Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) kovaszoskeny válasza BüszkeeSAAAS (#13448) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Ha travinak látod akkor elég nagy a baj vagy ferdék a vágyaid....

Segítek a travik világába belépni. mert szerintem azt hiszed rácz karcsi a travi(terry black)

Keress rá a Spicy Tranny-ra- ;] :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#13452) Ted_Beneky válasza Mr_no_Name (#13436) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Lehet csajozni a játékban :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#13453) k-adi


k-adi
nagyúr

Gyerekek.... van már vmi hír a 'punk játékról? (cyberpunk 2077)

(#13454) #32256704 válasza k-adi (#13453) üzenetére


#32256704
törölt tag

elv 2019 nyaran erkezik

(#13455) k-adi válasza #32256704 (#13454) üzenetére


k-adi
nagyúr

ó, az még messze :(

köszi.

(#13456) LLKobe válasza Roku (#13442) üzenetére


LLKobe
veterán

Más játékmotorok, nem összehasonlíthatóak.
Mondom tegyél fel valami progit ami játék közben osd-n mutatja a cpu/ram/vga kihasználtságot.
Azzal látni fogod hogy mikor megakad a játék, mi van 100%-on, na az fogy el.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13457) Šolaire válasza Roku (#13442) üzenetére


Šolaire
veterán

Most akkor patent a batman vagy droppol? Teljesen más a 2 játék egyébként meg van gépigénye rendesen mindkettőnek. 2 magos proci kevés ezekhez a játékokhoz. Dobd fel a progit amit a kolléga javasolt.
Ram elég van egy jó karid is dukálna mellé egy erősebb proci ami ki tudja hajtani de ez már off szerintem van erre pc-s topik.
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13458) Roku válasza Šolaire (#13457) üzenetére


Roku
csendes tag

Félreértettetek. A Batmant azért említettem, mert annak a működése eléggé instabil. Droppol hirtelen 15-20 fpseket amitől apróbbakat laggol, de a Witchernél nagyon sok időre áll meg a kép miközben hang van. Mivel MSI Gaming kártyám van, így tudtam a gaming szoftverben olyat kiíratni a játékon belül amit írt a kolega, de amikor megáll a kép, akkor az is megáll, szóval nem látok semmit. GPU is fel szokott menni 100%-ra és a CPU is. Azért kérdeztem itt, mert érdekes módon ez a játék viselkedik csak így. Gondoltam hátha valaki találkozott vele és ki kell kapcsolni valami beállítást, amit bekapcsol automatikusan vagy valami :D Nem értetlenkedni akarok stb, csináltam stressz tesztet progival, ami kipörgeti a procit 1 órán át csináltam és semmi hiba. Memtestet is csináltam... Elvileg a GTX 1050Ti elbír a játékokkal fullHD-ban...

(#13459) LLKobe válasza Roku (#13458) üzenetére


LLKobe
veterán

Hidd el a procid lesz kevés. Sajna 2 mag ma már játékra édeskevés (és lassan a 4 is...).
Az jó hogy csináltál cpu stressz tesztet, csak az nem erre való :)
Az 100%-on hajtja folyamatosan a procit, csak az a baj hogy amit az a proci tud 100%-on, az nem elég arra hogy a játékot akadásmentesen hajtsa.
Szerintem keress egy procit ami legalább 4 logikai maggal rendelkezik (2 fizikai + 2HT) és próbáld ki.
Látni fogod hogy a mostani procid nagyon visszafogja az egész rendszert.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13460) Jorus


Jorus
nagyúr

Azt láttátok, hogy B&W-ban, az esküvős küldetésnél, a pajta felső részén megtalált cetlin, amin a vőlegény által kért dalok vannak, szerepel az Evvel a dalban című örökérvényű sláger is, amit Sickratman kövtett el? :D Persze nyilván csak a magyarításba került bele, de akkor is imádom. A zenét is, meg azt is, hogy beletették poénnak. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13461) LLKobe válasza Jorus (#13460) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát ez óriási:D A "dalt" nem ismertem még, de ezt megkeresem majd a játékban:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13462) Jorus válasza LLKobe (#13461) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt van maga a lista, amit meg szeretnél találni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13463) Šolaire válasza Jorus (#13460) üzenetére


Šolaire
veterán

Ez hatalmas :C

“Praise The Sun” \[T]/

(#13464) Šolaire


Šolaire
veterán

Erre azért kiváncsi leszek.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#13465) BüszkeeSAAAS válasza kovaszoskeny (#13451) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Köszönöm ,hogy szeretnél elkalauzolni a travik világában látom kifejezetten otthon vagy a témában. :D
De a kérdés nem arra irányult ,hogy milyen egy valódi travi, szóval ha ezt szűrted le akkor az általad említett "nagy baj, ferde vágyak" forrása inkább nálad lehet. Egy túlzó hasonlat volt semmi több, sajnálom ha megbántottam a Te vagy akárki más nemi identitását vagy az erről alkotott képet :DD

Csak azt akartam kideríteni ,hogy lehetséges-e olyan portré ,mint ami pl. a Dandelion-é a kaméleonban. Általában újra játszom az ehhez hasonló több kimenetelű rövidebb küldetéseket, de mire eszembe jutott,hogy utána járjak milyen képek készülhetnek még már tovább haladtam és nem volt kedvem újra játszani 1,5-2 órát. Hát ez van, majd a NG+-ban. :DD

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13466) Lenry válasza BüszkeeSAAAS (#13465) üzenetére


Lenry
Topikgazda

itt van mind a 6 változat, ezek közül tudsz választani

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13467) Shirani


Shirani
csendes tag

Sziasztok

Ti olvastátok már az új Witcher könyvet? Én most vettem meg és egész jó áron + a könyv is egészen jó.

[ Szerkesztve ]

(#13468) BüszkeeSAAAS válasza Lenry (#13466) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Köszönöm! :R :C

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13469) Roku válasza LLKobe (#13459) üzenetére


Roku
csendes tag

Igazatok volt, vettem egy g4560-t és most már nagyon szépen fut. Végre elkezdhetek játszani :D Kár, hogy átvert a videó... Ha ezt tudom, rögtön ezt veszem...

(#13470) LLKobe válasza Roku (#13469) üzenetére


LLKobe
veterán

Frankó, örülök hogy megoldódott. Jó játékot:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13471) Šolaire válasza Roku (#13469) üzenetére


Šolaire
veterán

Naugye :) jó játékot elleszel 150- 200 órát.

“Praise The Sun” \[T]/

(#13472) J.Hetfield válasza Roku (#13469) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Hajrá! Nagyon állat ez a game, most tervezgetem, hogy megint nekiállok :B

(#13473) Zolás válasza J.Hetfield (#13472) üzenetére


Zolás
addikt

Végre befejeztem a főszálat, maradt pár mellékküldi, összeszedtem a páncélokat, és most azon gondolkodom, hogy new game +... Szóval nem csak te lettél függő.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13474) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Én is a végére értem összesen 2 feladat maradt a kártya paklik összegyűjtése ,de a nagy része annak is kész.
Ahhoz van valami térkép ,hol találom ezeket a lapokat? Már csak a "kisebb kaliberű" játékosoké hiányzik ,de nem tudom mely településeken és azokon belül hol találom a kihívható játékosokat.

A B&W lezárása nem volt annyira drámai ,mint vártam én a "happy endingre" hajtottam, bár Dettlaff így is fűbe harapott ,de gondolom ez elkerülhetetlen. Úgy érzem valahogy elmaradt a lezárás, és kicsit hiányoltam egy rövid videót vagy legalább képekkel illusztrált elbeszélést, hogy kinek mi lett végül a sorsa. Ugyanakkor tetszik is mert így nyitva maradt ez a csodálatosan felépített világ. Nem is számítottam rá ,hogy ilyen jó játékot kapok a pénzemért mikor előrendeltem a W3-at aztán hiába lett meg, 1,5 évig porosodott mert mindig másra kellett a lóvé (az akkor gépem nem bírta) :C :C , valamikor még biztos előveszem az NG+ még hátra van. :)

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13475) J.Hetfield válasza BüszkeeSAAAS (#13474) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

[ezt] böngészd. Van egy könyv, a miracoulus guide to gwent vagy mi, ami mutatja, hogy hány hiányzik még. Amúgy én is nagy kártyás vagyok, megcsináltam a collect em all questet :DDD Tuti nyomom majd az önálló Gwent játékot is, ha egyszer kész lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13476) BüszkeeSAAAS válasza J.Hetfield (#13475) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Igen megy van az a könyv! Köszönöm! :R Eleinte nem igazán szerettem aztán nagyon megkedveltem a gwynt-et is, arról tudsz valamit mikor fejezik be a tesztelést? És ,hogy vajon elérhető lesz-e magyar nyelven is? A beta-val már játszottam 1-2 órát jónak ígérkezik!

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13477) J.Hetfield válasza BüszkeeSAAAS (#13476) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nem vagyok naprakész, de itt a Gwent téma, biztos vannak infók.

(#13478) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag


Geralt nem fejlődik tovább 100. szint után, tapasztaltam meg, még sose játszottam végig a játékot NG+-ban, viszont ez volt az 5. végigjátszásom összesen. Az alapjáték + 2 kiegészítő + new game plus 298 órámba került. Fájó szívvel, de lerakom a játékot összességében ~1000 óra után 2 év alatt, mert nem tudok más játékokat élvezni ( persze vannak játékok, amiket élvezek, de azok inkább rally és shooter műfajba tartoznak ), nem tudom ti, hogy vagytok ezzel, de 1999. óta játszok rendszeresen és ez életem játéka eddig.
:O :O :O

(#13479) perge666 válasza Nagynozi (#13478) üzenetére


perge666
veterán

Amióta végigjátszottam, azóta én sem tudok mással játszani, nem ütik meg a mércét.
Néhány hónapja befejeztem, azóta elkezdtem néhány játékot, de 2-3 óra után elég is volt.

Én NG+ ba még nem kezdtem mert most a ház körül is van mit csinálni és akkor azt csak hanyagolnám.

(#13480) MM01 válasza perge666 (#13479) üzenetére


MM01
tag

En is igy vagyok. Fallout 4et is kiprobaltam, de abbahagytam hamar. Lehet persze hogy jo jatek, de nekem a Witcher utan egyszeruen keves az ha valami "jo". Ilyen kidolgozott tortenet, karakterek, grafika, jatek elmeny nincs megegy. Ezert szoktam azt mondani, hogy ez a jatek aldas de atok is egyben :D
En ketszer jatszottam vegig, most az ng+nal hagytam abba kicsit. Hamarosan viszont lehet hogy folytatom.

[ Szerkesztve ]

(#13481) zsotesz81 válasza Nagynozi (#13478) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én meg valahogy nem tudom rávenni magam, hogy folytassam. Fura, mert amit eddig adott az tetszett, a hiba valszeg bennem van, én nem szeretek egy játékkal ennyit időzni, nagyon max. nekem a 60 óra de akkor már várom a végét. Ugyanez volt most az ME Andromedával meg Horizon Zero Dawn-nal, tetszett mindkettő de mindegyiknél azt éreztem, hogy azért mostmár vége lehetne (ME 71 óra lett végül a HZD meg 61).

[ Szerkesztve ]

(#13482) Nagynozi válasza zsotesz81 (#13481) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Emberek vagyunk, vannak akik egyszer végignézik a Jóbarátokat és soha többé nem nézik újra és van, aki már 20x megnézte elejétől a végéig.

(#13483) anatron válasza Nagynozi (#13478) üzenetére


anatron
aktív tag

Ezt megtudom érteni.Nagyon eltalált játék igazi mestermű. :K
Én amikor végig vittem utána csak ürességet éreztem. :O
Nem is értem miért nem adtak ki még 2-3 kieget hozzá,én tutira megvettem volna mind.

A Steamen valaki írta isanno ,hogy "After I finished the game I felt my life empty." :D

[ Szerkesztve ]

(#13484) Lenry válasza Nagynozi (#13478) üzenetére


Lenry
Topikgazda

pontosan ugyanezt érzem.
azért játszom én is újra már harmadszor (alap-NG-alap), mert egyszerűen semmi mást nincs értelme játszanom helyette. ezután semmit sem érzek elég jónak ahhoz, hogy rááldozzam az időmet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13485) S1M0N válasza Lenry (#13484) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hát igen, valóban olyan játék lett, ami után más mércével tekintesz a többire... :K

Mióta végigjátszottam mindennel együtt, csak pár kisebb játékot vittem végig (pl. Zup! és társai :DDD ), valamint pár napja értem a Ryse: Son of Rome végére is, ami nem volt rossz, (leszámítva a helyenként használhatatlan kameranézetet és egyéb hülyeségeket), felért egy jobb akciófilmmel, jól voltak tálalva benne a cselekmények.

Mondjuk én olyan vagyok, hogy egy végigjátszás után nem tudok és nem is akarok újra nekiugrani 1-1 játéknak, mert túl új az élmény, de az biztos, hogy fogok még kalandozni Geralt történetének befejezésében.
Az új könyv mondjuk erősen csábított, de már sikerült legyőznöm a késztetést, van még elég játék a végigjátszandók listáján. :DDD

(#13486) Jorus válasza Lenry (#13484) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én most járok szumma 400 körül, második végigjátszás DLC-kkel (első DLC-k nélkül), de már igazából mindennel végeztem mindenhol, napok óta azzal foglalatoskodom, hogy Toussaint dombjait járom, és benézek minden kavics alá, hátha elkerülte vmi a figyelmem... :)

Ha végeztem a kavicsolással is, akkor Oblit veszem elő. :K

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13487) Lenry válasza Jorus (#13486) üzenetére


Lenry
Topikgazda

A Witcher előtt a Skyrim és az Oblivion volt a rekordtartóm, a Skyrimba valami 260 órát toltam bele, szó szerint kiürült, nincs ott már mit csinálnom. Az Oblivion hasonlóképp járt, de ott nem tudom mennyi idő alatt értem idáig, 200 óra szerintem ott is megvolt.

Sajnos a Witcher ezeket is elmosta. Üresek, kihaltak, kicsik. Solitude, Skyrim fővárosa egy tanyaközpont Novigradhoz képest, az Imperial City Fehér Tornya lenyűgözött 2004-ben, de ma a fasorban nincs ha melléteszem Beauclairt.
Régen imádtam a tundrán mászkálni, ma viszont Velenben látom, hogy itthon vagyok, hogy ismerős a táj és Toussaint-ban érzem hogy révbe értem (illetve Geralt).

Soha nem gondoltam volna, hogy lesz egyetlen játék, ami az addigiak csúcspontját jelenti, ami megugorhatatlanul magasra emeli a lécet, de most itt van.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13488) Jorus válasza Lenry (#13487) üzenetére


Jorus
nagyúr

Skyrimban szentem nekem 1000 körüli az óra, és igen, én is tartok attól, amit te is írsz, hogy mondjuk Novigradhoz képest Riften tényleg csak egy kis zsákfalu, igaz, Skyrim területén eleve csak kis, nord települések helyezkednek el. De akkor is. :)
Azért Oblihoz megyek vissza, mert az már olyan régi, hogy aranyos és hangulatos, és könnyebben megbocsát neki az ember. Én legalábbis. Skyrimot túl szigorú szemmel néztem legutóbb is, és kb. 3 óra után abba is hagytam, amikor kijött az SE. Meglátjuk, Obli hogy válik be. Ha sehogy se nem, akkor visszavonulok Corvo Biancora, gyógynövényeket fogok termeszteni, amit elhordok a piacokra egy kis kordén, és Triss-szel olvasgatunk a fák alatt a végtelenségig. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13489) Nagynozi válasza Lenry (#13487) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

A Skyrim és az Oblivon technikai okok miatt nem tudtak igazán nagyot dobbantani városok terén, legalábbis méretüket tekintve, de még így is valahogy "üres"-nek érzem őket a Witcher után, pedig ott aztán óriási minden, plusz sehogy nem tudott egyik világ se mélyebben megérinteni.

Az utóbbi két TES előtt volt a Morrowind, minden hibájától eltekintve, eltalálták azt, hogy a játék megfogjon, élvezzem a nagybetűs hangulatot, a világ tele volt élettel, nem is tudom megfogalmazni igazán, pedig ott még az NPCk-nek nem is volt előregenerált napi "élet"ciklusuk.

A Witcher 3 mindent megváltoztatott nálam, nem csak a világhoz kezdtem el kötődni, hanem a karakterek is érzelmeket váltottak ki bennem, nem csak azért kezdtem újra és újra a játékot, hogy egy-egy döntést másképp hozzak meg, hanem, hogy újra találkozzak a karakterekkel, akik mélyen megérintettek. A hangulat itt is nagybetűs, Novigrad, Velen, a Görbeláp ( kedvenc helyem, persze borzongással tele ), Toussaint meg egy kis fellélegzés az alapjáték sötét hangulata után.

Apropó érzelmek: A Hearts of Stone kiegészítő olyan mesterien lett összerakva, hogy rámerem mondani, hogy az egyik legemlékezetesebb történetet és legmélyebb karaktereket kaptuk vele Gaunter O'Dimm és Olgierd von Everec személyében, amivel számítógépes berkekben én még nem találkoztam.

Na de ennyit a Witcher 3-ról, alapmű lett belőle, amit mérceként fogunk használni a jövőben megjelenő játékoknál.

(#13490) Yodamest válasza Nagynozi (#13478) üzenetére


Yodamest
addikt

Én most kezdtem el a játékot a 7végén. Elkezdtem először az 1. és 2. részt, de pár óránál nem bírtam őket tovább. A 2-t elvittem kb a feléig, de ott lett elegem az állandó szaladgálásból és sokszor érdektelen politikai/családi katyvaszokból. Na nem is bánom már így utólag, hogy továbbugrottam a 3-ra mert ég és föld az előzőekhez képest. Végre van fast travel, nem lehet úgy eltévedni, érdekesek a párbeszédek, szóval mindent kijavítottak benne, és Cirilla is kurvajó suna. Még csak az elején járhatok, most volt az, hogy a véres báró eltemette a gyerekét a küszöb alá. Próbálok minden mellékküldit megcsinálni, minden kunyhóba bokorba benézni, kártyázni akivel csak tudok, szal végtelen idő és lehetőség a játék :)

Tényleg nagyon jó és megértem, hogy ürességet éreztek utána. Azért szerencsére vannak más jó játékok is, én amit tudnék ajánlani ezután az a Dark Souls széria, ami szintén embertelen jó, nemhiába lépett kultusz státuszba. Azt is érdemes az 1. résztől elkezdeni, de ha valakinek az már túl régi darab akkor ugorhat ott is a 3-ra ami már korszerűbb. Az élményben kb van olyan szinten mint a Witcher 3. Persze kevesebb ott a történet, nem ez a klasszikus beszélgetős fajta, inkább neked kell rájönnöd a tárgyleírásokból és néhány NPC-től hogy mi a fene is van a világgal. A harcrendszere viszont jobb, szal ahhoz képest meg a Witcher tűnik butítottnak.
Mindenképp ajánlom aki nem ismeri, ott is részenként NG+-tól függően 100-500 órát el lehet lenni simán.

(#13491) J.Hetfield válasza Yodamest (#13490) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A véres báróval óvatosan, nem akarok spoilerezni, de alakíthatod a sorsát. :) Mikor először játszottam végig, meg is lepett rendesen :O

(#13492) Yodamest


Yodamest
addikt

Nem gondoltam volna, hogy ő ennyire központi figura. Am most egyedül azt nem vágom, hogy a 2. területen vagyok, az 1. területen minden mellékküldetést megcsináltam és mégis csak 4-es szintet tudtam elérni. Itt a 2. területen már vannak azért észak felé halálfejes ellenségek, amikkel nemtudom hogy fogok megküzdeni. Annyira lassú a szintlépés, hogy kicsit úgy érzem mintha kifutna alólam a progress és kezdenék lemaradni szintben a story mellett. Mondjuk van még bőven mit csinálni a mapon, de azok is inkább tárgyakat, skill pontokat adnak, szintem nemtudom honnan lesz. Már most vannak olyan tárgyaim amiket pl. lvl 8-10-től tudnék használni, de az még beláthatatlanul messze van. Mennyire lehet akkor lemaradva az aki mondjuk csak a főstoryt csinálja?

(#13493) Lenry válasza Yodamest (#13492) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az elején tényleg lassú a fejlődés, de aztán felpörög. Fehér Gyümölcsöskert (White Orchard) mondhatni a tutorial, ott nagy dolgokat ne várj.

nekem az a trükköm, hogy minden esetben a legalacsonyabb szintű küldetést csinálom, ami épp elérhető a questlogban. ha az melléküldetés, akkor azt, ha kincsvadászat, akkor azt, ha főküldi, akkor főküldi. így tudod a legtöbb XP-t összeszedni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13494) Yodamest válasza Lenry (#13493) üzenetére


Yodamest
addikt

Jaja úgy megyek én is mert itt már nagyon sokrétűek szintben a küldetések, van ami full magas még a szintemhez, van ami alatta van kicsit szal van szórás rendesen. 1. területen a gyümikertben még csak alap szintű volt minden küldi, ott nem kellett rangsorolni őket.

Hát be is kell indulnia a dolognak, mert belegondolok, hogy kb 10 órám van már a játékban és lvl 4 vagyok... nem túl sok :) És már tudnék receptet venni ilyen lvl 20 ruhákhoz, mondom wattafakk hol van az még :)

(#13495) J.Hetfield válasza Yodamest (#13492) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nem vagy lemaradva, az első térkép végén 4. szint környékén van mindenki, utána felpörögnek a dolgok :DDD

(#13496) Yodamest válasza J.Hetfield (#13495) üzenetére


Yodamest
addikt

Szétbontani mennyire érdemes a cuccokat? Van erre valami aranyszabály? Vagy minden menjen eladásra, amibe meg mondjuk módosító kő van az bontás?

Illetve vannak pl az arany gyűrűk meg nyakláncok, aminél ha csak simán a menüben nézem valami horribilis árat ír (500) gondolom ez az az ár amin megvenni lehetne ha kereskedőnél találnék. Viszont amikor már eladnám nevetséges 50-80-kat adnak érte. Az ilyen értékes cuccokkal érdemes várni, mert majd valaki jobb áron megveszi, vagy nincs különbség és mindenki azonos árat ad értük? Eddig mindenki akivel találkoztam ugyanannyit adott érte szóval eladogattam őket.

(#13497) Lenry válasza Yodamest (#13496) üzenetére


Lenry
Topikgazda

én akkor szoktam dolgokat szétbontani, ha kell a nyersanyag belőle, Blood and Wine-ban pl zöldarany kell pár cucchoz, azt fogalmam sincs hol lehetne bányászni, ellenben jópár helyen találtam zöldarany ékszereket.

egyébként meg biztos ki lehet számolni, hogy melyik éri meg jobban, de én általában inkább csak eladni szoktam a dolgokat. az a gyorsabb

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13498) unreg1 válasza Yodamest (#13496) üzenetére


unreg1
tag

A tengeri kagylókat érdemes bontani,mert a gyöngyöket nagyon jól el lehet adni.

(#13499) Yodamest


Yodamest
addikt

Fúú de fasza volt ez a farkasemberes küldi velenben. :) Hülye picsa direkt felfalatta a barátnőjét a monszterrel, féltékenységből, de szerencsére a végén választhattam, hogy a farkast ölöm meg (habár ő mindenképp meghal) vagy hagyom, hogy felfalja a picsát. Persze, hogy nem avatkoztam közbe, megérdemelte. ;] Biztos fizetett volna, ha életben marad, de nekem a pénz nem ér annyit mint az elveim. :DDD

Más: a kártyázás már nagyon megy, hamarosan jön majd a big city players küldi és akkor a Ciri card is meglesz végre. Mondjuk easyre van állítva mind a játék, mind a kártyázás, nem akartam feleslegesen kínlódni, de így abszolút nem nehéz, 1.-re nyerhetőek a meccsek.

[ Szerkesztve ]

(#13500) Lenry válasza Yodamest (#13499) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Hülye picsa direkt felfalatta a barátnőjét testvérét

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.