Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Viper26 válasza FireKeeper (#12200) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na ezt jó tudni...nekem nincs még meg, de jóval odébb van még a játék vége. :)
Griffinről mikor érdemes a következő szett után menni?
Most lvl18-as vagyok.

Pixel 7 | FR955

(#12202) Rony949 válasza Viper26 (#12201) üzenetére


Rony949
őstag

Ha jól emlékszem a Macska felszereléshez pont 18-as szint szükséges. Úgyhogy ha gondolod, azt kipróbálhatod. Buffolja a gyors támadást.

(#12203) FireKeeper válasza Rony949 (#12202) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha jól rémlik a macska 19-es, de az összefoglalóban van link a setek statjaihoz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12204) Dendytv válasza Viper26 (#12201) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én 35-ös vagyok a kiváló griff szetel,s nincs az az ellenség aki megölne (ellenség konvertálás be van kapcsolva) persze a kardok már le vannak cserélve.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12205) MM01 válasza Dendytv (#12204) üzenetére


MM01
tag

En is griffel vagyok, ez a kedvencem :) brutal jo ha ki vannak melle fejlesztve a jelek :)
En most hajtok a nsgymesterire, csak eleg koltseges :/

[ Szerkesztve ]

(#12206) mad1


mad1
veterán

GOTY hoz is jo a magyaritas?Vagy a dlc hez meg nem keszult el?Koszi.

Ne szemetelj ! = Steam

(#12207) Viper26


Viper26
nagyúr

Gyors támadást használok mindig, de most bizonytalan vagyok érdemes-e váltani.

Viszont a pénzkeresés nem nagyon megy talán 2200 van nálam összesen. :B

Pixel 7 | FR955

(#12208) Mr.White válasza mad1 (#12206) üzenetére


Mr.White
senior tag

Magyarul van mindkét dlc.

(#12209) MM01 válasza Viper26 (#12207) üzenetére


MM01
tag

Hat ha gyors tamadast hasznalsz, oda lehet jobb a Macska :)

(#12210) Viper26 válasza MM01 (#12209) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor nem érdemes megszerezni az Enhanced Griffin Armor szettet, hanem egyből macska?

"Diagrams for enhanced Griffin Set versions are found all over Velen (No Man’s Land). This is a level 18 weapon and armor upgrade of the basic Griffin School Gear Set."

Hát így akkor ezt vadászni kell, és hátha meglesz...már ha érdemes (bár mondjuk youtube a barátom). :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#12211) Rony949 válasza Viper26 (#12210) üzenetére


Rony949
őstag

Griffin - Jeleket erősíti meg
Cat - Gyors támadást erősíti meg
Bear - Erős támadást erősíti meg

Döntsd el melyik stílus jön be neked és aszerint válassz ruhát.

(#12212) MM01 válasza Viper26 (#12210) üzenetére


MM01
tag

Azt nem mondom, hogy nem erdemes, mert azzal is tudsz gyors tamadasokat jol vegrehajtani, de elso sorban a jelekre van epitve. Macska adja a plusszokat a gyorshoz :)
Szoval ha gyors tamadasok a stilusod, akkor a macsek :D

[ Szerkesztve ]

(#12213) DokiBaxxi válasza Rony949 (#12211) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Illetve ott van még a Farkas szett, ami támadást és jeleket is erősít :C

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12214) Viper26


Viper26
nagyúr

Mivel kb 80%-ban a gyors támadást használom, és kb a maradék a jelhasználat akkor irány a macska, és jól feltápolom majd. :)

Pixel 7 | FR955

(#12215) FireKeeper válasza DokiBaxxi (#12213) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

viszont az medium armor ami mellé nem lehet használni a school of the cat skillt, ami tovább buffolja a gyors támadást - kivétel persze ha a rúnással belerakod azt a rúnaszót ami könnyű páncéllá alakítja, de azt meg bármelyik páncéllal meg lehet csinálni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12216) DokiBaxxi válasza FireKeeper (#12215) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Igaz, de ettől függetlenül elég jó szett szvsz. Nekem pl a kedvencem :C Hibrid buildre jó, ha valaki nem akarja magát teljesen se a jelek felé, se a kardozás felé elvinni.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#12217) Dendytv válasza FireKeeper (#12215) üzenetére


Dendytv
senior tag

Akkor most míííí ? :D én is jeleket+gyors támadást használok és a Farkas szet való rá szerintem ! De azt mondod, hogy arra inkább legyen a macska ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12218) MM01 válasza Dendytv (#12217) üzenetére


MM01
tag

Macska csak a gyors tamadas, griff meg a jelet erositi. A farkas mindkettot, de egyiket sem tokeletesen. :D

[ Szerkesztve ]

(#12219) Dendytv válasza MM01 (#12218) üzenetére


Dendytv
senior tag

Értem :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12220) Mika1227


Mika1227
őstag

GOG klienst használok. Honnan tudom pontosan, hogy hány DLC van fent? Mert eddig azt hittem tudom de tegnap rányomtam az update-re és rakott fel pedig már régebben csináltam!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12221) Rony949 válasza Mika1227 (#12220) üzenetére


Rony949
őstag

Witcher 3-on belül 'Settings' és ott legyen kipipálva mindkettő.

(#12222) Mika1227 válasza Rony949 (#12221) üzenetére


Mika1227
őstag

Akkor ott a felső sorban neked 4 DLC-t ír akkor annyi van fönt? Mert nekem 2-őt ír!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12223) FireKeeper válasza Mika1227 (#12222) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha GOTY-d van ott lehet a free DLC-ket nem írja, elvégre is azok alapból benne vannak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12224) Mika1227 válasza FireKeeper (#12223) üzenetére


Mika1227
őstag

Nem GOTY!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#12225) S1M0N


S1M0N
senior tag

Nincs valakinek felesleges/nem használt L-es méretű, CD Galaxistól anno előrendeléshez kapott pólója?

Mert én az enyémet csak most bontottam ki, de az XL-es és (már) nagy rám.

Szóval, ha valakinek lenne, esetleg eladná/elcserélné 1 az 1-ben, az írjon.

(#12226) headhunter86


headhunter86
senior tag

Óriási :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#12227) LLKobe válasza headhunter86 (#12226) üzenetére


LLKobe
veterán

:C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#12228) sheep válasza headhunter86 (#12226) üzenetére


sheep
addikt

Ez mekkora troll :D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12229) k-adi


k-adi
nagyúr

Azért nekik is van pár jó játékuk :) főleg a korábbi időkből még :K

(#12230) Departed válasza k-adi (#12229) üzenetére


Departed
őstag

Szép trollkodás volt, ízléses. :)

Van jó játéka ubisoft-nak, de nagybetűs EPIC játékuk nincs nekik egy darab se. :N

(#12231) k-adi válasza Departed (#12230) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hmmm, ez nézőpont kérdése.

- A kémes stílust kedvelőknek a Splinter Cell sorozat kötelező alapmű. Személy szerint én imádom ezt a stílust, és a játékok is jók (pl. a 3. része vagy a legújabb Blacklist nevű, de a 2. rész magyar szinkronján is jókat lehetett derülni anno 2004-ben)
- A Prince of Persia is elég híres.
- Az Assassin Creed sorozat is elég nagy port kavart, főleg az első pár része
- A taktikai lövöldéket kedvelőinek meg a Ghost Recon és a Rainbow Six korábbi részei mind megvannak. :)
- ..és akkor ott a Just Dance is. ;]

Nyilván egy rpg-be sokkal több tartalom van, mint a fentebb felsoroltakba, de a maguk kategóriájukban azért helytállóak a mai napig.

[ Szerkesztve ]

(#12232) headhunter86


headhunter86
senior tag

Amúgy kamu lesz az a kép, mert Ubisoft-nak mint oldal nem is lehet üzenetet írni. Legalább is én nem találtam ilyet. De azért jópofa :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#12233) myckey válasza Departed (#12230) üzenetére


myckey
veterán

Szubjektív.
Nem te, meg nem is én döntöm el. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12234) Departed válasza myckey (#12233) üzenetére


Departed
őstag

Jogos, kimaradt a "szerintem" szó. :R

(#12235) Dendytv válasza k-adi (#12231) üzenetére


Dendytv
senior tag

Én azért OpenWorld FPS-ekhez beszúrná még a Far Cry-okat is :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#12236) k-adi válasza Dendytv (#12235) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, azt kihagytam...

(#12237) prime77


prime77
aktív tag

Srácok!

Megint a végére értem a Wild Hunt-nak.
Belekezdtem ebbe a Heart of Stone-ba.
Nos én Yen-nel "maradtam" ,de nem is tudom,vele már nem fogok talizni többet?
Mert akkor ismerkednék más nőkkel is.
De így nem merek,mert hű akarok maradni hozzá.
Szóval ,hehe - ő már a múlt,sosem kerül elő többé?

[ Szerkesztve ]

(#12238) k-adi válasza prime77 (#12237) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, mehetsz Shani után ha ez a kérdés.

(#12239) FireKeeper válasza prime77 (#12237) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Blood and Wine-ban feltűnik még, de komoly szerepe nem lesz.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12240) prime77


prime77
aktív tag

Köszi srácok! :R

(#12241) headhunter86 válasza FireKeeper (#12239) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nekem Ciri tűnt fel a végén és vele maradtam. Hol tűnt fel? Mert nekem már nem rémlik.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#12242) Departed válasza Dendytv (#12235) üzenetére


Departed
őstag

Openworld FarCry-ok? Bruálisan egysíkúak és könnyen megunhatóak a W3-hoz képest. Pontosan ugyanúgy mint az évente kijövő Assassin's Creed-ek. :U

Mint mondottam: pénzügyi vállalkozás (ubisoft) kontra játékkészítés szívvel lélekkel (CD Project).

(#12243) Viper26 válasza Departed (#12242) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezért nem tudom megunni ezt a játékot, igaz még egyszer sem vittem végig.
Magával ragad a történet, a hangulat, és bizony kinézetre is azt mondom, hogy le a kalappal. :)

Pixel 7 | FR955

(#12244) Departed válasza Viper26 (#12243) üzenetére


Departed
őstag

Igen, ezt valahogy nem végigvinni kell hanem belemerülni, élvezni azt a sokmindent amit nyújt, több száz órán keresztül. Nagyon kevés ilyen játék van, meg kell becsülni. :K

(#12245) myckey válasza Departed (#12244) üzenetére


myckey
veterán

Mondjuk számomra csalódás lett a játék végleges fizimiskája, a kezdetleges in game megvalósításhoz képest.
Persze lehet szépen ilyen olyan modokkal alakítani, de mégis. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12246) Viper26 válasza myckey (#12245) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen ez tény..anno amit prezentáltak, és a végleges PC-s változat bizony khm...
Már ha a kettő közti különbséget nézem.

Pixel 7 | FR955

(#12247) Departed válasza myckey (#12245) üzenetére


Departed
őstag

Hű, te aztán nehezen vagy elégedett azt látom. :) Mondj öt szebb PC játékot (én nem tudok), hajrá! :)

(#12248) myckey válasza Departed (#12247) üzenetére


myckey
veterán

Jah!

De engem nem a szebb játékok érdekelnek, hanem hogy milyen lett. :)

Persze ezek megint mind szubjektív dolgok.

Van akit ez foglalkoztat, mást meg nem.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12249) Departed válasza myckey (#12248) üzenetére


Departed
őstag

Akkor összefoglalva: ez jelenleg a legszebb PC játék, ami még szebbre lett eredetileg tervezve, csak földi halandók gépein is szépen futtathatóra lett véglegesen beállítva.

(#12250) FireKeeper válasza Departed (#12249) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, azért ne keverjük a CDPR-t mondjuk az ubisoft-tal, akiknél sokszor amellett, hogy butul a grafika, még az optimalizáció is f*s (lásd pl AC Unity, Watch Dogs). én kifejezetten örülök neki, hogy a viszonylag koros masinámon is elég jó részletességgel tudom futtatni a játékot :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.