Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Hali lassan maxon vagyok PC-vel, van most valami értelmes amire ellehet költeni? Striker recik megvannak, Dz lvl 50.

OnePlus 8T

(#13802) Htibimor


Htibimor
senior tag

Nem vagyok programozó, de nem tudna a rendszer a játékon belül kiugró értékekre figyelni. Gondolok itt DPS, pénz, crit damage, stb. És akinek mondjuk 1 milliós a dps-e azt 3 napra felfüggeszteni, másodjára kitiltani. Ugye hasonlóról volt már szó. Mert már lassan nincs kedvem bemenni a DZ-be a csalók miatt.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#13803) GAbre válasza -=Jam=- (#13800) üzenetére


GAbre
veterán

Az okés,de fegyverek vagy új tervrajzok dzben nem ártanának....

Avatar

(#13804) -=Jam=- válasza GAbre (#13803) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Fegyver tervrajzok a DZ-ben rotálódnak az kiderült a dataminingból. De ott van a sarokba mikor változik a kínálat egyébként.

(#13805) velizare válasza woker (#13799) üzenetére


velizare
nagyúr

nincs jelentősége, hogy ki számol. be van lőve, hogy amit kell számolni, az mennyi idő alatt érjen véget. simán át lehet rakni szerver oldalra is, csak hozzá kell rendelni a megfelelő kapacitást. kliens oldalon nem azért számolunk, mert a szerver oldalon nem tudjuk megcsinálni, hanem hogy ne kelljen ide-oda tologatni az adatokat, és megvárni, amíg odaérnek, aztán a nyugtázást, aztán hogy visszaérjen, aztán azt is nyugtázni. ez egy kényes balansz a biztonság és a késleltetés között, hogy mit tudunk biztonságosan kliensoldalra áttolni a jobb felhasználói élmény érdekében.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13806) warcat válasza ZsyfKo (#13801) üzenetére


warcat
veterán

Ha nem csordulsz túl,várd meg az új dolgokat pénteken (szombat hajnalban) hátha lesz valami jó,felejthetőek a mostani cuccok.A receptek BoOban nem változnak

EA: It's in the crate!

(#13807) RECSKA


RECSKA
veterán

Ma este 9tol challenge korutat tartok ( lincoln, lexington, warren es orosz ) akinek van kedve, csatlakozzon hozzam. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13808) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

sziasztok! 2 embert keresunk falconra (pc) aki meg nem volt, es kell neki help. rhdc az uplay username.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13809) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Adni kell a védelemre.

OnePlus 8T

(#13810) warcat válasza ZsyfKo (#13809) üzenetére


warcat
veterán

Gondolom robust talentes páncél :) Sajnos nem sokat ér,mert így is 65% a határ

EA: It's in the crate!

(#13811) Telda válasza [hun] warhea (#13808) üzenetére


Telda
addikt

Küldtem felkérést :R .

(#13812) [hun] warhea válasza Telda (#13811) üzenetére


[hun] warhea
tag

mi az ingame neved? :D

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13813) ZsyfKo válasza warcat (#13810) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Pontosan az miatt ennyi, aktiválás nélkül is 65%on vagyok.

OnePlus 8T

(#13814) Pilok válasza [hun] warhea (#13808) üzenetére


Pilok
tag

Szia kuldem kerest Pilok neven

(#13815) D.Orion


D.Orion
veterán

60 kimentett cucc és semmi értelmes, 9x waren gate és semmi értelmes. Nem tudok elmozdulni 174GS-ről, mert ez a nyomorék játék egy hete nem dob semmi normálisat. Craftoltam minimum 50 Vector-t és mind pocsék lett.

(#13816) Lefty válasza D.Orion (#13815) üzenetére


Lefty
addikt

Az mondjuk ugy szep... En most mar vettem zold gear set blueprintet es craftoltam magamnak, szerencsere jo is lett. Meg supply dropbol csodak csodajara jott egy jo zold kesztyu, meg lost falconnal jott taska es terdvedo. Amugy a hulladek arany cuccokkal DZ-bol semmire se megy az ember.

[ Szerkesztve ]

(#13817) marilllyo válasza D.Orion (#13815) üzenetére


marilllyo
veterán

Az elmúlt 2 napban ~10 órát töltöttem dz-ben. Még a 182-es cuccok is csak elvétve estek. Mai napom összefoglalva: "Az arany térdvédő ezer arca... "

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13818) oriic válasza D.Orion (#13815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2x2 zöld gear vehető DZ vendortól, vagy bázison. Azok megvannak már?

(#13816) baker_

Alapanyagnak jók lesznek, azokból úgyis kell egy tonna.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13819) Lefty válasza oriic (#13818) üzenetére


Lefty
addikt

Jo csak azert idegolo szerintem is, hogy naphosszat kell guberalni kb. egy fegyverhez, mert nyilvan le kell craftolni 15x, hogy hasznalhato legyen.

(#13820) Pilok


Pilok
tag

Errol a vectorrol mi a velemeny?

[ Szerkesztve ]

(#13821) Balika23hun válasza Pilok (#13820) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Vélemény? Hogy a mákos fajtádat azt :C
Két kezemet összetenném ilyen talentekért
Adj még magadra egy kis életerőt hogy aktív legyen a Kérlelhetetlen és durván fogsz darálni főleg alacsony hp-n.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13822) storm3 válasza Pilok (#13820) üzenetére


storm3
senior tag

Nemrossz,de a két talent pont ellent mond egymásnak. Alacsony hp-n több sebzés, vagy fullhpn critrate. Én speciel ha megy a dara,sose vagyok maxon hosszú ideig,így szerintem ez a talent fos.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13823) Pilok válasza Balika23hun (#13821) üzenetére


Pilok
tag

Okes akkor nem kell masodikat kraftolni :D

(#13824) pohár válasza storm3 (#13822) üzenetére


pohár
félisten

pontosan, szinte sose vagy 100% HP-n harc közben, ez kukába való lett :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13825) Edem05


Edem05
őstag

Egy kis érdekesség...

The Division Netcode Analysis

(#13826) raven84 válasza Pilok (#13820) üzenetére


raven84
senior tag

Nem a legjobb.

(#13827) warcat


warcat
veterán

Erre mit lehet mondani....

[link]

EA: It's in the crate!

(#13828) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Reggel 8-9 körül valaki DZ vagy incursion.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13829) RazoR válasza warcat (#13827) üzenetére


RazoR
veterán

Én azt nem értem, hogy mi a jó ebben??? :F

(#13830) .LnB válasza warcat (#13827) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem értem akkor már godmode miért nincs?! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13831) sith7 válasza warcat (#13827) üzenetére


sith7
nagyúr

Minek játszik az ilyen ?
Ezt élvezi ? :(

(#13832) Htibimor válasza Snip3r_HUN (#13828) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szia! Már fent vagyok! Htibor78 a nevem. Megtiszteltetés lenne együtt játszani!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#13833) D.Orion válasza oriic (#13818) üzenetére


D.Orion
veterán

Az egyikre még gyűlik a dz cash, de nekem nagyon nem jönnek be.

(#13834) Snip3r_HUN válasza Htibimor (#13832) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hali,~20-30 perc és mehet,melóból tartok haza felé.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13835) Spancho válasza Snip3r_HUN (#13834) üzenetére


Spancho
őstag

Leugrok a boltba ,utána én is beszállnék.

spancho206

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13836) #35434496


#35434496
törölt tag

Aztán vigyázzatok Snip3r_HUN haveromra. :D

(#13837) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap vettem észre, hogy nekem van egy Deadly+Brutal Vector-om. :D Craftoltam régebben, és nem is emlékeztem, hogy milyen talentek vannak rajta. :)

De akkor is az MP5-öm használom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13838) marilllyo


marilllyo
veterán

Liberator-t érdemes craftolni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13839) Snip3r_HUN válasza marilllyo (#13838) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem, mivel fix talentes : Kompetens, Uralkodó, Tehetséges

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13840) oriic válasza .LnB (#13837) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fullra felszerelve tesztelted a Vectort?

Live-Die-Respawn

(#13841) bunfi válasza warcat (#13827) üzenetére


bunfi
őstag

Dehogynem, ő a jobbik eset. A rosszabbik az(ok), aki miatt négyszer lettem 85-ös tegnap.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13842) ZsyfKo válasza .LnB (#13837) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nagyon sokáig használtam Vectort, de DZ-ben esett egy jó kis Aug, gondoltam ha már van kipróbálom, azóta nem használok Vectort. Aug nekem sokkal pontosabb és kezelhetőbb, Vector ősze vissza rángat, hiba jobb a sebzése, Mp5-el meg már nem tudom mi bajom volt.

OnePlus 8T

(#13843) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Tegnap este craftoltam pár Vectort (tényleg pár, mivel kettőt) és a második egy használhatónak tűnő cuccos, de mégis kevésbé érzem vele jól magamat.

Bementem Demmerékkel egy fél órára kipróbálni, nem rossz, de nem annyira jó, mint az MP5.
Viszont köszönöm a fél órát, jót vadászgattunk, rugókat öltünk, majd lettünk, jó párszor, ez így érdekes volt. Mármint értem ezalatt azt, hogy nem hátulról lesből csíttel lőttük le a másikat, hanem tudtuk, hogy visszajött vendettát venni, és lőttük egymást. Ez így számomra is elfogadható, nem utolsó sorban a végére kb ugyanott voltam, mint előtte, de a játékmenet az érdekes volt.

Nem úgy mint előtte, volt egy gyerek, aki lelőtt a csapatunkból valakit, majd nem tetszett neki, amikor utánamentem és legyaktam. Aztán még egyszer betámadt bennünket, és persze megint lelőttük. Bátor tett volt a részéről 1v4-ben, bár lehet nem vette észre, hogy csapatban vagyunk.

Nagyon el lett rontva ez a része a játéknak, jobb lenne ha külön rész lenne azoknak akik egymást akarják nyírni, mint így, hogy "rá vagy kényszerítve" erre, mármint nem tudod kikerülni.

;) - The Power of the Light Side

(#13844) sith7 válasza Anonymus23 (#13843) üzenetére


sith7
nagyúr

Bementem Demmerékkel egy fél órára kipróbálni, nem rossz, de nem annyira jó, mint az MP5.

Mi nem tetszik benne ?
Kevés a lőszer ? Jobban rángat, mint az MP5 ? :F

(#13845) XeeN


XeeN
senior tag

Üdvözlöm kedves játékos társaimat! Ma Mike, és Delta napja van. Jó szórakozást kívánok! ;)

(#13846) Anonymus23 válasza sith7 (#13844) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igazából feeling, mivel elsősorban rugózás ment, nem tudtam élesben igazán kipróbálni, mármint mobok ellen.
Talán ma este egy sólyomban még kipróbálom, aztán meglátom, hogy marad-e.
A lőszer jóval kevesebb, az MP5 1 tár elég néha egy erősebb mob ellen, ha közel vagyok és tudok HS critelni, és ez sokat jelent, mert nem kell tárazni, bár az egyik tálent a Vectornál 15% tárazás gyorsítás, de pl ezen nincs heal egyáltalán, nekem meg jól jön a Rambózáshoz.

Egy FW Navy MP5 az amire igazából vágyok, nem tudom mikor lesz tervrajz (már ha van ilyen).
Normális AUG-om még nem volt, hogy ki tudjam próbálni...

;) - The Power of the Light Side

(#13847) velizare válasza Edem05 (#13825) üzenetére


velizare
nagyúr

tcp a voip?! mi a f@sznak?!

tegnap jött egy m870, deadly :C, brutal :C, destructive :C, gs163 :W.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13848) Edem05 válasza velizare (#13847) üzenetére


Edem05
őstag

Nem tudom... ki kell kapcsolni. Tegnap néztem olyan szerveren voltunk ahol 150-185 között volt a latency :F Még a botokat se tudtam lelőni, jött a nagypapi (az a nagy dög cleaner, amelyiknek sok tartály van az oldalán meg a hátán) és 1 mp alatt megpirított.

Nekem Marine Super 90 ből sikerült egy Deadly, Brutal, Swift talentest lekraftolni. :DD Field tested: DZ-ben is jól működik playereken. :DDD ;]

(#13849) [hun] warhea válasza velizare (#13847) üzenetére


[hun] warhea
tag

jaj, ne is mondd, nekem is dobott egy ilyen augot :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#13850) Htibimor válasza Snip3r_HUN (#13839) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szia! Köszönöm Neked és a csapatnak is a reggeli menetet. Igazán jó csapatban sikerült egy kicsit kivenni a részem. Sajnos sokat kell még fejlődnöm gear-ban, de majd csak meglesz. Köszönöm még egyszer!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.