hogy legyen min nyammogni így estére :).

A Division haldoklik, de én nem vagyok hajlandó végignézni.

(#13299) DokiBaxxi válasza Telda (#13298) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

GS-es Division hírt elvből nem olvasok :N

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#13300) Telda válasza DokiBaxxi (#13299) üzenetére


Telda
addikt

Nekem is csak felolvasták, sosem nézem azt az oldalt :DDD .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.