Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) FireKeeper válasza Roland861010 (#12849) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én az alapjátékban macskát és fast attack, a kiegben pedig váltottam viper-re light armor runeword-del.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12852) k-adi válasza Roland861010 (#12849) üzenetére


k-adi
nagyúr

Csakis a Medve páncél. :P erős és baromi jól néz ki :D legalábbis a mester szint

De a mester Farkas szett is elég menő :) :)

(#12853) Roland861010


Roland861010
addikt

Újra kezdtem a játékot igaz volt egy kis agy menesem a kieg végén úgy az utolsó 20% kb rohangálásból állt és csak a szintek jöttek meg ez a mese dolog...na mindegy kíváncsi leszek mit ad a új játék + ...
Piros mutagent honnan lehet szerezni mert az egész játékban szinte alig találtam...

(#12854) k-adi válasza Roland861010 (#12853) üzenetére


k-adi
nagyúr

Pirosból van a legkevesebb a játékban, azt tényleg keresni kell. :K

(#12855) Roland861010


Roland861010
addikt

Valaki legyen már olyan kedves és magyarázza már el mi értelme van az új játék +-nak?
Ördög a kútnál küldetés szörny 53-as én 51-es felszerelésem 40-es utolsó előtti nehézségi fokon játszanék de úgy megy át rajtam mint kés a vajon a lidérc...előtte meg egy 56-os medvét simán le vertem...
A másik ami nagy problémám az a felszerelés össze vissza való konvertálása oda megyek a törp kovácshoz erre 56-58 cuccok vannak nála ... mondom mi a fa...?!
MI az értelme ennek ?
Ez volt az első végig játszásnál is ott is minden össze szedett recept mindig sokkal magasabb volt az aktuális szintemhez képest.
Imádom a sorozatot első két részt kb 4* toltam végig de szerintem a 3ik megy a levesbe ...

Ja és a felkonvertálás ki van kapcsolva és úgy volt 53-as ..meg 56-os.

[ Szerkesztve ]

(#12856) Departed válasza Roland861010 (#12855) üzenetére


Departed
őstag

Annyira szereted a játékot hogy newgame+-t tolsz, és mégis azt mondod mehet a játék a levesbe? What? :Y

(#12857) Roland861010 válasza Departed (#12856) üzenetére


Roland861010
addikt

Azért mert el kezdtem hogy majd meg csinálók minden küldetést erre ott tartok ,hogy az első küldetést nem tudom meg csinálni 3 nehézségi szinten mert a szörny erősebb mint én a felszerelésem meg 13 szinttel le van maradva ...
Nem gáz ,hogy nagyobb a szörny szintje mint az enyém de a kezdő területen miért kell 7-8 szinttel nagyobb felszerelést be tenni ?

(#12858) Roland861010 válasza Roland861010 (#12857) üzenetére


Roland861010
addikt

Ja és a legfontosabb minek kapok mutagen gyűjtőt ha utánna el tűnik.
Amúgy nem akartam újra kezdeni de a régi játékban a küldetés után már nem kaptam xpt...

(#12859) MM01 válasza Roland861010 (#12858) üzenetére


MM01
tag

En is igy vagyok az ng+al.. szerintem ez kicsit elcseszett lett.. amit tovabb viszel az alapjatekbol szinte semmi haszna. Ugyan ott vagy mintha elolrol kezdened, ezert is gagytam abba az ng+t. De mindegy is, ez tegnap mar ki lett vesézve :D

(#12860) Roland861010 válasza MM01 (#12859) üzenetére


Roland861010
addikt

Bocs nem követtem figyelemmel az eseményeket el voltam foglalva meseországgal ! :D

(#12861) TazLeacher válasza Roland861010 (#12860) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Innen kezd olvasni... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12862) noxon


noxon
őstag

Helló.
A Hearth of Stone kiegészítőben a von Everecet kastélyban vagyok és harcolnék a lidércel, de mindig újra éled. Hogyan lehet megölni? :U

Jaa már semmi bocsi :)

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#12863) hundai


hundai
aktív tag

Sziasztok!
Géphiba miatt elveszett az összes mentésem, nem lenne valakinek?
Annál a résznél jártam , amikor elvittem Triss-t a kurafihoz? hogy információt kapjak dandelionról.
Nagyon megköszönném :)

-Wake up Neo!

(#12864) Lenry válasza hundai (#12863) üzenetére


Lenry
Topikgazda

egyrészt a legtöbben szerintem gyorsmentünk, azaz kb pont ott van mentése a legtöbbünknek, ahol éppen tart. másrészt az nem a te játékod, nem a te Geraltod, nem a te döntéseiddel lenne... én újrakezdeném.

Trisst Mengéhez kell egyébként elvinni (legalábbis nem rémlik, hogy Triss és Kurafi találkoznának egyáltalán), de az mennyi, 20-30 órányi játék? én újrakezdném.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12865) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Keszegem szépen.... vannak érdekes dolgai Geralt lovának pl. akármilyen magasról le tudtam még vele ugrani anélkül ,hogy belehalnánk ez Skelligén hasznos tud lenni :D ,de volt már olyan is ,hogy kis híján orra estem vele azonban ez sem történt meg mert a két mellső lábán kvázi "kézen járt" vagy patán ..... és most legutóbb.... úgy állt ott ,mintha csak ezt mnonfaná:

-Na mi a pálya faszikám?Ha felmarkoltad a fejpénzt a bűnbánó-ért fizethetnél egy round-ot ....

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12866) FireKeeper válasza BüszkeeSAAAS (#12865) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

[link]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12867) perge666 válasza BüszkeeSAAAS (#12865) üzenetére


perge666
veterán

Nekem még csúfságból sem csinált ilyet, pedig elég sokszor jól jönne. :DDD

(#12868) BüszkeeSAAAS válasza FireKeeper (#12866) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Sajnos az angol nyelvtudásom a béka seggétől csak egy kicsivel van fentebb, de érdekes a videó nagy vonalakban leírnád miről szól!? :DD

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12869) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok,

újra kezdeném a játékot, tudnátok ajánlani pár jó modot, főleg olyanokra gondolok ami a grafikán dob egy kicsit. De persze más is érdekel.

Amikre gondoltam grafika terén csak nem tudom ütik-e egymást:
-Lore-friendly Witchers
-High Quality Faces
-E3FX
-No Dirty Lens Effect
-Improved Sign effects h
-Lore-friendly Silver Swords
-Atmospheric Nights
-The Witcher 3 HD Reworked Project
-Super Turbo lighting Mod

(#12870) hundai válasza Anubris (#12869) üzenetére


hundai
aktív tag

DSR-el próbáltad már?

-Wake up Neo!

(#12871) FireKeeper válasza BüszkeeSAAAS (#12868) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

áprilisi tréfa videó. lényegében arról volt benne szó, hogy túl valósághűnek találták a lovaglást, ezért raktak bele bugokat, illetve hogy a bugok miatti népszerűsége miatt kapott lehetőséget roach a beszédre a B&W egyik mellékküldetésében.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12872) BüszkeeSAAAS válasza FireKeeper (#12871) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Áhá így má' világos köszönöm!

Most próbálom a Dzsint elkapni ,de az a bestia hamarabb öl meg minthogy akár csak meg tudjam karcolni... próbálta valaki legnehezebb fokozaton elkapni? Van rá valami okos módszer mert nekem eddig alaposan beletört a bicskám... :F

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12873) Lenry válasza BüszkeeSAAAS (#12872) üzenetére


Lenry
Topikgazda

kapcsold ki az ellenfelek felkonvertálását. néhol bugos.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12874) BüszkeeSAAAS válasza Lenry (#12873) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Köszönöm a tanácsot, bevált :C ... épp jókor jött már épp kezdett felforrni az agyvizem .... :))

Ha magas a főzetmérgezési szint úgy néz Geralt,mint egy zombi a holtak hajnalából ami frankó egyrészt másrészt a "videós részeket" csöppet .... furává teszi.... de volt egy rész ahol kifejezetten groteszt volt mert azzal a beszélő hulla ábrázatával próbált valakit megnyugtatni .... :D

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12875) dannyl válasza Anubris (#12869) üzenetére


dannyl
addikt

Ami nélkül nem tudnék élni:

Fast travel from anywhere
Elys - AllSkillsActive
The Witcher 3 HD Reworked Project

Meg egy jó pár karakter skin (Triss, Yen, Ciri). Nexusmods-on megtalálsz mindent. A lényeg, hogy NE Nexus Mod Managerrel csináld, hanem manuál bemásolással.

(#12876) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Hello!

Most tartok annál a résznél ,hogy Uma-t át/vissza változtattuk és szövetségeseket kell gyűjteni. Na már most Keira Metz nevét már be is "húzta" a játék ,de még nem találkoztam vele azóta ,hogy meggyőztem inkább bujdosson el Kaer Mohrenben ,minthogy Radovid obersturmführer kezére játsszon egy biológiai fegyvert (nem mellesleg így életben hagyhattam). Úgy magával ragadtak az események ,hogy nem is kerestem egyáltalán találkozhatok vele mielőt/miután Uma-t "rendbe hoztuk".... kérlek ha válaszolsz ne spoiler-ezz.

Köszönöm!

Ez a párbeszéd igazán üde színfoltja a játéknak :D :D :D
[link]

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12877) FireKeeper válasza BüszkeeSAAAS (#12876) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pár rövid interakciód lesz még vele de ennyi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12878) MM01 válasza BüszkeeSAAAS (#12876) üzenetére


MM01
tag

Nekem a kedvencem az iszogatas volt Kaer Morhenben xd na ott volt hogy sirtam a rohogestol :D

(#12879) Šolaire


Šolaire
veterán

Nem is rosz.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#12880) edari válasza MM01 (#12878) üzenetére


edari
őstag

Ja az nagyon komoly volt. :DDD

(#12881) genndy válasza BüszkeeSAAAS (#12876) üzenetére


genndy
addikt

Nincs rögtön ott, de ha összegyűjtöttél mindenkit és visszamész KM-be addigra ő is megérkezik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12882) BüszkeeSAAAS válasza genndy (#12881) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Áhhá! Értem azért kicsit sajnálom nem jellemző a játékra ,hogy kihagyja az ilyen "lehetőségekkel" való operálást... gondolok itt arra ,hogy még életszerűbb lett volna a játék ,ha legalább részben benne lett volna ebben az "epizódban" Keira.

Nah igen a Kaer Mohren-i iszogatás emlékeztet egy kicsit a munkásszállók hangulatára.... meló után sztorizgatni kivel mi történt közben meg lerészegedni, cikizni a kollégákat és a feljebb valókat.... és hát végül az elmaradhatatlan "buzulás".... azért viszonylag Yen jól kezelte :)) :DDD

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12883) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Üdv!

Lehetséges valahogyan megnövelni a játákban a feliratot?

(#12884) BüszkeeSAAAS válasza egykerdezo (#12883) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Ha a párbeszédes részek feliratára gondolsz akkor szerintem nincs rá mód én legalább is még nem találkoztam vele, pedig már elég sokat babráltam a beállításokat ,bár szerencsére nekem megfelelő a betű méret.

Az eszköztárban lehetséges , vidd a kurzort bármelyik tárgy fölé és amikor megjelent a kis ablak amiben a tárgy leírása szerepel nyomd meg a középső egérgombot!

Arra tudja valaki a választ ,hogy a pocsolyák szélei miért olyanok ,mintha valaki vonalzóval rajzolta volna őket? A grafikai beállítások szinte mindenhol a legmagasabbak vagy az alatt 1-el.... hol lehet ezt állítani ha lehet egyáltalán :F :F :F

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#12885) egykerdezo válasza BüszkeeSAAAS (#12884) üzenetére


egykerdezo
csendes tag

Ez elég nagy baj hogy nincs ilyesmire mód.Rettentő aprók a betűk.
Kedden jön a monitorom,most a tvre van kötve a gép,azon próbáltam a játékot,szépen fut az alap indulási beállításokkal eddig.Majd ha megjön a monitor babrálok az ultra beállításokkal meddig bírja.
Remélem monitoron nem annyira szembetűnő a párbeszédeknél ez a miniatűr betűméret.A tv től a szoba másik végében ültem,kb három méter.Monitor előtt ez nyilván leredukálódik fél méter környékére.

[ Szerkesztve ]

(#12886) genndy válasza egykerdezo (#12885) üzenetére


genndy
addikt

Megpróbálhatod nagyobbra állítani a HUD-ot, azt a játékmenüből is lehet.
Vagy vedd kisebbre a felbontást, mert gondolom a W3 is ahhoz skáláz, mint a játékok 99%-a, az segíteni szokott. Monitor előtt majd visszateszed.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12887) hundai


hundai
aktív tag

Mi történik ha Nem ölöm meg Keira-t? és elviszi a papírokat? Lesz valami hátránya a Trissel való kapcsolat felől?

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#12888) dannyl válasza hundai (#12887) üzenetére


dannyl
addikt

Semmi.

(#12889) Lenry válasza hundai (#12887) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Keira a Triss/Yen szálakba nem zavar be, egyébként 3 dolog történhet:
- megölöd, meghal
- elviszi a papírokat, Radovid megöleti, meghal
- megtartod a papírokat, elküldöd Kaer Morhenbe. ekkor segít a Vadak elleni csatában és...

ezt különveszem, ha először játszod végig a játékot, akkor ez egy plusz spoiler
... megmenti Lambert életét és a végén össze is jönnek

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12890) dannyl válasza Lenry (#12889) üzenetére


dannyl
addikt

Ha nekiadod a papírokat, de KM-be küldöd, akkor nem hal meg, nem?

(#12891) Lenry válasza dannyl (#12890) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nem vagyok benne biztos, hogy ez valid kombó, de ha igen, akkor ha Kaer Morhenbe megy, akkor túlél

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12892) edari válasza Lenry (#12891) üzenetére


edari
őstag

valid kombó. én 2x is ezt csináltam.

(#12893) Pipó


Pipó
őstag

Kis poén:
Múlt héten a kisebbik lányom az "SZ" betűt tanulta az iskolában és a könyvben ki kellett egészíteni a hiányos szavakat. Nézem, benne van a "keszeg". Kérdem tőle, hogy tudja-e mi a keszeg. Válasz: LÓ

Hozzá tartozik, hogy a nyáron órákat bolyongott a witcherben (semmi harc, csak mászkálás nappal), egy csomót lovon. Erről ennyit.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#12894) FireKeeper válasza Pipó (#12893) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Parenting done right :K :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#12895) sexmonky válasza dannyl (#12875) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Olyan mod nincs esetleg amivel a new game pluszba átmentett witcher páncél készletek (gondolok itt elsősorban a nagymesteri gear-ekre) nem a nullával egyenlőek?
Teszem azt felskálazza a páncélok szintjét - vagy ilyesmi - mégis hordhatóak lesznek?

(#12896) sexmonky


sexmonky
csendes tag

Vagy mondjuk együtt fejlődik Geraltal, mint az aeon dight...
...vagy mi...

(#12897) dannyl válasza sexmonky (#12895) üzenetére


dannyl
addikt

Hát nem kerestem ilyet, de keresgess. Van sok jó, és okos dolog.

(#12898) Anubris válasza sexmonky (#12895) üzenetére


Anubris
őstag

Vannak ilyesmi modok nexuson.
Én pl most olyanokat raktam fel ezzel kapcsolatban, hogy egyrészt a level restriciont megszűnteti, illetve mindegyik szintenként fejlődik kard, páncél stb.

(#12899) sexmonky válasza Anubris (#12898) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Huuuu az szuper!
Melyik mod az pontosan amitől szintenként fejlődnek?

(#12900) Anubris válasza sexmonky (#12899) üzenetére


Anubris
őstag

Nem emlékszem pontosan valamelyik ezek közül:
[link]
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.